Užívání MMS při chemoterapii

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Anaja10
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 09 zář 2010 0:12
Dostal: 4 poděkování

Re: pívo alko nealko

Příspěvek od Anaja10 »

Cina píše:
jani píše:Hlodá mě dotaz, zda to může být i pívo nealko ( BERNARD FREE s čištou hlavou ) nebo klasika pivo, o kvalitě piva se tu už jednou diskutovalo, jsem vitarianka a z piv jsem si vybrala bernarda právě proto, že je nepasterizovaný a alkoholické pívo mi nedělá vůbec dobře, mám i po pár hltech "těžkou hlavu". Strýc má raka, tak bych mu také ráda dobře poradila, proto se přimlouvám taktéž za zkušenosti a jak zvádáte chemo ..... Díky a všem držím pěstičky.
Tak si nech posílat z Brna pšeničný nebo kvasnicový živý, nefiltrovaný nepasterovaný pivo.Nebo si ho vyráběj doma sama.
http://www.abacab.cz/domaci-vyroba-piva.php
http://www.domaci-mikropivovary.cz/kata ... -kvasnice/
Na internetu najdeš spousta návodů.
Chemoška je pěkná volovina.Na ní umírá 80% lidí,dříve nebo později.To je lepší 42 denní hladovka.Když bouchnul Černobyl tak do dneška na následky umírají lidé.A neslyšel jsem,že by si někdo liboval jak je to nádherný,že se zbavil rakoviny a spousta nemocí.Rakovina je největší byznys zdravotnictví,který nic nevyřešil.Je prokázáno,že kdo nepřistoupí na chemoterapii tak se bez ní dožije více let a když si upraví životosprávu tak se vyléčí.Kdo se nacpává průmyslovou stravou a hlavně masem a uzeninami,tak nikdy nebude fit.To si musí každý srovnat sám v hlavě.
O hladovce jsem taky četla. Nemůžu si pomoct, ale nešla bych do toho, pokud bych nevyzkoušela bez úspěchu jiné možnosti. Viděla jsem, co udělala dieta bez živočišných potravin s manželem za 6 týdnů. Tolik nezhubl ani při chemoterapii ani při transplantaci kmenových buněk. Manžel byl hora svalů, ne kulturista, ale prostě festovní a tvrdý chlap. Za těch 6 týdnů zhubl cca 15kg, nohy, které byly do té doby mohutné a tvrdé jak šutr, byly po dietě poloviční, slabé a měkké. Zato špeky zůstaly. Ke konci této diety už jen polehával s tím, že nemá sílu. Neumím si vůbec představit, co udělá 42 dnů hladovky s člověkem nemocným a s normální štíhlou postavou. Možná se mýlím, osvětlit by nám to mohl jen ten, co tuto dietu držel a vyléčil se. Ale při pátrání po tom, jak manželovi pomoct ještě v době, kdy jsme mysleli, že má rakovinu, jsem naopak narážela na zkušenosti lékařů s tím, že na onko pracoviště občas příjdou lidi, kteří jsou již tak zesláblí, že podání chemoterapie by bylo pro ně fatální. Jasně, "lékařů", ale v případě této hladovky si to umím dost živě představit. Možná může pomoct, ale když ne, tak musí být tělo už tak zesláblé, že nemá sílů zvládat jinou léčbu.


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Plodožravci

Příspěvek od Cina »

