Trochu jiná zkušenost s MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Járina píše:Slávku, ty jsi šílenec :o :lol: Ale to znám, taky všechno musím vyzkoušet :lol:
Ale jestli to není proti pravidlům fóra, dám odkaz např tohle: kde píšou podrobněji: http://www.gigalekarna.cz/produkt/ungue ... rova-mast/
Doufám, že nebude problém u tebe se zobrazením stránky (nemělo by)
Eventuelně to snad přehodím do boronu. Už tu dost plevelíme. Nicméně prozatím jsem početl ten odkaz vlezl na jedovatost kyseliny borité.

Merck manual, to je to nejortodoxnější co je.
5 to 20 g/kg has produced death in adult humans.
(nejspíš ústně, nejsou přesní, ale navazuje to po ústní u krys)
5 až 20 gramů na kilo váhy způsobilo smrt v dospělém člověku. Při cca 70kg to máme 5 x 70 = 350g. V tý tubě v odkazu je necelá desetina 3g a použila bys hádám s bídou polovinu, nemluvě o tom, že ne najednou a že zdaleka ne vše se vstřebá.

Jim jde spíš o ty velké plochy, a dlouhodobější používání, kdy se boronu dokáže vstřebávat hodně a samozřejmě podstatně lépe otevřenou ranou, než přes kůži. To není Tvůj případ. Nicméně, byl to jen nápad co by z mnoha možností asi napravilo co porouchané jest a s tou pilulí si myslím to byl od Tebe velice chytrý a rozumný tah :good:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od la »

Kyselina boritá neboli borová voda se používá na spáleniny když jsou rozsáhlé a to tak, že se namočí gáza a přiloží jak to začne zasychat to se pozná podle toho že to začne bolet,strup totiž stahuje a vytvářel by jizvy,taky po namočení se rozpustí .Dříve se lidi strkali do vany, ale to se ukázalo špatně, pokožka potřebuje dýchat.


Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Járina »

Konečně je znát hojení!!! Včera jsem dostala od lékařky mast Bactroban a zabírá. Taky poleptané místo hodně sprchuju a nechávám na vzduchu dýchat. Rána už není tak červená a živá :ewhistle: .
DMSO a koloidní stříbro už je na cestě :jump:
Slávku, chtěla jsem se ještě zeptat - až si udělám směs
1 kapka standart chloritanu
2 kapky 10% citronové
3 kapky vody
50 kapek DMSO
a budu si jí potírat druhé tříslo, popř. když aplikuju dětem na akné - jak je tu psáno ze zkušeností, že na čas vypučí skryté záněty, co s tím potom? :o Mám to mazat dál touto vodou? Asi střídat s koloidním stříbrem - si tedy myslím... Dnes jsem nad tím přemýšlela a až si budu třeba dělat obklady z Tvé směsi a osypu se, bojím se nových a bolestivých boláků, aby se mi nezanítily....


Hledám a ke svému údivu i nacházím
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Járina píše: Konečně je znát hojení!!! Včera jsem dostala od lékařky mast Bactroban a zabírá. :good:
Járina píše: Slávku, chtěla jsem se ještě zeptat - až si udělám směs .... a budu si jí potírat druhé tříslo, popř. když aplikuju dětem na akné - jak je tu psáno ze zkušeností, že na čas vypučí skryté záněty, co s tím potom? ....
Já jsem pokračoval a vždy to eventuelě za pár dní zaschlo a zmizlo. To se mi jednak udělaly na chodidlech puchejře a na stehnech, dost vysoko nad tím, kde jsem vlastně mazal něco jako červené uhry, ale jenom pár malých pupenců, které taky rychle zmily.

Mluvíme o potírání. Dát to jako obklad bude jiné kafe a měl bych z toho vítr. To bude moc štěstí najednou. Radši častěji máznout. Dělal jsem to až 3x denně. Bude ale taky záležet na pleti. Mám celkem zdravě mastnou a na suchou to může být vše jinak. Polehounku bych to vyzkoušel. Na obličeji to trochu pálí, nic moc, ale jinak jsem s tím potíž neměl. Pokud potíž je, přihodil bych do směsi pár kapek vody, asi tak třetinu DMSO. Se suchou pletí by asi ve směsi neškodila kapka či dvě glycerinu.

