vtipné

Pravidla, aktuální info a finanční příspěvky na chod fóra
Odpovědět
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Iv doc eter

Příspěvek od lajos »

Zkusil jsem to poslat jeffovy jako přílohu a sdělilo mi to že to není možné????


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Iv doc eter

Příspěvek od la »

lajos píše:Zkusil jsem to poslat jeffovy jako přílohu a sdělilo mi to že to není možné????
zkusím to poslat sem převedeno do pdf nejde,doc nejde,píše to.

Chyba přenosu: Není možné zapisovat do ./files/eter1_199.pdf. Kontaktujte, prosím, administrátora.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

SOS

Příspěvek od martin11 »

...karkulce červený zmizely z obrazovky uplně všechny fotky.....co mám dělat....je to chyba v mym kompu..???...napište někdo sem....čekám ..vaše karkulka....smutná....červená.... :oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Ludia nebláznite... cez net sa šíria nové vírusy, v našej poisťovni dokonca spadol jeden zo serverov, našťastie len vnútorný... ale aj tak, máme posunuté provízie :cry:
nastavte si aktualizáciu antivírov na každú hodinu.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Problém s přílohama

Příspěvek od rival »

Jelikož do fóra byly jedním uživatelem nahrány tři pdf soubory (přílohy), které jejich skutečný majitel požadoval následně odstranit z důvodu porušení autorského práva, došlo k dočasnému znefunkčnění všech příloh až do vyřešení problému. Nyní by již vše mělo fungovat...


rival - živý člověk
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

martin má radost

Příspěvek od martin11 »

...zdravim Rival ....dik za oživení příloh...potvrzuji , že to maká....je tedy pravda , že lidstvo dostane o 1 den déle k dispozici magnetický motor....ale myslím , že to přežijeme....
....měl jsem obavy, že jsem zase něco na kompu rozbil....znam se.....děkuji POOTA....za soukromou pomoc při řešení problemu...který nebyl ne mém přijímači....pohodu a hezký večer všem martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

sympatie a antipatie

Příspěvek od 1220 »

rozhodují, ne každý je ochotný se o své poznatky podělit s kýmkoliv. Tak to vždycky bylo a bude. Úspěšný koumák si bude rozumět s koumákem, který třeba koumá trochu jinde, ale pracuje na taky něčem zajímavém.
Kdo na ničem sám nepracuje není zajímavý. Horší je když už se ani nepíše kdo na čem dělá, a jenom se tlachá a vzájemně osočuje, to je ztráta volné enerie kterou máme všichni , někdo víc a někdo míň. Čas mám na mysli.Aby se nějak oddělilo tvůrčí a netvůčí, jak to udělat ???
Navrhuji rámečky.
Definice rámečku: Je to projekt který člověk začal, týká se úspory enerie,
nebo paliva, má rozpracovanost v dílech, které jsou vyfocené.
Takovým rámečkem by měla začít registrace každého člena, mohl by rámečky přidávát, ale ne odebírat, jak je zde celkem zvykem. O svých rámečkách si diskutují členové registrovaní. Když je věc dopiplána dá se ven i pro neregistrované, ku prospěchu všem, když je jednoznačně přínosná. Z registrovaných členů by mohly být doplňovány pracovní týmy k jednotlivým okruhům, které komunikují jen mezi sebou.
Dosavadní stav mne nenaplňuje optimismem a sám určitě nejsem.
Leda, že by došlo k nějaké změně pravidel, která by byla nějak podnětná.
Já osobně mám k osobám typu např Karban, ale bylo jich nejmíň celkem 10 dvojí přístup: lítost i vztek současně, a to vysiluje. Lidé tohoto typu ale jsou a určitě mají právo se i něco časem dozvědět.
Takže systematickou chybou fora je neodělení tvůrčích a netvůrčích.
1kapka přiboudliny v sudu zkazí celý sud.
K.


