Moje "škodovka" na vodík!

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysvětlení

Příspěvek od Ilem »

Mikrasoft.cz píše: Nikdo se neobtěžoval zeptat.
Ptal jsem se na účinnost. Ani na takto jednoduchou otázku jsem nedostal odpověď. Jak bych mohl předpokládat odpověď na uhlíkovou komoru a další příslušenství. Tak se nediv. Ty možná kupuješ zajíce v pytli, já ne.
Stačilo napsat třeba " ušetří to 70 procent paliva" a hned by bylo o čem se bavit. Pokud ušetří jen 40, není o čem, protože to dokáže i to moje udělátko bez čtyř mikroprocesorů.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

A to děláš dobře

Příspěvek od hapalainen »

jsem se rozhodl systém nadobro stáhnout z českého veřejného trhu
A to děláš dobře, český lidi, to pro Tebe přece nejsou partneři na úrovni. Na západě Ti utrhnou ruce.
Jestli není problém v tom, že se to dá koupit venku za zlomek ceny a s certifikátem.


Hlavní je vyhrát zápas
Uživatelský avatar
Bulganin
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: pát 16 říj 2009 20:34
Dostal: 1 poděkování

JK co vyšiluješ?

Příspěvek od Bulganin »

Prostě jsem to nevyfotil, protože mám foťák v záruční opravě. Navíc nemám žádnou povinnost něco fotit a nebo natáčet na video, když si někdo vzpomene. Pokud tak učiním, bude tak z mé dobré vůle. Musíš být naivní, když píšeš, že jsem koupil zajíce v pytli. Věděl jsem dobře, co kupuju a přesně to odpovídalo popisu aukce. Nechal jsem si to přeložit. Věděl jsem i to, že to na dva domy bude málo, ale soused ještě nebyl rozhodnut, jestli do toho jít, nebo nejít. Teď jsou kostky vrženy a čekáme, až se něco šikovného bude nabízet. Pokud Ti to připadá jako pohádka, tak mám pro Tebe řešení: Prostě to nečti.
Vůbec asi byla chyba, že jsem se o něčem zmínil, příště si to dobře rozmyslím. Jenom jsem nedokázal nezareagovat na předraženou nabídku domácího kutila.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Kolik tam máš procesorů?

Příspěvek od NAVAR »

Hezky napsané, obzvláště to že voda se snaží "uhýbat" Ano je to tak, uhýbá vše co se do něčeho nutí i já :) Kdysi tady psal Iv že voda se nemá moc znásilňovat a měl pravdu.
Ono totiž když jsem u té rezonance tak jak má být stabilní rezonanční obvod který se pořád mění, že....? mám na myslí změna dialektrických vlastností vody při vývinu, změna plochy atd. Meyer měl taky na těch trubkách zářez, je zcela možné že to ladil i do mechanické reonance, vlnov délka zvuku v kapalinách to jsou stovky Hz. Ne nadarmo Meyer, hladil ve videu vyvíječ (kontola teploty a rezonance) atd. Pročpak tam měl buzení z alternátoru buzeného zřejmě generátorem a preferoval skupiny pulsů...
Kmitočet se dá najít, nahrubo stačí laditelný generátor se zesilovačem. O něco lepší výsledky jsem měl když jsem před vyvíječ dal tlumivku nebo pár desítek metrů drátu, celý systém byl pružnější a měl malý činitel tlumení (opak reprosoustavy-zesilovač) kde je činitel tlumení poažadovaný co nejvyšší.
Samozřejmě toto jsou moje poznatky, někdo už může být dál, já jsem si jenom trochu hrál poněvadž mne malinko vyhecoval brácha. :)

Jinak samozřejmě že většinou každý člověk který na něco přišel a pokud opravdu přišel, tak má tendenci s jiskrou v očích všem zájemcům vysvětlovat detaily. Takový ten typ nadšeného vědátora.
Pokud si není 100% jistý výsledky své práce tak raději udržuje tajemno aby ho nějaký šťoural nepoložil na lopatky.
Jo jo, svět je vícebarevněj a ještě že tak, jinak by byla nuda.


