Ultrazvuková mlha - oponentura

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
Odpovědět
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od aNONym »

Karban píše:K věci:

Uveď vzorec, na co že shoří ta voda.
Pokud ho neumíš napsat, tak nemel, že voda hoří.

:!:
Tak si ujasni co vlastně chceš. Chtěls chemický vzorec toho daného, tak jsem ti ho sem dal (i s dalšími informacemi navíc).

Nehoří??? Tak to je divný. Mně hoří, Ilemovi taky, Mimovi už dávno, a o Novákovi už ani nemluvím, atd. 8) Non

Karbane fakt, je to zbytečný. Pokud jsi to nepochopil z toho všeho, co ti bylo za posledních pár měsíců řečeno, tak to nejspíš nepochopíš nikdy. A na DVD plackách to nenajdeš. ;)

Pokud se chceš dobrat "naší" roviny (a třeba si zatápět vodou nebo na ni jezdit (a teď nemyslím vodácké "ject na vodu")), tak si znovu přečti vše, co ti zde bylo již odpovězeno. Uvědom si už konečně, že nepatříš mezi lidi, kteří by si zasloužili, aby se jim tyto věci předávali na stříbrném podnose. Ty rozhodně ne. :P

Jak už jsem řekl (již po několikáté):...... Končím


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Karban

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od Karban »

aNONym Dr. Onte píše:
Karban píše:K věci:

Uveď vzorec, na co že shoří ta voda.
Pokud ho neumíš napsat, tak nemel, že voda hoří.

:!:
Tak si ujasni co vlastně chceš. Chtěls chemický vzorec toho daného, tak jsem ti ho sem dal (i s dalšími informacemi navíc).

Nehoří??? Tak to je divný. Mně hoří, Ilemovi taky, Mimovi už dávno, a o Novákovi už ani nemluvím, atd. 8) Non

Karbane fakt, je to zbytečný. Pokud jsi to nepochopil z toho všeho, co ti bylo za posledních pár měsíců řečeno, tak to nejspíš nepochopíš nikdy. A na DVD plackách to nenajdeš. ;)

Pokud se chceš dobrat "naší" roviny (a třeba si zatápět vodou nebo na ní jezdit), tak si znovu přečti vše, co ti zde bylo již odpovězeno. Uvědom si, že nepatříš mezi lidi, kteří by si zasloužili, aby se jim tyto věci předávali na stříbrném podnose. Ty rozhodně ne. :P

Jak už jsem řekl (již po několikáté):...... Končím
A zase dle stejného vzoru:

Tvrdit, že voda hoří.

Neumět napsat, na co hoří, jen tu otočit pravou a levou stranu rovnice hoření vodíku, nic víc.

Pak hodit dotaz na molární výpočet.
Neznám ho - ale panáček aNoNym asi také ne, když jej neuvedl.

No a pak tu vytáhnou "slušnost" - to už není kam uhnout, že....

Ve finále pak odkaz do prázdna na jakéhosi kecku, co tu mlel o závratném snížení spotřeby, avšak též neumí doložit nic.
------------------------------------------------------------------------------
K prvotnímu tématu mohu uvést to, co znám z vlastních pokusů a co zatraceně hodně koresponduje s přírodními jevy, popsanými skutečnými odborníky, kterří se fyzikou zabývají a hlavně UMÍ MĚŘIT:

Ano, přisávání vody do spalovacího motoru může zvýšit výkon řádově v procentech, vrcholově kdesi kolem 15%.
Jednak se ochlazuje sání, a jednak voda v pracovním prostoru válce vytváří po prudkém odpaření hluchá místa bez palivové směsi - tím se zvyšuje pracovní tlak, tj. komprese.

Nevýhodou je o něco vyšší opotřebení motoru a sama přítomnost dalšího zařízení, proto není tento způsob v praxi rozšířen.

* * * * *

Doufám, že se tu bude psát k původnímu tématu...
8)


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Konec srandy

Příspěvek od 1220 »

Není to tak dlouho možná si tady jěště None nebyl ;) , Tak jeho ecelence
zástupce sisifa pan (zatím) Karban, nabízel z jánevíjakýho zdroje peníze
za nějaké fungující věcičky. Navrhuju to urovnat : Sisyf přinese na odlehlé místo peníze, njo a dostane za ně co si zaslouží, co Ty na to ?
Nebude to hned, ale čím víc přinese, tím víc dostane .
Tak o co by asi tak byl zájem ????
Nebo :esilenced:
Pro normální lidi : Vše potřebné bylo řečeno. Nikoli však barbat, toho měl jenom Barbat. :cry:
kDr


Karban

Re: Konec srandy

Příspěvek od Karban »

Karel DR píše:Není to tak dlouho možná si tady jěště None nebyl ;) , Tak jeho ecelence
zástupce sisifa pan (zatím) Karban, nabízel z jánevíjakýho zdroje peníze
za nějaké fungující věcičky. Navrhuju to urovnat : Sisyf přinese na odlehlé místo peníze, njo a dostane za ně co si zaslouží, co Ty na to ?
Nebude to hned, ale čím víc přinese, tím víc dostane .
Tak o co by asi tak byl zájem ????
Nebo :esilenced:
Pro normální lidi : Vše potřebné bylo řečeno. Nikoli však barbat, toho měl jenom Barbat. :cry:
kDr
Zřejmě ses tentýž, co tu psal pod nickem "Karel_m".

