PMS1 - zkušenosti, dotazy atd.

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět

Zapůsobilo na Vás T-MMS1?

Je to naprostý nesmysl!
4
10%
Ne, to toho určitě nepůjdu.
1
2%
Nějak se k tomu neumím vyjádřit.
2
5%
Originální MMS je prostě originální MMS, nic nového zkoušet nehodlám!
1
2%
Je to zajímavé, ale počkám si na zkušenosti od více lidí.
10
24%
I bych si dal(a) říct, ale chce to ještě nějakou podporu ;)
5
12%
Jdu do toho!
16
39%
Ani jedna odpověď nevystihuje můj názor...
2
5%
 
Celkem hlasů: 41

Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

PMS1 - zkušenosti, dotazy atd.

Příspěvek od Palo »

vlákno čisté - poo.

Již pár dnů testuji na sobě nový způsob užívání MMS1 - jde o práškový chloritan sodný (80%) v kombinaci s práškovým Betainem HCl. Nazval jsem to původně T-MMS, ale jelikož se ozvala námitka, že to nemá nic společného s MMS1, přejmenoval jsem to na PMS1.

Výhody PMS1 - dle mých zkušeností (oproti klasickému MMS1):
- odbourává špatnou chuť při pití
- pomalu se aktivuje v žaludku, průběžně se promíchává s obsahem žaludku
- několikanásobné snížení odéru při říhání (doporučuji brkat pusou, né nosem, s následným "odfouknutím")
- není nutné tolik zapíjet (jako např. při MMS2)
- mnohem více aktivuje imunitu než původní MMS1 aktivované kyselinou citronovou
- nezpůsobuje pálení žáhy díky obsahu HCl (při vyšších množstvích chloritanu k HCl doporučuji přidávat další HCl v tobolce nebo tabletě)
- nejsou nutné pauzy s vitamínem C, lze brát bez přestávek s tím, že se nedostavuje zvracení či průjem
- je možné dávat mnohem vyšší dávky než u klasického MMS1
- v případě "nadupání" tobolky dochází k ještě pomalejší aktivaci, tedy ještě pomalejším pochodům v žaludku

Nevýhody:
- horší odhad množství při dávkování
- smíchaná směs vydrží pouze den, pak vlhne a tím se samovolně aktivuje - žloutne
- nepohodlné "tobolkování"
- hrozí přetížení ledvin při neúměrném navyšování (info dále)

K vyhotovení PMS1 potřebujete:
- práškový chloritan sodný
- Betain HCl v tobolkách (nebo i jen Betain HCL prášek, ale ten netuším, jestli ho vůbec někdo prodává)
- případně další prázdné tobolky

Postup:
Vysypete jednu tobolku s betainem HCl, do prášku přimícháte nepatrné množství práškového chloritanu sodného (poměr Betainu HCL a chloritanu sodného by neměl přesáhnout 4:1 - tedy vždy musí být více Betainu HCL). Promícháte a pak touto směsí naplníte tobolku zpět a uzavřete. Případně můžete směs do tobolky natlačit. Počítejte s tím, že čím více natlačíte směs zpět do tobolky, může také zežloutnout (záleží na vlhkosti, která se do směsi dostala). To není na škodu, pokud nedojde ke zhnědnutí směsi. Při polykání tobolky doporučuji zapít trochou pitné vody. Záleží také na teplotě vody, čím teplejší, tím je aktivace rychlejší (může být nežádoucí). Pak snězte alespoň trochou jídla - stačí např. kousek rohlíku, aby tobolka nezůstala v jícnu - mohlo by dojít k nežádoucím reakcím.

Mohlo by vás zajímat:

Funguje to vůbec?
Funguje to :) Při nižších dávkách jsem cítil aktivitu na játrech, při dalším navyšování se dále nic moc nedělo, až při dalším navýšení jsem cítit aktivitu v hlavě...

Je to nebezpečné?
Je potřeba začínat s opravdu malou dávkou chloritanu sodného, postupně opatrně navyšovat.
Naposledy upravil(a) Palo dne pát 19 lis 2010 16:33, celkem upraveno 3 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PMS1 - zkušenosti, dotazy atd.

