V Hádánicích

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Tutut a Magneto

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mimo téma (offtopic)
své impertinence najdete v hádanicích. SDK


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ťuťu
Starší člen
Příspěvky: 148
Registrován: pát 06 kvě 2011 8:48
Dal: 3 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od ťuťu »

jeff píše:....
Už dneska i to práškování flákají, asi se včera moc ožrali a nad ránem jim nešly nastartovat ty jejich čmeláci, nebo kýho Satana jsou ty cisternová letadla....
A už jsi někdy takový letadlo viděl, že by jako mělo nějakou cisternu a něco opravdu rozprašovalo z velkých výšek, nebo znáš jen ty Čmeláky a podobná letadla pro postřiky zemědělských kultur?


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od jeff »

jeff píše:A už jsi někdy takový letadlo viděl, že by jako mělo nějakou cisternu
Nákladní prostor má každé letadlo, záleží jen, jak ho využijeme, je to jen dopravní prostředek, který má křídla, aby mohl pomocí vztlakové síly a tažné síly motoru létat. Přece se říká, že kdyby měla klobása křídla, nebylo by lepšího ptáka.

Jeff


ťuťu
Starší člen
Příspěvky: 148
Registrován: pát 06 kvě 2011 8:48
Dal: 3 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od ťuťu »

jeff píše: Nákladní prostor má každé letadlo, záleží jen, jak ho využijeme, je to jen dopravní prostředek, který má křídla, aby mohl pomocí vztlakové síly a tažné síly motoru létat. Přece se říká, že kdyby měla klobása křídla, nebylo by lepšího ptáka.

Jeff
Nojo, jenže stále jaksi kde nic tu nic, třeba že by jako někdo ukázal takový a takový typ letounu tam a tam odtud a odtud startuje/přistává a tam a tam se do něj plní to a to a tam a tam to vypouštěl, zkrátka jen takové teorie o ničem, důkaz nikde veškerý žádný.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od jeff »

No jo, ale to je přece tajný, vojáci nesměji povídat ani, jak dělají vpravo a vlevo v bok

Jeff


ťuťu
Starší člen
Příspěvky: 148
Registrován: pát 06 kvě 2011 8:48
Dal: 3 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od ťuťu »

jeff píše:No jo, ale to je přece tajný, vojáci nesměji povídat ani, jak dělají vpravo a vlevo v bok
Jeff
Vojáci? Ti ale nejsou neviditelní, takže pokud někde neco stojí, jezdí či lítá, jistě se někdo všimne.
Ale ono nic a nic....

Poslyš Karban, nějaká ta dokumentace je přímo zde ve vlákně. Pokud budeš dál prudit, dostaneš za uši a tentokrát už vážně natrvalo. SDK


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od Jirkason »

