vtipné

Pravidla, aktuální info a finanční příspěvky na chod fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Rivala

Příspěvek od rival »

Mim píše:Co karma? Říkal jsi, že bude během března změna....Je půlky dubna.....Jinak tě zdravím a pozdravuji......to je blbý i když je to z angliny perfektní....Mim
Přátelé musím se omluvit. Nestíhám věci tak, jak bych si představoval. Pořád se mi nedaří dát dohromady partu lidí, která by mi pomohla s provozem tohoto fóra. Mám docela jasnou vizi, jak pokračovat. Je to však časově dosti náročné... Ale zkusím na sobě trochu více zapracovat :oops:.
Naposledy upravil(a) rival dne ned 06 kvě 2007 21:37, celkem upraveno 2 x.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
MilMAX
Starší člen
Příspěvky: 183
Registrován: úte 24 dub 2007 19:04
Bydliště: Kobylí
Kontaktovat uživatele:

Správa webu

Příspěvek od MilMAX »

Vidím Rivale, že je to šichta :eclap:
.... to tu uhlídat
... ještě Vám všem dlužím omluvu za nepochopení toho jak to tu funguje


xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Problem

Příspěvek od xzzzx »

Fatal error: Maximum execution time of 60 seconds exceeded in /httpd/html/upramenecz/www/forum/attach_mod/attachment_mod.php on line 115
Nemuzu se dostat do kategorie Jak na to..
pokud jsem jako anonym vse je ok
Dik

Z.

Uz to je OK
Z.


Svět zboř! Já budu stát.
xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Bleší trh U Pramene

Příspěvek od xzzzx »

Jak to vypada Rivale s Blesakem?
dik
Z.


Svět zboř! Já budu stát.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nápad

Příspěvek od Ilem »

Po přečtení posledního JiMiova příspěvku mě napadl nápad. Rivale nedalo by se udělat něco jako mapa webu: Mám na mysli, aby se po kliknutí někam zobrazil strom vláken, aby se lépe hledalo, jestli už zde vlákno podobného zaměření není.


"Dum spiro spero"
Ciceron
JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Knihovna

Příspěvek od JiMi »

Není to problém, jen návrh.
Potuluje se nám tu hodně příloh a odkazů. Přitom některý PDFka jsou dobrý a stojí za schování.

Nešla by udělat knihovna tematicky rozdělená, vodík, chemie, elektro, patenty, a co vyplyne časem, kam by se jednou stažené dokumenty uploudovaly, přidal nějaký komentář a studnice hotová ? Je jasné, že se to bude občas zanášet balastem, ale pro třídění a určení co je a není balast může sloužit hlasování, nebo počet stažení. Může taky přijít dotaz jestli by nešlo třeba celé téma vypálit na DVD a poslat. Je to rychlejší než stahování a nevytěžuje to linky. Samozřejmě cena nemusí být lidová a podle mě s tím každý bude souhlasit. Jedno DVD za dvě kilka bych klidně pořídil. Internet platíme všichni a co stojí v přepočtu stažení 4,5 GB neznámého obsahu, to si dokážem spočítat. Není to byznys na zbohatnutí. Jen navrhovaná doplňková služba k tomuto fóru.

Jak píšu jinde, já osobně bych tam mohl dotlačit ročníky amatérského rádia od roku 1987.
Je to jen návrh, tak hezkej novej rok.
JiMi


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

To som navrhoval už dávnejšie...
Ale je to aj o tom, že netreba reagovať na každý anonym, ktorý založí nové vlákno a ďalší, aj starší členovia, pokračujú v nikam nevedúcej debate


Luděk
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: pon 15 led 2007 13:04
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek od Luděk »

Zdravím, a možná se pletu, ale mám pocit že soukromé zprávy mají malou životnost. Když píšu někomu kdo se přihlásí jednou za čas, tak za pár dní zjistím že přízpěvek z nedoručených zmizel, a v odeslaných se neobjevil.
Tak nevím jestli takový příspěvek opravdu zmizí, nebo byl doručen. Vypada to na zmizeni, a psat ho pořád dokola s tím že se trefím do doby kdy se někdo zrovna přihlásí je dost nepraktické. Možná mám něco spatně nastaveno.


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: Knihovna

Příspěvek od belamachina »

JiMi píše:Není to problém, jen návrh.
Potuluje se nám tu hodně příloh a odkazů. Přitom některý PDFka jsou dobrý a stojí za schování.

Nešla by udělat knihovna tematicky rozdělená, vodík, chemie, elektro, patenty, a co vyplyne časem, kam by se jednou stažené dokumenty uploudovaly, přidal nějaký komentář a studnice hotová ? Je jasné, že se to bude občas zanášet balastem, ale pro třídění a určení co je a není balast může sloužit hlasování, nebo počet stažení. Může taky přijít dotaz jestli by nešlo třeba celé téma vypálit na DVD a poslat. Je to rychlejší než stahování a nevytěžuje to linky. Samozřejmě cena nemusí být lidová a podle mě s tím každý bude souhlasit. Jedno DVD za dvě kilka bych klidně pořídil. Internet platíme všichni a co stojí v přepočtu stažení 4,5 GB neznámého obsahu, to si dokážem spočítat. Není to byznys na zbohatnutí. Jen navrhovaná doplňková služba k tomuto fóru.

Jak píšu jinde, já osobně bych tam mohl dotlačit ročníky amatérského rádia od roku 1987.
Je to jen návrh, tak hezkej novej rok.
JiMi
v sekcii baza znalosti je sekcia ebooks


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

tak nevím,

Příspěvek od jeff »

mám ty děti umýt, nebo mám udělat nové.... Nevím, kde je chyba, ale nějak mi nejdou otevírat soubory pdf a doc uložené na tomto serveru. Otevře se mi jen okno, je tam napsáno Forbiden a nějaký další věci. Je to u mě, nebo někde jimde?
Dík!

Jeff


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeff »

Je tam tohle:
Forbidden
You don't have permission to access /forum/files/tesla_no645576_109.doc on this server.

Apache/1.3.36 Server at upramene.cz Port 80


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

taky mi to píše to samé


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Úplně to samé :?


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Ahoj Rival,

Příspěvek od sano »

Nešlo by vylepšiť hľadanie na fóre tak, 1. aby sa dali nájsť konkrétne výsledky hľadania, nie len názvy kapitol. Príklad dam do hľadania "vodík" a vyhodí mi všetky linky typu , dílna, co kde na netu. potrebujem sa dostať ku všetkým príspevkom s daným slovom.
maj sa
viem že nestíhaš
aj tak sa maj

sano


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Rivale jseš náš praotec ale ten vyhledávač je děsnej, radši nehledám anebo jen výjimečně,spoléhám se spíš na své buňky a občas to trvá kde co bylo-vyhledávačem je to martýrium.


Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“