Člověk od přírody je plodožravec,Takže k životu nepotřebuje žádné živočišné bílkoviny.
O co jde? Živočišnou říši můžeme podle druhu potravy, kterou přijímá, rozdělit na čtyři
skupiny: masožravce (např. kočka nebo lev), všežravce (pes, vepř, medvěd), býložravce (slon, žirafa,
antilopa) a plodožravce (primáti). Každá z těchto skupin se liší mimo jiné i svým zažívacím ústrojím,
které je optimálně uzpůsobeno potravě, kterou přijímá. Například kráva (tur domácí) má čtyři žaludky,
aby byla schopná strávit rostlinnou potravu – trávu. Naproti tomu masožravci, jako např. kočka
domácí, mají velmi vyvinutá játra, aby mohli dobře trávit maso, a krátké střevo, aby se do těla
nestačily vyloučit toxické látky, vytvořené hnitím masa.
Naproti tomu plodožravci (frugivorové), mezi něž patří primáti včetně člověka, mají trávicí
ústrojí uzpůsobeno pro přijímání potravy ve formě nejrůznějších plodů, ovoce, ořechů, apod. Pro
člověka je tedy požívání masa stejně nepřirozené jako kdybychom ho nutili pást se na louce jako kráva
nebo ovce. Aby maso bylo pro člověka jakž takž stravitelné, začal je tepelně upravovat. Když se
z lovce stal zemědělec, naučil se také mlít a tepelně upravovat obiloviny, které začal pěstovat. Stal se
tak jediným tvorem na této planetě, který si potravu před jídlem vaří, smaží nebo peče.
Jestliže je z výše uvedeného zřejmé, že lidská strava je nepřirozená, měli bychom dodat, že
lidskému tělu vyloženě škodí a způsobuje téměř všechny choroby, jimiž lidstvo trpí, počínaje
obyčejnou chřipkou a konče rakovinou. Abychom pochopili, co je podstatou, musíme si říci, že
potraviny rozdělujeme do dvou základních skupin, kyselinotvorné a zásadotvorné, podle toho jaký je
pH faktor zbytku po strávené potravě. (Víme, že se jedná o číselnou stupnici do čtrnácti, kde číslu 7
odpovídá pH neutrální a vše, co má pH menší než 7 je kyselé a co má pH věší než 7, je zásadité.)
V lidském těle jsou všechny tekutiny (např. krev, sliny, lymfa) zásadité s výjimkou žaludečních
šťáv, které jsou tvořeny převážně kyselinou chlorovodíkovou. Dále je třeba uvést, že syrové ovoce a
syrová zelenina jsou zásadotvorné. Mezi zásadotvorné potraviny dále řadíme např. podmáslí, syrový
jogurt, jablečný ocet, zelený čaj, biologické víno a olivový olej (lisovaný zastudena). Mezi
kyselinotvorné potraviny patří například maso, chléb, pečivo, čokoláda, sýry, káva, černý čaj, ořechy a
alkoholické nápoje. Když to zobecníme, dá se říci, že syrové rostlinné potraviny jsou, až na výjimky,
zásadotvorné, kdežto tepelně upravované potraviny (jak rostlinného, tak živočišného původu) jsou
téměř bez výjimky kyselinotvorné. Jestliže je naše tělo převážně zásadité, měli bychom tedy
konzumovat převážně zásadotvorné potraviny: uvádí se 80 procent zásadotvorných potravin a zbytek
kyselinotvorných. V naší civilizaci tomu je bohužel zhruba naopak, proto lidstvo trpí tolika
chorobami.
Hladovka navrátí naše tělo do normálu.Vyčistí od toxinu a jedů.které naše tělo za celý život nahromadilo. Proto je člověku,který začne držet hladovu zle(musí hodně pít vodu).Ono je dobré když před hladovkou vyčistí střeva klystýrem a během hladovky první týden také.Ono záleží na okolnostech.Je dobré si něco o tom nastudovat nebo se nechat vést odborníkem.

