Ultrazvuková mlha - oponentura

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
Odpovědět
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: mlhovač alias mlžič

Příspěvek od aNONym »

Anonymous píše:
aNONym píše:
Anonymous píše:Na rozdíl od tebe jsem stále v obraze. Úspora paliva náhradou jiným palivem není úspora paliva.P.
Ano, pokud i vodu považuješ za palivo, tak s tebou plně souhlasím. 8) Non
Voda není palivo. Alespoň v tomto případě.
P.
Anonymous píše:
aNONym píše: A kam se poděla tvá věta: "A proč toto nemůže probíhat i uvnitř motoru (nebo tak nějak, pokud na to narazím, tak sem dám odkaz na tvůj příspěvek)." ;) Non
Klidně to sem dej. Včetně souvislostí. Dokážu přiznat svůj omyl. Geet i motor můžou být palivem. P.
Re: vynalézáme vynalezené ? ( http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 8659#38659 )
Anonymous píše:
kutil píše:Tak sem se minulý týden díval na telku a byl tam program o nějaké sklárně v Africe. Jediná sklárna na kontinentě, nikde žádný plynovod nebo elektrárna. H.v.
Díváme se na stejné pořady.
Krakování vodní parou není až taková novinka. Majitel sklárny to objevil v technickém muzeu tuším v Londýně. Existuje na to spousta patentů. Proč nikdo nechce připustit, že to samé se děje v motoru????
P.
:? Non


Karban

Příspěvek od Karban »

Dvell píše:...Nevim proc se toho vyrobci aut nechytili ale mozna technicka konstruknci slozitost? ...
Výsledek nestojí za tu složitost a pokles životnosti motoru.

Jak sám víš, vstřik vody u stíhaček atd... - jen nouzové řešení, jak rychle nahnat výkon, nic víc.


Karban

Re: for Dvell

Příspěvek od Karban »

Atom_SK píše:...rozklad vodnej pary vo valci motora za pomoci plazmoveho vyboja a nie horenie alebo teda oxidaciu vodika ktora nastava tesne po jej rozklade. [...
Ve válci motoru vodní pára nehoří, leda tak se voda odpařuje.
A za pomoci plazmového výboje?
Ale ale, kde by se tam asi vzal nějakej plazmovej výboj, co by tu vodu "pálil"...?

A dokonce rozklad vody že by tam nastal?
Méně fantazie a více reality - samozřejmě, že se nemá jak rozložit...

:lol:

-------
:P
Naposledy upravil(a) Karban dne čtv 11 čer 2009 9:51, celkem upraveno 2 x.


Karban

Příspěvek od Karban »

Ilem píše:Myslel jsem ,že budeš další Karban, ale zdá se, že ti to i myslí. S tou plazmou jsi trefil hřebíček na hlavičku. Není to tak složité, jak se ne první pohled zdá. Stačí napětí nad 80 V, troška soli a voda vesele hoří. Už jsem takhle v garáži "spálil" několik desítek litrů vody. Říká se tomu studená fůze.
To není žádná studená fúze, ale elektrickým proudem, resp. jeho výbojem ohříváš ten slaný roztok.
Část vody vypaříš díky ohřevu a něco odejde díky elektrolýze, to ano.

Do studené fúze daleko....

:lol:


Karban

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od Karban »

aNONym Dr. Onte píše::bad:
A ten souhlas s Karbanem ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nejdřív si vždy nejdřív okolo toho něco zjisti anebo se nejprve ptej. To je totiž jediná správná cesta. Protože tímto způsobem se nic nedozvíš . :| Non

... proč se zajímáš o Volné Energie :?
Správná cesta je vycházet z reality, nikoli vymýšlet fantasmagorie typu "voda hoří ve válci", ve válci se krakuje palivo", "voda je palivo" a další perly, co tu lze často vidět.

.


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od aNONym »

Karban píše:Správná cesta je vycházet z reality, nikoli vymýšlet fantasmagorie typu "voda hoří ve válci", ve válci se krakuje palivo", "voda je palivo" a další perly, co tu lze často vidět.
:laugh: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :laugh:

To Lajos: máš naprostou pravdu :good:

Jak říkává jeden kamarád: "Neházejte perly sviním moc vysoko na zeď, stejně na ně nedosáhnou" (asi si to dám tohle motto do podpisu, sem se hodí jak hrnec na prdel ;) )
Naposledy upravil(a) aNONym dne čtv 11 čer 2009 8:05, celkem upraveno 1 x.


Karban

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od Karban »

aNONym Dr. Onte píše:
Karban píše:Správná cesta je vycházet z reality, nikoli vymýšlet fantasmagorie typu "voda hoří ve válci", ve válci se krakuje palivo", "voda je palivo" a další perly, co tu lze často vidět.
:laugh: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :laugh:

To Lajos: máš naprostou pravdu :good:
Smát se můžeš, jak chceš - ale ve spalovacím motoru se palivo opravdu nijak nekrakuje, voda tam ve válci nehoří a jako palivo ji použít nelze už proto, že jde jaksi o oxid vodíku - čili ten vodík byl palivo a již jest spálen na tu vodu.