Ahoj, Slávek.

P.S. Na omývání bacha. Dvakrát jsem si tím zadělal. Jednou spálenina (na nártu od sváření) a jednou hluboká (cca 4cm) špinavá bodná rána krz šlapku pod nártem. To jsem si dupnul na skrojek ocelového úhelníku. V obou případech to bylo bez potíží už celkem zahojené, ale ne úplně. Po večerní koupeli ráno noha jak když na ní stojí pivovarský valach a byl jsem v obou případech neskonale vděčný lihovým zábalům. Ty liháky na infekce ran skutečně pracujou pokud vím bez ztráty květinky, ale je to poněkud drsnější kůra. Spáleninu jsem udělal isopropylenem anžto jsem neměl po ruce whisky a slezla mi z nohy po 4 hodinovém zábalu druhý den dost tlustá vrstva kůže, asi jako když se člověk děsně spálí na sluníčku. Šlo to dolů v cárech. Nicméně do dvou hodin, než otevřel doktor, už byl s bolestí téměř pokoj a doktor to neřešil, že prý to vypadá fajn. Picí alkohol 40% kůži nesebere.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Járina »

Díky za radu :eclap: , budu tedy jen potírat. Jsem zvědavá, co všechno se vyvrbí :o To bude zas průšvih :lol:
Akné občas pučí i mně, tak si to máznu taky na obličej - no na to se těším nejmíň :lol: Pleť mám spíš mastnou, ale citlivou, tak do směsi glycerin pro jistotu přidám i naředím vodou.

Jéžiši, ty máš úrazy :o Takový horory :o Raději se nekoupu, jen sprchuju - právě že se bojím další infekce. Máme tak mocně chlorovanou vodu :D
Budu si muset pořídit nějaký kvalitní 40%ní alkohol - tedy, jestli vydrží (občas si dám s návštěvou panáka :D )


Hledám a ke svému údivu i nacházím
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od haluzakfest »

