Zničí příchod VE stávající společnost ?

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
marx
Starší člen
Příspěvky: 106
Registrován: stř 26 lis 2008 9:24

Příspěvek od marx »

otazka by spise mela znit:

"Stoji svet vubec za to predstavit mu volnou energii? Chce ji a jak ji oceni? Jaky nasledek bude po predstaveni volne energii katastrofalni nebo prospesny?"


Čas odhalí pravdu.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

svět

Příspěvek od martin11 »

...někdo si tu energii přivlastní....jako naftu, uhlí, a všechno....zeměkoule je LIDÍ, a tak by mělo být všechno co se na zemi nalézá lidí....není...bohatnou na tom jedinci....
...jsem zvědavej...až mě bude makat ten magnetickej motor, jak zdaněj magnetismus.....martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
marx
Starší člen
Příspěvky: 106
Registrován: stř 26 lis 2008 9:24

Příspěvek od marx »

ja si myslim, a to je muj nazor, ze nasledek to bude mit prave pro nekoho katastrofalni v globalnim meritku, propusti se hodne lidi, uzavrou se nejake firmy, prestanou bohatnout one jedinci. Na druhou stranu toto bude prospesne, melo by se vse zlevnit :)

pokud by se objevil zpusob cerpani one VE a rozsiril globalne, neni v silach nikoho VE zakazat nebo ji cerpat natoz neco zdanovat na to by se se vladarum kazdy vybod


Čas odhalí pravdu.
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od Elektro »

Keď štátu vypadnú príjmy z dane za elektrinu, každopádne si nájde dôvod túto stratu nahradiť, Trebárs zvýšením dane za potraviny.
Podľa môjho názoru, tomuto svetu pomôže jedine totálny finančný krach, aby si ľudia uvedomili, že peniaze nie sú všetko. Bolo by to veľmi tvrdé, ale aj veľmi účinné. A potom snáď do popredia vystúpi konečne človek ako priorita a nie ako teraz, keď prioritou sú peniaze a človek je len spôsob, ako peniaze získať.


xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Krach je OK

Příspěvek od xzzzx »

ale před tím vystoupí profesor H a ten řekne že energie uvolňujícíse z tohoto zařízení narušuje polaritu země. Jako s kouřením či alkoholem, marijánou, atp... Tím pádem se na zemi najednou z ničeho nic objeví spousta nasraných lidí a přítom než se rozkoukají se zdvedne nájem z nemovitostí či DPH a jiné přímé či nepřímé daně a začne panika, tím pádem hladomor a následně válka, ale příd tím velký komunista s ameriky, který bude mít ovšem šikmé oči a řekne Polsky pro JAPONSKY mluvící, že nás může zachánit pouze ALÁH, což nebude aš tak od věci, kdyby to ovšem neprohlásíl na kongresu v Bruselu za přítomnosti královny Alžběty a Indického velvyslance Austrálie, který je synem dalajlámy a bratrem Ládina, že to postihne hlavně chudé z afriky, ale i somálsko menšinu na souostroví HAVAI, která již teď má velké problémi s návalem přistěhovalců poloostrova Manhataan.
hola
Zdenek


Svět zboř! Já budu stát.
xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Abzch to dopověděl

Příspěvek od xzzzx »

to je jen slabý odvárek z toho co bude následovat dál!!!
Povstane prezident jihoafrické republiky nějaký Bin Klinton a požádá o dotaci severoatlantské aliance o uvolnění dotací pro záchranu indických slonů kteří bezhlavě skáčící do Marmarského moře. Hned na to zvedá levici pro evropský prezident Ukrajiny Vladimír Putil páč to má vliv na vstup do EUR (evropská unie ruská), kterou vede Václav Kraus sponzorovaný ze strany ORFČT a proslulou stranou Ladinovců vlastnící 90% švícarských bank.
No a co se stane pak???

hola
Zdenek


Svět zboř! Já budu stát.
marx
Starší člen
Příspěvky: 106
Registrován: stř 26 lis 2008 9:24

Příspěvek od marx »

xzzzx:

dobra fantazie, asi jsi spisovatel a o vonych chvilich se zabyvas hledanim VE nebo neceho co muze usetrit tvoje finance.

