Piktogramy a komunikace z jinými dimenzemi

Léčebné postupy.
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Piktogramy a komunikace z jinými dimenzemi....

Příspěvek od laik »

Komunikace z jinými dimenzemi???...
Zdravím
Rád bych se s váma podělil o nějaké svoje poznatky ohledně jednoho letošního piktogramu....
možná su ohledně tohoto tematu naprostý laik ale něco na tom možná bude....
snad jste vyděli některý z dokumentu o Viliamu Poltikoviči či Igoru Chaunovi nebo jiných co cestovali do Amazonských pralesu třeba:...
http://www.cestyksobe.cz/prednasky-repo ... e/760.html
http://www.cestyksobe.cz/prednasky-repo ... e/761.html
http://www.cestyksobe.cz/hoste-ve-studi ... u/589.html
http://www.vegetarian.cz/rozhovor/vpamazonie.html

….atd..na netu jich najdete víc...
Jde o rostlinu Ayahuasca a to, že tato rostlina patří mezi halucinogeny entheogeny, které podle výpovědí uživatelu dovolují komunikaci z jinými dimenzemi či komunikaci z duchy z rostlinami za učelem léčení a poznání....
Ted k tomu piktogramu...jde o článek
http://liborcermak.blog.idnes.cz/c/2033 ... Cesko.html
konkrétně o piktogram znázornující molekuku DMT http://www.cropcircleconnector.com/2011 ... 2011a.html
autor Blogu si myslí že jde o nějaké varování před užívánim drog.....no toto vysvětlení mě nesedělo a něco mě říkalo že za tím něco bude......tak hledám něco o DMT http://cs.wikipedia.org/wiki/Dimethyltryptamin
a co nevidím DMT je obsaženo třeba v ayahuasce..... http://cs.wikipedia.org/wiki/Ayahuasca
http://kacatko.wordpress.com/2007/09/22 ... kula-duse/
tak si spojím jedna a jedna a říkám si že v tom piktogramu jde možná právě o návod jak komunikovat z jinými bytostmi ?????..... z těch výše zmíněných dokumentů vyplívá že obyvatelé Amazonie jsou standartně v kontaktu z Ufo a jinými bytostmi......a DMT muže i právě pro nás obyvatele západního světa být jeden z prostředníků ke komunikaci???...
A co sem tak našel dalšího, že obyčejná tráva Chrastice rákosová
http://cs.wikipedia.org/wiki/Chrastice_ ... rostlin%29
taktéž obsahuje DMT.....i když v malém množství......
ale …...našel sem i návod, jak z této obyčejné trávy celkem snadno extrahovat tuto látku.....takže....
takže ted přemejšlím jak z těmito informacemi naložit.....???....
hmmm ???....


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Piktogramy a komunikace z jinými dimenzemi....

Příspěvek od hunter »

Laik Ayahuasca nie je názov rastliny ale názov nápoja z Amazonie ktorý sa skladá z výluhov rôznych (jednou z nich je npr.tabak z ktorého sa vyluhuje nikotín ktorý je tiež veľmi dôležitou súčasťou tohto nápoja) rastlín.
laik píše:Jde o rostlinu Ayahuasca...
Kedže
laik píše:obyčejná tráva Chrastice rákosová...
obsahuje aj indolové alkaloidy ktoré sú svojimi vlastnosťami a vplyvom na organizmus podobné digitalisu, človeku zamyšlajúcemu sa vybrať touto cestou ktorý nie je znalí v oblasti chromatografie včetne indikátorov s tým súvisiacich v záujme jeho vlastného zdravia (srdce) nedoporučujem mu robiť na sebe pokusy s touto rastlinou - travinou. I keď je tento zdroj DMT svojou dostupnosťou takmer po celom svete bežný, každý veci znalý šaman (je jedno z ktorej časti sveta pochádza) sa mu pre rizika s ním spojené už zďaleka vyhýba!!! Hunter


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

hunter..

