Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Palo »

jrompf píše:(stranka vyrobcu: tu1, tu2).
Děkuji za doplnění mého příspěvku :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od hanka »

jrompf píše: Co sa tyka oberonu, diacom, senstive imago, nie je tajomstvom, ze su udajne to falzifikaty originalu co im nepridava na slave (stranka vyrobcu: tu1, tu2).
No nazdar, těch výrobců falzifikátů je :D ... asi by bylo lepší uvést pouze výrobce originálu, protože podle nich jsou výrobky všech ostatních výrobců nedůvěryhodné. Tudíž u nás jiné, než falzifikáty, na trhu ani nejsou. Nějak se mi to nezdá - :ethink: jenom aby v tom nebyl pouhý záměr znedůvěryhodnit konkurenci ..


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Tudíž u nás jiné, než falzifikáty, na trhu ani nejsou.
Vzhledem k tomu, že přístroj z videa v seznamu není (výroba Čína), tak jich zřejmě těch falzifikátů bude ještě více...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od hanka »

Nerada se vzdávám důvěry v lidi (tedy i v lidi, kteří něco vyrábějí), i když okolnosti mnohdy ukazuji opak. Dobře, nemají třeba to "správné" oprávnění, ale to nemusí znamenat, že jejich výrobky nefungují. Myslím přitom i na naše amatérsky vyráběné přístroje doma, které na trhu nejsou (nebo jsou, ale nepřiměřeně drahé) a přesto fungují jak mají :) (např. Godzila, zappery, přístroje na výrobu Ž a M vody, koloidního stříbra apod..). Určitě se najde i dost podvodných firmem, které vědomě prodávají zmetky, ale zrovna tak jsou i takoví, kteří úmyslně pomlouvají konkurenci se záměrem ji zlikvidovat, protože chtějí být na trhu jedinými výrobci, aby mohli držet ceny hodně vysoko (viz např. Zapper Technology jak jedou po výrobcích Crafta a jiných..). Takže bych neházela šmahem do koše všechny výrobce, kteří jsou na seznamu, ani ty, kteří se tam ještě nedostali ;) ...
Myslíš, že jsi vyčerpal všechny možnosti, jak ověřit správnou funkci Oberonu? Protože je to o snímání informací, mělo by se asi pracovat tak, aby se maximálně vyloučila možnost, že se bude míchat více informací najednou. Napadá mě v této souvislosti například Autopatie. V ní se pracuje pouze s prostředky, které nepřišly do kontaktu s jiným biopolem, proto musí být vyráběny i baleny strojově, aby nebyly kontaminovány jinou bioenergií. Možná by bylo dobré zkusit tento způsob i na ten Tvůj Oberon ... To by znamenalo použít toaletní papír otevřený a vytáhnutý z obalu těsně před testováním, nové gumové rukavice, roušku, nové igelitové sáčky přes sluchátka atd. :) . Já vím, možná je to přehnaně sterilní, ale jestli má být zkouška co nelepší, asi bych to, než se rozhodnu pro vracení, zkusila.
Je to jenom moje úvaha, Palo, samozřejmě si to uděláš jak chceš Ty, ale když jsi tady dal dotaz, tak na něj reaguju... :lol: Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Já vím, možná je to přehnaně sterilní, ale jestli má být zkouška co nelepší, asi bych to, než se rozhodnu pro vracení, zkusila.
Hani, to, že se u těchto diagnostických přístrojů dělají podvodné kusy je už víc jak 5 let známá praxe. Když ti tento přístroj u člověka s poblémy zad hlásí, že jsou záda naprosto v pořádku a u oka, které je špatné, přístroj zahlásí, že je lepší než druhé, tak je to přinejmenším podivné. Boreliozu to zná jenom jednu, přístroj má celkově nedostatek patogenů... No prostě katastrofa, tento přístroj je v praxi naprosto nepoužitelný. Když víš, co Tě bolí, tak zhruba víš, co by přístroj měl kde ukázat, tak by to aspoň částečně mělo odpovídat realitě. Ale zde si evidentně přístroj vymýšlí.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od hanka »

