Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od deʒa vy »

Martin11 ako fotograf by si mohol vedieť že každý človek vydí na tom ktorom obrázku to, čo tam vidieť chce. Hmm Martinko, snáď nám len svojím komentom k tomu nechceš naznačiť že sa s ním vo svojom živote často stretávaš. Prevdupovediac mňa osobne by to konkrétne v tvojom prípade vobec neprekvapilo. Zas ako zvyčajne, z nepoctatného robíš poctatné a to podstatné čo tam je tam nevidíš. Každému čo jeho jest, bez výnimky... :bye:
Naposledy upravil(a) deʒa vy dne stř 23 zář 2015 9:53, celkem upraveno 1 x.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od martin11 »

...deža vííí...to jako píšeš, že nevidím to podstatné a že se každý den setkávám vůči mé osobě se vztyčeným prostředníčkem a že jsem už z toho takfuck že to vidím i na tvé inteligentní fotce???...
...a nevidím tam to podstatné... no to teda nevidím... z tvého "fotografického" vzkazu Vokounovy a mě vyzařuje jej jeden motiv....tvoje "řeč těla"...ta je jednoznačná a emotivní...můžeš do nekonečna omílat, že vše překrucuji, na jednu věc je vždy několik pohledů,alepohled na tvoje gesto ruky nad klávesnicí, navíc levé ruky...protože jsi pravou křečovitě držel fotoaparát...je jednoznačné. A jak napsal vokoun, a lépe to napsat nemohl.... "tím tady nechci tvrdit že jsi blbec :enaughty: ty jsi až moc chytrej ale narcis jak poleno" konec citátu.

vím, že ti moje názory nesedí a proto jsi také poslal tu fotku jako "gesto" ať si to přeberu. Když jsem si to přebral, tak jsem to podle tebe nepochopil...no asi ne..sečteno a podtrženo. zamyslel jsi se někdy proč ti tady vlastně odporuji?

...je mě jedno, jakou vyznáváš víru, je mě jedno co děláš. Ty mě vyčítáš fotografa, moji profesi a že jsem z fotky nepoznal...atd. To všechno jsou podpásovky, které se v Boxu netolerují...já ti také nenadhazuji, že prodáváš lahvové pivo atd...
Důvod mého odporu - odporování k Tvému Učení je tvůj zcela zcestná a donekonečna se omílající věta...NEMYSLI.. . všichni máme jen "pozorovat"... a vnímat Duší...hlavně nemyslete...
No, to by snad pro teď stačilo, jsem zvědav, co mě zase odpovíš s úctou k tobě tvoje :good: "kopa hnoje"


... věřím, že se " TO " povede ......
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od deʒa vy »

Takže ešte raz
deʒa vy píše:Zas ako zvyčajne, z nepoctatného robíš poctatné a to podstatné čo tam je tam nevidíš. Každému čo jeho jest, bez výnimky... :bye:
Martin prosím ťa prepáč mi to ale fakt už nemožem inač len sa k tomu komentu z chuti :laugh: :laugh: :laugh: Ďakujem...:bye: PS - už zas si to pobral ako velký myslitel s naozav velmi malým pozorovacím talentom, nevadí...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od martin11 »

...to jsem rád, že nevadí... za poděkování odpovím...rádo se stalo :pivko: tvoja kopa hnoja


... věřím, že se " TO " povede ......
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od deʒa vy »

Slavek Krepelka píše:Ty si snad podej ruku s Dejawu a skočte spolu do rybníka, nejlíp v Lednu, to vás zchladí.
Slávek.
Neboj, na rozdiel od teba s kúpaním hoc i v zamrznutóm rybníčku problém nemám.
Slavek Krepelka píše:To by ten břídil při všech jeho inzerovaných schopnostech přeci neseděl na sociálce, necucal Lajbuli a nedlužil na koho si vzpomene.
Krepelko Krepelko ty največie nešťastie tohto fóra o čom ty po tom bordely a nezmysloch čo si sem na forum nazvlákal a na ňom ako moderátor porobil tu ešte máš tú drzosť točíť? Tvoj spôsob argumentácie presne zapadá do schémi správania sa "bezchrbtových" ludí, i oni keď im dojdu relevantne argumenty nevyberavými spôsobmi napadnú svojích oponentov. I keď sa s autorom tohto http://skutecnosti.cz/svet-je-ovladan-psychopaty/ zaujimavého článku osobne asi nepoznáš, faktom je že celkom trefne tam popísuje spôsoby tvojho manipulatívneho správania sa a moderovania svojho času na tomto fore...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Tribulus terrestris ... rozprava s Ilemem ...

