Toxická psychóza ... Animalovi vstup zakázán !!!

Léčebné postupy.
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Drogy jsou odvěkou součástí většiny civilizací.
Je úplně buřt, jestli se jedná o kaktus, trabuko, alkohol nebo mešní víno s hostyjí.
Každej musí mít svobodnou volbu a nesmí jim být tato upírána. Nikdy a nijak.
Lidičky si myslí, že budou v pohodě, naplnění láskou a štěstím. Nemusíme jim to brát. avšak nám tento fakt může signalizovat, že se musí čímsi podpírat, za cosi se schovávat, nečím se přikrývat.....
nejsme bohové, abychom je soudili. kdo z nás je bezchybný......bojím se, aby svět unesl naši vlastní dokonalost.
Avšak se já sám osobně měním a na přijímání většiny návykových látek přihlížím jako na slabost.
Je na tu slabost však neupiratelné právo. To je bez debat.skrze slabost se nemohu zříct kamarádů či přátel.Sám osobně umně připravím pro návštěvu lahodné bramboráčky s tajemnou přísadou. Snad v tom je i pozorovací mánie, či co. Jednou do roka si to mohu špendýrovat.
Navíc nemá smysl cokoli tabuizovat, páč to je stejně k prdu.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: mno...

Příspěvek od martin11 »

jarda ovčák píše:Drogy jsou odvěkou součástí většiny civilizací.
Je úplně buřt, jestli se jedná o kaktus, trabuko, alkohol nebo mešní víno s hostyjí.
Každej musí mít svobodnou volbu a nesmí jim být tato upírána. Nikdy a nijak.
Lidičky si myslí, že budou v pohodě, naplnění láskou a štěstím. Nemusíme jim to brát. avšak nám tento fakt může signalizovat, že se musí čímsi podpírat, za cosi se schovávat, nečím se přikrývat.....
nejsme bohové, abychom je soudili. kdo z nás je bezchybný......bojím se, aby svět unesl naši vlastní dokonalost.
Avšak se já sám osobně měním a na přijímání většiny návykových látek přihlížím jako na slabost.
Je na tu slabost však neupiratelné právo. To je bez debat.skrze slabost se nemohu zříct kamarádů či přátel.Sám osobně umně připravím pro návštěvu lahodné bramboráčky s tajemnou přísadou. Snad v tom je i pozorovací mánie, či co. Jednou do roka si to mohu špendýrovat.
Navíc nemá smysl cokoli tabuizovat, páč to je stejně k prdu.

...hluboce s tebou souhlasím...ALE....
,,,kdo si umí sám vypěstovat, vypálit, uvařit, nebo jakkoli sehnat tu "slast"....skoro nikdo...všichni si ji jdou koupit...a tady je ten kámen úrazu.....na tomto obchodě bohatnou.../ a to velmi/ ti co to umí vyrobit....Stát bohatne na alkoholu a cigárech.., vietnamci na konopí, v brazílii jakési skupiny ....
a je zde začarovaný kruh...nemám potěšení...potřebuju na něj peníze...a zločinnost...od drobných krádeží až po ty nejhorší je nasvětě....
...takže ...jak z toho...??..../ podivné je, že stát ti zakazuje třeba konopí, nebo alkohol...."jen" pro svoji potřebu....to proto, že by jsi mohl mít i přebytky....a někdo by přišel zkrátka.... :idea: / kč :oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Přidám názor

Příspěvek od NAVAR »