Protirakovinná hladovka je:
Směs zeleninové šťávy
Se stává z 300 g červené řepy, 100 g mrkve, 100 g bulvy celeru, 30 g černé ředkve, 1 brambor (velikosti slepičího vejce). Vše očistit, oloupat, nastrouhat, smísit a vylisovat. Tyto směsi lisujeme přes plátěný pytlík a podobně. Vylisovanou šťávu ještě přefiltrujeme přes jemné sítko nebo plátno nebo necháme ustát, aby se usadila rozptýlená dužina, neboť tato není vhodná a byla by zbytečnou živinou pro výživu rakoviny. Rakovina totiž žije jen z pevných částic potravy, kterou přijímáme, zvláště z rostlinné nebo i živočišné bílkoviny. Pije-li pacient 42 dnů jen uvedenou šťávu a uvedené čaje, odumírá nádor, ale člověk přitom žije dál.
Přesto, že pacient může během této kůry ztratit na váze 5 až 15 kg, cítí se docela dobře. Sám jsem tuto kůru prodělal a nikdy se mi tak dobře nepracovalo jako během této kůry. Je dobré před započetím této kůry mimo normální stravu vypít denně 1/4 litru šťávy, abychom si na tuto pomalu zvykli. Bezpodmínečně k životu při kůře potřebuje člověk jen 1/8 až 1/4 litru denně, ale až do 1/2 litru denně může vypít, a to mimo předepsaných čajů. Množství čajů může pít podle chuti, ale všecky pravidelně. Pijeme pomalu po doušcích nebo po lžičkách, nepolykáme ihned, ale čekáme, až se tekutina smísí se slinami (enzymy ze slin trávení ulehčují). Dodatečně, čas od času, můžeme vypít doušek šťávy z kyselého zelí, což pomáhá při vyměšování.
Správně prováděná protirakovinná kůra
Kdo ji správně provádí, ztratí jen málo na váze.
1Ráno nejprve půl šálku ledvinového čaje (pít pomalu a neohřívat).
2Po 30 až 60 minutách později 1 až 3 šálky teplého šalvějového čaje s třezalkou, mátou peprnou a s meduňkou, pít opět pomalu po doušcích.
3Opět po 30 až 60 minutách polknout malý doušek směsi zeleninových šťáv, opět řádně pro slinit.
4Po dalších 15 až 30 minutách znovu malý doušek směsi zeleninových šťáv, podle pocitu hladu.
Během dopoledne budeme potřebovat asi 10-15x doušek zeleninových šťáv. Jen tehdy, pokud máme na něj chuť z pocitu potřeby. Mezitím opět čaj šalvějový vlažný, kolik chceme. Všechny čaje bez cukru!
5V poledne zase zase 1/16 litru (půl šálku) ledvinového čaje a rovněž tak večer před spaním. Ledvinový čaj však pít pouze první tři týdny.
6Odpoledne potřebujeme častěji malý doušek šťáv, ale nemusíme! K této kůře nebo polokůře musím důrazně připomenout, že směs zeleninové šťávy podle mého složení se musí bezpodmínečně pít ve spojení s předepsanými čaji vždy po doušcích a dobře pro-slinit! Nikoliv jen samotnou směs zeleninové šťávy bez čajů!
7Je nutné, byl-li pacient ozařován nebo nikoliv, aby po doušcích vypil také šálek pakostu (Geramium Robertianum), který obsahuje trochu rádia.
Užíváním po doušcích těchto šťáv a čajů nastává nucené dobré pro slinění a způsobuje současné minimální zatížení pro trávicí orgány. Během této kůry se má pacient snažit být činný, také již proto, aby se od své nemoci a od chuti na jídlo odreagoval. Mimo ledvinového a šalvějového čaje se má pít dodatečně (při různých případech rakoviny) čaje jak dále uvedeno např. při zácpě. Nastane-li během kůry zácpa, pomáháme si potím lehkých projímadel nebo čípky. Příčinou šťávové kůry je žilní vrátnicový oběh tak povzbuzen, že mnohé z toho, co by se ve střevě dalo ještě zpracovat, je v těle skoro úplně odebráno. Z tohoto důvodu se může přihodit, že pacient nemá žádnou stolici po několik dní a přitom ale zůstává bez potíží.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Pěkný a poučný příspěvek

Příspěvek od jvj56 »

Pro Cinu +1 :good:

Jsem sice všežravec, ale se vším souhlasím. Masu se snažím vyhýbat, ale biftečku občas neodolám.
Jak říkala moje babička: "Všeho s mírou" :D