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:Milé Anri, přečti si laskavě příspěvek, který jsem napsal a zjistíš, že slovíčko "některé" tam skutečně je. Samozřejmě budeš tvrdit, že jsem ho tam doplnil později, ale mě už je to jedno. Ztrapňuješ se sám.
... bohužel jsem kvůli jednomu programu mezitím vysypal cache (furt se díky ní odkazoval na uložený obsah) ... ani nevíš, s jakou neskonalou chutí bych ti to původní znění tvého příspěvku vomlátil vo čumák ... :D ...

... tím, jak se i nadále chováš, pouze potvrzuješ, že oprávněnost teorie zmíněné v mnou zaslané SZ je zřejmě podložená ... :? / :( ... prosím, ale klidně mi třebas ještě znovu něco odepiš o mé "ješitnosti" ... :laugh: :laugh: :laugh: ...

... jó, pan Werich, to byl velkej znalec lidí ... i v jeho době jisto jistoucně žilo velmi mnoho jedinců typu jako je Anri nebo Ilem ... protože jinak by to tak přesně nenapsal ... :) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Ilem »

Já to v cache nemám, za to to mám v hlavě. Všimni si, že je tam jedna změna. Týkala se této věty:
Myslel jsem že nepoužívání kovů se kotvičníku tedy zřejmě netýká.
Věta původně zněla takto:
Myslel jsem že se nepoužívání kovů kotvičníku tedy zřejmě netýká.
Ale přišlo mi to málo české, tak jsem to zeditoval. Kdybych tím chtěl otravovat Rivala, dalo by se to určitě dohledat. Asi stačilo dát za slovo kovů čárku, ale udělal jsem to tak, jak jsem to udělal. Mno, ta čárka by tam asi měla být stejně. Tak proto jsem měl z češtiny za 2. :bhead:
Tak mi to klidně omlať o hlavu


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: ... čárka sem, čárka tam ...

Příspěvek od A(&F) »

... sluneční skvrny ??? ... halušky ??? ... nebo za to může ten dnešní úplněk ?!? ... :| ...

... pls, tak mi snad ještě odpověz na tu výzvu z offtopicu https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=140818#p140818 , ať nejsi za druhýho Křepelku ... thx ... fakt by mě zajímalo, kde jsem "kolem sebe kopal na všechny strany, abych nemusel přiznat chybu" ...

... jinak k té tvé teorii o "kavitaci při mletí rostlin v mixéru", ať již sušených nebo čerstvých, ... lze tvé mlčení považovat za souhlas, že jsi s ní přestřelil ?? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Ilem »

Opravdu se chceš vrátit do jara t.r., nebo do aféry Pepo.bn, nebo do aféry Akord, děda Slavík,... Už jsi to vysvětlil tisíckrát. To tvoje vysvětlování je právě to kopání kolem sebe, pokud jsi to nepochopil.
Navíc, když ti dojdou argumenty, začínáš s osobními výpady (naposled kotvičník, předtím koloidní stříbro (tam to utnul masakr v Paříži)). Myslíš, že mám touhu se s tebou věčně handrkovat. Už jsi dost lidí znechutil a možná se ti to povede i u mě. Pak si tu samojediný budeš hlásat svoje pravdy a budeš spokojen, protože všichni zbylí ti budou kývat a budou ti blahořečit, protože nebo možná přestože, nerozumí tomu, o čem píšeš.