Příspěvek od laik »

zdravím
z tím že ayahuasca je rostlina jsem to při psaní poplet, ale všem je jasný o co jde....
při vaření odvarů se používá kombinace vícero druhu rostlin podle toho jakej má být prožitek....
o to mě nejde, jde spíš o to že pouze určité druhy "halucinogenů" dovedou zprostředkovat tento prožitek.....a to zrovna třeba ted dmt.....
nemyslím si že zrovna šamani kteří ví o rostlinách mnohem víc než my by se tomuto druhu vyhybali když jim jde právě o toto.....komunikace z třeba určitou rostlinou za učelem porady jak pomoct určité osobě...např...
mimo jiné proč se vyhýbat něčemu na čem nevzniká závyslost......že by někdo po užití určité drogy umřel.....to se stát muže ale kvuli tabáku a alkoholu umírá mnohem víc lidí....
ale o tomto jestliněco užívat nebo ne, sem zrovna nechtěl polemizovat.......
určitě bys nikomu ani nedoporučil třeba muchomurku červenou že muže umřít.....a vydíš žiju....a bez následků..... :D


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: hunter

Příspěvek od hunter »

Laik zdravím. Aby nedošlo k mýlke, v predošlom vstupe nepíšem že sa šamani vo svete vyhýbajú užívaniu DMT ale že sa vyhýbajú užívaniu DMT z Chrastice rákosovej pre jej veľmi vysokú rizikovosť a to je myslím i vo význame dosť velký rozdiel. DMT nie je len v rákosi ale nájdeš ho aj v iných a zároveň nie tak rizikových i u nás rastúcich (netvrdím že bežne) rastlinách napríklad v Akaciach, v niektorých druhoch papradí, v lyku Citlivky (strom rastúci v parkoch valmi podobný Agátu), v živici Vyroli, v koreňovom lyku rôznych druhoch lian atď. Muchotrávku č. som nemal problém ,,recyklovať" ak vieš o čom hovorím. Nezhadzuj - v tejto veci nevieš s kým máš tú česť... . Hunter


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

hunter...

Příspěvek od laik »

Zdravím
hunter...nezhazujem jen to vypadalo že patříš mezi ty standartní popírače ruzných věcí.....
ale vidět že máš přehled o rostlinách......omlouvám se za ukvapené závěry......
no ....jeden ten návod na extrakt hodím v příloze....
mužeš mě k tomu něco říct?nebo jiný odborník......
každopádně neboj do nějaké extrakce se pouštět nebudu zas tak zběhlej v tom nejsu.....
já radši zustanu u "požívání rostlin" v přirozeném stavu....
ale....co si myslíš o mé teorii ohledně toho výše zmíněného piktogramu, že by moh ukazovat "návod na komunikaci" ???
hmmm
Přílohy
DMT.doc
(17.5 KiB) Staženo 461 x


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: hunter...

Příspěvek od hunter »

Laik zdravím. Autor toho návodu tam pozabudol spomenúť škodlivosť fermentácie na DMT v priebehu sušenia a asi pre istotu zabudol dodať aj pár ďalších maličkostí... . Typujem že vedome extrakciu s HCL zjednodušil ale ano, svojím spôsobom ten postup môže byť. Na tvoj dotaz komunikácie s inými svetmi ano, je to jedna z tých menej náročných ciest. No na druhú stranu táto cesta má v sebe dosť veľké riziká - ľuďom veci v danej oblasti poznania neznalým ju nedoporučujem. Hunter


supersmoula
Příspěvky: 0
Registrován: sob 01 říj 2011 18:48
Kontaktovat uživatele:

Piktogram DMT

Příspěvek od supersmoula »

Mě je spíš divné, proč mimozemšťané do toho obilí jednoduše nenapíšou "použijte DMT" a místo toho se malují se složitými obrázky. Piktogramy se objevují spoustu let, za tu dobu by se už mohli naučil komunikovat slovem a písmem.


http://mujsalekcaje.cz/ Dobré sypané čaje.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Piktogram DMT