Nadměrné užívání téměř čehokoliv člověka změní. Někdo prostě může mít „alergii“ na THC stejně jako někdo na burákový máslo. A pokud to někdo nasype (nahulí) do sebe pod tlakem tak může být problém.
Pár lidí znám co začali, kouřili a kouří dál, někteří všichni jsou jiní, než začali. Ovšem někteří více v pohodě, z některých se stávají takoví „máčalové“ Samozřejmě že do sebe cpou krom THC i alkohol a cigarety.
Velký pozor na užívání drog ve vývinu osobnosti tj. do cca 20-ti let, tam to způsobí několikrát větší paseku než v pozdějším věku. On je opravdu rozdíl v tom jestli si zapálí starej fotr a nebo mladej cucák. On je taky rozdíl jestli si někdo dá pár šluků technického konopí a nebo vyhulí lampovku (jak píše Laik) přes vodní dýmku.
Zde doporučuji že pokud někdo přijde u svých dětí že něčemu propadá tak jim to urazit u huby. Kamarád říkal že kdyby to zjistil u dcery tak jí udělá odmašťovnu ve sklepě jak Fritzl.
Vlastně se ani moc nedivím že čím dál více mladých k tomu inklinuje a není to vůbec jenom výchovou. Svět jako takový jim nabízí čím dál více marastu a proto sahají po jiném vzrušení a úniku z reality, zde naprosto souhlasím s Ivanem. Být mladý bych chtěl a ne v dnešní době.
Osobně vím že THC ve větší míře konkrétně u mne nepůsobí vůbec dobře na psychiku, takž jsem hodně opatrnej, protože kdybych řekl že jsem to nikdy nezkusil tak bych lhal.
Kde konopí uznávám tak to je v léčitelství. Taková laikova mast je naprosto super, ozvalo se mi rameno co jsem si minulý rok nějak divně zalomil potom co jsem se smeknul na schodech, týden jsem se trápil než jsem si to konečně namazala tak z 90-ti % je po dvou namazání klid.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: Přidám názor

Příspěvek od jvj56 »

NAVAR píše:Nadměrné užívání téměř čehokoliv člověka změní. Někdo prostě může mít „alergii“ na THC stejně jako někdo na burákový máslo. A pokud to někdo nasype (nahulí) do sebe pod tlakem tak může být problém.
Pár lidí znám co začali, kouřili a kouří dál, někteří všichni jsou jiní, než začali. Ovšem někteří více v pohodě, z některých se stávají takoví „máčalové“ Samozřejmě že do sebe cpou krom THC i alkohol a cigarety.
Velký pozor na užívání drog ve vývinu osobnosti tj. do cca 20-ti let, tam to způsobí několikrát větší paseku než v pozdějším věku. On je opravdu rozdíl v tom jestli si zapálí starej fotr a nebo mladej cucák. On je taky rozdíl jestli si někdo dá pár šluků technického konopí a nebo vyhulí lampovku (jak píše Laik) přes vodní dýmku.
Zde doporučuji že pokud někdo přijde u svých dětí že něčemu propadá tak jim to urazit u huby. Kamarád říkal že kdyby to zjistil u dcery tak jí udělá odmašťovnu ve sklepě jak Fritzl.
Vlastně se ani moc nedivím že čím dál více mladých k tomu inklinuje a není to vůbec jenom výchovou. Svět jako takový jim nabízí čím dál více marastu a proto sahají po jiném vzrušení a úniku z reality, zde naprosto souhlasím s Ivanem. Být mladý bych chtěl a ne v dnešní době.
Osobně vím že THC ve větší míře konkrétně u mne nepůsobí vůbec dobře na psychiku, takž jsem hodně opatrnej, protože kdybych řekl že jsem to nikdy nezkusil tak bych lhal.
Kde konopí uznávám tak to je v léčitelství. Taková laikova mast je naprosto super, ozvalo se mi rameno co jsem si minulý rok nějak divně zalomil potom co jsem se smeknul na schodech, týden jsem se trápil než jsem si to konečně namazala tak z 90-ti % je po dvou namazání klid.
Zdravím,
to s mladejma to je jenom o výchově. To jsou zkušenosti. H.


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Výchova

Příspěvek od adam.benda »