Sakra chlapy,
jinak vyjimecny souhlas s Mr. bagri, hele ufo jsi sikovnej chlap a na MM mory je te skoda, proc? ,,...chtel jsi relevantni navod, mas ho mit, ostatni se trapte sami, je to prinosnejsi nez naservirovane na podnose,.....protoze ted ti poslu schmema ktere prekonava, klidne to teda nazveme mrtvy bod, ja tomu zase rikam barierovy bod. Uz vcera jsem to chtel poslat ale nesko odesilani, posilam foto testovaci drahy a voziku, vozik je zmaknuty co bylo poruce, motorky z HDD a kolecka disky HDD, vse je hlinik ostatni nijak neovlivnilo testy,
ja jsem daval magnety naspod drevenneho torusu voziku, a magnety skladal na desku drahy, slo o to eliminovat onu barieru mrtveho bodu, vozik muze mit snahu vyskocit z drahy, proto je mozne ho z vrchu zatizit, deje se to pri silnejsich magnetech, tedy pri testovani jsem sestavil konecny efekt drahy s magnety, tvori uzavreny obvod U+U do sebe, magnety jsem nakoupil hranoly axialni 15x 15mm, optimalni rozmer na test a konedcny nekonecny chod voziku, neni to muj napad pouze jsem replikoval ukazku na netu. Hranoli magnetu stavis po 3ks spolu podle nakresu, trojicemagnetu skladas k sobe, nemaji musis prekonat odpor navzajem setavovanych trojic a ta je nemala, udelej si na to chytry forychtung, je dobre mit trojice uplne u sebe potom je ucinnost nejvetsi, ale pohraj si s tim a hodne pochopis a uvidis jak se da bariera chytre prekonat, fungujici motor z meho prvniho prispevku ten laciny konicky jsem prodal, svemu priteli za cenu materialu, i zde jsem pouzil loziska ala motorky HDD, cely element jsem vyrobyl z moduritu, otisknes tam rozmer magnetu a mas vystarano nemusis nic frezovat, na testy super postup, sam jsem si na to prisel, tvoje moznosti budou jine, delal jsem i experimenty kde jsem diamantovym kotouckem rezal magnety, aby jsem dosahl optimalni charakteristiku skladby, potom jsem je lepil dohromady po pritaznych i odpudivych silach, kombinujes magnety neodym a ferit, ferit se prizposubuje neodymum a neodymi jej dokazi premagnetovat a nebo magnetizaci deformovat do neuveritelnych tvaru, tim dosahujes ruzne magneticky pusobici silocary a konecny efekt, toto jsem ti prozradil jeden sekret skladani magnetu, budes muset rezat magnety, u neodymu musis chladit ale tyto veci ti jsou urcite jasny, , je to makacka a monoho sklamani a za uspech to stoji, proto se nedivte ze nikdo sem na toto potratove forum nic neda, ja jsem se smiloval, protoze vidim v ufo potencial, nemam rad chytre radoby moudre terminologicke zvaneni kteremu jstejne nikdo nerozumi, je spravne dat na plac polopaticky informaci srozumitelnou vsem.
Posilam naktes musel jsem to nakreslit nafotit zkonvertovat, vsechno je prace a ja uz nejsem milionarem casu. Mimochodem mas uz testovaci folii, nemas, to jsem si mohl mislet, takto se do prdele dostanes, sakra chlape nestoji moc, kompas je malo!!!
Tedy se pokusim odeslat.Kdyz to nepujde hodim to na svuj fotoalbum kde je par veci, ale to az potom.
Drzte se hnupove.
J.
Hele pratele tak nahravani nefacha, ufo, dam to dnes na svoje fotoalbum, do tvoji posty ti davam link bude to pod albem magnety, jeste to rozsirim o vic praktische informacions,
testuj a delej a uvidime ty mas strojni vybaveni, mozna ze se dame do kopy a ja ty drahe zasrane magnety zainvestuju a ty to postavis, ale ted mam jinou efektivnejsi razrabotku.
Co udelas s informacemi je na tobe, ale nedoporucuji ti vylozit karty verejne na stul,
uchranis se blbcu jako ala bagri. Hele ja by jsem bagriho vzal na prezentaci k memu priteli na MM, ale za cenu ze potom jak by videl ze MM fachaji ze by zaplatil 100tis Kč a
jeste jako pridavek by jsme ho zbili do krve, to by byla satisfaction dostatecna.
Ufo tebe na prezentaci brat nemusim ty tomu veris, a prijdes na to, vlastne ted mas prvni klic v ruce. Behem dnesniho dne se ponasnazim.


Magneto
Zasloužilý člen
Příspěvky: 316
Registrován: pát 02 zář 2011 13:28
Dal: 8 poděkování
Dostal: 26 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od Magneto »

Jirkasone, Jirkasone,
o co se tady snažíš? Udělat se zajímavej pomocí "rozděl a panuj"? Myslím, že tohle fórum je o tom, hrát s vyloženýma kartama. Sám píšeš, že to není tvůj nápad a že to máš z netu, tak co vlastně riskuješ?
Jinak ten závěr tvého příspěvku vyznívá dost psychopaticky - bejt ufo, tak se od tebe držím radši dál.
V neposlední řadě tě nemůžu pochválit ani za konzistentnost - v jedné větě "hňupové", v druhé "přátelé". Trochu si to srovnej v hlavě, nebo tolik nechlastej.
Pokud jde o nahrávání souborů, divím se, že při tvém high-tech levelu nemáš lepší internetové připojení. Místo foťáku bych doporučil skener a formát PDF.
Taky mě zaujalo slovní spojení "technische informacion" - že by babylónské zmatení jazyků?
No a na závěr ještě pravopis (nebo radši pravopys?). Stačí sledovat červené podtrhávání během psaní zprávy.
Tolik mé postřehy k tvému předchozímu příspěvku :bad:
Magneto

Další ti dám na týden ban Magneto. Vyvaruj se vyvolávání osobních sporů. SDK


bagri
Starší člen
Příspěvky: 137
Registrován: pon 07 led 2013 0:48
Bydliště: Na Ko 69
Dal: 87 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od bagri »

