ESP a Silvova metoda

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: ESP a Silvova metoda

Příspěvek od alfka »

Ahoj brtniku,

uf, no hlavně ti držím pěsti jak nejlíp umím a přeju zdraví.
Očista je dobrá všeobecně , ale nedovedu ti říct jaká je v tvém případě ta správná a nejlepší, ale na to tady v patřičných sekcích najdeš opravdu chytré lidi, kteří mají velkou zkušenost co a jak používat.
V tvém případě bych řekla, že je hlavní, že víš, kde se stala chyba, žes prakticky přestal žít svůj život, přestal ses smát a plakat, přestal ses radovat ze života. Tvoje nemoc je řešením minulých, v podvědomí zasunutých výrazně chybných názorů. Je důležité si to uvědomit, odpustit si, dostat to ze sebe...
Dovolím si sem pro tebe vložit jeden dokaz, doufám že to nebude vadit..., určitě se na to podívej, stojí to za shlédnutí a zamyšlení :)
Mej se moc hezky a určitě napiš. Ahoj Alfka.


brtnik
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 04 úno 2008 22:27
Dal: 1 poděkování

Re: ESP a Silvova metoda

Příspěvek od brtnik »

Ahoj alfko,
jsem Vašek, přezdívka brtník, protože včelařím a mám rád přírodu.
Děkuji za velmi výstižný odkaz, opravdu dobrý.
Začalo to teplotami nad38 bez známek nachlazení a kašle, později bolestmi v kříži. Obvodák nedokázal stanovit diagnozu. Pátý den už jsem nemohl vydržet bolestí, v nemocnici po dlouhých rozborech nakonec odhalili příčinu a odpoledne mně vezla sanita na hematologii kde jsem teprve navečer dostal něco proti bolesti. Ale tady mně opravdu pomohli, nastoupil jsem dlouhou léčbu chemoterapií cca1,5 roku v cyklech měsíc v nemocnici a 10 dnů doma. Cítím se dobře, jsem bez obtíží, chemo docela snáším, jen je člověk velice slabý (fizicky).
Když jsem onemocněl, hned jsem si vzpoměl na svého dobrého kamaráda, který říkal nevěř hned všemu co ti předkládají. A podívej se také jinam. Když jsme se bavily o náboženství, doporučoval mi přečíst si Hovory s Bohem od Wolsche, měl pravdu.
Již od 18let mě něco táhlo, zajímat se o duchovní vědy (ještě za totality), potom přišla rodina děti, práce nebyl čas, a to je asi to špatné, vše má být v rovnováze.
V nemocnici jsem začal číst Hovory, nato jsem se snažil pozitivně myslet, a několikrát deně opakoval, jsem zdravý a děkuji ti že jsi mě uzdravil. A vše jsem doktorům posvěcoval, aby se jim podařilo co chtějí. Až nyní jsem pochopil, že je potřeba citový prožitek. Ale právě toto mě dělá potíže, probudit v soě emoce.
Hezké zážitky přeje Vašek


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: ESP a Silvova metoda

Příspěvek od alfka »

Ahoj Vašku,

těší mě Katka :D
Ano teplotou, která neklesá se projevila rakovina u všech lidí, které s touto nemocí znám+ samozřejmě další potíže. Ovšem to bylo už bohužel vždycky ve stadiu, kdy na řadu přišel špitál, operace, chemoterapie, léčba. Tvůj kamarád je velice chytrý a měl pravdu. Nejsem ale žádná vědma, jen píšu co jsem prožila já nebo mojí blízcí a kamarádi, co znám a mám vyčtené z knížek. Hovory s Bohem mám doma, sice jsem tuto knížku nepřečetla celou, protože je to na mě velice těžké čtení, musela jsem se pořád vracet, abych vůbec pochopila. Nevím jestli o této knížce víš, že když máš nějakou otázku nebo problém, stačí si ji vzít, poprosit o odpověď, náhodně otevřít a kam ti padnou oči, tam odpověď najdeš.
Už poprvé jsi psal, že bys chtěl zkusit Alfu nebo Silvovu metodu / ono je to v podstatě to samé/, ale že máš obavy.. Čeho se bojíš? Že probudíš věci které spí? Že uvidíš sám sebe v situacích, které vidět už nechceš? Nic z toho se nestane, když to nebudeš chtít a hlavně se toho nesmíš bát, protože strach je energie, která by to živila... Ale samozřejmě to musíš vycítit jenom ty, nikdo jiný, zda ano nebo ne.
Chtěla bych ti ještě poradit s tím odpuštěním sám sobě, nestačí si jen sednout do křesla a říct si odpouštím si, potřebuješ si odpustit a dostat to ze sebe. Stoupni si před zrcadlo, podívej se sám sobě hluboko do očí a odpusti si všechno co bylo špatně. Až přijde příval emocí nech je, ať to jde všechno ven. Měla by přijít obrovská úleva, řekni si, že teď jsi nový člověk, že od teď je v tvém životě jen dobro a láska a usměj se na sebe. Usmívej se kdykoliv to půjde . Tvoje energie se přemění na frekveci štěstí. A začneš ho skutečně prožívat. Zkus zavzpomínat, co ti dělalo skutečnou radost, když si byl třeba malý kluk, když sis hrál a znovu se nauč hrát si. Znovu si dovol být šťastný.
Ještě k tomu duchovnu, někdo má k němu blíž jiný dál, tak to prostě je a je to v pořádku, ale i tady platí pravidlo všeho s mírou. A budu se opakovat, když napíšu - je důležité žít svůj život.
Držím ti pěsti, aby se ti dařilo :) a měj se krásně.
PS: a usměj se :D