Slavek Krepelka píše: Ale kuwa. Jo, taky se mi jeden zubák na pusince podepsal.
...
Tak za toto ti velice děkuji ! :laugh: Nejen že jsem se už dlouho tak nepobavil ale přitom si mi i odpověděl nejlépe jak mohl, takže díík ! A potvrdil si toco mi napovídal zdravy selsky rozum při pozorování mého celého člověka. To sem si myslel že mám dost šílené zážitky ale jak vidím jsou i šílenější :D až nato trhání těch nervů, píšeš že si zažil 1x, mno to já jsem si nato skoro zvyknul :D ne to kecám to nelze si zvyknout nato sem omdlíval natom křesle :D zažil jsem toto snad 20x než tím pilníkem v kanálku prorazila kořen a ucpala a dělala jakoby nic... měto bolelo asi 14 dnu horečky a tak a pak to přešlo do chronického stavu a tiše rostlo 10 let :D fajně no... každopádně co musím zaklepat ! Mám odmala tuhý kořínek a potvrzuje semi to čím dál častěji si uvědomuju že ledviny zvládaj i velké přetížení taksamo srdce, i plíce řek bych vpořádků žádný kašel nic takového, jen jediný problém který nebudu řešit dokud nebudu muset a toje ta cysta nad tou 1dničkou ! NAPADLO MĚ CO TO NORMÁLNĚ V KOUPELNĚ PROSTĚ ZAMRAZIT TO MÍSTO JAK TO PUDE KOSTKOU LEDU A PROBODNOUT HRUBŠÍ JEHLOU A ODSÁT CO PUDE ??? CO ?? JETO TAKOVÁ TEORIE ONO KDYŽ UŽ MITO TU KRYCÍ ČÁST ČELISTI ZEŽRALO TAKŽE TAM NEZAVÁZÍ KOST A DÁSNEM BYCH MĚL PŘÍSTUP PŘÍMO KTÉ CYSTĚ.... NEJRADŠI BYCH ŘEKL ZNÁMÉMU CO A JAK A PUČIL SI SÁLEK NA FAKULTCE VYKOPAL ZNĚJ TU "PAKÁŽ" LÉKAŘSKOU A SVÉ A ZNÁMÉHO POMOCÍ ODSTRANIL :D BYL BYCH KLIDNĚJŠÍ ... TOTO ALE NELZE... CHCI SE TOHO ZBAVIT NEMINIM SE DRŽET PORÁD NA MMSKU.. IKDYŽ PO VČEREJŠÍM A DNEŠNÍM UŽÍVÁNÍ A POZNÁVÁNÍ HCL JSEM NADŠENÝ O MMSKU VŮBEC NEVÍM A I NATY ZUBY TO NENÍ KYSELÉ OPROTI CITRONOVE 50%, TO SEM MUSEL NEUTRALIZOVAT JEŠTĚ SODOU BYLO TO MOOOOC NA USTA... ALE TA HACKA JE FAKT TĚLU PŘIROZENĚJŠÍ... A DMSO SE CELKEM BOJIM POUŽÍVAT POŘÁDNĚ NEVÍM JAK A NEZDÁ SEMI NEŘEZENÝM AKTIVOVANÝM CHLORITANEM S DMSO NAPŘÍMO TO PRÁT DO ÚST... VÍM CO MMS DOVEDE KDYŽ JE HO MOC... TO TO ZEMĚ STŘÍKALO I Z OTVORU OKERYCH SEM NEVĚDĚL ŽETO DE :D PROSTĚ UŠI OČI HOREM SPODEM POTEM MOČÍ VŠÍM TO ZEMĚ DOSTALO TEN BORDEL AŽ MĚTO VYCUCLO... ALE JAK KRÁSNĚ MI BYLO... KAŽDOPADNĚ DÍK ZA VELICE UŽITEČNOU ODPOVĚď A PŘEJI PEVNE ZDRAVI A HLAVNĚ TY ZUBY :D

:idea: Za prvé se nauč zkracovat citace. Za druhé nepiš velkými velkými písmeny, znamená to křičení a tady se bezdůvodné křičení považuje za velkou nevychovanost. - poo


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od haluzakfest »

haluzakfest píše:
Slavek Krepelka píše: Ale kuwa. Jo, taky se mi jeden zubák na pusince podepsal.
...
:idea: Za prvé se nauč zkracovat citace. Za druhé nepiš velkými velkými písmeny, znamená to křičení a tady se bezdůvodné křičení považuje za velkou nevychovanost. - poo
Jo tak to sry.. určitě tu povás nechci řvát..tosem ani nevěděl že velka písmena jsou braná za křik. a už se učím :)

Jinač opět jsem začal s mms, ale tentokrát to ředím ne stou kys. citronovou ale hcl a tak musím říct že jeto určitě šetrnější a snesitelnější. Začal jsem od 8x 1kapka/h a vcelku jsem otom nevěděl, potom další den stolice měkčí.. tak sem zvýšil na 13kapek/l a ten sem během 8h vypil a nadruhý den tj dnes hned zrána mě pěkně hrčelo vbřiše a 4x na záchod, opět jako u splávu :D ... tak jsem to dneska vynechal a cpu se cečkem a hořčíkem a jakmile pudu na záchod a bude to normální tak opět začnu naté 1 kapce 8x a to to zopakuju eště tak 3x a pak se na nějaké dlouhodobé braní MMS eště zvyšování kapek jak se tak říká vys..u a budu ho užívat pouze když bude fakt zle a né jako nějaký napravovák po bujarých akcích.. :D každopádně mám ale pocit že to vemě zabílo dost nějakého nezvaného života... podle všeho jsem měl příznaky na parazity... a podle všeho muj stav ted tomu i odpovídá ... že jsem se většiny zbavil.. nechápu ty lidi cose spoléhaj na tu celou farmaceutickou bandu... dyt toje neskutečne ... tady mají svědectví 100vek lidí zkušeností čerstvých i dlouhodobých, mnohdy tady jsou názory studovaných avysoce inteligentních a vzdělaných lidí, a ty boužel ovce tupé mě budou považovat za blázna nebo šílence.... toje normálně jako ten vtip všichni jsou blázni jenom já letadlo... ale vono to tak je doopravdy... někdy si připadám jesi jsem se vážně nezcvoknul já ale ono né to už vím že tak lehké to mít nebudu :D a že paradoxně né já ten co pije savo, rozhání mraky, pije i kyselinu solnou :D, cpe dovody usměrněných 220V :D mluví na vodu :D zajímá se o podivné věci jako špony zalité v pryskyřici... ono ... i já ještě necelé 2roky zpět jsem se tomu zdálky vysmíval.. .ale kdyby mi někdo jako já tvrdil oco de tak tomu dám šanci ale toje jiná kapitola zase...


Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Járina »

Pokračuju v léčení třísel. Našla jsem ještě zde http://www.czmms.net/index.php/dmso návod, který aplikuju na postižené místo. V podstatě je to to samé, cos mi Slávku doporučil (díky za ochotu, nemusela jsem tě otravovat, ale fakt jsem to nenašla dřív)
Je to jeden den aplikace, pak musím přestat aspoň na dva dny - podle reakce pokožky. Kůže u těch třísel je nesmírně citlivá a tak rychle zarudne a vidím tu léčbu snad do nekonečna.... Hned druhý den po aplikaci mi naběhne zapouzdřený absces (to, co je skryto někde hluboko - a že tam toho asi je...) a tak když kůže není moc zarudlá, aplikuju dál. Ale protože musím fungovat, chodit do práce, atd., nemůžu si dovolit ležet týden s rozdrážděnýma tříslama, bude to tedy běh na dlouhou trať. Sice bych raději radikálnější řešení, ale asi je tohle lepší, než nic. Takhle mi absces vypučí, trochu se zahojí....pak znovu...no, jak píšu, je to na asi dlouho.
Taky mi v tomto ročním období pravidelně propuká chřipka. Tak jsem si dala jednorázově tobolku MMS2 a druhý den mega dávky vitamínu C. Nějak mi žaludek už nechce MMS2 brát a mám co dělat, abych myšlenky odváděla jinam (ještě dvě hodiny po spolknutí tobolky říhám chórový odér - i přes to, že nemám plný žaludek). Zatím se držím a doufám, že chřipka nepropukne. Od neděle zatím dobrý :good:


Hledám a ke svému údivu i nacházím
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Járina píše:Pokračuju v léčení třísel.
Už pro jedno zapomínám na druhé. Pokud by sis na to našla čas, nejspíš by to vyřešila Godzila. Nejdůležitější na ní je, aby místo které je ošetřováno, bylo mezi elektrodami. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 055#p61055 Asi by to bylo lepší než ta chemie. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Trochu jiná zkušenost s MMS

Příspěvek od Járina »

:laugh: :laugh: :laugh: Slávku, ty snad máš u mě doma napíchnutou štěnici :laugh: ???
Musím se smát, protože návod na Godzillu jsem předevčírem poslala kamarádovi, je zkušený v elektrotechnice, elektrice....tak aby mi to vysvětlil a popř. pomohl sestavit.
Nechtěla tady Godzillu původně zmiňovat, abych už snad nebyla za magora, co se hrne do všeho (možná to tak trochu i je... ) Ale když už je to venku.....:lol:
Ona i ta chemie má cosi do sebe. Beru to tak, že každý z nás jsme originál a každýmu sedne něco jinýho. Někdo se vybabrá z nemoci pomocí homeopatie, jiný na ni vůbec nereaguje. No a proto zkouším všechno možný. Takže MMS2 jo, ale asi opatrně a kombinovat s jemnější alternativou - bylinky apod.


Hledám a ke svému údivu i nacházím
anlien
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: pát 14 zář 2012 5:56

NEŽIADUCE ÚČINKY MMS

Příspěvek od anlien »

Ahojte,
podeľte sa o vaše skúsenosti s nežiaducími účinkami.