Pokud jde o kavitaci, v suchých bilinkách k ní nedojde, v mokrých ano. Někdy se i pro lepší rozmixování přidává voda. Ale kavitace není zdaleka ten největší zdroj tepla, to už jsem taky psal. Uvedl jsem ji jen pro úplnost. Nejvíc tepla je v místě řezu. Nenapadlo mě, že se na tom budeš točit jak větrný kohout.

A ještě k Hovgh. Na to jsem ti neodpověděl. Jelikož to slovo pochází od indiánů, kteří neznali latinku a měli pouze obrázkové písmo, záleží na každém, jak si to přepíše. Spisovný tvar neexistuje. May psal Howgh, protože v němci vyslovují jako f, kdežto w vyslovují jako v. Můžu to napsat klidně česky - haug nebo i hau - a pořád to bude správně.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:Opravdu se chceš vrátit do jara t.r., nebo do aféry Pepo.bn, nebo do aféry Akord, děda Slavík,... Už jsi to vysvětlil tisíckrát. To tvoje vysvětlování je právě to kopání kolem sebe, pokud jsi to nepochopil.
... no co jsem asi tak mohl čekat jinýho (vod takovejch "ustřelenejch snejkrovek") ... v co jsem proboha doufal ?? ... v konstruktivní diskuzi ??? ... já idiot !!! ... :bhead: ...... tož, i přestože jsme v boxovárně (a že mám sto chutí to udělat), přesto tě nenazvu tím, co opravdu jsi ...... omezím se pouze na to, že Klimov má fakt pravdu ... :good: :eclap: ...
(v posledních létech jsem se o tom u tebe mnohokráte přesvědčil) ...
Ilem píše:Navíc, když ti dojdou argumenty, začínáš s osobními výpady (naposled kotvičník, předtím koloidní stříbro
... ahááá ...... tak mě došly argumenty, jóó ?? ... :shock: ... že sem si toho nevšimnul ... :dknow: ... a jak mi asi tak došly ??? ..... ty vole, každej rozumnej člověk vidí, co jsi předvedl za poslední dva dny, jen abys uhájil svou domnělou pravdu ..... i to, co jste v tom zmíněném koloidním stříbru spolu s Craftem proti mně vytáhli za úúúžasný proti-argumenty ... i přestože jsem vám tam přesně (až polopaticky) popsal, jak a v čem je lepší sublinguální užití KS ... zjevně jste se vůbec nezastavili nad tím, co jsem vám tam dopodrobna popsal ...... a pokud tam někdo začal s osobními útoky, tak jsi to byl především ty (viz citace: "Ty máš zkušenosti s pálenkou, my se stříbrem. Můžeš tu házet pojmy, jak chceš", přestože pokus s pálenkou byl mnou uveden jedině proto, aby si to sám na sobě mohl prokazatelně vyzkoušet, jelikož u té pálenky to pozná kdokoliv, kdežto u KS bez průběžného rozboru krve nikdo) ...... :ethink: ... :idea: ... nebo, že by u snad u pánů prodejců KS panovaly obavy o svůj zisk, aby lidi náhodou nezjistili, že jim při sublinguálním užití stačí pouze čtvrtinové množství oproti tomu, co musejí užít při orální aplikaci ?? ... a tím pádem jim klesl obrat ?? ...... nebo to bylo jen vaše úplně obyčejné lehce pošramocené ego, že něco neznáte (a radí vám to nějakej trotl Anri, co se ke všemu ani neživí prodejem KS) ?? ...
Ilem píše:Myslíš, že mám touhu se s tebou věčně handrkovat. Už jsi dost lidí znechutil a možná se ti to povede i u mě. Pak si tu samojediný budeš hlásat svoje pravdy a budeš spokojen, protože všichni zbylí ti budou kývat a budou ti blahořečit, protože nebo možná přestože, nerozumí tomu, o čem píšeš.
... :epray: ... co je zas tohle za bohapustý kecy ?! ... :roll: ... nejsem přece Křepelka, abych se o něco takového snažil ...... vyndej už tu ruku z nočníku ... trpíš těžkými bludy ...
Ilem píše:Pokud jde o kavitaci, v suchých bilinkách k ní nedojde, v mokrých ano. Někdy se i pro lepší rozmixování přidává voda. Ale kavitace není zdaleka ten největší zdroj tepla, to už jsem taky psal. Uvedl jsem ji jen pro úplnost. Nejvíc tepla je v místě řezu. Nenapadlo mě, že se na tom budeš točit jak větrný kohout.
... já že se na tom točím?? ... to snad ne :roll: ... já pouze chtěl, abys potvrdil nebo vyvrátil tvé na hlavu postavené tvrzení ... ty v ten moment ale přijdeš s další teorií, že se k bylinkám občas přidává i voda ... :laugh: ... ty, hele, mixoval jsi už vůbec někdy nějaké byliny?? (popř. ty měkké, jak je zmiňuješ výše) ... já bych si tipnul, že nikoliv, jelikož bys tu pak neplácal takový neskutečný kraviny ...... a co se týče ostatního tepla při mixování, tak to jsem myslím víc jak dostatečně vysvětlil ve https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=140818#p140818 ... nebo snad nechápeš, co znamená regulace ohřevu odparem ?? ... (mmch, většina lidí si před vařením či spařením bylinky fakt nemixuje ani nemele, ... není k tomu totiž žádný důvod, ... drogu dávají do vody v již nastříhaném nebo nadrceném stavu, tak jak ji pořídili od svých dodavatelů ... to totiž úplně stačí / netřeba ji mělnit až na prvočinitele) ...
Ilem píše:A ještě k Hovgh. Na to jsem ti neodpověděl. Jelikož to slovo pochází od indiánů, kteří neznali latinku a měli pouze obrázkové písmo, záleží na každém, jak si to přepíše. Spisovný tvar neexistuje. May psal Howgh, protože v němci vyslovují jako f, kdežto w vyslovují jako v. Můžu to napsat klidně česky - haug nebo i hau - a pořád to bude správně.
... :laugh: :laugh: :laugh: ... dík, že jsi mě (coby víc jak čtvrtinovýho Němce :D ) poučil o německé výslovnosti ..... a to haug / hau ?? .... to jsi fakt věděl z hlavy ?? ... nebo opět klasicky (vy)pomohl strejda internet/tetka Wikipedie a teď tu machruješ ?? ...... téééda, ileme, ... ty seš tak neskutečně chytrej !!! ... :laugh: :laugh: ... (na gůgglu se totiž zaznamenávají aj ajpí přístupy na jednotlivé search keywordy ... a na wikině rovna tak ... najdu tě tam ?? ... ;) ) ...

