Ultrazvuková mlha - oponentura

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
Odpovědět
Karban

Re: Konec srandy

Příspěvek od Karban »

aNONym Dr. Onte píše:Předvés Karbanovi některou z našich hraček bych byl ochoten pouze za předpokladu, že by byl výsledný pohyb převeden na tlak, jímž by se poháněl klecový lis. A v té kleci by byl Karban. To, že to opravdu funguje, by bylo to poslední, co by kdy spatřil. Moc hezkej pocit (ten můj). ;) Non

Za výše uvedeného předpokladu bych mu to předvedl klidně i zadarmo. A ani náklady na vyčištění lisu od Karbano-kečupu bych nijak neřešil. Přírodních hnojiv je také potřeba. :D
Vyjadřuje se takto někdo jiný, než primitiv?

:roll:


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: měl jsem

Příspěvek od aNONym »

Karel DR píše: Nějak se mi zdálo, že se tady dva dospěláci zbytečně vysilujou.
V poho. Já se u toho docela dost slušně bavím (a někomu jinému, než je Karban, ty proběhnuvší informace možná i pomůžou) :) Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Konec srandy

Příspěvek od aNONym »

Karban píše:určitě nejsem ochoten pomoci škodlivci v .... grázlovství.
Moje řeč Karbane. 8) Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Konec srandy

Příspěvek od aNONym »

Karban píše:
aNONym Dr. Onte píše:Předvés Karbanovi některou z našich hraček bych byl ochoten pouze za předpokladu, že by byl výsledný pohyb převeden na tlak, jímž by se poháněl klecový lis. A v té kleci by byl Karban. To, že to opravdu funguje, by bylo to poslední, co by kdy spatřil. Moc hezkej pocit (ten můj). ;) Non

Za výše uvedeného předpokladu bych mu to předvedl klidně i zadarmo. A ani náklady na vyčištění lisu od Karbano-kečupu bych nijak neřešil. Přírodních hnojiv je také potřeba. :D
Vyjadřuje se takto někdo jiný, než primitiv?
Klidně si mne nazývej třeba primitivem. Tímto mne nijak neurazíš. Ty rozhodně ne. 8) Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Konec srandy

Příspěvek od Pego »

aNONym Dr. Onte píše:
Karban píše:
aNONym Dr. Onte píše:Předvés Karbanovi některou z našich hraček bych byl ochoten pouze za předpokladu, že by byl výsledný pohyb převeden na tlak, jímž by se poháněl klecový lis. A v té kleci by byl Karban. To, že to opravdu funguje, by bylo to poslední, co by kdy spatřil. Moc hezkej pocit (ten můj). ;) Non

Za výše uvedeného předpokladu bych mu to předvedl klidně i zadarmo. A ani náklady na vyčištění lisu od Karbano-kečupu bych nijak neřešil. Přírodních hnojiv je také potřeba. :D
Vyjadřuje se takto někdo jiný, než primitiv?
Klidně si mne nazývej třeba primitivem. Tímto mne nijak neurazíš. Ty rozhodně ne. 8) Non
Non-e, je to fakt primitivismus, myslet si ze z karbana vytlacis neco jiniho nez - ropu :lol: PS Dam 20% ceny lisu, kdo se prida????


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Konec srandy

Příspěvek od aNONym »

Pego píše:Dam 20% ceny lisu, kdo se prida????
Já věděl, že v tom nezůstanu sám. :D Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Konec srandy

Příspěvek od 1220 »

aNONym Dr. Onte píše:
Pego píše:Dam 20% ceny lisu, kdo se prida????
Já věděl, že v tom nezůstanu sám. :D Non
přidám další pohonnou jednotku. ;) + 105 procent ceny lisu,
zamlouvám si vvýlisek na zkoumání, to by nebylo aby se tam něco mooooooc divnýho nenašlo
KDr
:bye:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Konec srandy

Příspěvek od poota »

To Karel DR: S Tebou to nemělo nic společného, či lépe řečeno, neměl jsem Tě na mysli "ani brokem".

