Ultrazvuková mlha - oponentura

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
Odpovědět
Karban

Ultrazvuková mlha - oponentura

Příspěvek od Karban »

Mim píše:....Jezírkový mlhovač který je schopen až 2,7 litru za hodinu ve spojení s GEET. Při tomhle spojení bylo dosaženo úspory paliva 45-55% v plném rozsahu výkonu. .

.. Krakování vodíku bylo progresivnější a dosáhl jsem úspory až 65%, ovšem na úkor vyššího odběru alternátoru a samozřejmě měniče. ...
No, asi třeba trochu více reality a méně fantazie.
Tyhle numera skutečně vypadají příliš pohádkově.... :D


*


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Ultrazvuková mlha...

Příspěvek od Mim »

Když myslíš :idea: :idea: :idea:


Však ono to půjde!!!
Karban

Re: Ultrazvuková mlha...

Příspěvek od Karban »

Mim píše:...
Když myslíš :idea: :idea: :idea:
A ne snad...?

Jestli jsi přesvědčen, že ano, navrhuju konfrontaci během následujících 72 hodin.

Vyber místo a čas, je fuk, v kolik hodin - den jich má 24...

8)


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Ultrazvuková mlha...

Příspěvek od Mim »

Karban píše:
Mim píše:...
Když myslíš :idea: :idea: :idea:
A ne snad...?

Jestli jsi přesvědčen, že ano, navrhuju konfrontaci během následujících 72 hodin.

Vyber místo a čas, je fuk, v kolik hodin - den jich má 24...

8)
Omlouvám se, ale moje odpověď nebyla učena vůbec tobě, ale tomu, kdo se ptal jako první. Tvoje přízpěvky na fóru jsem četl a bohužel, my dva bysme si asi nepopovídali, hádej proč.... :roll:


Však ono to půjde!!!
Karban

Re: Ultrazvuková mlha...

Příspěvek od Karban »

Mim píše:
Karban píše:
Mim píše:...
Když myslíš :idea: :idea: :idea:
A ne snad...?

Jestli jsi přesvědčen, že ano, navrhuju konfrontaci během následujících 72 hodin.

Vyber místo a čas, je fuk, v kolik hodin - den jich má 24...

8)
Omlouvám se, ale moje odpověď nebyla učena vůbec tobě, ale tomu, kdo se ptal jako první. Tvoje přízpěvky na fóru jsem četl a bohužel, my dva bysme si asi nepopovídali, hádej proč.... :roll:
Ale copak, tvrzení nelze doložit...?

8)


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Ultrazvuková mlha...

Příspěvek od aNONym »

Karban píše:Ale copak, tvrzení nelze doložit...? 8)
A tady tě ale zklamu. Spojení GETT + mlhovač mi to fungovalo s palivem 1:1 (91 / voda). Takže se stavím na stranu Mima, přestože mě občas seue, jak se nechá rychle otrávit a někdy občas mlží (i bez mlhovače) ;)


Karban

Re: Ultrazvuková mlha...

Příspěvek od Karban »

aNONym píše:
Karban píše:Ale copak, tvrzení nelze doložit...? 8)
A tady tě ale zklamu. Spojení GETT + mlhovač mi to fungovalo s palivem 1:1 (91 / voda). Takže se stavím na stranu Mima, přestože mě občas seue, jak se nechá rychle otrávit a někdy občas mlží (i bez mlhovače) ;)
Na hmotnostní poměr 50:50 palivo/voda motor nepoběží, určitě ne ten běžný pístový.


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Ultrazvuková mlha...

Příspěvek od Mim »

Karban píše:
aNONym píše:
Karban píše:Ale copak, tvrzení nelze doložit...? 8)
A tady tě ale zklamu. Spojení GETT + mlhovač mi to fungovalo s palivem 1:1 (91 / voda). Takže se stavím na stranu Mima, přestože mě občas seue, jak se nechá rychle otrávit a někdy občas mlží (i bez mlhovače) ;)
Na hmotnostní poměr 50:50 palivo/voda motor nepoběží, určitě ne ten běžný pístový.
No, a je to tady, tvoje historie na fóru se nezapře. Další teoretik , který nic nedělá, jen kecá a kecá a kecá....
Vypláchni si hlavu "vodou" ,přemýšlej a hlavně něco dělej!!!!!!!!