Mno a pokud bys mluvil ne-komicky, jak by to mohlo znit? Zhrouceni sveta/spolecnosti? Proc tedy miliony lidi po svete hleda zpusob jak vyuzivat jine palivo/energii nez te/tu co ted mame, proc po svete se zakladaji fora hledajici "free-energy" nebo jine veci. K cemu to cele tedy je?

Z toho muzeme vydedukovat, ze nalezenim VE znicime svet a nebo nechceme VE, ale stejne se znicime, dojde ropa, uhli atd veci, zacne hladomor, stejne hodne lidi zavre tovarny atd budou propusteny miliony lidi.

Takze zaverem, tak jako tak zhebneme :) at uz s VE ci bez ni.

hola


Čas odhalí pravdu.
Uživatelský avatar
papax
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: pon 02 črc 2007 21:20
Bydliště: MB

vážně i nevážně o všem kolem nás

Příspěvek od papax »

Tak tedy, má ještě cokoli smysl???
http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=3050


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

nevím kam to plácnout

Příspěvek od martin11 »

...tak to plácnu sem....dnes je 22.12 2008....no a co....????...no nic....já jen, že za 4 ...slovy čtyři roky ....je 22.12 2012....1461 dní....sem spočítala...já Karkulka Červená :oops: ...m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Marcus

Rok 2012

Příspěvek od Marcus »

Tady najdete něco pukud chcete vědět o něco o roce 2012 je to s titulkama.
Jinak pokud vím tak to datum je přesně 21.12.2012











peer jasenic
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 03 říj 2007 7:21
Bydliště: Praha

500 mega do kapsy čezu ??

Příspěvek od peer jasenic »

# Bez komentáře
Ing. SENEVIČ Svatopluk
mobil + 420 724 033 302
tel. + 420 973 201 189
fax + 420 973 215 052
OK3CV
Předmět: CEZ
Od: PATEROVÁ Andrea <andrea>
Datum: Wed, 22 Aug 2007 18:26:37 +0200 (CEST)


ČEZ připravil jednoduchý trik, kterým vydělá desítky miliónů měsíčně. Ty pochopitelně nevytáhne z nikoho jiného než z občanů České republiky. Trik je velice jednoduchý. Každý odběratel elektrické energie před časem dostal od svého milovaného ČEZu brožuru Oranžový průvodce. Běžné kecy na kvalitním papíře jste asi zahodili stejně jako většina ostatních.
Zásadní chyba, která z vaší kapsy přihraje ČEZu zbytečně téměř 150 Kč ročně, a které nemusíte platit. V brožuře je totiž napsáno, že vás váš milovaný dodavatel oranžové energie Vas automaticky přesunul do tarifu COMFORT.
Co je to takový COMFORT made in ČEZ? Tento tarif prý obsahuje "širokou škálu doplňkových služeb". Za místní hovorné si můžete zavolat na zákaznickou linku! Můžete využívat některou z forem elektronické fakturace. V ceně je i písemná korespondence s ČEZem...
Co však dělat, pokud máte na chatování jiné kamarády než ČEZ? Tarif Basic vás vyjde ročně o 142,80Kč levněji při stejných cenách elektrické energie. Jak tyto peníze ušetřit a jak především zabránit úplně zbytečné podpoře milovaného monopolisty, který vyplácí tak pěkné roční odměny našim milovaným členům jeho dozorčí rady?
Zákaznická linka ČEZu je 840 840 840. Měla by stát místní hovorné. Na tomto čísle se můžete s tarifem COMFORT rozloučit. Pokud to neuděláte, podporujete ČEZ trik: Oproti minulému před COMFORTNÍMU období ČEZ díky COMFORT triku získává od každého miliónu odběratelů navíc naprosto bezpracně 12 miliónů korun každý měsíc! Kolik je asi v ČR odběratelů, kteří se automaticky stali členy onoho COMFORTního klubu, aniž o tom vědí? Šacoval bych to tak na tři milióny...

