černá magie

Moderátor: JVK

pokr
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: úte 24 kvě 2011 23:08
Dostal: 5 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od pokr »

JVK,

akou rečou to hovorítě?


co nevíme, neznamená, že neexistuje
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od jarda ovčák »

Strach..... Ten nás pronásleduje, drží nás pod krkem a my se pak musíme přiřadit do nějaké škatulky, abychom netrpěli strachem z osamocené existence.
Ze strachu pak máme různé představy, domněnky, stresové i jiné pohnutky a uchylujeme se k mnohdy náročné a složité cestě, přičemž nám uniká pravý smysl existence. Nebojte se magie, nebojte se satanistů, ani těch druhých, čtvrtých neb desátých.
Nebojte se konce, ani smrti, samoty ani pádu.
vše máme pouze v hlavě a s pravou jsoucností to má prachmálo společného, pokud to tak nechceme.
Pokud to tak chceme, nemůžem si stěžovat, leda na sebe.
My jsme ti, kteří o všem rozhodují a karty jsou rozdány dle naší vůle....
Já po mnoha letech bádání, zkoumání a vrtání se v problému přišel na to, že je v jednoduchosti síla. Zbavit se plevele v hlavě, všech představ o černobílém světě a nutkání soudit zdánlivě nepochopitelné pohnutky.
Není dobro či zlo, pouze úhel pohledu. I ta nejčernější megie může konat dobro a andělsky čisté, bílé pohnutky povedou do očistce.


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
pokr
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: úte 24 kvě 2011 23:08
Dostal: 5 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od pokr »

Jarda je ten, který sám sobě rozdává karty - taky zajímavé. A co všichni ti po nemocnicích, sražení na chodnících při nedělních procházkách auty, a jiní a jiní, ti si karty rozdat nesměli, ti o sobě nerozhodovali? Máme 3/4mil. nezaměstnaných, tedy na dlažbě - jak je to s nimi, hlasatelé těchto pravd?
Faktem ve skutečnosti je, že si nejste jisti ničím. Předevčírem ve zprávách - nevěsta zemřela 2,5 hod. před svou svatbou. Mohla si plánovat a čistit hlavu jak chtěla, všechno marné.
Já proti těmhle vyznavačům čehokoli nemám nic, ale když vidíte, že to evidentně nefunguje, tak bych přemýšlel proč. Nemám pravdu, magičtí cukroušové?


co nevíme, neznamená, že neexistuje
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od jarda ovčák »

To nefunguje. Abys mne pochopil, musel bys mne navštívit a vidět, co a v jakých měřítkách dělám, čím se zabývám a teprve potom bys mohl cokoli konstatovat. Do té doby to je plytké. Pokud si myslíš, že je za náš osud někdo jiný zodpovědný, tak jsi alibista.Samozřejmě, že jsme zodpovědni každý sám za svůj osud a náhody do toho netahejmež, páč nejsou.
Každý máme na výběr. A naříkat si na svůj vlastní osud je infantilní. Nechceš být sražen autem při nedělní procházce? Tak nechod pěšky tam, kde jezdí auta. Nechceš být chudý??? Tak pilně pracuj, dělej něco, co jiní neumí, nebo v tom buď lepší, vzdělávej se, makej na sobě....Nechceš být chudý duchem? Makej na sobě, přečti remarka, lásku vstahy přátelství, nebo asimova,talmud, korán, bibli,´....Nauč se být šˇastný s holou řití.
Že je armáda nezaměstnaných??? Ano, je.Vždycky byla a bude i hladová armáda. Já k nim patřit nebudu, protože pilně a aktivně pracuju na příběhu svého vlastního života a spoléhám výhradně sám na sebe. Mám pokoru a úctu před pilnými, pracovitými budovateli, kteří věří ve svoje síly, um a šikovnost. Pohrdám těmi, co naříkají a bědují, aniž by se o cokoli pokusili a spoléhají výhradně na solidaritu systému.Ty se zítra ožereš a posereš z vajíček natvrdo. Já mám zapřažené luční brány a razím smykovat louky a pastviny s plnou nádrží nafty.
Namám čas na křesťanské svátky, ani na běháním za ženskými zadnicemi. Dokážu dobře dedukovat, co se stane, když..... se ožeru, když nebudu pracovat, když nebudu pozitivně myslet, když nebudu mít zásoby pro čas nedostatku, když nebudu pečlivý a důsledný.....
Vím, co se stane, když nebudu páchat dobré skutky. Přestanu si vážit sám sebe. Vidíš, karty si rozdávám sám, a sám nesu zodpovědnost za své vlastní zakolísání.
Ono to funguje, jen ne každému. A věř, že to je všechno pouze o přístupu a úhlu pohledu. Stašně rád zde hltám nové směry, na které nenarazím běžně.Beru to jako doušek osvěžující vody pro vyprahlého poutníka. Těším se na vše, co vypadne z Karla, i když chápu tu propast. Stejně tak je neskutečná propast mezi tvým chápáním světa a mým.
Já pochopil, že člověk dokáže téměř cokoli. Musí jen chtít. Když nechceš, je horší než když nemůže.......