Jirkason> uchranis se blbcu jako ala bagri. Hele ja by jsem bagriho vzal na prezentaci k memu priteli na MM, ale za cenu ze potom jak by videl ze MM fachaji ze by zaplatil 100tis Kč a
jeste jako pridavek by jsme ho zbili do krve, to by byla satisfaction dostatecna.
Jsem skutečně zvědav, jak se k tomuto textu postaví globální nestranný(?) moderátor. K avizované satisfaction není důvod - nikoho jsem takto neurazil natož vyhrožoval zbitím do krve (to není na boxovárnu, ale na trestní oznámení !) Co se týká toho zbití do krve - asi by to nešlo. Ruce mám jak lopaty a moje váha při mé "volejbalové" výšce má průbojný charakter. Pisatel se pravděpodobně svým psaním tak rozvášnil, že porušil X pravidel fóra (že se někdo nazve blbcem, já osobně nepovažuji za urážku). Agresivita "cyklistů" nevybočuje z průměru - na vině je především frustrace z neúspěchu - to je naprosto normální. Vybírání financí za ukázku je doménou bolševických podvodníků, nic méně, jsem ochoten přispět 2x500EU - 500EU za hodinový cyklický chod bez vnějšího přísunu energie, dalších 500EU za rozebrání "přístroje" a kontrolou blízkého okolí za účelem kontroly skrytých zdrojů včetně těch wireless (o princip nestojím). Vím, že mohu částku klidně navýšit ( v přítomnosti notáře to sepsat a obnos uschovat u něj) bez rizika prohry. Aby to bylo zajímavější, v případě neúspěchu demonstrace MM, požadoval bych propadnutí celého majetku protistrany v můj prospěch (demonstrující se přeci nemá čeho obávat - jemu to přece chodí a ještě si lehce přijde k domluvenému finančnímu obnosu)....ale nějak cítím, že pokud by došlo na lámání chleba, nebude údajný kamarád k dispozici a jiné infantilní výmluvy s mlžením a přešaltováním na něco jiného..... LOL :-))) P.S. Samozřejmě se nesnížím k žádné odvetě verbálního napadení či vyhrožování újmou na zdraví přispěvatele...to nechám na dozorčím morálky, který snad měří stejným metrem.

K MM : Magnetické vozíčky mají malý nedostatek - jezdí jen po určitém úseku dráhy, která se odvíjí od celkové délky dráhy. V podstatě se jedná o rozvinutý kruh (lineární uspořádání), které má ze svého "nevodivého" uzavření magn. pole několik nevýhod - na začátku, uprostřed a na konci (záleží na uspořádání pólů). Uzavřená dráha vytyčením magnetického sdruženého pole toto soustřeďuje do jednoho bodu a dává pokustátorům možnost zaměřit se pouze na jeden problém.

Někde v předchozích jsem se zmínil o mých oblíbených MM (kromě těch asynchronních s točivým polem) na principu zmagnetizování. kterým se "energie" lapidárně řečeno odsává pomocí odmagnetovačky aby následně mohly fungovat....pravděpodobně jste se tímto bezhlavě inspiroval, ale i toto má svá úskalí než začne pastva pro oči. Bohužel, ani tento princip nevyrobí kýžené kW ale nabije kondík, který umožní záblesk diody po uběhnutí nějakého časového intervalu. Doba provozu je slušná - proto jsou moje oblíbené (i když prodělávám na odmagnetizaci). Smůla je v tom, že ani tyto modifikované MM nepatří do skutečné rodiny MM využívajíc odpudivé a přitažlivé síly magnetů k překonání mrtvého bodu a kontinuálního provozu po neomezenou dobu bez jakékoliv dotace energie z vnějšku s tím, že navíc i energii vyrábí (!) Takové bohužel nejsou k mání v žádné garáži Jardy Vocáska, bolševika z východu ani kohokoliv jiného. B.