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re - 42 dňová cviklová kúra

Příspěvek od Mo »

ahojte ;)
ja som ju držala tiež, presne aj s čajíkmi, mám doma knižku o Breussovej kúre, 2x prečítanú a až potom som to začala držať, neviem, ale nevšimla som si tu napísané, teda aspoň ja som sa dočítala, že treba počkať 5 mesiacov po chemo, čo mi znelo aj celkom rozumne, lebo telo by sa malo zregenerovať trochu, ale neviem, ale ja som to držala ozaj tých 5 mesiacov po chemo, mala som 65-67 kilov a na onko mi doktorka vravela, že schudnúť nemôžem, kúru som jej však nespomínala, a nediskutovala som o nej s inými doktormi, iba s kardiologičkou, a tá vravela, že keď ma úprava stravy zbavila vysokého krvného tlaku, tak tú kúru mám teda vyskúšať ale mám si davať veľký pozor, a že mi naozaj praje, aby mi to pomohlo, to bol jediný doktor, ktorý o tom vedel, a to som sa jej zmienila náhodou, keď sa ma spýtala, čo sa stalo, že sa mi tlak znížil na normál a lieky neberiem ;)
ja som schudla tých 15kíl, bolo to dosť, ale oslabená som určite nebola - teda hlavne psychicky nie, to som bola ozaj výkonná, fyzicky - chodila som na masáže a prechádzky, do sauny, keďže mi bola stále zima, držala som to v októbri a novembri ;) ja som mala "len zaisťovaciu" chemo, ale nikdy by ma už nikto nedonútil na chemo ísť, ono presne, keď človek nevie, a ani mu nedajú na výber, mňa sa naozaj nepýtali, či chcem, alebo tak, tak je to smutné, inak sa človeku vtedy nedá, resp. nevie, ale jasné, neznalosť neospravedlňuje, človek si je sám strojcom svojho šťastia a ja som názoru, že aj zdravia ;) ešte však chcem napísať, že napriek tejto kúre som potom v lete bola na Salvii s Palom, v Brne u pani Bláhovej, a hoci som od kúry mala stravu upravenú na vegetariánsku, tak som mala v tele parazitov aj onkovíry (tak som sa dala na pms a hrebíček - to zabralo za mesiac, čo bolo fakt super), ale to je len môj prípad, ostatné sú iné, určite nie je na škodu to telo vyčistiť tou kúrou - možno v mojom prípade bolo treba ju držať dlhšie, alebo opakovať ju, neviem, a keby som k tomu bola znovu prinútená, tak ju nasadím zas, dá sa to zvládnuť bez problémov, si myslím ;) ale je asi fakt málo ľudí, ktorí by to držali dobrovoľne, alebo tak, aj keď, aj takých poznám ;) a viete čo, mala som fakt oveľa viac času, lebo som deň netrávila prípravou jedla a trávením, jedením a tak :) bolo to fakt super, to by človek neveril :D začala som sa však trochu zaoberať aj psychickými problémami chorôb, pre seba, len tak, a myslím, že tam je väčšia polovica úspechu, i keď bez úpravy stravy, cvičenia, robenia niečo pre seba, to nejde, to je jasné ;)
pekný dník všetkým :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: re - 42 dňová cviklová kúra

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mo píše:ahojte ;)
ja som ju držala tiež, presne aj s čajíkmi, mám doma knižku o Breussovej kúre, ........ začala som sa však trochu zaoberať aj psychickými problémami chorôb, pre seba, len tak, a myslím, že tam je väčšia polovica úspechu, i keď bez úpravy stravy, cvičenia, robenia niečo pre seba, to nejde, to je jasné ;)
pekný dník všetkým :D
+1 :good:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Anaja10
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 09 zář 2010 0:12
Dostal: 4 poděkování

Re: re - 42 dňová cviklová kúra

Příspěvek od Anaja10 »