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
pokr
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: úte 24 kvě 2011 23:08
Dostal: 5 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od pokr »

Jardo, pracovat budeš jen dokud budeš moci - znáš ten čas? Ne, pouze se domníváš, že když budeš dělat dobré skutky....jenom doufám, že alespoň víš které to jsou. I jiní pracovali a hověli si, jak že to mají vymyšlené - a najednou bác, ráno nepohnou nohama. Můžeš jim pak vyčítat, že si naříkají na svůj osud? Víš kulový, Jardo, a mudruješ, protože zatím jsi zdravý. I jiní před tebou mudrovali, než zjistili, že všechno je jinak. Jo, na výběr máme, ale jen hádáme, co nás na těch vybraných cestách čeká. S tímhle na mě nechoď, protože vím o čem mluvím, na rozdíl od tebe. Na rozdíl od plných nemocnic a rehabilitací jsi měl prostě kliku. Protože ty se do budoucnosti podívat nemůžeš. Hádáš jako všichni ostatní a doufáš, že ti relativně dobrý život a zdraví vydrží co nejdéle. A ty opičky kolem si nech pro vnoučata. Kdyby si lidi karty rozdávali sami, nebylo by třeba rakví pro děti, nemocnic, invalidních vozíků. Chce to trochu pokory před životem, a ne se nad něj povyšovat. Už se blíží den, kdy svůj omyl poznáš sám na vlastní kůži. Blíží se nám každému. Rozdat si můžeme tak maximálně pemprs. Třeba i s křídélky :(


co nevíme, neznamená, že neexistuje
mahatma

Re: pokr

Příspěvek od mahatma »

chlape, zjavne nechápeš pojmy ako pokora a zodpovednosť za svoj život...


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od jarda ovčák »

No vidíš, věděl jsem, že se trefím do černého. Stejně tak jsem věděl, že se chytneš do tenátek..... Jsi tam a nikdo ti to neodpáře. Máš vlastní škatulku, do které si se sám napěchoval. Pro pobavení všech přítomných.
Zdravej nejsem a mohl bych zcela nepracovat.Do budoucnosti vidím docela dobře. Když pohnojím a zaseju, tak i sklidím. Až nebudu moci pracovat, tak zemřu. Na rozdíl od tebe každé ráno děkuju tomu nahoře za to, že mne ještě nechal plácat se po tomhle světě.
Ale chvála bohu s tebou fakt nemám nic společného.A to mi dělá moc dobře......


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
pokr
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: úte 24 kvě 2011 23:08
Dostal: 5 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od pokr »

S tebou je řeč jak s absolventem zvláštní školy. Byl jsi docela sympatickej, ale takhle tě neznám. Odvoláváš se na Boha, píšeš malé b, abys nevypadal až tak moc věřící, a na jiném místě haníš křesťanský svátek. Řekni mi upřímně, jsi ještě při smyslech?
Buď v Boha věřím a pak ke všemu, co k tomu patří, anebo jsem nevěřící a neodvolávám se na Boha na půl huby.
Jdi s takovouhle praktikou do háje. Už o žádný vysvětlování nestojím, piš svým podobně zaměřeným.


co nevíme, neznamená, že neexistuje
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od jarda ovčák »

No vidíš. Avšak sám budu činit tak, jak uznám sám za vhodné, nikoli dle vůle pána pokra.Můj bůh nežádá velké b, ani abych běhal za ženskými zadnicemi, šlehal je klůckem a chlemtal u toho alkohol. Jsi z těch domněnek tumpachový a chceš se hojit na mne.... Neco tě trápí, tak si to neřeš tady.
Rivale, prosím tě smázni tohle slzavé údolí. Díky moc, nechal jsem se unést...