Příspěvek od Palo »

Při užívání a opatrném navyšování jsem neměl žádné zažívací potíže, ani průjmy, žádné nežádoucí "vedlejší účinky", kromě pocitů, že to "něco dělá" ;) Na druhou stranu nemám již ale žádné parazity, zejména v zažívání...
Naposledy upravil(a) Palo dne ned 27 čer 2010 22:56, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: T-MMS1 - zkušenosti, dotazy atd.

Příspěvek od děda Slavík »

Předpokládám, že budete mít dotazy...
No právě. Kde se to dá sehnat? Ale jen v takovém množství, které odpovídá potřebě jednoho člověka. Maximálně dvou lidí na nutnou dobu...


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PMS1 - zkušenosti, dotazy atd.

Příspěvek od Palo »

Práškový chloritan sodný se dováží ze Španělska a čeká se na to někdy až půl roku. Tobolky Betainu HCl (uvnitř je prášek) se nechávají posílat z Ameriky, poštovné vychází na 50 dolarů. Obojího mám celkem dobrou zásobu. Kompletní nabídku mám zde:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1251
Je tam kompletní sada PMS1 za 690 Kč.

PMS1 se skládá z jednoho balení tobolek Betainu HCL 250 ks (250 Kč), Jednoho balení tabletového Betainu HCL 400 mg (300 Kč), 70 g práškového chloritanu sodného (40 Kč), 200 ks prázdných tobolek vel. "0" (100 Kč), dále mistička a brčko ke smíchání směsi a návod. Celkem 690 Kč.
Naposledy upravil(a) Palo dne úte 19 říj 2010 11:48, celkem upraveno 3 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

podobná zkušenost bez tobolek

Příspěvek od kutil »

chlapi ahojky...
jak z fóra víte tak su "pán opatrný" a bojím se radiklálních řešení :oops:
Po zjištění, že mi chybí HCl jsem začal brát kyslelinku ale jen v homeopatických dávkách, výsledek předčil očekávání.
Během pár dnů se mi upravil metabolismus kdy na masitou stravu dávám 3 kapky HCl a na bezmasou 2 kapky HCl do sklenice vody. Když náhodou je jen náznak žáhy, dám si ještě jednu dvoukapkovou sklenici a vše je OK ;)
Nové zjištění:
Průběžně beru MMS1 jednorázově udržovacích 6 až 10 kapek denně nebo přes den. Při současném braní HCl se mi zdá že jej vůbec necítím a že více zabírá ( enem po 6 ti kapkách s HCl průjem.. reakce jako při zahájení očistné kůry).
Před užíváním HCl mě občas po mmsku trápila žáha, při dotaci HCl už neéé :roll:
Má to něco do sebe a proto velé díky Palovi že tak nezištně zkoumá nové a nové způsoby užívání mmsek a HCl...
Jak bylo mnohokrát řečeno, každý jsme jiný a já nesnesu tak vysoké dávky čehokoliv. Ale konečný výsledek je stejný :lol:
Např. 2 dcl vodky nebo slivovice by mě odrovnalo na týden, nebo bych to i nepřežil, někdo vypije 1/2 litru denně a NIC mu není.
To jsme stavěli komín nad schodištěm, díra 7 m a z jedné fošny. Záměrně sem zednickýmu nic nenaléval že si dá až po obědě, až bude hotovo.
Jaké bylo mé překvapení i zděšení, když byl komín hotový a já po obědě šáhl do úkrytu pro láhev. To co měl na celý den bylo vypité !!! Na můj udivený pohled i dotaz odpověděl:
"Já se musel napít, já se v té véšce na tý jedný fošně bál "
To je bez komentáře
H.v.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: podobná zkušenost bez tobolek

Příspěvek od Palo »

kutil píše:chlapi ahojky...
jak z fóra víte tak su "pán opatrný" a bojím se radiklálních řešení :oops:
Přesně tak, MMS je bez HCl jako bezrukej dělník s lopató ;) a s HCl se skamarádí tak, že ani to MMS néjni cítit...
Byl bys ideální člověk na test tohoto šílenoida :) Sám jsem poslední dobou i s dostatkem HCl měl problém do sebe dostat víc jak 6 kapek MMS. Takhle do sebe láduju NEUVĚŘITELNÝ - NEUVĚŘITELNÝ množství... a můžu třeba po půl hodině, to není vůbec žádný problém. Jen opravdu netuším, co to udělá s lidmi co mají nějaký cizopasníky - zejména nějaký ty tasemnice, které způsobují celkem hezkou opici po alkoholu, a to zejména kyselinotvorným... Pak jsou průjmy s MMS i HCl bych řekl celkem normální... Doporučil bych Ti ten hřebíček, ten je na tasemnice celkem dobrej ;) Ale jak jsme psali jinde, tak i s ním se musí začít óóóóópatrně ;) Ze začátku jedna tobolka nenaducanýho, pak naducanýho hřebíčku, zároveň i HCl a dále navyšovat až třeba k těm pěti třikrát denně, popř. dojít postupně i na deset jednorázově...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PMS1 - zkušenosti, dotazy atd.