... víš co, ... vidím, že seš némlich stejnej **** jako sdk ... pro mě jsi tímto definitivně skončil na stejným hnojišti jako on (jak jsem ti koneckonců předpověděl) ... můžete si tam spolu povídat třebas o "Hovgně" ... :ewhistle: :ewhistle: ...

... olo ... Anri ..

-------------
... jo, a ještě něco, ...
ilem v SZ píše:Anri, tebe začnu brát vážně až ve chvíli, kdy mi naživo předvedeš, jak letuješ tišťák a u toho diktuješ počítači příspěvky do fóra včetně všech odkazů na to, jak ti kdo kde ublížil.
Onehdá jsi mi tvrdil, že to tak děláš. Tak bych to chtěl vidět. Do té doby jsi pro mě jen planý mluvka, .....
... pomíjím teď to tvý ubohý rejpání .... ale ok ... přivez k jeffovi páječku (lehkou tenkou hrotovku, nejlépe vellerku apod., rozhodně ne trafopáju, neb s ní už skoro neumím dělat :D ) + nějakej tišťák + nějaký ty součástky ... a já ti klidně "na živo" přede všemi předvedu, jak dokážu zároveň: pájet, u toho dejchat, žvejkat + ještě plynule mluvit (+ klidně si u toho ubalim + zapálím i cígo) ..... neb, jak jsem na jaře napsal (což jsi v té své sz opět slušně překroutil), ty odkazy samozřejmě doplňuji až poté, když následně kontroluji, zda někde nedošlo k ňákýmu kiksu (/špatný rekognici), jelikož příspěvky před zveřejněním stejně ještě učesávám do konečné podoby ...