Příspěvek od poota »

supersmoula píše:Mě je spíš divné, proč mimozemšťané do toho obilí jednoduše nenapíšou "použijte DMT" a místo toho se malují se složitými obrázky. Piktogramy se objevují spoustu let, za tu dobu by se už mohli naučil komunikovat slovem a písmem.
Komunikace slovem a písmem je pro ně možná mnohem jednodušší, než pro nás.
Ale má to několik háčků - jaké mají použít písmo a v jakém jazyce s námi mají komunikovat?
Jako první nás napadne latinka a čeština, ale není to ani nejrozšířenější písmo a ani nejrozšířenější jazyk.
Dalším háčkem je to, že používáme několik různých názvů pro tutéž věc a jedním slovem označujeme i několik různých věcí.
V tomhle případě se také nedomlouvá vysokoškolský profesor s Křovákem, ale spíš s plžem či mlžem. Zřejmě se mu snaží sdělit něco důležitého a potřebuje mu to sdělit naprosto přesně a jednoznačně. Proto raději použije obrázky, které si ten plž (snad!) dokáže už sám přložit do svého jazyka a zaznamenat si to písmem, které mu bude nejbižší. Je taky docela možné, že obsahem sdělení má být třeba významná konstelace hvězd či planet, ale našeho plže zajímá spíš to, kterým směrem je více salátu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Piktogram DMT

Příspěvek od Aquarius1 »

Nehledě na to kolik lidí čte návod? Každý nejdříve skoukne ten obrázkový ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

mno....

Příspěvek od jarda ovčák »

Ona ta komunikace mnohdy vázne....
Já měl tchyni z jiné dimenze a ani piktogramy, anagramy ani diagramy nepomohly.
Lidi se nedomluví mezi sebou, tak jak můžou kecat s mimoušema....Já si myslím, že jim to je jasný, tak proto opatrně a oklikou. Jako když testuješ, co ten kterej člověk udělá, když.........
Chystám se vyset na pastvině obří falus trávou jiné barvy jako pozvánku na přistání.....měl to být vstyčený prostředníček, ale jak jdou leta, člověk měkne.


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Já taky!

Příspěvek od adam.benda »

No... a když se k tomu můžou přihlásit CircleMakeři, tak já taky a se mnou kdokoliv jiný. :D

Mimochodem, věděli jste, že jsem plivnul na obilný klas a ve mžiku jsem v Anglii vytvořil na několika hektarech "Motýlího muže"? Nevěděli? Hmm, asi jsem se k tomu včas nepřihlásil. :D


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Já taky!

Příspěvek od poota »

Když už se vám daří to ohýbání stébel v kolínkách, tak je zbytek brnkačka. Pokud ještě neumíte zpátky narovnávat pošlapaná stébla kolem, tak to dělejte ze vzduchu - máte přitom i lepší přehled jak to vypadá :lol:
A můžete taky zkusit vzorník pro vyšívání - Karlštejn a nebo *Dej Bůh štěstí tomu domu* už u nás mají tradici.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Obrazce

Příspěvek od Iv »

CicrcleMakers = domorodý kmen, jenž kopíruje něco o čem nemá ani páru. Viz kmen v Austrálii jež staví z palachu a suché trávy letadlo a dělaj u toho vrrrrrr, ale hodně lidí jim fandí, protože se nemusí pak moc přemýšlet, je to prostě v autu a je vystaráno.
Mějte se fajn.


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
supersmoula
Příspěvky: 0
Registrován: sob 01 říj 2011 18:48
Kontaktovat uživatele:

Piktogramy a komunikace z jinými dimenzemi

Příspěvek od supersmoula »

Pokud bych chtěl něco sdělit něco plžům, použil bych něco čemu budou rozumět. Nejspíš feromony nebo tak něco. Pokud bych byl byl superinteligentní ET co chce něco sdělit obyvatelům USA, použil bych angličtinu a latinku. I když si myslím že kdyby skutečně nějací mimozemštané přiletěli, budou s námi komunikovat spíše pomocí blasterů a protonových torpéd :-)
[quote="pootaAle má to několik háčků - jaké mají použít písmo a v jakém jazyce s námi mají komunikovat?
Jako první nás napadne latinka a čeština, ale není to ani nejrozšířenější písmo a ani nejrozšířenější jazyk.
[/quote]


http://mujsalekcaje.cz/ Dobré sypané čaje.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Komunikace

Příspěvek od poota »

supersmoula píše:.. Pokud bych byl byl superinteligentní ET co chce něco sdělit ..
Už víme, že bys prostě použil jazyk a písmo dotyčného druhu - vlastně je to úplně prosté.
Teď už by mě jenom zajímalo, co bys sděloval plžům, co Američanům, co Řekům, co Křovákům, co Číňanům, co Cikánům atd.?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“