MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
monin44
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 29 led 2022 9:18

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od monin44 »

Zdravím a prosím o radu. 10 let trpím na záněty močových cest, před půl rokem se poprvé přidaly i ledviny a celkově mám prý oslabenou dráhu ledvin - zkouším akupunkturu a různé bylinky, na většinu ATB už jsem stejně rezistentní a po 2 týdnech se problém vždy vrátí znovu. Posledni rok navíc trpím průjmy cca 2x týdně, nevím přesně po kterém jídle, po vyřazení mléčných výrobků se trochu zlepšilo. Užívám vlákninu, uhlí, na močové cesty již několik měsíců lichořeřišnici, d-manozu, čaje, koupele, všechna doporučení ohledně vyřazení kávy, alkoholu, rafin. cukru, bílého pečiva. Dokonce docházím i na plazmový generátor který likviduje bakterie, plísně apod. Vždy to aspoň na ty dva týdny pomohlo, ale tento měsíc už ani to nepřineslo úlevu. Objednala jsem MMS na zkoušku, ale nevím zda jsem udělala správně postup. Dva dny po sobě jsem použila do suché skleničky pouze 1 kapku chloritan sodný 24,5% uvedeno na lahvičce a jako aktivátor jsem vymackala citron a přidala 5 kapek citronu, po 3 minutách přidala 1/2 dcl vody a vypila. Kromě toho že jsem cítila vůni Sava při výdechu cca 2 minuty po vypití a byla jsem více unavená než normálně jsem nepocítila žádné změny. Takto jsem aplikovala i 2. Den večer. Další den mě mamka zakázala užívat dokud se o tom s někým neporadim jestli postupuji správně. I přesto že jsem tedy včera 3. Den raději vynechala - dnes v noci mi bylo ale fakt divně, stále mě budilo bušení srdce a divný pocit, přišlo mi že mi nejde normálně hýbat rukama, jako bych byla omámená prášky na spaní. Každopádně ráno asi dobrý, cítím se normálně tak zvažuji, zda mám opět MMS nasadit, protože bolesti při i po močení se nedají vydržet. Případně pokud na zředění vadí voda z kohoutku, četla jsem tu u pár příspěvků, že je lepší použít čerstvou např. Jablečnou šťávu nebo aspoň vodu destilovanou z lékárny ? Chci si pořídit i knihu ale potřebuji se teď akutně zbavit zánětu ať mohu fungovat. Pak by mě také zajímalo jestli někdo hned po ukončení léčby otěhotněl, nebo je lepší naky měsíc počkat. Děkuji moc za všechny rady.
Monika


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od cimirek »

Mrkni na
https://zlutavoda.cz

je tam příručka, ke stažení, třeba tam najdeš odpověď.
CDS (je jakási odrůda MMS) je přívětivější k uživateli než chloritan s citronem.


Tanimc6666
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03 úno 2022 8:52

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Tanimc6666 »

Zdravim vsetkych
Prosim o radu uz som z tychkovu informacii salena
1) s cim je lepsie zacat, MMS ALEBO CDS?
2)zatim mam kupeny MMS2
Potrebujem este aktivator ale uz nemam prehla kde to cez internet zohnat a ktory konkretny kupit
3) prosim prosim o radu a, pomoc pri, kupeni spravnych
4) je tu nadherne vela, info otom a uz mesiac studujem prispevky ale myslim ze som sa dostala do stavu ked sa uz v tom mnozstve stracam a tak sa velmi ospravedlnujem ze som dalsia z tych ktorym (dufam, pevne verim) zopakujete to co sa tu rozobera skoro v kazdom prispevku...ale trosicku jak keby ste rozpravali s niekym kto je uplne ale uplne na zaciatku uzivania...
Tak velmi tuzim zacat uzivat a mat spravne postupy...aby som sa vyhla nespravnym postupom ze som ostala stat a neim jak dalej 😢😢


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od cimirek »

Tanimc6666 píše: čtv 03 úno 2022 9:10 ...a neim jak dalej 😢😢
Taky koukni na www.zlutavoda.cz
je tam všechno a přehledně
MMS2 - pozor :( , je to jiná látka než MMS1 (CDS)
MMS1 a CDS je ve své podstatě to samé, jen jinak připravované.


Tanimc6666
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03 úno 2022 8:52

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Tanimc6666 »

ahojte mam otazocku ak si chcem urobit kupel z MMS2 davam 4lyzicky MMS a 4 lyzicky HCL???


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od cimirek »

Tanimc6666 píše: pát 04 úno 2022 16:34 ahojte mam otazocku ak si chcem urobit kupel z MMS2 davam 4lyzicky MMS a 4 lyzicky HCL???
POZOR
Koupele se dělají z MMS1, viz. předchozí odkaz (www.zlutavoda.cz , je to tam popsané). To je chloritan sodný aktivovaný kyselinou (citronovou, HCl ...).
MMS2 je chlornan vápenatý.


dracmen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 09 říj 2022 10:33
Kontaktovat uživatele:

MMS kontraindokace, snížení účinku při doplňcích

Příspěvek od dracmen »

Zdravím zkušené mmsáky :-)
mám takový dotaz, při užívání mms na parazity. Chtěl by jsem podpořit léčbu, a zaímalo by mě, co se může a nemůže používat, aby se nesnížil účinek mms přp kontraindikace s doplňky ?
Vitamin c a antioxidanty se nedoporučují - znám !!! ale co třeba čaje - kopřiva, pampeliška, villcacora, lapacho, dále doplňky např berberine - polyfenoly, juka - výborná na rozpouštění bulek pod kůží a odvod odpadních látek z těla při detoxikaci, omega 3 antioxidant ...? diky za rady typy :-)
Naposledy upravil(a) dracmen dne ned 09 říj 2022 19:36, celkem upraveno 1 x.


MilanDr
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 05 pro 2011 18:47
Bydliště: Sered
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MilanDr »

Poradí niekto , či je možné niekde zohnat MMS2 - chlornan vapenaty 95 % -ný ? Všade vidím už len max 70 %.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Na skchem.sk mají 80%. Na czchem.cz to stejné.
Takže bych ho klidně použil.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“