Ano, skutečně jsem tu prohlásil, že za funkční zařízení, které zde bylo proklamováno (soustava elektromotor + generátor el. energie, který pro svůj běh nepotřebuje další zdroj a točí se jen tak sám, přičemž spotřebová jen tu energii, kterou sám vyrobí) velmi rád zaplatím několik set tisíc Kč.

To skutečně zaplatím, a velmi rád.
Mohu si takové prohlášení dovolit.

8)


Karban

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od Karban »

aNONym Dr. Onte píše:http://fyzweb.cz/odpovedna/index.php?hledat=nadmolekuly
Ostatním to snad pomůže uvědomit si některé souvislosti. Ale tobě Karbane, tobě to stejně bude k ničemu. 8) Non

http://en.wikipedia.org/wiki/Molecular_mass (Karbane, tam ty nekoukej, vždyť tam si každej může napsat co chce :evil: )
překlad: http://molarni-hmotnost.navajo.cz/ (ostatním se omlouvám za ten automatickej překlad, :D :D "jeden krtek vody váží ........" :lol: :lol: :lol: )
Ne, já se ptal na co shoří voda.

Nikoli na to, jak velké shluky molekul voda tvoří či na jaké frekvenci pracuje přísrtroj pro mikrovlnný ohřev.

.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Konec srandy

Příspěvek od poota »

Jsou lidé, kterým neprodám za žádnou cenu totéž, co jsem ochoten dát jiným zadarmo - poota


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

měl jsem

Příspěvek od 1220 »

na mysli vícetaktní 2 - čtyř taktní motor + generátor, to je to na čem (mooc ale pomalu dělám ) to víte drondi jsou ..... nepraktičtí, do světa se nehodí.
Možná se ozvu když to vyjde, spíš se bojím, že až to já dokončím, tak už to bude mít každej ........byl jsem karel m, ale DR se mi líbí víc, a děkuju.
Nějak se mi zdálo, že se tady dva dospěláci zbytečně vysilujou.
Ale to nic. :bye:
KDr
Naposledy upravil(a) 1220 dne čtv 11 čer 2009 11:02, celkem upraveno 1 x.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Konec srandy

Příspěvek od 1220 »

poota píše:Jsou lidé, kterým neprodám za žádnou cenu totéž, co jsem ochoten dát jiným zadarmo - poota
Promiń Peťo mám jěště 3.5 kW tos nemohl vědět, ale on to chce stejně jenom ukázat, je to legrace ne ?
Karel DR. ;)


Karban

Re: Konec srandy

Příspěvek od Karban »

poota píše:Jsou lidé, kterým neprodám za žádnou cenu totéž, co jsem ochoten dát jiným zadarmo - poota
To já taky.

Avšak určitě nejsem ochoten pomoci škodlivci v nouzi, do které se dostal díky svému grázlovství.
Stejně tak nebudu pomáhat naivnímu troubovi, kterému jsem radil, jak neskočit na podvod a on mě měl za blba, když do toho spadl.

Věř tomu, že plácálek, co se chlubí úsporou paliva ve výši 50% a doložit ji nemůže, spoří to palivo jen ve svých fantaziích.

A stejně tak ty nemáš zajímavý nápad, co bys mohl někomu dávat - snad jen to virtuální polácání po ramenou onomu "vysocespořícímu keckovi"...


:lol:


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Konec srandy

Příspěvek od 1220 »

Karban píše:Stejně tak nebudu pomáhat naivnímu troubovi, kterému jsem radil, jak neskočit na podvod a on mě měl za blba, když do toho spadl.
:lol:
Omluva předem :oops: ale mooc to poňouká : to asi mluví o sobě, nebo o kom to asi mluví , o jakýchsi žebřích ke světlu ukrytých ? kdo ví.(radil, pomáhal)
Podvodem poznání nazývá, v sobě však trochu trudný i nerudný dosti.
Omlouvám se , vím že to bylo všeobecný a ne na mně, ale skoro se to rýmovalo :lol: :lol: :lol: .
KDYBYCH VÁS ASPOŇ TROCHU CHÁPAL, TAK SEM NEBUDU PSÁT.
Zkusím to říct po vašom : Přátelé nic nezkoušejte, výzkumáky to vyzkoušely za Vás a nic dalšího už nikdy nezkoušejte. Nebo nebudeme kamarádi ?
holt cosa nostra a vaše taky ? Rěkněte ne prosím.
KDr


Karban

Re: Konec srandy

Příspěvek od Karban »