... přesné znění z března bylo:
Anri Ilemovi píše:...........
- k tomu, jak poukazuješ, "že mi to mé odpovídání muselo sebrat děsnou spoustu času (že jsem se snad ani nemohl pořádně vyspat :laugh: )", tak i v tom se mýlíš ... sám víš, že při pájení se velmi dobře přemýšlí, zvláště pak, pokud osazuješ více stejných kusů najednou, jelikož je to téměř autonomní proces, vyžadující zcela minimální mozkovou kapacitu, tudíž zbytek hlavy se v pohodě současně může zabývat úplně něčím jiným ... třeba i přemýšlením nad nekonečnou lidskou blbostí ...... k "psaní" během pájení pak používám headset + "voice soft", což také ušetří hromadu času, anžto to mám "napsáno" za poloviční dobu, než kdybych bušil do klávesnice ... :) ... po nadiktování si to pak pouze přečtu (což bych beztak dělal i po klasickém psaní), během čehož doplním zapomenuté uvozovky + závorky, odkazy (na což mám upravené makro, takže jakmile stisknu hotkeys propojení Obrázek , pokud je v clipboardu string obsahující "www" nebo "http", vloží ho do link řádku a pak "přetabne" do řádku pro popis), opravím pár chyb (to když mi comp občas neporozuměl"), přidám pár dodatečně mě napadnuvších adjektiv a provedu formátování textu ...... i tento příspěvek vznikl stejným způsobem ...
... pokud bys to chtěl zpochybnit, klidně ti tento printscreen můžu dát v květnu notářsky ověřené kopii ...... takže asi tak ... :zzz: dál ***** ...

... a abych ssebou na setkání nemusel tahat velkej comp, tak to do něj klidně přes půl republiky nadiktuju pomocí mobilu, kdy (pokud bude vše cajk) to pak na noťasu můžeme on-line sledovat přes tw ... 8) ...... Q: co, má tvůj comp taky vlastní předplacenej mobil ?? ... :angel: ...

mmch, již témeř půl roku si hraju s cncéčkem a učím ho pájet (což je občas děsná sranda) ... předtím jsem to samé učil flatbetovou printárnu od epsonů (stařičkou elkve šestsetosumdesátku za kilopade z aukra, byl jsem pro ní až v lbc, autobusem :lol: ), což byla ještě větší prdel, krokovat ji přes escódy ... je to děsnej lenochod ... :mrgreen: ...... mám již poměrně slušně zmáknutou tht technologii, ale u smt mě trochu zlobí domo-robo dispenzr + hlavně mám zatím málo zásobníků ...... takže když je toho víc najednou, vyplatí se přesunout data z vorla do řídícího compu + provést přípravu ... to se to pak krásně pájí ... :) ... to si pak klidně dám na stůl i nohy ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Ilem »

Milé Anri, už jsi to vážně přehnalo. Opět jsi zde předvedlo svou paranoiu. Například věta, která tě urazila (...ty máš zkušenosti s pálenkou, my se stříbrem...) každému normálně myslícímu člověku naznačí, že je rozdíl mezi koloidním stříbrem a pálenkou. Neboť pálenka se slinami maximálně zředí, kdežto koloidní stříbro s nimi reaguje. To je dost podstatný rozdíl. Anri se tím cítí uraženo.