Však ono to půjde!!!
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Ultrazvuková mlha...

Příspěvek od aNONym »

Karban píše:
aNONym píše:
Karban píše:Ale copak, tvrzení nelze doložit...? 8)
A tady tě ale zklamu. Spojení GEET + mlhovač mi to fungovalo s palivem 1:1 (91 / voda). Takže se stavím na stranu Mima, přestože mě občas seue, jak se nechá rychle otrávit a někdy občas mlží (i bez mlhovače) ;)
Na hmotnostní poměr 50:50 palivo/voda motor nepoběží, určitě ne ten běžný pístový.
Potom si myslím, že nevíš, co se schovává za zkratkou GEET. Nebo snad jo-o :? :|


Karban

Re: Ultrazvuková mlha...

Příspěvek od Karban »

Mim píše: No, a je to tady, tvoje historie na fóru se nezapře. Další teoretik , který nic nedělá, jen kecá a kecá a kecá....
Vypláchni si hlavu "vodou" ,přemýšlej a hlavně něco dělej!!!!!!!!
Navrhl jsem konfrontaci ...

8)


Karban

Re: Ultrazvuková mlha...

Příspěvek od Karban »

aNONym píše:...Na hmotnostní poměr 50:50 palivo/voda motor nepoběží, určitě ne ten běžný pístový.
Potom si myslím, že nevíš, co se schovává za zkratkou GEET. Nebo snad jo-o :? :|[/quote]
Potíž je v tom, že hmotnostně 50/50 už nelze spálit za běžných pracovních podmínek tepelného pístového motoru....


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Ultrazvuková mlha...

Příspěvek od aNONym »

Karban píše:Na hmotnostní poměr 50:50 palivo/voda motor nepoběží, určitě ne ten běžný pístový.
Při volnoběhu, bez zátěže, je možno se dostat až na poměr 20:80 (paliva stále stejná) 8)


Karban

Re: Ultrazvuková mlha...

Příspěvek od Karban »

aNONym píše:
Karban píše:Na hmotnostní poměr 50:50 palivo/voda motor nepoběží, určitě ne ten běžný pístový.
Při volnoběhu, bez zátěže, je možno se dostat až na poměr 20:80 (paliva stále stejná) 8)
I v režimu bez zátěže se neudrží trvale v chodu.
Tohle prostě nehoří...

8)


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Ultrazvuková mlha...

Příspěvek od Mim »

Karban píše:
aNONym píše:
Karban píše:Na hmotnostní poměr 50:50 palivo/voda motor nepoběží, určitě ne ten běžný pístový.
Při volnoběhu, bez zátěže, je možno se dostat až na poměr 20:80 (paliva stále stejná) 8)
I v režimu bez zátěže se neudrží trvale v chodu.
Tohle prostě nehoří...

8)
GEET, neodpověděl jsi na otázku kolegy? Ty nevíš ani, co to je viď? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Však ono to půjde!!!
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Karbane..karbane, ty starý pesimisto. Kdo chtěl důkazy na tomto fóru, nikdy nic nedostal.Ty dopadneš úplně stejně. Důkazy si můžeš vyrobyt jedině sám sobě. Pak budeš chytřejší, možná? Výzvy tvého druhu, požadavky důkazů, jsou zřejmě dobré jen pro kovboje, kteří tasý(kua, jaký se tady píše ypsilon?) obratem, provokace, tady to nefunguje!
Hezky si čti a dej si pokoj.
Jo jak si mohl číst dříve, každý kus se musí doladit, jen proto že jsi vytvořil nějaké podmínky, ještě neznamená že to bude rovnou fungovat na 100%
Naposledy upravil(a) lajos dne čtv 05 úno 2009 0:36, celkem upraveno 1 x.


Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“