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od JVK »

Nahrávka ze Ž. 5.4.2012 v Š. Na této nahrávce je zdokumentováno, jak může vypadat život člověka, který udělal v minulosti pouze to, že byl nejprve řádovou sestrou a posléze matkou představenou.Přijal "pouze" dogmatiku a patologické matrice, jež byly úmyslně zaneseny do systému... V dalších životech musel žít důsledky svého počínání resp.myšlení. V tomto životě musí prokázat, že se již nechce podílet (v žádné struktuře ) na žádném systému zotročování a ovládání duší. Takto pracuje karma.Proto dotyčná má celý život vazbu na církev, co se týče lidí, kteří se vyskytují v její blízkosti, v jejím životě.Proto musí nejprve na úrovni podvědomí (to je dosažení takových kvalit mysli,duše ) prokázat v konkrétních zkouškách situacích, že se již skutečně nechce podílet...
Tolik na vysvětlenou.
Nahrávka obsahuje ještě řadu principů vývoje duše, respektive ducha.

S pořízením a přepisem těchto nahrávek to je 5.4.2012 byl velký problém.Počítač byl paralyzován,nešel ovládat,v sobotu večer. V pondělí to je 9.4. se opět vyskytla celá řada poruch např.nefunkční ovládání kurzoru. Mnohahodinová nefunkčnost Wifi připojení, kteréžto závady se bez zásahu "opravily".Programy pole - satanské struktury, které [OS] za tímto účelem stvořil, již před lety, mají vlastní inteligenci.
Důvod - aby několik duší nevyužilo kvalitu Veliko noc k přemýšlení.Ostatně sám jsem byl udržován ve stavu, který byl pro [OS] žádoucí, stejně jako dnes již pro mnohé na fóru a mimo něj.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od JVK »

Konec nahrávky od Š. z 5.4.2012 po provedené hlubinné terapii.Rozboru struktur duše a prožívání na podvědomé i vědomé úrovni.Důsledky minulých životů se zaměřením na objasnění patologických matric v minulosti a odžívání v minulosti a přítomnosti.V tomto případě bylo možné přímo energeticky zprostředkovat-posílit určitou výseč vázanou na partnerství a schopnosti dosahování jednoty.
Pokud se někdo bude pokoušet škodit této duši je pravděpodobné, že zahyne nejspíše "náhodou" v okamžiku, kdy to nebude čekat.Co se týče [OS], tak ten pochopitelně ví s kým a v jakém prostoru jsem se setkal.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od JVK »

Nahrávka ze Žatce 5.4.2012 z čajovny po 19. hodině.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jarda ovčák píše:No vidíš. Avšak sám budu činit tak, jak uznám sám za vhodné, ...
Dlouhá léta jsem si dopisoval s člověkem, který se mne snažil přesvědčit o jeho náhledu na všechny věci týkající se karem a inkarnací a kde čeho duše se týkajícího, co si byl schopen poshánět psychickým cestováním všude možně. Magie ani bílá, ani černá, prakticky jenom cestovatel, přirozený, bez kultovních a jiných závislostí, prostě samorost, kterému příroda po této stránce nadělila. Překvapivě mnoho dokázal, aj mi dal okoštovat přes oceán :D nicméně jsem eventuelně musel zpytovat právě problém sebeurčení, pravdivosti toho, (ne jeho) co mi kdy přepodal, vybírání si rodičú při reinkarnaci před znovunarozením a spoustu dalších záležitostí. Nejenže připouštím, ale vehementně se dovolávám faktu, že tomu všemu ze svého poněkud racionalistického hlediska absolutně po těch letech nerozumím. Nerozumím tomu, proč se někdo narodí totálně zmrzačený a neschopný si nejspíše ani sebe sama uvědomovat. Nerozumím tomu, proč by se někdo měl narodit jenom pro to, aby ho druzí nějakým způsobem a především mentálně mrzačili od ranného dětství, nerozumím tomu, jak někdo může tvrdit, že si za vše můžeme sami, když zhruba pětinu "normálního" života trávíme ujařměni jak duševně, tak fyzicky svými příbuzensko-společenskými vztahy a pokud toho máme málo, jsme z toho stejně zase do nějaké míry nešťastní. V podstatě žijeme duševně jak zdivočelí psi a hrajeme si při tom na pány tvorstva, což je jenom jednou z biblických lží.