Karban

Re: sympatie a antipatie

Příspěvek od Karban »

Karel m píše:rozhodují, ne každý je ochotný se o své poznatky podělit s kýmkoliv. Tak to vždycky bylo a bude. Úspěšný koumák si bude rozumět s koumákem, který třeba koumá trochu jinde, ale pracuje na taky něčem zajímavém.
Kdo na ničem sám nepracuje není zajímavý. Horší je když už se ani nepíše kdo na čem dělá, a jenom se tlachá a vzájemně osočuje, to je ztráta volné enerie kterou máme všichni , někdo víc a někdo míň. Čas mám na mysli.Aby se nějak oddělilo tvůrčí a netvůčí, jak to udělat ???
Navrhuji rámečky.
Definice rámečku: Je to projekt který člověk začal, týká se úspory enerie,
nebo paliva, má rozpracovanost v dílech, které jsou vyfocené.
Takovým rámečkem by měla začít registrace každého člena, mohl by rámečky přidávát, ale ne odebírat, jak je zde celkem zvykem. O svých rámečkách si diskutují členové registrovaní. Když je věc dopiplána dá se ven i pro neregistrované, ku prospěchu všem, když je jednoznačně přínosná. Z registrovaných členů by mohly být doplňovány pracovní týmy k jednotlivým okruhům, které komunikují jen mezi sebou.
Dosavadní stav mne nenaplňuje optimismem a sám určitě nejsem.
Leda, že by došlo k nějaké změně pravidel, která by byla nějak podnětná.
Já osobně mám k osobám typu např Karban, ale bylo jich nejmíň celkem 10 dvojí přístup: lítost i vztek současně, a to vysiluje. Lidé tohoto typu ale jsou a určitě mají právo se i něco časem dozvědět.
Takže systematickou chybou fora je neodělení tvůrčích a netvůrčích.
1kapka přiboudliny v sudu zkazí celý sud.
K.
Ano, velmi správně. Sympatie a antipatie.

Nu a rámečky - jistě, přehlednost, úpravnost, aby přehled byl....

Samozřejmě Karban na poli úspor energií málo činí.
Snad jen ta technika jízdy s vozidly, v které se cvičil a ještě cvičí; údržba a hlídání technického stavu, najmě vychytávání zbytečných jízdních odporů - to vše málo vůči experimentům fantastickým, zde osvícenými prezentovaným.

A rozvážnost jakási - když namísto tunového vozu užiji rychlíku, autobusu či jiného prostředku veřejného, bych nemusel spalovací motor ohřívati a energií při jeho třetinové účinnosti mrhati - to ničím proti snům a nápadům, mnohdy neopouštějícím papír...?

Jsem názoru, že nejlepší energie je ta, kterou jsem zbytečně nespotřeboval, uhlovodíků nespálil či materiálů radioaktivních nerozložil....

8)


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

Myslím si, že pokiaľ nebude možná oponentúra a otázky na telo, tak sa z fóra tiež stane reklamná fraška, slúžiaca iba tým, ktorí majú záujem a pohnútky ho živiť. Priklonil by som sa ale k princípu, že akákoľvek vecná kritika bez osobných urážok by mala byť umožnená pre neanonymnú konkrétnu osobu tiež beztrestne, a bez zazerania ostatných.
Napísal som napríklad vecné argumenty, ktoré dokladajú nefunkčnosť smotu. Aj som si to pre istotu vyskúšal. Málokto ale na ne reagoval, väčšina reagovala iba na dojmy, či opakovala názor nedostupných, preto to skončilo v aute. Má fórum slúžiť iba na vytvorenie dojmov, alebo má aj rozlišovať podarené a nepodarené veci?


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Merlin »

Akord píše:Napísal som napríklad vecné argumenty, ktoré dokladajú nefunkčnosť smotu. Aj som si to pre istotu vyskúšal. Málokto ale na ne reagoval, väčšina reagovala iba na dojmy, či opakovala názor nedostupných, preto to skončilo v aute.
http://www.hcrs.at/VIDEOS/SMOTA.MPG
Dieses Video zeigt das SMOT in Funktion. Die Kugel wird händisch gestartet. Ich habe mich dabei bemüht, die Kugel so wenig als möglich anzustoßen. Das ist auch auf den Einzelbildern sehr gut zu erkennen. Die Kugel wird nur zurückgehalten und anschließend losgelassen. Sie beschleunigt von selbst, läuft die Schräge hinauf, und fällt anschließend aus dem Magnetfeld heraus. http://www.hcrs.at/SMOT.HTM


