Zdravý životní styl a strava

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravý životní styl a strava

Příspěvek od Cina »

Prokletí chleba
Při výrobě krmiva pro zvířata z divokých travin pěstoval zrnité plody, které dodatečně živily i jeho.
Takto vzniklé zrní se pomocí ohně peklo, přičemž kořením a kvasným pochodem se docílilo chutnosti
výrobku - chleba! A tak se všude maso, chleba, vařená zelenina, vařená obilná kaše staly potravou lidí!
(Bez jedovaté soli však mrtvé upečené maso nechutná.)
Slyším námitky, že chléb a obilná strava jsou přece rostlinného původu? Ale v praxi jsou pro lidský
organismus nevhodné! V syrovém zralém stavu je zrno příliš tvrdé, aby se dalo s požitkem rozkousat a
rozžvýkat. Všechny druhy obilí a všechna jídla z nich pečená a vařená jsou velkým zlem!
Žaludek a střeva člověka jsou schopny přetvářet pouze jednoduché cukry, které jsou obsaženy
v ovoci v podobě hroznového a ovocného cukru anebo i dvojmocné druhy, jak je nabízí kořenová zelenina.
Mají listy zeleniny a bylin. Tím je položen základ pro zdravý rozvoj sil a správnou výstavbu svalů, orgánů
a kostí.
Chlebové obilí však nabízí cukry v mnohomocných těžko rozpustných podobách škrobu. Tento škrob
je možno v malých množstvích v syrovém stavu a při silném žvýkání ústními slinami přetvořit na
jednoduchý cukr a tak ho přizpůsobit potřebám těla.
Žárem ohně se však v pekařské peci či v hrnci na vaření škrob přemění v maz a tím formy cukrů
zhutní. Stane se tak nerozpustným pro trávení, protože kaše se vůbec nežvýká.
Zmazovatělé podoby cukru se nedají rozštěpit! Lidé všech ras a náboženství na celém světě jedí
chleba a jídla z obilí i tam, kde je z náboženských důvodů požívání masa zakázáno.
Je tedy tato strava pro člověka tak vhodná a prospěšná, jak se tvrdí?
Chleba a jídla z obilí se mohou stát původci nejnebezpečnějších nemocí, které v protikladu k masu
mají bezbolestný průběh, takže se zjistí, že je už příliš pozdě!
Je třeba si uvědomit, že např. cukrovka kdysi trápila jen staré lidi. Dnes jsou ohroženi i mladí a
dokonce děti. Na cukrovku také umírají. Vzniká ze zmazovatělého škrobu, který naše sliny nestačily
rozpustit. Obzvláště ve stáří, kdy orgány ztrácejí napětí, může dojít k tomu, že tento nepřetvořený škrob
prorazí sliznici tenkého střeva (osmóza).
Krví pak přechází do jater, vyvolá tam chorobné příznaky a krví dále pokračuje do moče. S ostatními
pozůstatky látkové přeměny je považován za diabetický stav.
Jelikož vařená zeleninová strava či vařená nebo pečená jídla z obilí neobsahují zemité látky,
tj. zásadité základní zemité látky v původní (organické) podobě, schází organismu podstatné základy.
Žár ohně tyto důležité látky vytrhl z jejich jemného organického stavu a přetvořil je do tělem
nezpracovatelných forem. Inzulin proto může v břišní slinivce jen těžko regulovat látkovou přeměnu cukrů.
Pro důležitou výstavbu krevních a tkáňových buněk také scházejí zničené vitaminy, takže se nakonec tělo
se svými miliardami buněk zhroutí!
Obdobné je to s otylostí. Obohacením nesprávných tvarů cukrů mezi tkáněmi může být označena za
předchůdce cukrovky.
Nesprávné formy cukru, které se do krve dostaly prostřednictvím zmazovatělých obilných škrobů -
z chleba a obilných kaší - již nejsou tak lehce tekoucími a tak jemně připravenými životními tvary cukrů
jako v ovoci a zelenině. Proto ztěžují průtok krve. V jemných vlásečnicích se objevují krevní sraženiny,
obzvláště při zpětném průtoku krve do žil. Z toho pak vznikají křečové žíly a otevřené vředy na nohách,
v nohách se hromadí voda atd.
-6-
Krevní cukr tvořící se ze zmazovatělého obilného škrobu se není schopen v jemných plicních
bublinách a cévkách přetvořit v červenou krev. Nejdříve musejí být vyloučeny látky tvořící hlen. To se však