Nerozumím tomu, kde se bere čím dál tím víc duší v naší materiální podobě zde na Zemi a jestliže, jak mi také bylo odněkud dodáno, je Země trestaneckou kolonií pro duše ze široka daleka, co se musí dít jinde. Nerozumím tomu, proč na někoho štěstěna svítí celý život a na někoho naopak, proč se spousta lidí předčasně udře k smrti a proč někdo dřít nemusí a daří se, byť by to bylo velice často zoufale vyváženo jinak. Nerozumím tomu, že pokud si nesem ssebou takzvané karmické hříchy a jakési zásluhy do dalších životů, co jsme musli být zač v minulosti a proč. Vysvětlování jsem si početl a vyslech mraky a jedinné co mi z toho vylézá je to, že v tom mám čím dál tím větší guláš, i když se přiznám, že jsem děsný šťoura a hned tak něco mi nejde pod nos, protože si rád ověřuji.

Jak je možné, že lidi, kteří se nějak vymanili z umírání popisují zkušenost sice poněkud podobně, ale dostatečně rozdílně na to, aby se to dalo považovat za všeobecně směrodatné. Není mi jasné, proč se tolik pozemských duší rodí údajně výběrem do podmínek, ze kterých nemají v celku šanci se jako fyzičtí tvorové vyhrabat ať už duševně, nebo psychicky, nebo zdravotně, nebo fyzicky, byť i většina lidí touží po rozumném, i když skrovném a šťastném živobytí.

Nerozumím tomu, proč spousta těch, kterým se daří, má pocit, že za vše vděčí jenom sobě. Nerozumím tomu, proč spousta těch, kterým se nedaří, hledají vinu všude jen ne v sobě a už vůbec nerozumím tomu, proč se vzájemně dohadují a přesvědčují že tak, nebo onak, protože vše je jaksi promíchaná šedivost bytí a černé a bílé je natolik vyjímečné, že jsem se s tím nikdy nesetkal a pochybuji, že je to možné. Jak je to možné, že co mág, to jiná interpretace magie, co duševní cestovatel (povídal jsem si s vícero a početl) to jiná zkušenost a jak je možné, že u těch, se kterými jsem si povídal velice důvěrně mi vychází, že jejich cestovací zkušenosti si nejenom navzájem velice často odporují, ale velice často také neodpovídají ověřitelné skutečnosti, i když naopak mnohdy ano. Jak to, že v tom mají guláš i oni? Jak rozlišit sny a sugesce od takového cestování, co vlastně čapeme jaksi ze společného povědomí a co sami produkujeme naším povědomím, jaké procento myšlenek a které jsou naše a které nikoliv (i ty, co čapeme, se snad musely nějak někdy v něčem, či někom zrodit). Jak je možné že někdy, byť i zřídka kdy, něco, co bych vědět absolutně neměl vím a jak je možné, že to někdy vím blbě, i když většinou přesně, současné, minulé i budoucí?

Proč jsou všichni takto vyjímečně nadanní lidé, se kterými jsem se kdy setkal, skálopevně přesvědčeni, že nežijí jednou nohou v iluzích, když i iluze jsou produktem lidké mentality a myšlení a tudíž těžko oddělitelnou součástí všeobecného a asi vesmírného povědomí, kterým se křepce a pokud vím nesoudně pohybují. Dokonce bych si dovolil pípnout, že to všeobecné povědomí bude daleko více nabouchané právě sny a iluzemi, včetně snění a splněných i nesplněných přání, lásek a nenávistí, než tím, co se snad dá považovat za pravdivé informace a říkám snad, protože kdo si je jistý, že naše životy vezdejší iluzí nejsou, žije v iluzi.

Si to přeberte :D :ewhistle: :zzz: Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od JVK »