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

Ocenil bych, kdybys psal k veci a necitoval populární kecy, ta nemecká citace(včetne obsahu toho linku) žádný princip korektne nevysvetluje. Já napsal presne, proč to nejede, nebo za jakých podmínek to jede. Dá se to tu najít, atmosféra však na to moc dobrá není.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Merlin »

Akord píše:Ocenil bych, kdybys psal k veci a necitoval populární kecy, ta nemecká citace (včetne obsahu toho linku) žádný princip korektne nevysvetluje. Já napsal presne, proč to nejede, nebo za jakých podmínek to jede. Dá se to tu najít, atmosféra však na to moc dobrá není.
Je tam odkaz na celé vyjádření. Ten, co to psal určitě není blb. A má za sebou hodně, opravdu velmi konkrétních věcí. Nedřepí za rohem a neživí se překupnictvím elektroniky. Nesaháš mu ani po kolena. Ovšem napřed bys musel rozumět tomu, co tam stojí, a o čem ten web je. Pokud nerozumíš, není to můj problém. Od Tebe jsem zatím viděl jen slova a odsudky, vždy a na všechno. A specielně tento odsudek absolutně není na místě. Tím jsi to definitivně dorazil.
(Nevím kde to tady od Tebe něco o SMOT je a absolutně nemám chuť prohrabávat Akordyho 1000+1 moudro, abych se dopracoval k dalšímu odsudku a la SAV... to opravdu ne)
Jedno ale vím jistě - co si o Tobě mám myslet. A stačí. Jdi se klouzat, příteli. Nemám chuť ztrácet čas lidmi, jako jsi ty. Díky nim svět vypadá tak, jak vypadá - nepěkně. Ciao.
-----------------------------------------------------------------

O čem vlastně je tento web? O čem je tady diskuse? Je to ještě něco tvůrčího, nebo už jen střelnice, kde jsou za panáky na odstřel všichni, co jen povystrčí nos? Vůbec se nedivím tomu, že spousta tvořivých lidí, těch, kteří jsou vždy ti nejdůležitější, už sem nechodí. Nemají proč. Prostě je to stejné jako každý takový pokus. Vždycky to dopadne stejně. A ti, kteří za něco stojí pak utvoří skupinku, která si vystačí.
Ale asi to tak má být.
No. Dám si zase půl roku pauzu, snad to tady do té doby vyhnije. ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sympatie a antipatie

Příspěvek od 1220 »

Karban píše: A rozvážnost jakási - když namísto tunového vozu užiji rychlíku, autobusu či jiného prostředku veřejného, bych nemusel spalovací motor ohřívati a energií při jeho třetinové účinnosti mrhati - to ničím proti snům a nápadům, mnohdy neopouštějícím papír...?

Jsem názoru, že nejlepší energie je ta, kterou jsem zbytečně nespotřeboval, uhlovodíků nespálil či materiálů radioaktivních nerozložil....

8)
Dobře činíš jak činíš, neboť dobře není nikdy obecné ale jenom konkétní
to znamená jak pro koho. Má to sice háčky, ale tvůj život je Tvůj.
Měj se moc hezky.
K.
Rámečky je cesta z krize , mohlo by se přijít na trochu lepší spolupráce, zatím to vypadá, že k tomu není vůle, ani k setkávání ne, konec konců
náš život, že ano........ :cry:


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

...

Příspěvek od chiq »

...


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Reakce

Příspěvek od Iv »