Tak tyhle hodiny se nám do kufru nevejdou - Maršál Koněv, Praha 1945, Staroměstské nám.
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od Jirkason »

A hle, co se stalo panove mi povolili pristup,
to bagri: chtel by jsi aby jsem te vzal za slovo?...no samozrejme bez mlácení do krve, sakra chlape ty jsi natvrdlej inteligent....nerozumis nadnesenym tajemsvim. a slovnim obratum,.... no co se tyce vzrustu mam jen 180cm a hmotnost 84, specielni vycvik na vojne....ale ted uz jsem stary na nasilne vyrovnavani nesympatii, spis preferuji konstruktivni diskutable preci jenom uz jsem starej pardal.
Vsis co je zajimave, ze sypes informace a moudra slova z rukavu, ale zamyslel jsem se nad tim ze proc, kdyz tu maji kluci takovou kapacitu, magneticke motory jim nefunguji, prave v tom bude pes zakopanej, ty umyslne davas argumenty ne jak by to melo fungovat, ale jak to fungovat nemuze a ani nebude, tak proc tu dale diskutujete? Ty budes jen teoretik kterej vi ze mm nefunguji.
Ale dost kecani. Kdo z vas pokusniku si koupil nebo ojednal doporucenou zobrazovaci folii?...no nikdo!...co teda chcete resit? Ja jsem praktik, vcera jsem provedl jeden dilci test free energy generatoru, uspesne, cele jsem to natocil a dal na net, klukum do praxe, proste potrebujete aspon dva tahouny, vite kluci kdo neco zna a nekam trochu to dotahl, nechodi vypisovat po vlaknech, jen vcerejsi test nez jsem zdokumentoval, skonvertoval na mensi format, dal fotky, zabralo me to spoustu casu, a co za to?...hovno!..kulovy hovno!...ani jeden na vlaknu neprida zrno do placu az na jednu vyjimku, dal dobry link, ale kdo to ma testovat?...je treba at da link, dobre, ale at to i otestuje a da report, jeden clovek nemuze sedet na peti zidlich, magneto se nepochlubyl jak jsem ho dojebaval na soukromejch mailech?... nadal jsem mu do blbcu, je to lenoch, chcete dostat vsechno na pondnose?....ufo do ted nesel na informace ktere jsme slibyl, tak dostane h...., me je srdecne jedno jestli tento web je nebo ne,....stejne jsem dojebal chytraky na jistem ruskem vlaknu,
kazdej jen dej dej, i Akula mi to psal, kazdy jen dej dej a kdyz dal video, sesypali se na nej ze to nemuze slapat, no tak jim nakadil. Vim ze mu generator jede, ale nedal mi klice, dal radu. Davam za pravdu bagri, ze polocha linearni testovaci draha ma nevyhody v konecne fazi drahy, ale jinak to nejde, nejprve musite vozik rozjet po cele draze tak brutalne ze vyleti z drahy jako vystrelenej, tato energie je predpokladem k prekonavani zlomoveho bodu odporu, dale je treba minimalizovat tento dejme tomu nulty bod, a to tak ze mas linearni drahu a folii a diamantem rezes magnety a skaldas je tak ze tento bod snizis na minimum, bagri obrovsky se mylis v tom ze nezalezi na vzdalenosti, tedy na velikosti motoru, to je logicky nesmyslne tvrzeni, udelej par testu a potom mluv. No teda na prezentaci te nikam neberu, to se jen tak neda, a ani nechci, zajet do ruska hala bala kocka srala s nejakym kdo vi co?... a jeste by pan chtel za par mizernych eur motor rozebirat, a hledat pripadny zdroj,....no teda ty jsi me dostal, myslis ze toto je na prodej, ani ja nedelam na vone energii z duvodu zisku, jo chci si dokazat ze to dokazu,....