uskuteční dobře známým vyloučením nánosů. Výsledek: přetěžování průdušek kašlem a chrapotem jako
předstupeň zánětů průdušek a plic s tvorbou vředů.
V takových zahleněných odpadcích nacházejí živnou půdu všude číhající bakterie a mikrobi. Lze se
pak divit, když důsledkem jsou plicní úbytě (souchotiny)?
Když se tento zmazovatělý cukrový hlen nashromáždí v jiných orgánech či dokonce v nervovém
systému, nacházejí tuberkulózní bacily obzvláště výživnou půdu pro rozvoj dalších nemocí. Jak již bylo
uvedeno, všechny jsou bezbolestné! Zjistitelné jsou teprve v pokročilém stadiu. Nezasáhne-li se dostatečně
důrazně, změní se tyto choroby v chronické a způsobí dlouhodobé chřadnutí!
Chléb a všechna jídla z obilí mají ještě další, všem hospodyňkám známou vlastnost: na vzduchu se
okysličují, tj. vytvoří výborný rmut jako podklad alkoholického kvasu. Cukerné látky se při tomto kvasu
rozpouštějí na alkohol a kyselinu uhličitou. Dostane-li se však toto jídlo do teplého těla člověka (37 °C),
uvede se tento kvas do chodu. Tak se z uvedeného "jídla" vytvoří alkohol a kysličník uhličitý, který má,
stejně jako všechny kyseliny, velice nebezpečné vlastnosti. Především v počátečním stadiu. Musí se totiž
ihned neutralizovat. Proto z žaludeční slinivky vytrhává zásadité minerální látky. To je také příčinou tolika
zánětů slinivky břišní a samotného žaludku, jakož i jejich podráždění a tvorby vředů!
·
·
·
Do žaludku se dostávají stále nová množství rmutu z chleba a obilných jídel, takže ten si vůbec
nemůže odpočinout!
Tento znásobený kvas vyvolává střevní katary, ochrnutí, zácpy, jak v "plnohodnotných" sanatoriích
dokazují utrápené obličeje pojídačů těchto jídel! Vše se ještě zhoršuje tvořícím se alkoholem.
Ten, jak známo, stoupá do hlavy, ochromuje nervy a způsobuje zamlžení = správně řečeno opilství!
Vzhledem k tomu, že při žaludečním kvasu se tvořící kysličník uhličitý, plynu podobná substance,
chce rozpínat, nadýmá žaludek: je výsledkem známý tlak na žaludek! Ten se snažíme odstranit 15 %
alkoholem, protože pak kvas ustane. Proto ten dobrý pocit po požití alkoholu! Už je ti teď jasné, odkud
opilství pochází? Z kuchyně a pekařské pece. Je doma u všech národů, které konzumují jídla z obilí!
Vařené brambory jako příloha k téměř všem hlavním jídlům v důsledku tepelného zpracování
rovněž vytvářejí zmazovatělý škrobový obsah se stejnými či podobnými vlastnostmi jako chlebové obilí
a vařená obilná jídla! Jelikož brambory většinou tvoří přílohu k masitým jídlům, jejich škodlivý účinek se
ještě násobí. Škody natropené masitými pokrmy se bramborami nesnižují, ale naopak zvyšují! Tlak na
žaludek a kvas ještě zesílí působením jedů z látkové přeměny masa. Důsledkem jsou velké žaludeční potíže
s nepříjemnými střevními onemocněními!
Nyní se ale plnozrnný chléb díky obsahu minerálních látek tolik vychvaluje. Souhlasí to však se
skutečností? Opakuji, že v žáru pečení se všechny zemité základní látky vytrhávají z jejich přirozených
vazeb, většina vitaminů, enzymů, růstových minerálních látek se zničí anebo promění v naprosto neúčinné.
Lepkavá vrstva obalu vlastního škrobového jádra ve spojení se zemitými minerálními látkami obsahuje
mnoho fosforu.
Vzhledem k tomu, že se tepelným zpracováním uvolňují všechny organické vazby, vytváří se
uvolněná kyselina fosforečná, která se snaží vždy co nejrychleji vyloučit. Přitom vznikají fosforečné kyselé
soli. Fosfor je nejvíce slučitelný s vápnem a proto s oblibou hledá k neutralizaci vápenaté látky. Jelikož
obilí je chudé na vápník a hořčík, dochází k vylučování vápna z našich kostí a zubů! Lze se pak divit, že
právě konzumenti chleba a vařených i pečených obilných jídel mají špatné kostry!? Prohlédni si jejich
pokřivená záda, nohy, to velké množství kyčelních operací!
:bhead:


