VMS - Aktivace HCl a Zkušenosti Uživatelů

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sůl

Příspěvek od Palo »

zeto píše:Ještě jedna věc......... dnes co beru 2 kapky / 2 hodiny..... mám větší potřebu solit...... více piju ale i tak jsem si všiml této zvýšené potřeby solit........ stává se to, nedělám něco blbě, nebo je to normální? aktivuji na 1x kapku kyseliny HCL, 3x kapku cholritanu sodného.
No chloridy tělo potřebuje... A zvlášť, když má sílu něco řešit ;) Takže chuť víc solit lze považovat za normální...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
zeto
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 06 lis 2011 16:34

Re: sůl

Příspěvek od zeto »

:) oki:)) budu solit dle potřeby (ale vždy jsem solil spíš méně)

Ještě ted mě napadá....... téměř vždy po vypití aktivovaného VMS si zhruba po minutě až 5ti (záleží asi na obsahu žaludku) lehce říhnu......... někde jsem o tom už něco četl ale za boha nemohu najít kde.... je to OK?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sůl

Příspěvek od Palo »

Po aktivaci se uvolňuje plyn zvaný chlordioxid. Když se aktivuje předem podle návodu, dělá se ho víc. Když je ho v žaludku určité množství, dojde k říhnutí, podobně jako u nějakého přebublinkovaného nápoje... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
zeto
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 06 lis 2011 16:34

Re: sůl

Příspěvek od zeto »

Napadlo mě to, ale raději sem se zeptal. :)


pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od pergy »

Diskuzi ohledně MMS, VMS apod. sleduji již poměrně dlouho - cca od konce září, kdy jsem se dozvěděla, že mám rakovinu. Stihla jsem být na dvou operacích. Nyní čekám na další operaci, která bude asi až v lednu. Do té doby nebude žádné léčení - ani chemoterapie ani ozařování. Chtěla bych ten čas nějak využít.
Začala jsem s MMS. Nyní beru čtvrtý den. Jsem na 3kapkách po hodině (celkem 10 hodin denně). Zatím nemám žádné vedlejší účinky jako nevolnost apod.
Nyní čtu toto vlákno a přemýšlím, jesli nezačít aktivovat s HCl. Trošku mě vyděsil Palůl komentář, že kyselinou citronovou se může rakovina třeba i zhoršit. Tak teď nevím... Pokračovat s kyselinou citronovou nebo přejít na HCl???


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Palo »

Doporučil bych si tu HCl alespoň prozatím pořídit. Pokračovat s aktivací kyselinou citronovou, než se projeví první nevolnosti. Pak MMS vysadit a užívat jen naředěnou HCl nějakou dobu, než se nevolnosti uklidní. Pak aktivovat kyselinou chlorovodíkovou. Aspoň budeš mít porovnání, někdy je lepší si vše prožít - vyzkoušet a mít ve věcech jasno. Ikdyž se tu o tom povídá, cennější jsou osobní zkušenosti...

Psalo a informovalo mne hodně lidí ohledně používání MMS na rakovinu. Všechny případy o kterých jsem byl informován nekončily dobře. Kdyby to bylo naopak, neměl bych důvod to řešit...

I v posledních dokumentech Humble povídá, že na rakovinu zabírá MMS jak kdy... V první knize psal, že zabírá na všechny druhy rakoviny. Časem zjistil, že to tak úplně není. Od té doby to co řekne, beru s rezervou.

Prý MMS podle něho nepomáhá na plíseně. Podle této informace odhaduji, že doporučoval lidem lavórovou koupel zaplísněných nohou. Zřejmě asi neví, že pokud je na nohách plíseň, je v celém organizmu a tedy je nutné pročistit celý organizmus, na nohy to působí tedy logicky jen krátkodobě. Pak má pan Humble pocit, že to nefunguje... Ale to patří jinam...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od pergy »

Palo díky za odpověď.
Moc potěšující to není - jak píšeš "Psalo a informovalo mne hodně lidí ohledně používání MMS na rakovinu. Všechny případy o kterých jsem byl informován nekončily dobře."
Je tu vůbec někdo, komu MMS pomohlo na rakovinu??
Tzn. víš od mnoha lidí, že MMS na rakovinu nepomáhá a máš nějaké info od lidí, kteří by brali na rakovinu VMS, jestli pomohlo?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Batles »

Palo píše: Pokračovat s aktivací kyselinou citronovou, než se projeví první nevolnosti. Pak MMS vysadit a užívat jen naředěnou HCl nějakou dobu, než se nevolnosti uklidní.
Tuhle radu fakt nechápu. Proč by měla aktivovat dál kys. citronovou když je podle tvého názoru a tvých zkušeností velmi špatná a škodlivá a čekat, až jí bude špatně.......
Zatím bere 4. den a špatně jí není? Proč nemá co nejrychleji přejít na HCl?
Ahoj všem, Batles


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od huhu »

K té citronové mám dotaz i já.
Palo tu opakovaně psal , že škodí kyselina vytvořená fermentací cukrů (uměle)

Jim Humble v přednášce v CZ v diskuzi říká, že citronová šťáva je desetiprocentní kyselina citronová. Znamená to , že choritan zreagovaný citronovou šťávou tyto škodlivé účinky nemá ?


