Ionosféra - elektřina zdarma skrz Schumannovu rezonanci

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

ElabsVracov
Stálý člen
Příspěvky: 57
Registrován: pát 30 pro 2005 13:42
Dostal: 2 poděkování

Schůzka, dotaz pro Habanna

Příspěvek od ElabsVracov »

Ahojte, zdravím Vás, Tak pracovat ručičkama mě už přestalo bavit, momentálně jsem ve škole, tedy mám spoustu času. Vyhrabal jsem staré sešitky o tomto projektu a jdu do toho, jakmile se mi podaří vše znova oživit tak rád navrhnu exkurzi. A pro Habannu bych si s prominutím dovolil malý popich... A budeš na ty boty chtít kečup, nebo hořčici? Ne, tohleto je opravdu perfektní technologie, ale nikdy ji nikdo nesvolí, páč je nebezpečná pro celé lidstvo. Teoreticky to tvoří ozonovou díru aby mohla energie z okolí vstupovat do aktivátoru, proto to Je záření. A o tom jak ji odstranit se mluví celou dobu co se o jejich přítomnosti ví... Proto jsem to ukončil, komerčně se to vyrábět nebude tak jsem to založil. Jo a jinak když to začne čerpat energii a připojí se Aktivátor a parabola na sekundár zapalovací cívky od auta, tak při zkratu primáru se cívka za několik sekund rozteče, tak se pozná že to jede :D


habana

Re: Schůzka, dotaz pro Habanna

Příspěvek od habana »

ElabsVracov píše:Ahojte, zdravím Vás, Tak pracovat ručičkama mě už přestalo bavit, momentálně jsem ve škole, tedy mám spoustu času. Vyhrabal jsem staré sešitky o tomto projektu a jdu do toho, jakmile se mi podaří vše znova oživit tak rád navrhnu exkurzi. A pro Habannu bych si s prominutím dovolil malý popich... A budeš na ty boty chtít kečup, nebo hořčici? Ne, tohleto je opravdu perfektní technologie, ale nikdy ji nikdo nesvolí, páč je nebezpečná pro celé lidstvo. Teoreticky to tvoří ozonovou díru aby mohla energie z okolí vstupovat do aktivátoru, proto to Je záření. A o tom jak ji odstranit se mluví celou dobu co se o jejich přítomnosti ví... Proto jsem to ukončil, komerčně se to vyrábět nebude tak jsem to založil. Jo a jinak když to začne čerpat energii a připojí se Aktivátor a parabola na sekundár zapalovací cívky od auta, tak při zkratu primáru se cívka za několik sekund rozteče, tak se pozná že to jede :D
No klidně beru voboje.
V případě konzumace bot, galoší a tak podobně se hodí voboje :roll:


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ionosféra

Příspěvek od Merlin »

ElabsVracov píše:Lajosi s tou anténou se mýlíš, tohle jsem stavěl před dvěma lety a perfektně to funguje, Tesla na uplně stejném principu měl auto(pokud se tomu tak dá říkat). Parabola soustřeďuje tok elektronových skupin směrem kolmo k zemi, anténou je vlastní atmosféra, průměr Země je 12756km, to máš protiváhu ke čtvrtvlné anténě :) Anténa je ionizovaný vzduch. Moje testy- napájení 12V šš, skupiny 22kV, modulace cca 16hz/14kHz. Na anténě jsem dostával asi 60kV a proti zemi proud asi 3-4A!! Tu misku co je na fotce jsem taky použil, ale po chvilce provozu se mi roztekla vířivými proudy. Je to jednoduché ale používání tohoto má hned dva podstatné zádrhely. Ovlivňuje dost rapidně počasí a strhává nebezpečné záření (GM počítač ukazuje záření asi jako plutonium :( takže bacha na to. ). Nechci strašit ale není to hračka pro neznalé.
Juj! :D :D :D tak dobře už jsem se dlouho nezasmál! Ale možná, že hoch z Elabs Vrabcov (Eskimo Labs - čti studená místnost - poblíž vrabčího hnízda, čili na půdě, je vlastně supergénius!


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

pro gewo i ostatní!!!

Příspěvek od Mim »

V tomhle musím dát mistrovi za pravdu.... :lol: Milan se mi zdá trochu podezřelý ve svých tvrzeních....I když Edisona jsem si také docela vážil, do jisté chvíle.....Teď už je mým vzorem pouze Tesla....( nejen, to byl víceméně fór) :lol:


Však ono to půjde!!!
habana

Re: pro gewo i ostatní!!!