Příspěvek od Palo »

děda Slavík píše:No právě. Kde se to dá sehnat? Ale jen v takovém množství, které odpovídá potřebě jednoho člověka. Maximálně dvou lidí na nutnou dobu...
Zatím dostali k vyzkoušení PMS1:

děda Slavík, sisa, Mo.

Přeji úspěch ;)
Naposledy upravil(a) Palo dne ned 27 čer 2010 22:57, celkem upraveno 5 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Palo

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Ahojík. Mohu brát kapičky MMS+HCI najednou a zapít současně?
Myslím, že by to mělo vyjít nastejno, nebo ne?? Možná je prášková forma obou efektivnější. Co?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Palo

Příspěvek od Palo »

Samozřejmě bude lepší klasické MMS1 aktivovat HClkem místo kyseliny citronové. Chuť bude zřejmě lepší... Ale pořád se to bude muset pít ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Předávkování - poškození ledvin

Příspěvek od Palo »

Vzhledem k tomu, že PMS1 je možné do sebe narvat doslova neuvěřitelné množství, hrozí poškození ledvin z předávkování. Začíná se to projevovat změnou barvy moči - do hněda či červena. Tato věc se u mě objevila už dříve, kdy jsem bral Entizol a to 3x 3 tablety denně. Když se bere Entizol a začne se takto zbarvovat moč, pak je nutné Entizol omezit, ale né ukončit - potvůrky, které ničíme by se mohly domnožit ;)

Zpět k PMS1. V mé případě, kdy došlo k patrnému přebarvování moči jsem měl - odhadl bych 1/5 tobolky plnou chloritanu sodného a takovouto tobolku dvakrát denně, asi hodinu a půl po sobě. Není to nic hrozného, jednoduše to značí, že jsou přetížené ledviny.

Dávejte tedy pozor na svoji moč, navyšujte opravdu pomaloučku. A také alespoň dvakrát si zajděte na malou, než vezmete další tobolku. Možná že bude lepší dokonce brát je jednu tobolku denně, maximálně dvakrát denně. Přetížené ledviny může mít každý při jiném množství chloritanu - záleží na funkčnosti ledvin.
Naposledy upravil(a) Palo dne ned 27 čer 2010 22:57, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Palo

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Palo píše:Samozřejmě bude lepší klasické MMS1 aktivovat HClkem místo kyseliny citronové. Chuť bude zřejmě lepší... Ale pořád se to bude muset pít ;)
No a prosímtě, jak se HCI použije místo kyseliny citrónové?? Rozpustí se ve vodě, nebo??


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Palo

Příspěvek od Palo »

A máš tablety/tobolky, nebo roztok z lékárny? Jestli máš tablety, tak je na to neplýtvej, pořiď roztok z lékárny...
S roztokem zkušenosti nemám... Ale řekl bych, že když by se dalo větší množství, tak by to neuškodilo...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Palo

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Mám kapsle/tobolky. Takže to budu brát - normálka MMS1+ aktivace a zároveň vezmu tobolku HCI. To lze?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Palo

Příspěvek od Palo »

SVĚTLUŠKA píše:Mám kapsle/tobolky. Takže to budu brát - normálka MMS1+ aktivace a zároveň vezmu tobolku HCI. To lze?
Prášek z jedné HCl tobolky umí aktivovat víc než dvacet kapek MMS.

Prášek z tobolky smíchej s vodou a MMS tímto aktivuj. Klidně použij celé množství jedné tobolky na aktivaci - třeba i 5 kapek...

Nebo můžeš dělat jak píšeš, ale ta kyselina citronová je pro aktivaci taková celkem nešťastná...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Palo

Příspěvek od Palo »

Teď jsem se dozvěděl, že roztok HCl je na předpis... Víte o tom někdo něco?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“