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Palo »

pergy píše:Je tu vůbec někdo, komu MMS pomohlo na rakovinu??
Tzn. víš od mnoha lidí, že MMS na rakovinu nepomáhá a máš nějaké info od lidí, kteří by brali na rakovinu VMS, jestli pomohlo?
U rakoviny je nejdůležitější nahodit imunitu, aby se tělo začalo samo čistit. U některých lidí samotné doplňování trávicí kyseliny chlorovodíkové obrátí rakovinu na ústup. MMS nepodporuje čistění těla z organizmu, způsobí nahromadění toxinů v těle a nemálokdy dojde ještě ke zrychlení celé rakoviny.

Bohužel rakovinu něco způsobilo, buď strava, cizopasníci nebo plísně. Pokud strava, je nutné se vyvarovat veškeré nepřirozené chemie v potravinách, pokud cizopasníky (nejčastěji motolicemi), pak je nutné organizmus odčervit, pokud plísněmi, tak to pořešit. Plísně mohou být v potravinách i v prostředí - bytě.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Tuhle radu fakt nechápu. Proč by měla aktivovat dál kys. citronovou když je podle tvého názoru a tvých zkušeností velmi špatná a škodlivá a čekat, až jí bude špatně.......
Zatím bere 4. den a špatně jí není? Proč nemá co nejrychleji přejít na HCl?
Samozřejmě záleží na ní, jestli se rozhodne sama pro okamžité nahrazení kyseliny - aktivátoru. Jak jsem psal, není nad vlastní zkušenost.

Nemám potřeby všechny ihned přesměrovávat na aktivaci kyselinou chlorovodíkovou, zvláště, když kyselina chlorovodíková má jakožto aktivátor i pár téměř odpůrců.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Palo »

huhu píše:Palo tu opakovaně psal , že škodí kyselina vytvořená fermentací cukrů (uměle)

Jim Humble v přednášce v CZ v diskuzi říká, že citronová šťáva je desetiprocentní kyselina citronová. Znamená to , že choritan zreagovaný citronovou šťávou tyto škodlivé účinky nemá ?
Nemyslím si, že by Humble řekl takovou pitomost. Spíš řekl, že citronová šťáva lze použít k aktivaci stejně tak jako 10-procentní kyselina citronová.

Citron obsahuje tuším 8 procent kyseliny citronové v sušině. To znamená, že jsou tam ještě další látky a kyseliny. Osobně jsem přesvědčený, že při případném odpařování se z citronu odpařuje i chlorovodík...

Při aktivaci citronovou šťávou není ve výsledku ve směsi tolik nežádoucích látek jako u kyseliny citronové - ale také tam jsou.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od pergy »

Tak teď fakt nevím... jestli citronová nebo chlorovodíková nebo citron?? Chápu Palo, že ty jsi zastáncem HCl. Co ostatní?

Já vím, tonoucí se stébla chytá... Je mi 39, doma 2 malé děti a k tomu rakovina...........
Hledám cokoliv, co zkusit podniknout, než bude operace.

Palo, píšeš: Bohužel rakovinu něco způsobilo, buď strava, cizopasníci nebo plísně.
Jak mám vědět, co ji způsobilo? Co tedy zkusit řešit?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od Palo »

Tak vyzkoušej aktivaci chlorovodíkovou, uvidíš. Já bych ale prvně začal doplňovat trávicí kyselinu, ideálně Betainem HCL a pokračoval přesně podle návodu, který je ve vedlejším vlákně.

Pak bych dal PMS1, udělal hřebíčkovou kúru a ještě to pojistil Ivermectinem, pak zase PMS1 na dočištění, to bych užíval i pár dní mezi hřebíčkovou kúrou a Ivermectinem.

Čím to bylo způsoené - buď můžeš postupovat, jako by to bylo způsobené vším nebo můžeš zajít na diagnostiku, která to najde. Ideálně paní Bláhová v Brně, ale ta má plno až do února, dnes možná už do března. Tak zřejmě navštívit jiného odborníka, co za pomocí přístroje Salvia (detoxikace podle Jonáše) umí nadiagnostikovat i cizopasníky.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti uživatelů - tekutá forma, aktivace před použi

Příspěvek od huhu »

Palo píše: Nemyslím si, že by Humble řekl takovou pitomost.

Dvě videa, jedno z Dominikánské Republiky, druhé z Prahy.

http://www.uloz.to/9463908/mms-jim-humb ... 13-hod-avi
http://www.uloz.to/9880934/mms-jim-humb ... a-2010-avi



tak si tu přednášku pust a poznáš, jaký je rozdíl mezi myslet a vědět.

( dal to sem martinq 16 zář 2011 12:34 )
Naposledy upravil(a) huhu dne stř 16 lis 2011 17:55, celkem upraveno 1 x.


Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“