Odporúčam vlákno
viď skúsenosti uživateľky nanyka
http://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdr ... ti-s-nimi/
vaše postrehy a reakcie sem:-)

Anlien, nezakládej tu prosím tě paralelní vlákna. SDK


anlien
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: pát 14 zář 2012 5:56

NEŽIADUCE ÚČINKY MMS

Příspěvek od anlien »

Ahojte,
podelte sa o vaše skúsenosti s nežiaducími účinkami.

Ja som pozoroval bolesti brucha, neviem či to môže mať súvis s CROHNOM ktorým trpím a celkovým zhoršením po mms.

Iná uživateľka z fóra citujem:

nanyka @zuzitka ahoj, práve som sem prišla napísať svoju skúsenosť... nepomohlo, ba čo viac, ocitla som sa v nemocnici a skoro som až umrela, mala som zakyslený organizmus, hodnota krvi 6,3, čiže stav bol ozaj vážny + som padla na 3 dni do kómy...brala som to presne podľa návodu, mám všetky knižky prečítané, fóra prejdené...
ale napriek tomu som pochybila v tom, že MMS nie sú vhodné pre mňa... vraj sú výborné od chrípky po rakovinu, no ja mám autoimunitné ochorenie a na to mi to nezabralo, naopak poškodilo a momentálne sa dávam dokopy...
nevadí, nabudúce si to dobre rozmyslím, do čoho pôjdem a to isté odporúčam aj druhým...odteraz už len moja stará dobrá príroda.

nanyka @bazalka01 k strate vedomia prišlo, bola som v kóme pár dní.. tiež som mala vedomosti, že hodnota je nezlúčiteľná so životom, ale mám na to podklady z nemocnice v lekárskej správe, tam mám priamo napísané, že hodnota bola 6,3 - bola som v štádiu umierania, klesala mi teplota, dostala som sa až na hranicu 32 °C , lekári mi vraveli, že som prišla v hodine dvanástej - respektíve ma priviezli, už v bezvedomí... takže asi tak... inak - bola som v nemocnici v Nemecku, kde ma ošetrovali špičkoví lekári a bojovali o môj život ako draci, za čo som im veľmi vďačná...neviem, prečo by si vymýšľali a uvádzali v správe nepravdivé hodnoty. Správa má 15 strán, mám tam uvedené všetky namerané hodnoty rôznych vyšetrení počas celého pobytu.

Postrehy k danej téme

Mluvě o postřehu Anlien, už jsi podruhé se stejnou věcí založil naprosto zbytečně paralelní vlákno a to přes mé upozornění. Poslal jsem Ti tedy přímý vzkaz ve varování a doufám, že to tentokrát postřehneš. SDK


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: NEŽIADUCE ÚČINKY MMS

Příspěvek od poota »

anlien píše: nanyka ...brala som to presne podľa návodu, mám všetky knižky prečítané, fóra prejdené... no ja mám autoimunitné ochorenie ...
Jestli si takhle nějak představuješ informace vhodné k seriózní diskuzi, tak to tu asi nepochodíš :?
Je to úplně stejné, jako kdybych od Tebe chtěl "názor na ty prášky co beru přesně podle předpisu a je mi pořád stejně blbě" :mrgreen: :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: NEŽIADUCE ÚČINKY MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: Jestli si takhle nějak představuješ informace vhodné k seriózní diskuzi, tak to tu asi nepochodíš :?
No, podle dochtorů mít krev na pH 6.3 tak to jedině po smrti. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: NEŽIADUCE ÚČINKY MMS

Příspěvek od Batles »

anlien píše: mala som zakyslený organizmus, hodnota krvi 6,3, čiže stav bol ozaj vážny + som padla na 3 dni do kómy...
Hodnota krve pH 6,3 je samozřejmě nesmysl, přesně jak píše Slávek.
Tři dny v kómatu odpovídají otravě z vlastního bordelu - kolaps ledvin :!: Řekl bych, že pacientka vůbec nedodržela bezpečnostní pravidla při užívání MMS. Asi tak nějak bleskově shrnuto.
Všeho s mírou stále a u všeho platí.
Batles :D


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“