Mo píše:ahojte ;)
ja som ju držala tiež, presne aj s čajíkmi, mám doma knižku o Breussovej kúre, 2x prečítanú a až potom som to začala držať, neviem, ale nevšimla som si tu napísané, teda aspoň ja som sa dočítala, že treba počkať 5 mesiacov po chemo, čo mi znelo aj celkom rozumne, lebo telo by sa malo zregenerovať trochu, ale neviem, ale ja som to držala ozaj tých 5 mesiacov po chemo, mala som 65-67 kilov a na onko mi doktorka vravela, že schudnúť nemôžem, kúru som jej však nespomínala, a nediskutovala som o nej s inými doktormi, iba s kardiologičkou, a tá vravela, že keď ma úprava stravy zbavila vysokého krvného tlaku, tak tú kúru mám teda vyskúšať ale mám si davať veľký pozor, a že mi naozaj praje, aby mi to pomohlo, to bol jediný doktor, ktorý o tom vedel, a to som sa jej zmienila náhodou, keď sa ma spýtala, čo sa stalo, že sa mi tlak znížil na normál a lieky neberiem ;)
ja som schudla tých 15kíl, bolo to dosť, ale oslabená som určite nebola :D
Věřím, že tato kůra vyčistí organismus, proti tomu nic nenamítám. Ale jak píšeš, že jsi prodělala chemoterapii, předpokládám, že s úspěchem, tzn. nádor byl pryč, po udržovací chemo jsi se 5 měsíců zotavovala a "teoreticky" jsi byla v době diety "zdravá". Zdravá v uvozovkách proto, že onko vir byl stále v těle a později zapracoval na novém nádoru.

Jak jsem psala dřív, tak dieta bez živočišných bílkovin (i tato dieta, kdy se pijí jen zeleninové šťávy a čaje) má v léčbě rakoviny zaútočit na nádor. Nádor je živen mimo jiné devíti aminokyselinami, které mu může poskytnout jen živočišná strava. Když nádor tyto aminokyseliny nedostane naráz z jedné potraviny, tak není vyživován a má dojít k jeho likvidaci. Při pátrání po informacích jak na netu tak od našeho lékaře alternativisty jsem pochopila, že na likvidaci nádoru zabírají tyto diety, ale ne na likvidaci onkovirů, které nádor způsobily. Na ty se musí jinak, nám se na 100% osvědčil plazmový generátor.

Píšeš, že jsi zhubla 15 kg. To musí být ale masakr pro člověka se štíhlou postavou . Napsala jsi svou váhu, ale ne výšku, takže těžko posoudit. Já zhubnout 15 kg, tak jásám a jsem na své 100% kondici. Zhubnout ale takto moje sestra, tak je chodící kostra potažená kůží a nevěřím, že by byla schopna pak jít štípat dříví ... Co se týče stavu mého manžela po "jen" dietě bez živočišných potravin, musím to upřesnit. Jak jsem psala, byl to chlap jako hora, samý sval. Po první dietě 6 týdnů dramaticky zhubl svalovou hmotu, ale špeky mu zůstaly. Byl unavený a neměl sílu. Ale!!! Zároveň s touto dietou chodil na chemoterapie a snažil se fungovat jako dřív. Tzn. fyzická aktivita výrazně vyšší, náročná na sílu. Z toho pramení můj názor, že bych udělala cokoliv jiného, jako že i jiné věci fungují, než bych přistoupila jako onkologicky nemocná k tak drastické dietě. Možná si ji nasadím sama, jako zdravá, abych jásala nad tím, že budu vyčištěná a o patnáct kg lehčí. Ale být nemocná, tak do toho nejdu ani náhodou. To je ale můj názor a má zkušenost.


Anaja10
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 09 zář 2010 0:12
Dostal: 4 poděkování

Pokračování léčby mého manžela

Příspěvek od Anaja10 »

Jak jsem již psala: lékaři mého manžel léčili na rakovinu, kterou dle Salvie a ani Oberunu neměl. Salvia řekla, že je to Echinococcus multilocularis, který vytvořil cystu. Takže plazmový generátor a léky na zničení parazita. Po měsíci byl parazit pryč a protože ing. Bláhová měla plný diář a tady na diskuzi se našla dobrá duše, která nás nasměrovala jinam, jsme vyrazili na Salvii jinam. Tam potvrdili echonococa. Byl tam, tělo má vytvořené protilátky, ale už je pryč. Zato se našla další parazitická mrška, docela neznámá - blecha morová v larvální stádiu. Oba tito paraziti byli nosiči BX a BY virů, kteří v těle zůstaly. Tyto viry začaly ale již pracovat a začalo vznikat onkologické ložisko. Bylo to na počátku vzniku nádoru. Toto ložisko bylo odhaleno tím, že v jednom místě byla zvýšena spotřeba tyroxinu, který produkuje štítná žláza. Nikde na netu jsem jsem se nic podstatného o tyroxinu nedočetla, ale náš lékař souhlasil s tím, že zvýšená spotřeba tyroxinu signalizuje přítomnost nádorového ložiska.

