V Hádánicích

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od sisa »

Jardox, po všech fórech, kudy chodíš, pliveš jedovatou slinu. Pozor na žaludek, takto začínají nemoci, když někoho lidově máš v žaludku, něco nemůžeš skousnout a to ty nemůžeš.
Kus diskuze mi unikl, předpokládám, že tam bylo něco smazáno, takže jenom krátce ke knížce.
Nepřesnosti, pokud jsou (já jako nechemik je nevidím a jsou mi lidově řečeno někde, protože pro mě jsou důležité jiné informace než chemické vzorce) se můžou vyskytnout všude. Část bych připsala na vrub překladateli, část mohou být nějaké prkotiny, ale lež a schválně zavádějící informace bych, s dovolením, vyloučila.
A. Kalcker je věděc, živí se tím minimálně dvacet- třicet let a nepředpokládám, že by byl tak blbý, aby ho musel Jarda z fóra U Pramene opravovat.
Jak řekl již Pavel Eiselt, Jarda si nárokuje objev aktivování pomocí NaHSO4, marně se mu snažil vysvětlit, že A.Kalcker na to přišel už víc než před rokem. Holt závist je velice nebezpečná a nepěkná lidská vlastnost.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od sisa »

Já bych moc prosila moderátora, kdyby mohl přesunout ten odkaz na knížku do vlákna o CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření, myslím, že správně patří tam.
Děkuji pěkně. :-)

Máš pravdu, děkuji za upozornění - poo.


DasaParizkova
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 03 led 2013 14:16
Bydliště: Trutnov
Dal: 29 poděkování
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od DasaParizkova »

tady to ztrácí úroveň,,připadám si jako na tržišti :-(((


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od jardax »

poota píše:Existuje jedno pořekadlo: "Každý cikán hádá podle své planety." ....
Zdravím - poota
Jj, je to přesně, jak píšeš. Proto také ve své nové knize Andreas s velkým zápalem poukazuje na zisky farmaceutických firem. Oba jsme to pochopili správně.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jardax píše:
poota píše: .... Oba jsme to pochopili správně. ...
Nikoliv. Zásadní rozdíl mezi Genesis a farmou spočívá ve faktu, že Genesis na rozdíl od farmy si své vědomosti a nabízené zboží nezmonopolizovala pomocí patentovacího systému a své výsledky a rozumy dává na veřejnost i s tím, že si kdo chce může pořídit léčivo jak a kde chce. Obchod Genesis je zaměřen na lidi neschopné samostatného uvažování, kteří mají pocit, že nic než nějaký značkový produkt není dost dobré a jak je vidět v mnoha příspěvcích i zde, spousta lidí by udělala líp, kdyby vyplázli Genesis peníze za značkové zboží, protože nejsou schopni ani z celkem dobré dokumentace si pořídit to pravé ořechové za ještě menší hubičku jinde. Ještě jednou připomenu, že jejich výzkum, ať již je jakýkoliv, stojí dost peněz a Genesis to z něčeho financovat musí, včetně živobytí svých členů. Tohle by snad mohl pochopit i šimpanz a pokud to někomu nejde pod nos, je evidentní, že důvody neleží v praktikách Genesis, ale v hloubi duše člověka, který si jen fouká na vlastní mindráky. Tudy cesta k úspěchu nevede. SDK


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Aktivace pomocí hydrogensíranu sodného - NaHSO4

Příspěvek od jardax »

Slavek Krepelka píše: Dohadování s Jardaxem k dohledání v hádánicích https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=122038#p122038 SDK
Hádanice si nám zamknul Slávo, tak tedy tady:
Sisa píše - "Jardox, po všech fórech, kudy chodíš, pliveš jedovatou slinu. Pozor na žaludek, takto začínají nemoci, když někoho lidově máš v žaludku, něco nemůžeš skousnout a to ty nemůžeš.
Kus diskuze mi unikl, předpokládám, že tam bylo něco smazáno, takže jenom krátce ke knížce.
Nepřesnosti, pokud jsou (já jako nechemik je nevidím a jsou mi lidově řečeno někde, protože pro mě jsou důležité jiné informace než chemické vzorce) se můžou vyskytnout všude. Část bych připsala na vrub překladateli, část mohou být nějaké prkotiny, ale lež a schválně zavádějící informace bych, s dovolením, vyloučila.
A. Kalcker je věděc, živí se tím minimálně dvacet- třicet let a nepředpokládám, že by byl tak blbý, aby ho musel Jarda z fóra U Pramene opravovat.
Jak řekl již Pavel Eiselt, Jarda si nárokuje objev aktivování pomocí NaHSO4, marně se mu snažil vysvětlit, že A.Kalcker na to přišel už víc než před rokem. Holt závist je velice nebezpečná a nepěkná lidská vlastnost"
Žaludek mám v pořádku, můžu papat a pít absolutně všechno a tím myslím skutečně všechno, ani cizí žluč mi nedělá potíž :)
Jak píšeš "A. Kalcker je věděc, živí se tím minimálně dvacet- třicet let a nepředpokládám, že by byl tak blbý, aby ho musel Jarda z fóra U Pramene opravovat." No světe div se, je tak blbý a v oboru chemie neví, kde je sever. O5 plkáš blbosti, nikdy jsem si nenárokoval objev reakce chloritanu a hydrogensíranu, zase vedle, viď siso... Já vím, a nemám ti to za zlé, až mě bude tolik co tobě... třeba si ani zadek sám nevytřu.... :D