Chceš - li oponovat, vysvětli laskavě chemickým vzorcem, na co ta voda může dále hořet...

:P


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od aNONym »

Karban píše:Chceš - li oponovat, vysvětli laskavě chemickým vzorcem, na co ta voda může dále hořet...
Sice je to naprosto zbytečný, ale budiž: 6H2O = 12H2 + 6O2
A potom ještě existuje mnoho dalších mocenství vodíku, ale to tobě zůstane nejspíše navždy utajeno. 8) Non

Kontrolní otázka Karbane, specielně pro tebe....

Voda je dle molárního výpočtu (ve skutečnosti):
a) kapalina
b) plyn (podobných vlastností jako Neon)

A proč je potom za normálního stavu voda tekutá??? :ethink:
Naposledy upravil(a) aNONym dne čtv 11 čer 2009 8:30, celkem upraveno 1 x.


Karban

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od Karban »

aNONym Dr. Onte píše:Sice je to naprosto zbytečný, ale budiž: 6H2O = 12H2 + 6O2
A potom ještě existuje mnoho dalších mocenství vodíku, ale to tobě zůstane nejspíše navždy utajeno. 8) Non
..Šest molekul vody nemá na co shořet.

Levá strana je stav po spálení, pravá strana stav před spálením, tj. oxidací.

Píšeš tu něco jinýho - nikoli vzorec, na co že by ta voda mohla dále shořet.

Takže panáčku - levá strana H2O, a pravá strana nikoli vodík před spálením + kyslík, s kterým se při hoření slučuje, ale ---- ????

:P


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od aNONym »

Karban píše:..Šest molekul vody nemá na co shořet.

Takže panáčku - levá strana H2O, a pravá strana nikoli vodík před spálením + kyslík, s kterým se při hoření slučuje, ale ---- ????

:P
Jak říkám, je to zbytečný. Tak si dej hlavně při tom vyplazování jazyka bacha, aby sis ho omylem neukousl (pokud by ti to náhodou někdy docvaklo). ;) Non

Proč myslíš, že jsem tam zrovna uvedl 6 molekul vody??? 8)

Ano. Já jsem panáček, ale ty jsi dle svých "kosočtverečných názorů" zjevně panenka. :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) aNONym dne čtv 11 čer 2009 8:40, celkem upraveno 1 x.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Karban

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od Karban »

aNONym Dr. Onte píše: Voda je dle molárního výpočtu (ve skutečnosti):
a) kapalina
b) plyn (podobných vlastností jako Neon)

A proč je potom za normálního stavu voda tekutá??? :ethink:
Voda je ve svém kapalném stavu z hlediska fyziky samozřejmě kapalina.

Chemicky jde o zoxidovaný kov.

Plyny existují i v tekutých stavech - pak jde z hlediska fyziky také o kapaliny.

----
Nemíchej do sebe několik rovin....


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od aNONym »

Karban píše:Voda je ve svém kapalném stavu z hlediska fyziky samozřejmě kapalina.

Chemicky jde o zoxidovaný kov.

Plyny existují i v tekutých stavech - pak jde z hlediska fyziky také o kapaliny.

----
Nemíchej do sebe několik rovin....
Ptal jsem se na molární výpočet. Takže jak vidno se nemáme dál o čem bavit. Ale to v tvém případě vím vlastně už dávno. ;) Non

End


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Karban

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od Karban »

aNONym Dr. Onte píše:
Karban píše:Voda je ve svém kapalném stavu z hlediska fyziky samozřejmě kapalina.

Chemicky jde o zoxidovaný kov.

Plyny existují i v tekutých stavech - pak jde z hlediska fyziky také o kapaliny.

----
Nemíchej do sebe několik rovin....
Ptal jsem se na molární výpočet. Takže jak vidno se nemáme dál o čem bavit. Ale to v tvém případě vím vlastně už dávno. ;) Non

End
Já se ptal, na co shoří voda.
Bez tvé odpovědi, jen kec, kde jsi uvedl vzorec hoření vodíku.


Ne, nebudu tu uvádět molární výpočet - nikdy jsem ho nedělal, nepotřeboval jsem to.
Jde zřejmě o vztah objem/počet částic, ale já to opravdu nevím.

Laskavě odpověz, na co shoří ra vody apak sem dej to, co já neznám - onen molární výpočet...

:P


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od aNONym »

Karban píše:Laskavě odpověz, na co shoří ra vody apak sem dej to, co já neznám - onen molární výpočet...

:P
Slůvko "prosím" neznáš ?????? No pokud ne, tak "di laskavě doprdele"!!! :D Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Karban

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od Karban »

aNONym Dr. Onte píše:
Karban píše:Laskavě odpověz, na co shoří ra vody apak sem dej to, co já neznám - onen molární výpočet...

:P
Slůvko "prosím" neznáš ?????? No pokud ne, tak "di laskavě doprdele"!!! :D Non
No, to je příznačná reakce - opět bez odpovědi na původní otázku, jen přenést dialog do úrovně bezobsažných šplechtů....

:P
-------------------
K věci:

Uveď vzorec, na co že shoří ta voda.
Pokud ho neumíš napsat, tak nemel, že voda hoří.

:!:


Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“