Po měsíci léčby je manžel naprosto čistý - žádné BX, BY viry, vznikající ložisko je pryč, blecha morová také.

Nechtěla jsem již nic podcenit a nasadili jsme i mimo doporučení vše, co bylo k dispozici:
1) zapper na blechu morovou 14 dnů denně
2) plazmový generátor - 4x frekvence na BX a BY viry + 1x dvouhodinový program na rakovinu dle Rife.
3) léky na snížení činnosti štítné žlázy, potažmo tyroxinu - Carbimazol (účinky tohoto léku by měly být sledovány z krve a korigovány. V našem případě jsem nedodrželi dávkování a místo 3x2 jsme dávali 2x2 tablety)
4) MMS 1 ( 10x2 kapky - víc jsem do manžela nedostal)
5) MMS 2 (s tím měl manžel problém, bolest žaludku. Dostala jsem do něj 3 x cca 1/3 tobolky + 2 x 1/2 tobolky)
6) koupele v MMS 1
7) sauna 1x týdně
8.) opět měsíční dieta bez živočišných potravin (až na to, že si manžel musel občas něco smlsnout, na koberečku pod pedálem v autě jsem našla seschlý kousek anglické)
9) preparáty připravené pomocí Salvie přímo na míru
10) Zapper - podpoření lymfy, kervního oběhu, ledvin a dost důležité - odstranění emocionální zátěže (14 dní denně)

Výsledek naprosto exceletní, po měsíci Salvia nic nepotvrdila až tomu nechtěli věřit a ptali se nás, že to není možné, co že jsme to dělali navíc.

Teď nás čeká rozpuštění cysty. Uvidíme, drže nám palce.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: re - 42 dňová cviklová kúra

Příspěvek od cimirek »

Anaja10 píše:....., nám se na 100% osvědčil plazmový generátor. ......
Seznam kde již funguje:
http://www.zapper.cz/index.php?option=c ... &Itemid=78


tereza
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: sob 21 dub 2012 19:48

Re: Užívání MMS při chemoterapii

Příspěvek od tereza »

Ahoj, mamince zjistili rakovinu plic a začínáme s užíváním mms- nevíte někdo, jestli když jí bude doporučená chemoterapie musí se s zžíváním přestat aby to neuškodilo nebo jak potom postupovat? děkuji


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Užívání MMS při chemoterapii

Příspěvek od sisa »

Terezo, co neuškodilo? Zabíjí chemoterapie, ne MMS. Přestat nemusí, akorát MMS bude kromě rakoviny bojovat i s chemoterapií. Ale zároveň chemoterapie nebude mít tolik vedlejších účinků, jak bylo řečeno na přednášce s J. Humblem. :-)


babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Užívání MMS při chemoterapii

Příspěvek od babanci »

Kdybych já tohle věděla dřív! Moje dcera se dozvěděla tuhle diagnozu strašnou začátkem října loňského roku. Málem jsme se z toho po...asi jako každý, kdo se to dozví. Čekali jsem, co MUDři řeknou, zda budou léčit nebo ne a řekli ano a my, bláhoví, byli rádi, že mají řešení. Hned jsme spěchali, ať začnou, honem... s chemoterapií. Za 6 týdnů moje 24 letá dcera zemřela. Doma na plicní embolii. Prý máme být rádi za euthanazii shora, prý by se nevyléčila. To věděli, tak proč do ní ty sračky pouštěli? Já hledala informace, dozvěděla jsem se o MMS a sehnala, jenže jsem to nestihla. Jednou jedinkrát jsem jim věřila, že ví, co dělají. Už se to nestane. Vím jistě, že pokud bych onemocněla, do chemoterapie bych nešla. Byla to hrůza!!! Na jedné diskuzi mi jeden pán napsal, že jsem husa, že spoustě lidem zachránila život, já znám spíš ty, kterým ho zkrátila. Dnes sedím celé noci na PC a hledám, jak na ní, na tu svinskou nemoc. Teď je hledám, kdy už je pozdě - svou milovanou dceru jsem nezachránila.