Příspěvek od habana »

Mim píše:V tomhle musím dát mistrovi za pravdu.... :lol: Milan se mi zdá trochu podezřelý ve svých tvrzeních....I když Edisona jsem si také docela vážil, do jisté chvíle.....Teď už je mým vzorem pouze Tesla....( nejen, to byl víceméně fór) :lol:
UF UF!
svým triviálním výpočtem, který spíše ukazuje na bytelnou větrnou elektrárnu jsem chtěl víceméně říci to samé.
A protože mam dobrou paměť, tak chci ještě říct, že mi to tak trochu připomíná dílo Andersena (Hanse, Christiana) :roll:


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

Bezva:)
Ionosféru to ale nabourá dočasně, jen při provozu. Ozón by to likvidovat snad nemělo ne? Co ale s tou radiací? Jak nebezpečná bude 3 metry od 10 KW anténky?


Uživatelský avatar
mister
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: úte 02 kvě 2006 9:23
Bydliště: The Big Moravia

hmm

Příspěvek od mister »

Tak toto by mohlo být zajímavý..
Nic víc k tomu nikdo nemáte?

(plány, popis..)


mister


Když to funguje jinde, tak proč by nemělo tady?
***************************************
Research complete level indicator:
[|-------------------] 1% Complete | Status: [Research]
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palo »

Ondřej píše:Ale Tesla měl na káře jen jednoduchou anténu? A s takovým napětím přece nemoh napájet motor? Atakdále... Co kdybych přijel do Vracova na exkurzi? Řek bych, že to v té své velké krabici ještě máš. Vandl na nohy bych donesl :)
Troufám si hádat, že by to mohlo mít co dočinění s podobným zařízením, kterému se říká "Avramenko" a GeWo bude určitě vědět, co myslím :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
mister
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: úte 02 kvě 2006 9:23
Bydliště: The Big Moravia

avramenko?

Příspěvek od mister »

Palo píše:...
Troufám si hádat, že by to mohlo mít co dočinění s podobným zařízením, kterému se říká "Avramenko" a GeWo bude určitě vědět, co myslím :D
Nemůžeš to trochu přiblížit?

mister


Když to funguje jinde, tak proč by nemělo tady?
***************************************
Research complete level indicator:
[|-------------------] 1% Complete | Status: [Research]
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: avramenko?

Příspěvek od A(&F) »

... hledej na WM ... jinak taky se tomu říká "diodový prak" ... A.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: avramenko?

Příspěvek od Merlin »

A(&F) píše:... hledej na WM ... jinak taky se tomu říká "diodový prak" ... A.
Ve WM není nic zbytečně...


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
mister
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: úte 02 kvě 2006 9:23
Bydliště: The Big Moravia

Re: Ionosféra -zdroj elektřiny zdarma skrz Schumannovu rezon

Příspěvek od mister »

Ondřej píše:Prvně je třeba projít trochu teorie k pochopení, o co vlastně jde. Jak známo, je to Teslův objev. Na inetu je další, trochu jinačí způsob jak na to. (Lawrence Rayburn) .... Když si představím kolik bude stát balík do Čile... vidím létat činčile.
Hmm.. tak to by mě zajímalo nač toto všechno potřebují..
..spíš si myslím že se chce někdo napakovat.

Že by Nikola Tesla měl něco takovýho ve své době k dispozici??
2 kanálový osciloskop? pche Tesla to zvládl i bez toho.

Podle mého názoru je to primitivní, jde spíš o to pochopit princip než nějak složitě měřit..

mister


Když to funguje jinde, tak proč by nemělo tady?
***************************************
Research complete level indicator:
[|-------------------] 1% Complete | Status: [Research]
Uživatelský avatar
mister
Stálý člen
Příspěvky: 64
Registrován: úte 02 kvě 2006 9:23
Bydliště: The Big Moravia

Re: avramenko?

Příspěvek od mister »

gewo píše:
A(&F) píše:... hledej na WM ... jinak taky se tomu říká "diodový prak" ... A.
Ve WM není nic zbytečně...
Už jsem to našel :)
No podle mě je princip asi opravdu totožný s Teslou..

http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=125&pj ... redit=&p1=


Když to funguje jinde, tak proč by nemělo tady?
***************************************
Research complete level indicator:
[|-------------------] 1% Complete | Status: [Research]
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Tesla....

Příspěvek od Mim »

Tesla bude záhadou ještě dlouho a dlouho ho budeme objevovat v celé velikosti.... :idea:


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

Napakovat? Jak se můžeš dočíst, stačí jim třeba jen jedna věc a ještě k tomu z bázu. To je spíš symbolická výpomoc ne? Když už budu něco posílat, tak ale aby to stálo za to.
Co dělá Vracov?


Odpovědět

Zpět na „Dílna“