Těm, kteří se chápeme:
pánové, berte to tak, že nás osud jenom zkouší - přece byste si nechtěli vzít něco tak ošklivého na svědomí. Vždyť i on je živý tvor a jako takový cítí bolest. Všelijakou žoužel má ten Pámbu na tom světě. A on opravdu nemůže za to, že je takový, je to jeho přesvědčení, má to za své poslání, a snaží se, seč jsou jeho chabé síly. Nenadávejte mu tedy, prosím, a neurážejte ho. Je na to totiž zvyklý, protože to mu dělají, dříve či později, tedy dle nervů a vychování, všude tam, kde třímá svou pochodeň. Všechno, co jste mu napsali a taky to, co ještě napíšete, on už četl nesčíslněkrát. Nemusí tudíž ani příliš přemýšlet, a může rovnou odpovídat to, co už tolikrát. Věřte mi, je to totéž, co MFAAA blahé paměti, jenom to nemá v hlavě tak očividně zmecherované. Ale zápal je týž.
S přáním pevných nervů - poota


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Konec srandy

Příspěvek od aNONym »

poota píše:Všelijakou žoužel má ten Pámbu na tom světě.
:D :D :good:


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Konec srandy

Příspěvek od chiq »

poota píše: ... Všechno, co jste mu napsali a taky to, co ještě napíšete, on už četl nesčíslněkrát. Nemusí tudíž ani příliš přemýšlet, a může rovnou odpovídat to, co už tolikrát...
jo jo... "... a myslím, že nebudu daleko od pravdy, když řeknu za všechny, že nemusí pršet, stačí jen když kape."


Karban

Re: Nauč se používat tuhle kolonku

Příspěvek od Karban »

aNONym Dr. Onte píše:...Nic určitého ??? :shock: :shock: :?
Sorry, ale čemu nerozumíš na pojmu Brownův plyn. Kdyžtak zkus tohle: http://www.google.com/search?hl=cs&q=Br ... Hledat&lr= snad ti těch skoro 67k odkazů bude stačit. A až budeš vědět o čem je řeč, tak se pak vrať. ;) Non
No jo.

Jenom malej detail - v těch odkazech je to samej Brownův POHYB, že jo....

Na "Brownův PLYN" těch pár odkazů ukazuje hlavně sem na tyto stránky, snad kromě tohohle blábolu jednoho přitroublýho podnikavce:
http://www.interierkm.cz/na%20vodu.html

Ale ono je to fuk, hodinky, holínky....

:P


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Nauč se používat tuhle kolonku

Příspěvek od Mim »

Karban píše:
aNONym Dr. Onte píše:...Nic určitého ??? :shock: :shock: :?
Sorry, ale čemu nerozumíš na pojmu Brownův plyn. Kdyžtak zkus tohle: http://www.google.com/search?hl=cs&q=Br ... Hledat&lr= snad ti těch skoro 67k odkazů bude stačit. A až budeš vědět o čem je řeč, tak se pak vrať. ;) Non
No jo.

Jenom malej detail - v těch odkazech je to samej Brownův POHYB, že jo....

Na "Brownův PLYN" těch pár odkazů ukazuje hlavně sem na tyto stránky, snad kromě tohohle blábolu jednoho přitroublýho podnikavce:
http://www.interierkm.cz/na%20vodu.html :P

No, chtěl jsem to nekomentovat...ale to se nedá....Karbane, co to zkusit anglicky...Brown gas...mimochodem to je docela veliká firma.....
Ach jo....A dalších odkazů na Googlu kopec.... a je tam i překladač...když nestíháš..... :lol: :lol: :lol:


Však ono to půjde!!!
Dvell
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: pát 05 čer 2009 20:15

Ticho

Příspěvek od Dvell »

A bylo ticho po pesine...
Tedy spis po foru.. nebo na foru?
Ta studena fuze nejak vychladla..

Dozvim se tedy neco? me to vazne zajima :)

Dvell


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ticho

Příspěvek od Merlin »

Dvell píše:A bylo ticho po pesine...
Tedy spis po foru.. nebo na foru?
Ta studena fuze nejak vychladla..

Dozvim se tedy neco? me to vazne zajima :)

Dvell
Vy si vážně myslíte, že tímto způsobem dokážete z někoho něco vytáhnout? :lol:
Postupujete jako nějaká zamaskovaná blondýnka...


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

...

Příspěvek od aNONym »

...
Naposledy upravil(a) aNONym dne čtv 16 črc 2009 22:59, celkem upraveno 1 x.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“