Včera, pozdě v noci, přesněji ve čtvrtek cca30min po půlnoci jsem zde umístil příspěvek, byl bez konkrétního jména. Byl bezpečně odeslán, byli jsme u toho dva. Popisoval konkétní vývoj člověka mimo fórum, na kterém byly aplikovány [OS] mimovědomé manipulace. Mnohým by lecos objasnil. Dnes ani pamatka, asi tak.
P.s. jestli pořízení všech nahrávek na předchozí straně mu nevadilo,jiná věc je pak komentář co obsahují,pak tanto popis mu velmi vadil a byl spúsobyl mnoho utrení probýhajícími útoky u mně mající podstatu fyzické či lépe fyzikální eliminace v posledních jiš týdnech. Problémy řádu vyčerpání že jsem udržován ve stavu kdy vitální systém náběhem po probuzení spůsobuje kruté bolesti srdce. Překlápění jinu do jangu. Není kde vzít v těle energii. Termoregulační problémy spůsobující "prochládání", resp. viz výše...úlevu přinese aš stav často po dnech, kdy tělo je schopné začít se potit. Zbavovat potem. To ale pan [OS] nesmí nějakou dobu použít dostředivý princip. Ani to není pochopitelně konečný stav... Jak jsem kdesi jiš psal, jenom mně vrací do stavu, jenom k tomu nyní po třeboval daleko víc lidí a dlouho mu šlo o živit vlivem odrazu energie...
Mentální utrpení a posléze zabití struktur, citu, naprogramování, eliminace u tohoto člověka. [VL]. Které ostatně provádí dlouhodobě a vede k neschopnosti napsat udělat v reálném čase... Dobrou chuť.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


pokr
Starší člen
Příspěvky: 150
Registrován: úte 24 kvě 2011 23:08
Dostal: 5 poděkování

Re: černá magie

Příspěvek od pokr »

JVK,

když magie, tak se vším všudy. ne?
Co je vlastně ta magie? Kouzelníci? Myslím magii novodobou, kdy dnešní šamani chrápou ve svých "hradech" a o přírodě se dozví až je při vystupování z BMW jedoucího z hypermarketu napadne volně trajdající pes.
Bible čarodějnictví a magii zapovídá - a ví proč. Jsou ovšem praktiky magii silně připomínající, ale není, jelikož jsou z vnějšku doporučené. Jestli s tím dotyčný bude umět, je ovšem čistě jeho věc. Všechno z námi neidentifikovatelného zdroje člověku slouží a nikdy jsem nezažil, že by jakákoli rada mohla někomu uškodit - něco takového je naprosto nemyslitelné. Tohle je první část problematiky, na kterou reaguji, pač o ní píšete.
Druhá je inkarnace a v podstatě dohnavší nás účty minulých životů. Pravda, Bůh, aby své vyvolené (a jím může být skutečně kdokoli, jednotlivci i národy - zde kupříkladu Židé), uchránil a do budoucna jim připravil cestu, poradí, jak mají vyhladit a vybít celé národy. Vím, je to kruté, ale vůli Stvořitele se člověk nemá šanci postavit. I dnes existují státy, proti nimž stojí. A její obyvatelé si hromadně a pravidelně v kostelích libují, jak je Bůh či Ježíš miluje. Vůbec nemají ponětí o opaku. Takhle člověk žije. V bublině svých představ a fakticky iluzí. Pro nás je svět určitým způsobem zaběhlý a víme přibližně, co nám uškodí či pomůže a snažíme se životem proplouvat pokud možno bez úhony. Na všech cestách, po kterých se dáte křížíte zájmy druhých - tohle se předem normálně nedozvíte (tedy myslím před tím, než se na nějakou cestu vydáte. Cestou se rozumí cokoli, chození za novou láskou, ježdění do práce, atd.). Jsou to ohromně složitá témata, a jen o některých víme jakýsi zlomeček. Ačkoli v tomto prostředí plavu takřka celý život, vím relativně velice málo.
Abych to zkrátil, nikdy si nemůžeme být jisti dobrem a zlem (jak ho vnímáme my). Hlupák je vynesen do nejvyšších pater, aby splnil jakýsi úkol a dějiny se sáhodlouze rozepisují o pozadí intrik - prostě z toho nelze než vyvodit, že historii nejen nechápeme, ale právě proto ji trestuhodně zkreslujeme. Ale jinak to nejde, oponu času neodhrnete. Rodíme se, žijeme a umíráme ve stále stejných stereotypech. A nebýt technického pokroku, zakrněli bychom. Takováto témata se nedají popisovat několika listy, poněvadž ten druhý má tendenci zběžný popis chápat po svém. Každý jsem zvyklý přemýšlet jinak, právě tak jako máme odlišné náhledy na spousta věcí. Na a dálku se fakt cokoli těžko vysvětluje.
Tak JVK, jak se slučuje magie s vírou v Boha? Díky za odpověď.


co nevíme, neznamená, že neexistuje
Odpovědět

Zpět na „Magie a svět kolem nás“