IP adresama možná někoho ohromíš, mě ne. Zapomělo jsi, že jsem ve zdejší kotlině Internet provider, takže ti mohu důvěrně sdělit, že v tuto chvíli je na internetu 12 lidí se stejnou veřejnou IP adresou, jako mám já. Odpoledne to bývá 60 - 80. Muselo by ses mi nabourat do firewallu, abys mělo důkaz pro svou konstrukci (což při tvé hlouposti nevylučuji). A ten bys stejně nemělo, protože to opravdu bylo z mé hlavy. Mám doma vlastnoručně ušité teepee a indiánský oblek. S lidmi podobného zaměření jsem zažil mnoho hezkých chvil v různých koutech naší republiky. Nad futrem mám svůj osobní totem, který mi vyřezal kamarád a v ložnici nad hlavou mi visí Mitakuye Oyasin. Kdybys mi za to stálo, našel bych fotky. Ale nestojíš mi za to.
Jsi pro mě míň, než vzduch, který dýchám.
Mohl bych takto pokračovat na několik stránek, kde všude se projevila tvoje ješitnost a paranoia. Všichni rozumní ze šarvátek s tebou nakonec ustoupili, protože museli dát za pravdu Werichovi. Udělám to tedy také.
:hip: Podařilo se ti to, poslední, kdo měl vřejně jiný názor, než ty přestává přispívat do tohoto fóra. Je mi líto Rivala, který toto fórum založil jako multiplatformní a multinázorové. Multiplatformní zůstane, ale pouze mononázorové. Minimálně do té doby, než se najde někdo nový, kdo si bude myslet, že se s tebou dá smysluplně polemizovat. Bude to fórum jednoho frustrovaného individua, které jediné rozumí úplně všemu na světě, zatím, co ostatní jsou jen tupci, kteří nerozumí vůbec ničemu.
Nemám zapotřebí obhajovat každé své slovo před inkvizicí, kterou tu ztělesňuje onen jedinec.

Vážení přátelé, toto je můj poslední příspěvek do veřejné části tohoto fóra. Měl jsem vás rád. Nebudu za sebou zametat, odcházím v míru. Každému rád odpovím na SZ, každému kromě A(&F).
Mám vás rád, všechny, včetně A(&F), protože vím, že ten chudák za to vlastně nemůže

PS.: Na sraz pojedu, protože jsem to slíbil Jimovi, ale Anri, ty buď tak hodné a vůbec mě neoslovuj. Bavit se s tebou nebudu, už ani o těch Muslimech. Přestalo jsi pro mě existovat.
Naposledy upravil(a) Ilem dne čtv 26 lis 2015 13:09, celkem upraveno 3 x.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Peter11 »

Obrázek
Obrázek


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: last příspěvek ...

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:Vážení přátelé, toto je můj poslední příspěvek do veřejné části tohoto fóra. ......
... je to tvé vlastní svobodné rozhodnutí, tak tu teď laskavě nehraj na city ... ty jedna "ublížená ješitnosti" ...... :bye: ... Anri ...

(byť poté, co jsem zažil tvé opakované sliby ohledně "dalšího se nevměšování do MIRKO kauzy", ti to stejně nevěřím ... na to máš totiž příliš "slabou vůli" ... ;) )

-------------------
HaF: ... neboj, na setkání tě oslovovat nebudu, ... po tom, co jsi zde předvedl již k tomu nemám absolutně žádný důvod ... :ewhistle: :ewhistle: :ewhistle: ...

HaFF: ... na zbytek "last Ilem příspěvku" odpovím, až budu mít více času ... (neb i v něm se Ilem opět dopustil dalších "mílových pomýlení") ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: důvěřuj, ale prověřuj ...