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: Užívání MMS při chemoterapii

Příspěvek od dlouhynick »

babanci píše:Kdybych já tohle věděla dřív!.. svou milovanou dceru jsem nezachránila.
Plný souhlas. My tak také přišli o příbuzného. 2 roky trávení chemoterapiemi, pak už MMS/CDS nezabralo. Zbyly nám jen poznatky a zkušenosti, které můžou pomoci jiným:

1. MMS likviduje nejřív chemické jedy, k raku se často vůbec nedostane. I po skončené neúspěšné chomoterapii to působí ještě 2-3 měsíce a následná léčba MMS je neúčinná.
2. Většina farmak (léků proti bolesti, na tlak, na játra, na ledviny a dalších obvyklých sraček, které dají neúspěšní MUDři na cestu do hrobu pacošovi, u kterého neuspěli) silně ruší účinek MMS/CDS.

Zkrátím to: Pacient se musí rozhodnout, zda se nechá relativně bezbolestně zabít farmaceutickou lobby s posvěcením MUDrů, nebo zda se chce uzdravit vlastní svízelnou cestou v bolestech a za vlastní peníze. Cesta k životu není přímá, ale trnitá... Po zkušenostech s příbuzným, který po 2-letých chemoškách a následném neúspěšném 2- měsíčním léčení s CDS zemřel, mohu říct jen:

1. Souhlas s chemoterapií předem téměř vylučuje následnou úspěšnost MMS/CDS . Je to neslučitelné. Buď a nebo. Pak už MMS/CDS jako "záchranná brzda" prakticky nefunguje. Přesně: Sice nějak funguje, ale spotřebuje se dříve na vypořádání se s bordlelem po chemoškách, než se k dostane k raku. Mezitím rak vítězí na čas :( ...

2. Včasné zahájení MMS/CDS + MMS2 + DMSO + diet + odkyselování, zapperu, plazmagen. atd. dává velmi vysokou šanci na uzdravení. Je mnoho popsaných úspěšných případů, ale u žádného jsem nečetl, že by mu předcházela chemoterapie. Vždy to byli pacoši, co šli na reverz domů bez chemošky a hned začali s MMS. Toto vše může fungovat dobře po zjištění raka, kdy je pacient ještě relativně "v pohodě". Jakmile projde chemoškou, má zbouraný imunitní systém, krev, játra i ledviny. Pak s něčím dalším začínat je asi marné.

3. Příbuznému jsme možná prodloužili život a pár měsíců pomocí:
a) Amygdalinu B17 už v době chemošek. Dost drahé tablety z Mexika, ale navzdory chemoškám mu udržely krevní obraz v dolní části normy. B17 sám o sobě proti raku asi moc nefunguje. Ale udržuje dobrou krev, což je v době chemošek zásadní problém. Takže pomáhá asi nepřímo. Ale cena kolem 8000 Kč za 2- měsíční dávky je dost vysoká. To si radši koupit domů kvalitní zapper! (po prohrané bitvě jsem generálem)
b) Následnému CDS+MMS2. Po vykopnuní od MUDrů, kteří rezignovali a doporučili mu koupit si zájezd na místa, která měl v životě rád (nekecám, takto pracuje psycholog s nevyléčiteným pacientem, když ho vyhazují ze špitálu, aby uvolnil flek jinímu pokusnému králíkovi farmacie) jsme zahájili MMS1 + MMS2 + DMSO, bohužel při přechodu ze 2 kapek na 3 MMS1 zkolaboval nevolností a průjmy. Následoval psychický šok z blití a té sračky, kterou chytil z MMS1 a obavy před další alternativou, týden nejedl, znovu pomalý začátek s CDS + MMS2 + DMSO, ale na plné dávce až po měsíci, k tomu 10 farmak proti bolestem, ledvinám játrům, tlakům... Prostě už bylo pozdě. Ale přesto přežil všechny své kolegy z chemošek o 2-6 měsíců. Ostatní zemřeli dřív, všichni.