jvj56 píše:
NAVAR píše:Nadměrné užívání téměř čehokoliv člověka změní. Někdo prostě může mít „alergii“ na THC stejně jako někdo na burákový máslo. A pokud to někdo nasype (nahulí) do sebe pod tlakem tak může být problém.
Pár lidí znám co začali, kouřili a kouří dál, někteří všichni jsou jiní, než začali. Ovšem někteří více v pohodě, z některých se stávají takoví „máčalové“ Samozřejmě že do sebe cpou krom THC i alkohol a cigarety.
Velký pozor na užívání drog ve vývinu osobnosti tj. do cca 20-ti let, tam to způsobí několikrát větší paseku než v pozdějším věku. On je opravdu rozdíl v tom jestli si zapálí starej fotr a nebo mladej cucák. On je taky rozdíl jestli si někdo dá pár šluků technického konopí a nebo vyhulí lampovku (jak píše Laik) přes vodní dýmku.
Zde doporučuji že pokud někdo přijde u svých dětí že něčemu propadá tak jim to urazit u huby. Kamarád říkal že kdyby to zjistil u dcery tak jí udělá odmašťovnu ve sklepě jak Fritzl.
Vlastně se ani moc nedivím že čím dál více mladých k tomu inklinuje a není to vůbec jenom výchovou. Svět jako takový jim nabízí čím dál více marastu a proto sahají po jiném vzrušení a úniku z reality, zde naprosto souhlasím s Ivanem. Být mladý bych chtěl a ne v dnešní době.
Osobně vím že THC ve větší míře konkrétně u mne nepůsobí vůbec dobře na psychiku, takž jsem hodně opatrnej, protože kdybych řekl že jsem to nikdy nezkusil tak bych lhal.
Kde konopí uznávám tak to je v léčitelství. Taková laikova mast je naprosto super, ozvalo se mi rameno co jsem si minulý rok nějak divně zalomil potom co jsem se smeknul na schodech, týden jsem se trápil než jsem si to konečně namazala tak z 90-ti % je po dvou namazání klid.
Zdravím,
to s mladejma to je jenom o výchově. To jsou zkušenosti. H.
Výchovou asi lze hodně směrovat, ale to dítě/mladík je ve spárech tohoto světa a jeho společnosti. Ve škole, při sportu, na internetu, na táboře, v bazénu, na večerním courání venku... Jestli se Ti povedlo výchovou ve velké míře docílit svého, považoval bych to především za štestí, že ten potomek má nějaké své vnitřní vlastnosti, díky kterým ho šlo výchovně zvládnout (a nebo třeba ani nebylo potřeba ho tolik zvládat).

Já jsem z rozbouraný rodiny, se svou mámou a jejíma rodičema se snad letos uvidím po více než 20ti letech. Od mala už si je nepamatuju. S otcem spolu nevycházíme vůbec. Navíc jsem byl totálně zabejčenej paličák od malička. Mohli mě třískat, zakazovat, trestat, ale vždycky jsem si to stejně udělal po svém. Měl jsem to štěstí, že jsem celou dobu tak nějak cítil, co je správné a co ne.. Pokud mne paměť neklame, nikdy jsem neohrozil své zdraví ničím neuváženým. Automaticky jsem odmítal vše, co bylo "in" - cítil jsem, že to není správný směr. A tak dále... Ale bylo to všechno o štěstí, že jsem měl takovou povahu. Kdyby to ve mě bylo jinak a byla by tu navíc tahle moje zabejčená paličatá povaha, kdoví kde bych a jak skončil...

Takže když se povede výchova, je to víc štěstí, než práce.


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

výchova a věci kolem

Příspěvek od laik »

Zdravím
přikláním se k názoru že výchova je hodně velikej základ do života ,myslím že ten nejduležitější.....
...i když má člověk spoustu věcí vrozených, na rodičích je, aby se snažili přijít na to, jak z konkrétním dítětem jednat......my sme tři sourozenci, vychovávaní takřka stejně a přitom jsme tak rozdílní, co platí na jednoho na druhýho neplatí.......
mě narozdíl od většiny tady to vše ted teprv čeká u dcer, ale co vím určitě je, že se budu snažit nepokračovat v tom jak sem byl vychováván já......
myslím si že mladí lidi a nejen oni inklinují k ruzným drogám ne proto že je doba zkur.....ale proto že jim rodiče nestihli ukázat další varianty reality ....prostě proto že honí prachy.......nebo proto že jsou sami pod vlivem něčeho.......nebo prostě že jen nejsou.......
já osobně sem okusil marihuanu až po23roku života a to ne proto že bych neměl kde ,ale proto že sem to nepotřeboval ,považoval sem to za slabost.....do té doby sem se zajímal o meditace a pod.věci.........pak sem se ke konopí řízením osudu dostal a zjistil sem dvě věci, že ten stav je podobnej meditačním stavům a za druhé že mě jemná zkouřenost pomáhala uklidnovat při komunikaci .........
takže mě osobně užívání konopí hodně pomohlo.......
dnes su zase dál a nemám už tolik potřebu nic užívat.......
spíš mě už někdy vadí užívání čehokoliv, protože si pak nemužu užít života.....
každopádně to mám asi obráceně než navar, mě zas nesedne užívání alkoholu, takže jako alternativu si v hospodě radši zakouřím.....
ps:dík navare za chválu masti....postupně se zdokonaluji