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:IP adresama možná někoho ohromíš, mě ne. Zapomnělo jsi, že jsem ve zdejší kotlině Internet provider, takže ti mohu důvěrně sdělit, že v tuto chvíli je na internetu 12 lidí se stejnou veřejnou IP adresou, jako mám já. Odpoledne to bývá 60 - 80. Muselo by ses mi nabourat do firewallu, abys mělo důkaz pro svou konstrukci (což při tvé hlouposti nevylučuji).
... Anri se rozhodně nikoho nesnaží "ohromovat IP adresami" (copak to ještě vůbec jde ?? :shock: :lol: ) ... a ani při jeho již lehce degenerující paměti rovněž takřka nic nezapomnělo (minule jsi to např. zmínil v https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=135355#p135355) ... ;) ... mmch, ani zrovna moc nechápe, proč by se (ve své hlouposti nesmírné) mělo hned "bořiti" (dořiti) skrzeva něčí "fajrvolu" (byť i to samozřejmě lze), když je mnohem a mnohem jednodušší, přímo nahlédnouti do "search indexu" (díky přístupu k tomuto indexu několika nejpoužívanějších vyhledávačů, byť ne vždy zcela oficiálním přístupem :angel: ), kde je pak možnost vyfiltrovat si, ze které IP "bylo co hledáno" ... a jde to samozřejmě i naopak, kdy se do příslušného filtru zaznamenaných dat vloží hledaný výraz a "efne" se výpis za určité období, z čehož je hned vidno, kdy a ze kterých všech IP přišel dotaz na konkrétní vyhledávaný výraz ... a kam všude se potom z toho kterého vyhledávače pokračovalo dále/na které stránky (vivat shromažďování údajů kvůli reklamám !!! ... :good: :D ) ......... a že je ten někdo schován za routerem s jedinou veřejnou IP?? ... co na tom?? ... vždyť jaká je asi tak pravděpodobnost, že z jedné statické adresy byť "zaroutované" (přesněji z určitého low FFh segmentu) bude zrovna v ten samý okamžik někdo další jiný hledat stejný speciální neběžně užívaný výraz ??? ... :P ...... schválně, co myslíš, kolik lidí (z kolika různých adress po celém světě) zhruba před třemi týdny (až před měsícem) hledalo keyword "jednomocné železo" ?? ... :laugh: :laugh: ... a proč se pak Anri obratem na rovinu zvoptalo, jestli to "náááhodou" nebylo "tzv. google tušení" ... (stejně jako v případě "přenosu CO2 krví", kde si Anri rovněž počkalo, co vlastně odpovíš, přestože již vědělo, odkud jsi zřejmě čerpal(o) ... a přiznám, že to Anriho potěšilo, žes přiznal(o), žes pochybil(o) ... ;) ) ......
pozn: ... ono vůbec ses Anrimu mnohem víc líbil(o) , než ses tak nějak podivně "pokřepelkovatěl(o)" ...

... jen nechápu :dknow:, proč někteří jedinci ze všech (h)různejch fór mají neustálou snahu, aby před ostatními v diskuzích "vypadali chytře", předstírajíc, že to jako zrovna "vylovili z hlubin své hlavy", přestože to těsně před napsáním do svého příspěvku přitom vylovili z "hlubin internetu" ... kdy se pak ale velmi často stává, že si to popsané nalezené dotyčný "pře(d)s(t)írač" vyloží jinak, než jak tomu ve skutečnosti je, jelikož mu k tomu schází další potřebné vzdělání ... nebo se zkrátka přehlédne ... no, ale pak to tak (naprosto blbě/popř. se všemi obšlehnutými chybami) ke své smůle i "odprezentuje" (na což ouplně nemlich stejně v minulosti mnohokrát dojel nejen SDK, hlavně při "přeformulovávání cizích myšlenek, kterým však neporozuměl ", popř. při "formulování odpovědí pro obhájení svých zcela nesmyslných teorií, jen aby je uhájil", = aby to pak vypadalo, že vše píše z patra a neopisuje z netu ... :? ) ... otázkou jest, proč těmto jedincům ke štěstí nestačí to, čím se skutečně mohou "blejsknout", to v čem jsou dobří a čemu skutečně rozumí ... proč se probůh za každou cenu snaží vypadat lépe ??! ... že by snad "léčení si" nějakých "komplexů" ?? ... nebo snad obyčejná touha po "masovém uznání" ?? ... :ethink: ... fakt nevím a nechápu ... :dknow: ...... o to víc je potom třeba vážit si v tomto ganz normálních lidí, typu "la-ďa", "NAVAR", atd., kteří si vůbec na nic nehrajou (tj. nesnaží se svou momentální neznalost k tématu zakrýt "samo-domo-rychlo-neto-vzděláním" a předstírat tak "hluboké vědomosti"), jelikož pokud něco náhodou nenajdou ve své hlavě, tak rovnou s klidem beze studu přiznají, že to neví, popř. to dohledají, zároveň však ale napíší, odkud to získali (poskytnou odkaz) ... :) ... to totiž mj. vypovídá o jejich čistém charakteru ... :) ... a s takovými lidmi si povídám velmi rád ... :) ... neb s takovými se totiž potom dá plnohodnotně povídat na mnohá různorodá témata, klidně třebas i u piva v hospě ... :) ...