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sisa »

2 jardax:
Odpovídám tady vzhledem k zamčenému foru.
Milý Jardo, do důchodu mám daleko a pohřbívat mě ještě nemusíš. Že ti zdraví slouží, buď rád a že si umíš pr..del utřít sám, to je taky dobře. Sorry za tu formulaci, ale odpovídám na tvůj příspěvek a používám tvá slova.
Taky doufám, že nebudeš napadat jiné členy našeho fóra na jiném fóru s tím, že jsem to zakuklená Já. Já chodím jen sem a že více lidí má stejný názor jako já, to já nemohu ovlivnit. Asi můj názor nebude tak ojedinělý.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sisa »

A poprosím moderátora, aby přesunul můj příspěvek do Hádanic.
Děkuji moc.

Jsem vám to odemkl a můžete se tu vyřádit co hrdlo ráčí. SDK


pdp7
Starší člen
Příspěvky: 167
Registrován: stř 31 črc 2013 16:14
Bydliště: Nádražní 282, Zákupy
Dal: 3 poděkování
Dostal: 46 poděkování

Re: Ukradená Elektřina

Příspěvek od pdp7 »

Příště se už vyprdnu na to, abych sem něco psal! Pokaždý když sem něco dám, tak to pak hledám přes googl jak ocas, protože to z původního místa zmizelo. Jak já mám vědět, že kdesi tady ve fóru je vlánko kde se píše o podobných nebo stejných věcech? To musím předtím půl dne hledat jak pošuk jestli náhodou tu něco není mezi tunou různých slov, názvů a vláken? To po mě nechtěj, čus.


mahatma

Re: Ukradená Elektřina

Příspěvek od mahatma »

pdp7 píše:Příště se už vyprdnu na to, abych sem něco psal! ...To musím předtím půl dne hledat jak pošuk ...
to že hladáš jak pošuk je Tvoj problém. skús hladať ako normálny človek, tak ako to robia ostatní... netreba pol dňa, stačí pár kľúčových slov napísať do vyhladávania vpravo hore... to zaberie pár sekúnd a vieš či tu už existuje podobné vlákno


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Scházející příspěvky

Příspěvek od poota »

Omlouvám se všem, kdo zde nenajdou svůj příspěvek z 2.4.2015 - je to tím, že jsem ho přesunul do vlákna Anriho voloviny>Obdržel by MIRKO..., kam by byl napsán, kdyby nebylo dotyčné vlákno zamčené.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Skřípu zubama ...

Příspěvek od adam.benda »

A(&F) píše:... jak smutné ... :| ... dá se vůbec na miskách vah vyvážit ego jednoho zakomplexovaného jedince vůči odchodu dlouholetých přispívajících členů... :? ...
Nádherný svinstvo, skutečně skvostný. Alespoň u pár lidí ti to vyšlo skvěle a umíš si krásně přisadit i ve finále. Naštěstí je tu dost velká skupina lidí, která ti to nežere. Asi bych měl po vzoru tvého stylu a tvých oblíbených smajlíku napsat:

Anrijku náš, copak děláš... :ewhistle: a kdopak především nám to tady rozpošťuchoval, že to došlo až sem..? :ewhistle: :ewhistle: No kdopak to byl? :ewhistle: :ewhistle:

Jediný, kdo by se tu měl rozloučit, jsi ty.
(P.S. Zkus Ilumináty. Po tomhle určitě nebudeš potřebovat ani žádné vstupní prověrky.)

:roll: Adame, foukání na oheň pořebujeme jak díru do kolena. Snad se toho zdrž. Děkuji, SDK


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od felda »

Adame,bravo,kopat do někoho,kdo se nemůže bránit....tomu říkám svinstvo těžkého kalibru,hnus,hnusů
A už jdeme do finále? -Dík za info...
Naposledy upravil(a) felda dne ned 12 dub 2015 16:26, celkem upraveno 1 x.


felda
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od felda »

Slávku -otázka : konstatovat fakta a osočovat-jaký je rozdíl?
1/,,Kritizovat umí každý hňup""
2/ten,který se chová jako kritizující je hňup
3/je hňup
4/je blázen
potřeboval bych to na čtyřech příkladech,které jsem zde uvedl ozřejmit, mám v tom trochu zmatek


felda
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od adam.benda »

felda píše:Adame,bravo,kopat do někoho,kdo se nemůže bránit
Opravdu chudák malej...
Rád bych zmínil, že jenom sklízí, co zasel. Ale bohužel bych neříkal pravdu, protože to by to sklidil úplně jinak - jsem ještě dost opatrný.
A hlavně... Co na tom, že nějakej *** (adam.benda) něco plácá. (A že "kope do mrtvoly", která je ve skutečnosti VELMI čilou mumií.) To je všechno v pohodě, protože jemu se díky vám daří to zásadní (dokonce i ze záhrobí). Nemá to cenu, třeba to jednou s odstupem času uvidíte. I když asi ne, lidé si v sobě asi uchovají jen pocity dané z přirozeného bránění se autoritám a jak to celé začínalo, to už nebude podstatné.


Zamčeno

Zpět na „Černá díra“