Palo píše:.. tento přístroj je v praxi naprosto nepoužitelný... zde si evidentně přístroj vymýšlí.
Tak to je něco jiného, myslela jsem ,že Ti jde jenom o to, že přístroj testuje člověka, ačkoliv tam má roli papíru .. Tož Ti držím palce, aby jeho vrácení proběhlo v pohodě. :pivko:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mahatma píše:... dobrý poradca urobí pomerne presné zhodnotenie stavu bez ohľadu na to aký prístroj používa. Ale 100%-tnú presnosť a 100%-tnú úspešnosť určite nemá nikto...
Tady bude zakopaný pes se všema takovýma přístrojema. A nejen to. Palo, i to, že přístroj(e) testuješ Ty, má vliv na jeho výsledky, protože nejsi nezaujatý. Jde o informatiku a ta je nejen o přístroji a testovaném, ale i o testujícím.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Milenium »

Dnes jsem zažil opět potvrzení funkčnosti diagnostiky DIACOM, kdy ukázal probíhající problém v mém žaludku a střevech a přemnožení papillomaviru v těchto oblastech.
Před dvěma dny na mě přišly zažívací potíž, sice bez pořádného průjmu, ale chuť na jídlo mi na den bezpečně vzaly. Ještě dnes se necítím zcela v normálu, ale obsluhu DIACOMU jsem o ničem z toho neinformoval. Návštěva byla naplánovaná jako pokračování kůry proti dříve zjištěným patogenům. Od mé první návštěvy jsem byl přítomen u diagnostiky již několika dalších osob, které znám a jsem seznámen s jejich obtížemi, které byly v podstatě i diagnostikovány.
Mnou zažité mi rozhodně nedává pocit nevhodně vynaložených prostředků, minimálně tedy u tohoto přístroje a jeho majitelky z Děčína.


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Craft »

Palo:
koukni sem a pak na ty odkazy v mém příspěvku:
http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/in ... tml#msg920
Kde se třeba můžeš dozvědět, jak se některé Oberony také vyrábějí, tedy z čeho je někteří skládají a o co se pak vlastně jedná :D Osvědčil se mi jednoduchý testovací postup, který jsem si před časem vytvořil a je tam také uvedený.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Očima Josefa Klímy ...

Příspěvek od A(&F) »



Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Stránky poradců

Příspěvek od Palo »

Hanka B. s dalšími poradci mají své stránky: http://www.medicelo.cz


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Stránky poradců

Příspěvek od deʒa vy »

Ale ano prečo nie, i tu medzi pospolitosťou je nanajvýš zjavné že miestný mysliaci a myslitelia nemaju sebemenší problém kontaktovať sa so svojím "parazitom"...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
stevie48
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 14 črc 2015 17:02
Dal: 36 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od stevie48 »

Zdravim !

Vedel by niekto nejaky fung. kontakt na pani Ing. Blahovu?
Nepodarilo sa mi totiz zistit z nejakych pricin.
Mam skoro na kazdeho odbornika, mimo nej.
Aj vopred dakujem.


Stevie48
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Hela »

Zkus raději někoho, koho máš blízko. Bláhová už moc nových klientů nebere, když tak si vybírá, co je pro ni zajímavé a kde se dá předpokládat, že léčba rychle pomůže.


stevie48
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 14 črc 2015 17:02
Dal: 36 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od stevie48 »

Hela píše:Zkus raději někoho, koho máš blízko. Bláhová už moc nových klientů nebere, když tak si vybírá, co je pro ni zajímavé a kde se dá předpokládat, že léčba rychle pomůže.
No tu na juhu nevyberame medzi poradcami a niekedy treba aj cestovat vela km.
S uctou,


Stevie48
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“