... takže asi tak, .. Anrimu si klidně "důvěrně" sděluj, co chceš ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...

----------------------
PeS: ... víš, ono podat někomu ruku je sice docela "hezké gesto" (zvláště poté, co jsem si všiml, že do tebe předtím "kdosi další hučel", ať se na to hašteření "povzneseš" (mmch, na mě to také zkoušel :D, ale vysvětlil jsem mu, proč nemůžu)), nicméně cení se pouze skutečné činy ...... takže jsem počkal víc jak 48 hodin (zda k té "podané ruce" přijde i projev dobré vůle, např. změna tvého podpisu či něco jiného) + ověřil, žes již (několikrát) od setkání navštívil forum ... a teprve potom sepsal tento příspěvek ..... neb pokud by přišel i nějaký naprosto drobný nástin, žes to fakt myslel upřímně (= jenž by alespoň trochu naznačil, že to podání ruky nebylo pouze "prázdné gesto"), tak tento příspěvek (poukazujíc jaké jsou tvé odborné vědomosti i na poli IT/netware (aby to tučně zvýrazněné nemusel Anri ponechat na sobě)) by potom zřejmě nikdy nevznikl ... :ewhistle: ... (a pokud jsi snad vyčkával, až "ještě ti k tomu něco napíšu", jak jsem slíbil při tom "rozloučení", tak potom je mi líto ... již jsem to napsal v reportu o setkání) ...... tož pozdravuj na OMF ... (kde "Křepelák" alias "lknoucí píďa" již opět znovu rozvíjí svou dávno obehranou teorii "o čtvrt kilogramu železa v těle", ten je zkrátka nepoučitelnej ... :eclap: ...... oblbujíc tak lidi, co ho ještě neprokoukli :epray: :roll: ... i když v případě zmíněného vlákna ho již všichni beztak velmi důkladně znají ... :evil: ) ...

PeSS: ... a že jsem veřejně prozradil, že "důvěřuji", ale zároveň aj rovněž "prověřuji" ?? (v duchu jednoho hesla z minulé doby) ... takový už zkrátka jsem, což mé blízké okolí ví, tudíž se mi od mé rodiny, přátel ani kamarádů zákonitě nedostává žádných lží nebo nepravd ... no, snad i zde díky tomu mému dnešnímu počinu přibude všeobecně o něco víc "kvalitnějších parťáků do diskuzí" (a ubude těch ostatních) ... bude mi totiž mnohem milejší, bavit se lidmi, kteří "ostatním vědomě nehčijou na lopatky", kteří se zkrátka "nepřetvařují" (byť i jen třebas občas) ... neb jedině tak se dá posunout někam dál kupředu ...... a pokud ne, tak také neva ...... furt to bude mnohem lepší, než ztrácet čas s někým, kdo se "vědomostně on-line" schovává za internet ... neb to bych se pak klidně mohl bavit (pouze) se "sítí" a vyšlo by to téměř na stejno ... :? ...

... jo, a mmch, ... se zabanováním Pepo.bn jsem neměl dočinění ... o něj se postaral někdo jiný (připomenu: https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=127296#p127296) ... :ewhistle: ... a co se týče "Děda Slavika", tak kdo ho jako první poslal "kamsi" (https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=125315#p125315) a to ještě dávno předtím, než vznikla A-DS kauza ?? ... :ewhistle: ...
(ájleme, víc trénuj svou paměť, když už se na ní chceš takto odvolávat ... jinak s tebou za pár let nebude k vydržení ... ;) ) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Ilem a cizí slova ... kapitola sama o sobě ... :lol:

Příspěvek od A(&F) »

Re: "Život je příliš krátký na to, abych ho strávil handrkováním se zakomplexovaným jedincem." ... (Ilem) ...

... ty, Ileme ... a jak jsi vlastně dospěl tomu, že se cítím být "méněcenným" / že "trpím komplexem méněcennosti" ??? ... :laugh: :laugh: :laugh: ...

... :pivko: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“