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

alkohol

Příspěvek od adam.benda »

laik píše:... mě zas nesedne užívání alkoholu, ...
Mám to podobně. Tvrdý vůbec, víno hroznové nebo "rýžové" musím s opatrností. Akorát se mi z toho chce spát a když si dám trochu víc, ten stav druhý den není moc povznášející... :|


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: alkohol

Příspěvek od chiq »

adam.benda píše:
laik píše:... mě zas nesedne užívání alkoholu, ...
Mám to podobně. Tvrdý vůbec, víno hroznové nebo "rýžové" musím s opatrností. Akorát se mi z toho chce spát a když si dám trochu víc, ten stav druhý den není moc povznášející... :|
To nie je priamo alkoholom. Skús prejsť na zásadité vína, teda Tokajské. Doporučujem začať s 3-putňovým ;) cenovo prijateľné, len treba starostlivo vybrať výrobcu, doporučujem Macik ( http://www.tokajmacik.sk/subs/wines/Classic.html ), príp. Ostrožoviča ( http://www.ostrozovic.sk/clanok/tokajske-vybery )


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: alkohol

Příspěvek od adam.benda »

chiq píše:To nie je priamo alkoholom. Skús prejsť na zásadité vína, teda Tokajské. Doporučujem začať s 3-putňovým ;) cenovo prijateľné, len treba starostlivo vybrať výrobcu, doporučujem Macik ( http://www.tokajmacik.sk/subs/wines/Classic.html ), príp. Ostrožoviča ( http://www.ostrozovic.sk/clanok/tokajske-vybery )
Tokajské je vynikající... A nemůžu říct, že si vyloženě pamatuji, že jsem měl problémy i po něm... Takže jinými slovy, loknout si během konzumování kyselého vína trochu Živé vody by mohlo pomoct? Aby to ale v žaludku nezačalo nějak pěnit... :shock:


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: alkohol

Příspěvek od chiq »

adam.benda píše:... Takže jinými slovy, loknout si během konzumování kyselého vína trochu Živé vody by mohlo pomoct?...
:shock: :shock: :shock: Preboha NIEEE!!! ...ufff! takto pančovať tokajské, tak to by ma ozaj nenapadlo... :D Ja už dobrý rok nepijem iné víno, len tokajské. A žalúdok jak vo vatičke ;)


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

MDMA prý mozek nepoškozuje ...

Příspěvek od A(&F) »



Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: výchova a věci kolem

Příspěvek od Ilem »

laik píše:Zdravím
přikláním se k názoru že výchova je hodně velikej základ do života ,myslím že ten nejduležitější.....
Já bych k tomu ještě dodal, že nejdůležitější výchova je vlastní příklad. Kuřák velmi těžko vychová nekuřáka, i když znám jeden případ, kdy alkoholik vychoval abstinenta. Ale ten alkoholik byl skutečně odstrašující příklad (i pro svého syna). Píšu byl, protože už se uchlastal.
Pak je to taky hodně o sebevědomí. Zdravě sebevědomý dospívající člověk dokáže udělat ze svého nekouření ctnost. Jak moc jsem rád, že všechny mé děti to dokázaly. A pak je to o tom, s dětmi mluvit, hodně s nimi mluvit - o jejich radostech starostech, o všem. Ne jako autorita, ale jako kamarád.
Zákazy, příkazy, tresty toho mnoho nesvedou.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: výchova a věci kolem

Příspěvek od adam.benda »

Ilem píše:... A pak je to o tom, s dětmi mluvit, hodně s nimi mluvit - o jejich radostech starostech, o všem. ...
:idea: :!: :idea: :good:


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

příklady

Příspěvek od laik »

naši kouřily doma jak nezbedný kamna pamatuju si ten modrej neprostupnej opar v metrové výšce od podlahy...
sestra z bráchem kouří a já ne...a to sme byli prej vychovávaný stejně....vydím to tak že s něčím se člověk rodí....


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: příklady

Příspěvek od adam.benda »

laik píše:naši kouřily doma jak nezbedný kamna pamatuju si ten modrej neprostupnej opar v metrové výšce od podlahy...
sestra z bráchem kouří a já ne...a to sme byli prej vychovávaný stejně....vydím to tak že s něčím se člověk rodí....
:good:
adam.benda píše:...
Mohli mě třískat, zakazovat, trestat, ale vždycky jsem si to stejně udělal po svém. Měl jsem to štěstí, že jsem celou dobu tak nějak cítil, co je správné a co ne..
...
bylo to všechno o štěstí, že jsem měl takovou povahu.
...


Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“