Lidi neuvěříte, ale je to pravda! Dneska jsem tam volal a operátorka mi řekla, že je to tak. Tak jsem jí hned nařídil změnu na tarif Basic - je to kupodivu zdarma- zatím!!!. Budu platit míň a až je někdy v budoucnu budu volat, nebo jim psát jinak, než mailem (ten je zatím prý zdarma), tak zaplatím 40,-Kč. V době bezplatných zákaznických linek!! Ty pražský svině už neví, jak by nás odřeli. Silně zvažuji, že na ně pošlu ČOIKU.
Nepodporujte ty … ani vy a rozešlete tento mail všem svým známým. Pokud tomu nevěříte, zavolejte si nejdřív na to číslo 840 840 840 zvolte kód 0 - ostatní služby a budete se divit!

Milan Vorel
Český rozhlas 2 - Praha -
Jaroslava Červená
Redakce slovesného vysílání
Vinohradská 12
120 99 Praha 2
telefon 22 155 2537

Je to pravda. Take jsem s brozurou hned slehnul do popelnice. Před 5 minutami jsem na linku 840840840 volal a byli jsme vsichni automaticky zarazeni do tarifu COMFORT, jak se pise ve zprave. S poplatkem 142,80Kc za nic. Ihned jsem udelal zmenu do tarifu BASIC. Za stejne ceny za kWh, ale bez tohoto zbytecneho priplatku. Chteji rici jenom zakaznicke cislo a overeni dle data narozeni a adresy a okamzite tarif COMFORT zrusi. Nebylo by asi marne to uverejnit v nejakem periodiku. Miliony lidi vi kulovy, ze nevedomky prispivaji zlodejum.

Jindra OK1XR



Jsou to jednoduché počty:
Za předpokladu 3 000 000 odběrných míst a výše uváděného ročního poplatku 142,80Kč je roční zisk ČEZu jenom z tohoto triku 428 400 000 Kč, slovy 428,4 miliónů korun!!!


Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Příspěvek od Tuco »

Jó jó, platit za elektriku není extra příjemnej zážitek, ale daleko přesnější informace jsou třeba tady: http://www.cez.cz/cs/o-spolecnosti/media/dementi/1.html
Shrnuto jiným fórem:
a) je to vic jak rok stary, novy tarify jsou od 1.1.2007
b) je to hoax, neni totiz pravda ze cez vsechny prevedl na novej drazsi tarif, pouze prejmenoval stavajici a k tomu nabidnul novy tarif, na ktery kdyz prejdete tak usetrite vymenou za to, ze nebudete otravovat na infolince ...


peer jasenic
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 03 říj 2007 7:21
Bydliště: Praha

Příspěvek od peer jasenic »

Jestli je to hoax tak se omlouvám. Přišlo mi to včera a pěkně mi to zvedlo ze židle.Oranžovou bružuru jsem taky hned vyhodil, anžto pokládám takovéto informace jen za způsob jak se někomu podívat hlouběji do peněženky.
Tak že sorry
P.


Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Příspěvek od Tuco »

Omlouvám se já jestli moje odpověď vyzněla nějak nepřátelsky, povýšeně nebo všeználkovsky. I když je to klamavá zpráva v tom směru nevědomého přesunutí do dražšího tarifu, určitě jsi upozornil dost lidí na to, že můžou pár kaček ušetřit.


Uživatelský avatar
Edgar
Zasloužilý člen
Příspěvky: 201
Registrován: stř 29 lis 2006 18:10
Bydliště: Brno
Dal: 2 poděkování
Dostal: 24 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tahle společnost....

Příspěvek od Edgar »

tahle společnost nepotřebuje k destrukci volnou energii, stačí lisabonská smlouva...

Jdu blejt
Zdar


Ještě u elektrotechnickýho vesla, ňákou dobu moh by sedět Tesla.
Odpovědět

Zpět na „Universum“