Zakoncim ty sve nemozne keci ktere i me samotnyho unavujou, timto. Dostali jste informace jaky motor stavet, prvni verze, postavte ho otestujte a potom vyneste ortel, bude fungovat?...nebude fungovat?...hmmm...to se nevi ze, tak radeji rekneme ze je to podezrele a ze fungovat nemuze a mame toho Jirkasona z krku a pockame az nekdo nekde da na net sto procentne fungujici motor, no teda oni ho daji, ale to jeste bude dlouho trvat, ale potom vyjde zakon, na veskere zdroje prcujici na volnou ennergii, a vlastneni tekovychto zarizeni se stane nelegalni pod trestem neco jako kdyz chudakovi najdou na zahrade 10ks sazenic marijanky s vysokym thc.
Tedy zvednete zadky, nakupte magnety a udeljte prvni test, uz se tesim sam jsem na to zvedavej jestli to oravdu funguje?..kdo vi asi ne!
Je mi lito lidske prace na zmar, ale vic nemohu pro vas udelat. Ja makam uz pet let na na genratoru se samonapajenim a zatim nic, jen kuse uspechy, ale bavi me to, co uz.
Bagri a nebud cimprlik kdyz ti nekdo rekne ze jsi vul, proto jsi vul, kdyz si to priznas ulevi se ti a vic pochopis, nekdy mene znamena vice, mnoho informaci ti muze zatemnit mozek, jako memu svagrovi, hlupakem je clovek do te doby, nez se prokaze ze ma pravdu. Byl jsi nekdy na vyvolavani duchu? Testoval jsi nekdy sily ktere se tam odehravaji?, pocitil jsi nekdy svoji malost pri pohledu na nocni oblohu plnou hvezd? proc to pisu?..ze by to sem nepatrilo?...ale ano to sem prave patri a jak velmi, rozumis psovi kterej te sleduje a ktery k tobe prichazi,?...umis s nim navazat kontakt?....ze ne , jsou to keci?...potom nikdy nic nedokazes, musis zacit odtud, a nejake spiny, to je jenom omacka, kdo prvni postavil Testatiku?....a kde?...a tedy je funkcni nebo je to taky teorie?....Jeste neco vam povim, na skole jsme meli fyziku, vzdy jsem mel za vyborne a nebo plny pocet bodu, nahle se na prednasce objevil nenapadnej chlapik kolem 30let, ze pri drbko ktery ma docent a nevim co vsechno na mezinarodni urovni, proc prisel zastoupit profesora fyziky, nevim mozna to byl jeho tata, co je ale dulezita skusenost, mysleleli jsme si ze bude tyden flakarny, prvni co udelal rika ze si nas proveri jak na tom jsme, ja jsem pro srach mel udelano, on nam rozdal formulare a tam bylo asi 12-15otazek, pamatuju ze to bylo ze zacaktu dost jednoduche a smesne, proc leti letadlo, proc raketa leti i tam kde neni atmosfera, co se stane kdyz na vahy na jednu stranu das kanarka v hermeticky uzavrene pruhledne nadobe a druhou stranu vyvazis do rovnovahy a potom ten kanarek se vznese z bydelka, asi do pate otazky to slo, potomjsem byl u konce, pristi seminar nam rozdal formulare, kde nasekal body za uspesnost, neprosel z nas ani jeden, proc?,,,,...otazky byli mimo misu, byli odlisne od toho co nas ucili osnovi, zjistil jsem ze jsem blbej, za tech par prednasek jsem se naucil vic nez za cele studyjni obdobi, usel jsem prevratit svoje mysleni a pojeti na hlavu.
Konec.

