Proč magnetické motory nefungují

Své příspěvky můžete psát do "Diskuze".
Odpovědět
Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od Jirkason »

hmmh, věř bukimu souhlasim s nim, ma pravdu, toto neni že hop na krávu a máš tele, jsou to podvodnici,
delaji si z lidi prdel,...ja toto delal uz pred lety taky nejaky kokotek to ukazoval, mel jsem presne stejne neodimky,
a hral jsem si s tim noo, hodne dlouho, je to kravina,...!!!


hmmh
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 01 kvě 2015 4:49
Dostal: 2 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od hmmh »

Na youtube sú zobrazené aj neúspešné pokusy a na nich je okamžite vidieť, v čom robia chybu. Prečo oni nepodvádzajú? Je to len o schopnosti človeka to dokázať. Ak niekto na to nemá, tak ani roky mu nepomôžu to zmeniť. Ty Jirkason ťažko mi zmeniš názor, ak si nebol ochotný odpovedať na otázku. Klamári a podvodníci sú na oboch stranách. Tí druhí potrebujú potlačovať pravdu o tom, aby náhodou sa to masovo nerozšírilo a skazená mašinéria trhu a ekonomiky tým nebola porušená.
Naposledy upravil(a) hmmh dne úte 02 čer 2015 18:06, celkem upraveno 1 x.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od Jirkason »

hmmh: nrekl jsem ze mag. motory nefunguji, mluvim o konkretni kravine s ventilatorkem kde ma zabudovany miniaturni magneticky spinac a baterii mikrocipem pro zvyseni napeti.
Psal jsem vzdy ze mag. motory bezne slapou,...ovsem je to draha prace na nakup neodymu.
Delam na rozumejsich vecech.
Jen veř, a makej, to je v poradku.
J.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od martin11 »

:idea: ...došel jsem k názoru, že MM bude pracovat pouze za těchto podmínek.
1. soustava- MM bude umístěna ve vakuu
2. soustava bude umístěna při teplotě blízké absolutní nule
3. soustava nebude mít žádné ztráty třením
4. na soustavu nebude působit žádná vnější gravitace / např přitažlivost Země/
5. soustava bude rotační nebo kmitavá - oscilační
6. soustava se roztočí na max obvodovou rychlost rovnající se rychlosti světla, nebo se rozkmitá na rychlost světla
7. soustava se roztočí-rozkmitá sama bez jakéhokoliv vnějšího impulzu.

z těchto důvodů jsou všechny MM které jsou prezentovány podvodem a protože výše uvedené podmínky nelze v pozemských podmínkách dodržet je nestrojení MM nemožné. Totoje moje vlastní úvaha a lze s ní polemizovat ...s úctou martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od A(&F) »

martin11 píše::idea: ...došel jsem k názoru, že MM bude pracovat pouze za těchto podmínek.
... :shock: / :D ... a na základě čeho jsi došel k jednotlivým bodům ?? ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
buky
Zasloužilý člen
Příspěvky: 835
Registrován: ned 17 kvě 2009 22:21
Dal: 10 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od buky »

hmmh píše:
Aký máš na to dôkaz. že je použtá baterka? [/quote]

Hehe, ktosi to tu už podal z YouTube, ale neviem kde sa to presne nachádza.
hmmh, ty si strašný chytrák, dokonca vieš kde kto robí akú chybu, namiesto toho aby si to sám vyskúšal a tú chybu napravil.


hmmh
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 01 kvě 2015 4:49
Dostal: 2 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od hmmh »

martin11 píše: :idea: ...došel jsem k názoru, že MM bude pracovat pouze za těchto podmínek....
To je teda nekonečná blbosť. :roll:
Naposledy upravil(a) hmmh dne stř 03 čer 2015 14:47, celkem upraveno 1 x.


hmmh
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 01 kvě 2015 4:49
Dostal: 2 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od hmmh »

buky
No stredoveká barbarská inkvizícia donútila človeka priznať zločiny, ktoré nikdy nespáchal. Niektorí ľudia sú ako stádo hlúpeho dobytka, ako bača pískne, tak idú. Tí, ktorým to funguje, sú z ľudí otrávení. A tak radšej ustúpia, aby mali pokoj.