Karel DR píše:
Karban píše:Stejně tak nebudu pomáhat naivnímu troubovi, kterému jsem radil, jak neskočit na podvod a on mě měl za blba, když do toho spadl.
:lol:
Omluva předem :oops: ale mooc to poňouká : to asi mluví o sobě, nebo o kom to asi mluví , o jakýchsi žebřích ke světlu ukrytých ? kdo ví.(radil, pomáhal)
Podvodem poznání nazývá, v sobě však trochu trudný i nerudný dosti.
Omlouvám se , vím že to bylo všeobecný a ne na mně, ale skoro se to rýmovalo :lol: :lol: :lol: .
KDYBYCH VÁS ASPOŇ TROCHU CHÁPAL, TAK SEM NEBUDU PSÁT.
Zkusím to říct po vašom : Přátelé nic nezkoušejte, výzkumáky to vyzkoušely za Vás a nic dalšího už nikdy nezkoušejte. Nebo nebudeme kamarádi ?
holt cosa nostra a vaše taky ? Rěkněte ne prosím.
KDr
Pokud někdo vidí inzerovaný nesmysl - např. kouzelný přístroj na tvorbu čehosi a podobně, nevěří mi, že to nefunguje s argumentem pro naivní hlupáky typickým ("...vždyť si to sám nevyzkoušel, tak jak můžeš tvrdit, že to nefunguje...") si ten nesmysl draze zaplatí, pak mi ten člověk bude jen k smíchu, když následně brečí a shání rady, jak zpět vyrazit své prachy, co hloupě utratill za podvodný krám.

Je kolem nás málo podvodníků?

Budeme je ještě plácat po ramenou a velebit, jak jsou hodní a nám prospěšní?

8)


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od aNONym »

Karban píše:
aNONym Dr. Onte píše: http://fyzweb.cz/odpovedna/index.php?hledat=nadmolekuly
Ostatním to snad pomůže uvědomit si některé souvislosti. Ale tobě Karbane, tobě to stejně bude k ničemu. 8) Non

http://en.wikipedia.org/wiki/Molecular_mass (Karbane, tam ty nekoukej, vždyť tam si každej může napsat co chce :evil: )
překlad: http://molarni-hmotnost.navajo.cz/ (ostatním se omlouvám za ten automatickej překlad, :D :D "jeden krtek vody váží ........" :lol: :lol: :lol: )
Ne, já se ptal na co shoří voda.

Nikoli na to, jak velké shluky molekul voda tvoří či na jaké frekvenci pracuje přísrtroj pro mikrovlnný ohřev.
No vidíš a já znám několik lidí, které tohle nakoplo a pomohlo jim realizovat své sny. A po dnešku jich možná zase pár dalších přibude. :)

Ale jak už jsem říkal, tobě to Karbane bude úúúúplně k ničemu (slušně řečeno). 8) Non

A na co shoří voda? Poté, co ji spálíš, tak zase na vodu. :shock: :idea:


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Karban

Re: Bzum, bzum, bzum, bzumm,..... nejde mi to do palice,....

Příspěvek od Karban »

aNONym Dr. Onte píše:No vidíš a já znám několik lidí, které tohle nakoplo a pomohlo jim realizovat své sny. A po dnešku jich možná zase pár dalších přibude. :)

Ale jak už jsem říkal, tobě to Karbane bude úúúúplně k ničemu (slušně řečeno). 8) Non

A na co shoří voda? Poté, co ji spálíš, tak zase na vodu. :shock: :idea:
Jenže ty ulítlé sny nelze realizovat - je fuk, jak velké shluky molekul voda tvoří, jako palivo sloužit nemůže.

Voda nemá na co shořet, a tedy nemůže hořet voda na vodu.
Takže jen další tvůj blábol...

:lol:


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Konec srandy

Příspěvek od aNONym »

Karel DR píše:Není to tak dlouho možná si tady jěště None nebyl ;) , Tak jeho ecelence - zástupce sisifa - pan (zatím) Karban, nabízel z jánevíjakýho zdroje peníze za nějaké fungující věcičky. Navrhuju to urovnat : Sisyf přinese na odlehlé místo peníze, njo a dostane za ně co si zaslouží, co Ty na to ?
Nebude to hned, ale čím víc přinese, tím víc dostane .
Předvés Karbanovi některou z našich hraček bych byl ochoten pouze za předpokladu, že by byl výsledný pohyb převeden na tlak, jímž by se poháněl klecový lis. A v té kleci by byl Karban. To, že to opravdu funguje, by bylo to poslední, co by kdy spatřil. Moc hezkej pocit (ten můj). ;) Non

Za výše uvedeného předpokladu bych mu to předvedl klidně i zadarmo. A ani náklady na vyčištění lisu od Karbano-kečupu bych nijak neřešil. Přírodních hnojiv je také potřeba. :D


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Konec srandy

Příspěvek od aNONym »

poota píše:Jsou lidé, kterým neprodám za žádnou cenu totéž, co jsem ochoten dát jiným zadarmo - poota
+1 :good:


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“