Taky ti musím dát varování. Jestli se bez těhle výměn nemůžete obejít, jděte s tím do boxovárny. SDK


bagri
Starší člen
Příspěvky: 137
Registrován: pon 07 led 2013 0:48
Bydliště: Na Ko 69
Dal: 87 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od bagri »

Jen v krátkosti reakce na to, co se mě týká. To nadnesené tajemství o fyzické újmě směřované k mé osobě mohlo být myšleno všelijak, ale vzhledem k tomu, že jsou vymazávány příspěvky kluků za daleko menší projevy nespokojenosti, je toto prostě alarmující a čekám, jak se s tím vypořádá obsluha tohoto fóra. I zmínka o nějakém vojenském výcviku má zastrašit (to nepředstavuje pro mě problém), ale napsané nejde smazat žádným výkrutem doprava nebo doleva - urážel, vyhrožoval jste fyzickou újmou (?), vyhrožoval (!), bez ohledu na kontext, který byl jednoznačně napsán zlostí a nenaznačoval nadsázku. Hranice PC komunikace již není tam kde byla ve svých dřevních dobách. Dnešek je horší v tom, že můžete podat trestní oznámení na vyhrůžky fyzické likvidace nebo újmy, kteréž tak byly učiněny i v kyberprostoru. Je dobré si pastnout části fóra k pozdějšímu projednávání ve vyšetřování (fízli tomu říkají Corpus Delicti). Škoda že jsem se nedočkal ROVNÝCH reakcí na mé příspěvky - třeba MM funguje, domluvíme se na termínu, peníze s sebou.... Jinak, jsme ve vlákně - Proč MM nefungují, to znamená, že se diskutuje nad problémem, proč nefungují. Pokud bych chtěl diskutovat o opaku, přesunul bych se do příslušného vlákna...o zhodnocení inteligence se zdržím. Mimo to, pár podnětů jsem dal i když zrovna nevedly k samotočení z ničeho. Na důvěryhodnosti Vám nepřidá ani to, že částečně zveřejňujete obsah soukromých mailů kolegů...a pak že inteligence :-)))) (Leda odliv posledních přívrženců)))). Hodnota pokustátorství se neměří tím, kolik součástek slepíte podle příručky Malého elektrikáře a jaké hotové periferie k tomu napojíte (to jsou jen funkční ověřené praktické nebo nepraktické průmyslové repliky, které zvládá každý), ale přemýšlet nad zcela jinými postupy, jiným využitím atd. Zcela chápu úžas nad něčím vyrobeným vlastníma rukama i když to dosahuje minimálních výkonů než shodný výrobek z shopu a různým pokus-přemosťováním to pláče, naříká a z posledního dechu dělá věci, které přes svou smrtelnou křeč jsou krátkodobě efektní, ale výrobce ví, proč takové úpravy ve schématech nepodniká. Vozík jako vystřelenej - ono to jde, ale od určité vzdálenosti prvních pólů, znázorněno v kruhu, dokonal jste 75 procent kruhu s tím, že jste se vyhnul problémovým magnetům. Ovšem, ani toto vystřelení vozíku nestačí k tomu, aby překonalo první magnety na vstupu dráhy v případě že to chcete zacyklit. Jeho kinetická energie patrna na konci dráhy, se vstřebá počátečními magnety v aktu brzdění. Magnety jsou "živé" a vědí, že pokud ošidíte další cyklus tím, že vozík ve zmíněném dalším cyklu navedete na jiné "povolnější" segmenty magnetu, lakotně vám vozík zastaví a posune blíže k prvním magnetům - opak očekávaného? Ale kdepak, jen obyčejné navození rovnováhy splátka půjčky. Proto se musí vozíček nasadit na dráhu a trochu s ním zacouvat (nabít), aby mohl svištět po dráze. Bez toho, aniž bych Vás chtěl urážet, nikdy jste to nezkoušel a proto nemůžete vědět, jak to funguje. Na magnetickém principu MM, o jakém se zde baví všichni dobří pokustátoři, trvám (co se týká velikosti). Jestli si myslíte, že ošidíte mrtvý bod kinetickou energií danou velikostí stroje a jeho hmotností, je již tento v rodině gravi-kinetic-magnetických motorů nehledě k tomu, že jádro motoru se musí po nějaké době vyměnit a navodit mu magnetickou rovnováhu, které sežere celkem dost energie než vyprodukované strojem - za svých mladých let jsem na tom ztratil hodně času, peněz a záda bolely jak z kuželek - 40kg bacan se pěkně pronesl a to byla jen jedna část obludy. Na další reagovat nebudu protože tyto "záhady" mám dávno za sebou i jako přednášející. Kdybych to měl shrnout, až na urážky a vyhrožování jsem se ničeho relevantního od Vás nedočkal....ani té pokory vůči klukům z fóra, kteří jsou v mechanice magnetů nesporně dále a dále než Vy...a nejenom v tomto oboru.

:) Děkuji za upozornění. Nepočítejte s tím ,že moderátoři mohou přečíst vše do poslední řádky. SDK


Tak tyhle hodiny se nám do kufru nevejdou - Maršál Koněv, Praha 1945, Staroměstské nám.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od děda Slavík »

Máš pravdu. Jsou to beránky. Ukázněně v řadách za sebou. Ne chemtrajls. Jenže táta a máma těchto beránků jsou práškovací letadla OSN. Silná vrstva to není, protože to slunce prozáří a nám se ze země zdá, že je nádherně.


Kluci, do toho.
ťuťu
Starší člen
Příspěvky: 148
Registrován: pát 06 kvě 2011 8:48
Dal: 3 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od ťuťu »

děda Slavík píše:.... Jenže táta a máma těchto beránků jsou práškovací letadla OSN.
OSN?
A jak to víš?


Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Tuco »

děda Slavík píše:Máš pravdu. Jsou to beránky. Ukázněně v řadách za sebou. Ne chemtrajls. Jenže táta a máma těchto beránků jsou práškovací letadla OSN. Silná vrstva to není, protože to slunce prozáří a nám se ze země zdá, že je nádherně.
Tohle už je fakt asi čistě záležitost víry, kde technicky založený člověk nic nezmůže :dknow:
A založit to celé na několika internetových stránkách, které různě křížem odkazují jen na sebe navzájem a předhánějí se v publikaci podvržených fotek nebo mystifikací...


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

Tuco, že tě to baví, neustále nás přesvědčovat, jak jsme blbí.


Zamčeno

Zpět na „Černá díra“