Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Palo »

Další článek o katastrofě v klasické medicíně...

DOCX je původní soubor. DOC je zkopírován text z WEB DOCX prohlížeče pro případ, že by někdo DOCX nemohl otevřít (nemá formátování).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Craft »

Díky Palo za zajímavý životní příběh. Opravdu strašné a plně to popisuje situaci v českém zdravotnictví, čili lékař je hlava osvícená a pacient je nesvéprávná osoba, která prostě nemůže za žádných okolností vědět, co se za jeho problémy skrývá. Kdo si jednou vyzkoušel (ne)schopnost českého zdravotnictví, ví zajisté své. Ono pozorování je zvlášť v českém zdravotnictví oblíbený termín, čili pasivně čekat, zda jim to, co problém způsobuje nezaklepe na rameno a řekne co mají dělat a to ještě tak, aby nebyla dotčena jejich profesní čest :D Pamatuji se, jak dobrých 7 let zpátky jeden můj kamarád z ničeho nic zežloutl, ale jinak se cítil zcela fit, ale lékaři jej hospitalizovali do nemocnice na jejich oblíbené pozorování a několik testů, mimo jiné i poněkud velmi nepříjemné vyšetření mozkomíšního moku. Vše bylo negativní. Kamarád se po 14 dnech na infekčním naštval, podepsal reverz a šel domů, ale stále ve strachu, co s ním je. Řekl jsem mu hele, měl by jsi to řešit, ale používat u toho hlavu. Souhlasil, tak jsem mu bez jakéhokoliv proměřování na základě čistě empirických zkušeností doporučil větší dávky čerstvě mletého ostropestřce, Sanogel a dietu na vynechání tučných jídel s velkým pitím čisté vody a nechal to na něm. Rady uposlechl, vše jsem mu sehnal a do týdne byl ok. Pak se ukázalo, že problém si způsobil pojídáním příliš vysokých dávek vitamínových přípravku pro kulturisty, čímž si vyvolal problém s játry. Až jsem se divil, že tohle někdo schválil k prodeji jako potravinový doplněk. Jeden můj známej lékař, který patřil mezi ty osvícenější a používal i selský rozum mi tehdy řekl, že jaterní testy vykazují zvýšené hodnoty doslova 5 minut po dvanácté, čili začínající problémy s játry prostě neodhalí. Na druhou stranu, i kdyby lékaři dali stranou svou profesní hrdost, protože nikdo samozřejmě nemůže vědět všechno a chtěli pacientovi pomoci, tak musí postupovat podle schválených postupů, které jsou mnohdy na 2 věci. Tohle vše mě už dávno přimělo k tomu, abych veškeré zdravotní problémy řešil vždy sám a spoléhal se pouze sám na sebe. Dotyčná v dokumentu udělala i zásadní chybu a to, že se snažila přesvědčit zatvrzelé lékaře o své pravdě, i když chápu, že léčba v zahraničí byla nákladná a spoléhala na uznání diagnóz a proplacení léčby pojišťovnou. Pokud to odmítavé stanovisko nepomůže, pak vždy přichází na řadu zastrašování smyšlenou psychickou diagnózou, to je téměř 100% jistota v českém zdravotnictví.
Pokud se chce někdo úspěšně léčit a používat i nadále systému českého zdravotnictví, není dobré se prostě i se sebelepšími výsledky léčby lékařům svěřovat, jak to mnohdy lidé ve své naivitě udělají, protože většina doktorů to šmahem odsoudí, aniž by o tom něco věděli a přinutí lidi toho nechat i za cenu opětovného zhoršování jejich zdravotního stavu. Proto je mnohem rozumnější je nechat si myslet, že jejich léčba je opravdu účinná. Jedině tak, lze v tomto systému si nezavřít dopředu všechny dveře lékařských ordinací, pokud se bez nich někdo neobejde a úspěšně se svépomocí vyléčit a doktory používat pouze k žádankám na testy, jak se jejich zdrav. stav zlepšuje. Samozřejmě za předpokladu, že ty testy jsou k něčemu ;)


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od jrompf »

Ing. Hana Blahova prednaska 12.12.2015 Praha: linka
(spravi niekto upl na YouTube?)


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od jrompf »

Dr Robert Morse (en français) - Ilúzia nazývanej "choroba" ! linka
(ak niekto potrebuje, je tam mozne nastavit iny jazyk (settings (kolecko), z FR tituliek na iny jazyk)


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od jrompf »

To isté sa však nedá povedať o potravinach, ktore možno nájsť vo väčšine supermarketoch; silne pozmenené a hybridizovane, nezrele, skladovane niekoľko dní, ak nie týždňov, prepravovane mnohokrát cez krajiny, a keby toho este nebolo dost - nepestujú ich v minerálne bohatej pôde, co zapricinuje rast slabych rastlin, a to nasledne žiada pridávanie pesticídov a dokonca toxických látok do potravín. Silní prežijú a slabí budu skonzumovani - je veľmi reálny koncept a znovu zabúdame, že nielen rastliny, ale tiež my sme nakoniec slabi. Nakoniec sa potom vinu za následky z našich cinov snazime hodit na mikróby, ktoré len robia svoju prácu - eliminuju slabé.

Zdroj: Lymphbuster - True healing for the present century (tu)

However, the same cannot be said about what can be found in most supermarkets; strongly altered and hybridized, immaturely
picked, stored for days if not weeks, transported many times through countries and if not all of that is already enough – not grown in mineral dense soil which makes for weak plants thus asks for pesticides adding even toxic substances to the food. The
strong survive, and the weak gets consumed is a very real concept and again, we forget that not only the plant but also we will end up weak. In the end we then blame the effect of our actions by trying to go after the bugs and microbes that are just doing their job –
eliminating the weak.


brandosss
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pon 15 úno 2010 20:11
Dal: 16 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od brandosss »

super veci Dr. Bláhová píše. Ja mám po očkovaní tiez problémy. Už som ju kontaktoval. Ale všimol som si, že prvá jej kniha nie je nikde k dispozícii. Nevedel by prosím ju niekto nascenovať alebo nafotiť? Ja by som mu normálne zaplatil ako za novú knihu. Fakt sa zaujímam o tie informácie. Normálne ich hltám. Tak to vyzerá, že očkovanie mi vyvolalo SM, brnenie rúk a nôh atď. Druhú a tretiu časť som si už objednal, tak už sú na ceste ku mne. Ale i tak by som rád začal jednotkou, ak sa bude dať.

Prípadne nepredáva niekto?

Ďakujem!!


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“