Závěr, po tom co už dnes vím:

1. NIKDY bych už s chemoterapií ani u sebe ani u příbuzných nesouhlasil. VŠICHNI kolegové příbuzného "léčení" na stejnou rakovinu (tlusté střevo, játra, plíce) jen chemoterapií zemřeli mnohem dříve než on.

2. OKAMŽITĚ po zjištění raka bych začal s plnou dávkou CDS + MMS2 (najít dávku snesitelnosti) + DMSO, + dieta + odkyselování + minerály + zapping + + +.... Mezitím klidně operace tl. střeva nebo nějaké bodové ozáření, pokud je čeho (lokální zásah). Po metastáze už to nemá smysl, když je to všude, pak už jen MMS (bez jedničky tím myslím kombinaci metod a všech popsaných podpůrných prostředků s vyloučením farmacie). Tím totiž není co pokazit a pravděpodobnost vyléčení je řádově vyšší, než s chemoterapí, která to předem vše zkazí.

Takže: Chemoterapie a MMS se VZÁJEMNĚ VYLUČUJÍ ! Při současném braní se vzájemně neutralizují (podle množství a poměrů) a výsledkem může být jedině množství neutralizovaného bordelu, které zatíží ledviny a játra, aby se dostal z těla ven. Nádory si bují dál...


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: Užívání MMS při chemoterapii

Příspěvek od dlouhynick »

tereza píše:Ahoj, mamince zjistili rakovinu plic a začínáme s užíváním mms- nevíte někdo, jestli když jí bude doporučená chemoterapie musí se s užíváním přestat aby to neuškodilo nebo jak potom postupovat? děkuji
Terezo, zajímal by mě vývoj, jak to dopadá. Na plíce lze jít i inhalací MMS/CDS přímo, jak popisuje Humble v knize. MUDři v rozpacích asi navrhli ozařování/operaci plic (tedy odstranění vadné části) a chemošku samozřejmě, nic jiného v této disciplíně neumějí. Ony i příběhy se špatným koncem mají informační hodnotu a mohou pomoci ostatním se vyvarovat chyb. Doufám že to není tento příběh... A místo MMS1 doporučuji CDS. Z důvodu že nezpůsobuje nevolnosti a lze ho užívat víc.


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: Plodožravci

Příspěvek od dlouhynick »

Mimo téma (offtopic)
Cina píše:Člověk od přírody je plodožravec.....
A dál už to nečtu... :evil: Nevím jak kdo, ale pokud nesním za den aspoň kolečko salámu nebo jiný kousek masa, mám pocuchané nervy, nesoustředím se, mám vadnou chůzi (přitahuje mě to k lednici), zkrátka nejsem v rovnováze. To může vyvrcholit až naprosto sebevraženým navštívením lednice v nočních hodinách a ukrojením kousku naprosto nezdravé klobásky, což je největší škodlivina, neboť uzené, maso a navíc v noci. Tekže raději prventivně kus světlého masa nebo rybu na oběd a je rovnováha. Tělo není blbec a ví, na co má hlad... sorry za offtopic. :oops:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Plodožravci

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
dlouhynick píše:Nevím jak kdo, ale pokud nesním za den aspoň kolečko salámu nebo jiný kousek masa,...
Popisuješ tu velice barvitě svoji "potřebu masa", ale ve skutečnosti je to jenom závislost na jeho chuti, či přesněji řečeno na koření a přichucovadlech, které dojem té "masové" chuti vyvolávají. Konečně nic Ti nebrání sníst ve dne svoji dávku masa, ale upraveného bez soli, koření a omastku. Jestli potřebuješ opravdu jenom maso, tak Tě to k ledničce nepotáhne a budeš ji míjet na své noční potulce bez povšimnutí :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“