Banung
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 20 led 2020 10:44

Křepelčí vejce

Příspěvek od Banung »

Asi nemá smysl kvůli tomu zakládat nové vlákno, tak to dám sem. Je to moje osobní zkušenost:

Má imunita od narození stála za prd. Minimálně měsíc v roce jsem byl nemocný a dříve bral i antibiotika. Pak jsem se obrátil na alternativu a zlepšilo se to. Ale stále to nebylo ono.

Před rokem jsem se dozvěděl o prospěšnosti křepelčích vajec. Říkal jsem si proč to nezkusit. Nakonec jsme začali křepelky sami pěstovat, protože jsme chtěli opravdu kvalitu a ne produkt od zubožených zvířat namačkaných v minikleci a krmených GMO sračkou. Cca 3/4 roku jím ráno denně 4 syrová vejce rozmíchaná v pomerančovém džusu.

Zhruba před 4-mi měsíci, jsem pocítil, že se asi opravdu něco děje. Ale říkal jsem si, že to je tím jak všichni nosí roušky atd. Pak přišly nemocné děti ze školky. To mě vždy spolehlivě složilo. Nyní jsem jen dostal rýmu a jinak nic. Schválně jsem ještě po nich dojídal jídla a olizoval lžičky. To už jsem opravdu pojal podezření, že křepelčí vejce mají dobrý vliv na imunitu.
No a před 14-ti dny k nám domů zavítal Covid. Žena, která za celou dobu co se známe, byla nemocná asi tak 2x, zatímco já 100x. Na tom byla výrazně hůře než já. Respektive ono jí nic hrozného nebylo, ale já to téměř ani nepoznal. S covidem jsem týden s covidem dělal 10 hodin denně, protože jsem chtěl něco dodělat. Žena přišla o čich i chuť. Já jeden den pocítil, že mám divno v puse. Cítil jsem o něco větší únavu. Občas bolest hlavy, zad, břicha. Stejně jako ona, ale výrazně méně. Celou dobu jsem byl plně provozuschopný.

Je to má zkušenost, jistě ovlivněná i dalšími faktory. Křepelčí vejce máme v kvalitě, která se nedá koupit. (naše křepelky jsou na čerstvém vzduchu, dostávají non GMO krmení a čerstvou trávu)

Třeba to někomu pomůže.


MíšaCZ
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 10 čer 2019 12:05
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zdravý životní styl a strava

Příspěvek od MíšaCZ »

Já sem se do změny životního stylu pustila po novém roce jako novoroční předsevzetí a myslim si že už u toho zustanu napořád. návyky které jsem měla předtím byly opravdu hrozne a už se k tomu stylu života vracet nechci. Nejdůležitější je se naučit říkat ne. pokud někdo chcete zkusit to co já tak si přečtěte tenhle článek https://tajemstvizdravi.cz/novy-rok/ Jsou to 4 uplně základní tipy které jsou ale hrozně důležité. Spánek, strava a pohyb. pokud člověk změní tyto návyky bude mnohem zdravější ve všech ohledech.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“