Mám v pláne to uskutočniť, ale teraz mi čas zostáva iba na dôležitejšie veci... :(


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od martin11 »

hele hmmh...seš nějakej chytrej....měl jsi někdy v ruce magnet, prostudoval jsi někdy něco kolem magnetů.
já ano....můžeš napsat v čem je to blbost...notabene nekonečná....já vím svoje, pracuji na tom již několik roků.
Anri se ptá jak jsem došel k těmto bodům...jednoduše....dlouhodobým...vlastním studiem... :pivko: martin11 :D

p.s. prosím moderátora tohoto vlákna o napomenutí přispěvatele hmmh, protože mne urazil tím, že prohlásil, že moje myšlenka je blbost.... :idea:


... věřím, že se " TO " povede ......
hmmh
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 01 kvě 2015 4:49
Dostal: 2 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od hmmh »

Koukej martin11, to čo si opísal, by fungovalo na hocijaký mechanizmus fungujúci iba na vlastnej zotrvačnosti a nepotreboval by žiadnú vonkajšiu silu. A nič nemôže fungovať bez vonkajšieho impulzu...akcia-reakcia. Existuje také niečo, ako magnetická sila... :roll:


buky
Zasloužilý člen
Příspěvky: 835
Registrován: ned 17 kvě 2009 22:21
Dal: 10 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od buky »

hmmh píše: Existuje také niečo, ako magnetická sila... :roll:
No a? to vieme a čo ďalej ? Tu v drvivej väčšine vieme z vlastnej skúsenosti, že aj tak sa ti to nebude samočinne hýbať bez vonkajšjeho impulzu (sily)
Ty si akurát zbadal video, kde ventilátor roztáča odpudivá sila magnetov a tvrdíš, že to funguje a ak to niekomu nefunguje, tak ide na to zle a robí niekde chybu. Ver si čomu chceš ale jedno je isté, tvoj pohľad na MM k ničomu pozitívnemu nevedie.


hmmh
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 01 kvě 2015 4:49
Dostal: 2 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od hmmh »

buky Ten impulz je magnet. Tych videií som videl asi 20. Mám problem teoreticky dobre naštudovaný. A treba k tomu pristupovať aj filozoficky. Človek má určité hranice, kam až zájde.
Aký je dôvod, prečo by to nemalo fungovať? Iba kecy o tom, že to nefunguje. Ale nikto, kto by dokázal opísať dôvod, pretože žiadny neexistuje. A čo mňa je po tom, že sa tým zaoberá pár neschopných ľudi. Preto na druhých sa neodvolávaj. Zmanipulovaní sa potom snažia zmanipulovať druhých.


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od Jirkason »

Ahoj kluci, prominte ale vase hovory jsou plácání do vody, jako sebranka blbcú!
Dejte si otazku! Verím v Boha?...jako zivý a inteligentni zdroj veskereho zivota deni a stvoření?
Pokud tvoje odpoved je ze ne, máš to spočítané.
Ted si mnozi reknou jak toto souvisí s hledanim alternativni energije? Kdo vytvořil tvuj mozek?
Tedy ukol No.: 1, najdi Boha, potom bude pro tebe vsechno snadneji chápt a ne tady i jinde kydat nesmyslne naucene a vykonstruhovane teorije. Par testu s magnety? Par nesmyslnych testu v simulatoru, ktery ti ukaze zase jen to co znaji bezni lide.
Vís o tom ze zem jako takova-planeta je živá, dýcha i hovoří svoji řečí? Ani kamen není mrtvý.
Pokud toto nechapeš a nepŕijmeš jsi šedý dav-stádo!
S pozdravem,
J.


hmmh
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 01 kvě 2015 4:49
Dostal: 2 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od hmmh »

"...a ne tady i jinde kydat nesmyslne naucene a vykonstruhovane teorije."
Presne tak. Tieto teórie sú pre nekoho ako modla k uctievaniu. Pre iných sa stávajú pokušením, ale okamžite pri vlastnom neúspechu im oddane uveria. A všetkých ostatných, ktorých neúspech sa netýka, označujú bez výnimky za podvodníkov. A toto je prejav ortodoxnej viery, kedy už nemajú ochotu vlastný názor zmeniť. Tieto nezmyselné teórie sa ďalej v čase prenášajú ako dogma, verejne ohlasujú a neskúsenú verejnosť nimi manipulujú. A vieme, ako slepá viera presadzuje hlúpe názory a myšlienky. :enaughty:


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Proč magnetické motory nefungují

Příspěvek od martin11 »

:bhead: ...je zajímavé do jaké roviny se může dostat diskuze na tema "proč magnetické motory nefungují"...
pánové nechcete se odsunout s vaší diskuzí někam do :ptrain: ...... :pivko: martin11 :D
p.s. ...nebo si založte vlákno, "kterak magnetický motor s pomocí boží fungovati bude".... :idea:


... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Seriál o magnetech + Diskuze“