Myslím,že to není ani tak o sypatiích a antipatiích mezi lidmi tady na foru.Když si uvědomíme proč toto forum (díky Rivalovi)vzniklo,aby pomáhalo lidem,ale lidem nakloněných na všechny druhy úspor a ať jsou to malé nebo velké úspory je jedno,měla by se nám vynořit základní myšlenka reakcí.Ti lidé,kteří sem přišli a ani trochu ve skrytu duše nevěří na VE a jiné zdroje energie,si řeší své Ego, tím,že druhé budou častovat odbornými názvy a poučkami a většinou dosáhnou svého vnitřního zadostiučinění ke své osobě.Ale v tomto případě si sobecky neuvědomují(nebo uvědomují),že zanáší na forum „virus“ beznaděje a skepticismu.Toho je kolem dokola dost a dost,proto bylo vytvořeno toto forum,pro pár nadšených „bláznů“,hledajících nové směry získávání energií.Ale tento „vir“ se zde usadí výše zmíněným jednáním a roste,pak to vypadá jak to vypadá.Já osobně nikdy nebudu nikoho přesvědčovat o tom,jestli to mé je správné,natož abych někomu něco dokazoval-ber,neber.Vždy u toho musí být i nějaká vnitřní zodpovědnost vůči druhým,kteří mi dali důvěru.O tom to je a na to se dnes bohužel moc zapomnělo.
Pokud procházím i zahraniční fora,abych si ujasnil některé myšlenkové pochody,tak tam je Anonymům přispívat zakázáno a myslím,že to je dost podstatné a správné.Je to uzavřená společnost,která něco hledá a ta většinou,když to řeknu neomaleně,nebere na vědomí staré poučky(i když o nich ví)a snaží se třeba i zabrouzdat do extrému.To je ale jediná možná cesta vpřed.Nebýt zatížen starými věcmi,zde jsou přeci lidé,kteří touží po nových věcech a ne aby byli bržděni a poučováni o tom,kde jaký fyz.zákon se na to hodí nebo nehodí.Tímto mají ke své práci klid a otevřené pole fantazii.Pokud se však tady objeví rádoby znalec v negativním smyslu,ostatní účastníci se nikdy vnitřně neotevřou a energie se ztrácí v neplodných dokazováních a slovních přestřelkách.
Jde vždy o to,aby každý člen měl jistotu,že se zde může plně otevřít se svým intelektem a nebude mít strach,že třeba něco plácl.Ale v tomto stavu to není možné,proto taky výsledek vypadá jak vypadá.Myslím,že se tady udělalo dost,možná více než na nějaké práci VUT dotované státem,ať vzpomenu třeba Saovi spořiče,moje maličkost s Novákem pro spalování plynu.To všechno jsou strašné úspěchy,ať si říká každý co chce,ale základ byl vždy v otevřenosti a dobrovolném utvoření nějakého týmu,který začne sám pracovat.Mám v tom zkušenosti ze svého Týmu a proto taky byl převeden do zákulisí aby nebyl napadán a znechucován.Dobře se začal např.formovat tým v magnetických motorech,ala Gromit,Martin11 atd,ale stačil jeden „virus“ a raketový nástup těchto lidiček šel k nule.
Každé vlákno by mělo mít zvoleného správce(i zástupce),který bude koordinovat směr a mít i možnost někoho vyloučit za určitý čas,kdy se ukáže,že ten dotyčný působí destruktivně a to většinou všichni poznají.Jen a jen otevřenost bude mít úspěch a shazování názoru někoho k ničemu nepomůže,naopak,lidi se zakuklí do své ulity a přispějí jen tak,aby náhodou se nedostali do křížku.Bez těchto pravidel se bude jen přešlapovat na místě a tlouci prázdná sláma.Pokud se každé vlákno takhle vyčistí a znemožní přístup Anonymům,atmosféra bude víc a víc otevřenější.Víte sami,že to tak praktikuji a je tam pohoda,i když čas od času právě Anonymům a některým individuím se zablýská.Nechtěl jsem reagovat,ale nedalo mě to,už kvůli Karlovi a Gewovi-tito lidé dali foru taky dost své energie.Tak jak to je tam výše napsáno:svět je právě proto tam,kde je,díky takovým …….ale pokud lidi budou chtít být svobodní,budou muset přestat poslouchat staré bláboly,ale začít poslouchat nové myšlenky,revoluční(jako i užívání MMS-je to do zdraví,ale revoluční,i to je cesta k samostatnosti!),které nezapadají do starého klišé,tím jim seberete tu moc nad Vámi a oni zůstanou sami tak dlouho,dokud neodejdou z jeviště sami.
Naposledy upravil(a) Iv dne pon 27 dub 2009 15:06, celkem upraveno 1 x.


Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“