kutil píše:
lepič píše:Bulganin, pochlub se, jestli to není tajný.
Sakra chlapi obuďte se a otevřete oči!
Nesmíte věřit všemu co je napsáno na skle :cry: Mockrát sem si tu na fóru ověřil že se někteří dokáží úžasně bavit na náš účet. Pokud neuvidíte to tolik opěvované zařízení v kopletním stavu a v provozu tak tomu nemůžete věřit :!: :!: :!:
Milan je odborník na elektroniku a dokáže vám skutečně vyrobit a dodat co si vymyslíte. Ale uvažeujte k čemu vám to bude?
Například jakýkoliv generátor pulzů na rozklad vody je na NIC :!: protože voda dokáže reagovat na rezonanční pulzy a uhýbá tomuto kmitočtu. Pokud nebudete mít zpětnou vazbu která by reagovala na tyto změny (změna napětí a proudů vlivem změny plochy bublinkami, změnou PH, teploty atd... je tam příliš mnoho faktorů které ovlivňují proces rozkladu vody).
No a zpětnou vazbu vám nikdo nevyrobí pokud nemáte nalezen ten kmitočet při kterém se voda rozkládá. Je to kruh který se ještě nikomu zde na fóru nepodařilo uzavřít.
Ještě jednou, kupujte jen kompletní zařízení které před vašimi zraky tu vodu skutečně rozkládá :!:
Žádné sliby a vytáčky že je potřeba jen to či ono aby to běželo..... Právě ta maličkost nám všem chybí k tomu, abychom byli kingové.....
Vydržať
H.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Mikrasoft.cz
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: pon 19 dub 2010 7:47

Re: Kolik tam máš procesorů?

Příspěvek od Mikrasoft.cz »

Není třeba nic hledat, systém je kompletní, plně automatický, bez jakékoli nutnosti nastavování. O "uhýbání" kmitočtu se stará jednotka sama, stačilo podle návodu zapojit a zapnout, nebo si nechat namontovat a začít používat.


Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Jak babička řekla, tak i udělala.

Příspěvek od hapalainen »

Rivala tímto žádám o zrušení účtů Mikrasoft.cz a elabsvracov z registrace. Tímto končím spolupráci s fórem upramene a přeji všem přítomným hodně úspěchů.
Dlouho Ti to nevydrželo.


Hlavní je vyhrát zápas
Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

nebo si nechat namontovat a začít používat.

Příspěvek od Karel IV »

Busines je busines. Třeba se dá někdo nachytat na ty procesory.
No a zpětnou vazbu vám nikdo nevyrobí pokud nemáte nalezen ten kmitočet při kterém se voda rozkládá
Avotomtoje.
Voda se ale rozkládá při každém kmitočtu. Dokonce i ss proudem.


Ohne Bier geht´s nicht
PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

?

Příspěvek od PeTr1 »

Hele co tak použít výkonej termočlánek?Ten bude namontovanej na výfuku u auta,když se výfuk zahřeje tak termočlánek začne vyrábět energii a ta by se použila na výrobu vodíku ve vyvíječi?Autu to neveme žadnou energii z alternátoru a tím se nesníží výkon ale naopak.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: ?

Příspěvek od lajos »

Hele co je výkonný termočlánek?-většinou dává jenom napětí


Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ?

Příspěvek od Jim68 »

Myslí asi peltiery, jenže! ty musíš z druhý strany zatra chladit, jinak nedají žáden prud...... :roll: Ale když chladíš, odmění se!


Jim68
Be happy!
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

peltieri

Příspěvek od lajos »

peltieri, myslím že mají teplotní omezení a stojí vcelku dost aby se zkoušelo na které části výfuku přežije


Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: peltieri

Příspěvek od Jim68 »

lajos píše:peltieri, myslím že mají teplotní omezení a stojí vcelku dost aby se zkoušelo na které části výfuku přežije
Jasan, na to bacha, ty normální se rozpadají (myslím fyzicky) na jednotlivé segmenty už při cca 120°C, opravit nejdou....(vyzkoušeno osobně) a ty teploodolné do cca 240°C zase stojí tak pětkrát víc.


Jim68
Be happy!
PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

:)

Příspěvek od PeTr1 »

Tak dobráááááááá,ale napad to byl dobrej bohužel né pro nás


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Stačilo by 100°C ?

Příspěvek od aNONym »

Jim68 píše: ty normální se rozpadají (myslím fyzicky) na jednotlivé segmenty už při cca 120°C.
A což toho peltiéra ohřívat teplem z vejfuku "přestupem" pomocí nějakého vhodného média? ;) Non

Třeba vody, resp. vodní páry. :D


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Stačilo by 100°C ?

Příspěvek od martin11 »

Já bych zkusil toho Peltiera dát na chladič tak, aby teplá strana byla přilepena na chladiči a na studenou by foukal větrák / nebo náporový vzduch...chladič má málokdy více jak 100°C. nebo do chladicího okruhu vložit výměník a na ten to přilepit. výměník by se mohl lépe, kamkoli umístit.mám problem...jak to udělat u Trabanta :lol: ....m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“