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: ESP a Silvova metoda

Příspěvek od alfka »

Ahoj všem :)


minule jsem vám naposled řekla, jak to vypadá v pracovně, které základní věci má mít a kdo jsou to poradci.
Dnes vám povím jak si přizvu hosta a jak ho lze například léčit.

Takže vstoupím známou cestou do pracovny, očistí mě zářivé světlo, přivítam se s poradci.
Usednu do svého křesla a počítám od 10 do 1. Tím jdu opět ještě níž do hladiny Alfa.
Dýchám uvolněně, dech je klidný, pomalý... a přeju si, aby vstoupila do mé pracovny osoba XY.
Otevřou se dveře pro hosty a přichází ona osoba. Není tam skutečně, ale jde o energetickou
kopii. Dveře se zavřou a já přivítám svého hosta. Co je důležité, než začnu cokoliv dělat, požádám ho o svolení, pokud by řekl že ne, nikdy nepokračuju. Poděkuju mu za to, že přišel a pošlu ho zpět. Já teda požaduju souhlas i z jakéhosi morálního hlediska na fyzické urovni, ale být nemusí. To je jen moje zásada. Pokud mám souhlas v pracovně zavolám si k sobě poradce, aby byl každý po mém boku a můžu začít pracovat.
Poota krásně popsal na straně 5-6 jak se v pracovně pracuje, používám totožnou techniku.

Pokud bych nevnímala obrazy a neviděla bych co se děje, musím se tím pádem spolehnout pouze na své ruce a jejich vnímání energie.

Jednoduchá ukázka, co to ta energie vlastně je, co mám na těch svých dlaních vlastně cítit a jak si na ni sáhnout je tato:
Ted skocím do reálného světa, nejsem v Alfe.
Vyzuju si boty, ponožky nevadí, stoupnu si na zem, malinko rozkročím nohy tak asi na 30 cm, moje telo je uvolněné a narovnám se, ruce volně podél těla.
V loktech pokrčím ruce, dlaně jakoby do mělké mističky - ve zvdálenosti asi 30cm, prsty u sebe.
Začnu pružit, jako bych chtěla načechrat malý polštář, zhruba 5cm tam a zpět.
Ucítím v dlaních svou vlastní energii, jakoby tam ten polštářek skutečně byl. Čím více pružím, tím víc ji cítím. Po chvilce, pokud jsem na vnímání energií víc citlivá, se víc aktivují čakry v dlaních a můžu cítit brnění, mravenčení,šimrání, teplo nebo jinou pro každého člověka specifickou změnu.
Tento pocit si zapamatuju, protože až budu v Alfe, na dlaních při léčení jiného člověka poznám podle pocitu energetický blok nebo nemoc, jelikož ta nebo to se bude pocitově chovat jinak.

Tento cvik nemám z Alfy, ale myslím si, že je na ukázku vnímání energií super :)

Pokud v pracovně udělám vše co chci, hosta pošlu zpět, předtím mu poděkuju, pak poděkuju poradcům, očistí mě světlo ve dveřích a odcházím stejnou cestou zpět.

Pokud vás to zaujalo až sem, hlavně po tom, co jste si sáhli na energii :) doporučuju opět absolvovat kurz, protože můj popis není návodem a co je hlavní naučí vás tam postupovat tak, aby jste nikomu ani sobě neublížili... Já bohužel nejsem ten správný člověk, jen vám můžu nastínit možnosti, které pro vás nemusí být skryté :)

Takže těším se na vaše reakce.
Příště vám napíšu jak se v Alfě nabíjí na pařezu, což je velký zážitek i na fyzické úrovni :)

Mějte se krásně, ahoj Alfka.


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: ESP a Silvova metoda

Příspěvek od alfka »

Ahoj všem ;)

vím, že jsem vám slíbila nabíjení na pažezu, ale skočím trošku jinam, protože mám pocit, že by to pro vás mohlo být přínosné a vzhledem k blížícím se vánocům, shonu a stresu i potřebné.
Nebude to zrovna neco k hladine Alfa, i kdyz tam to funguje mnohem líp.
Nápíšu vám něco málo o osobní energetické ochraně a očistě.
Myslím si, že je uplně jedno čemu ve svém nitru věříte, zda je to Bůh, Matka příroda, vesmír nebo třeba andělé. Jde o to požádat o vnitřní ochranu pro sebe, pro své blízké, pro svůj domov, prostě pro všecho co je vám blízké...

Každý večer před spaním nebo kdykoliv během dne, ale před spaním to bude nejlepší, protože jste přirozeně co nejblíž hladině Alfa poprosím nejdříve o svoji očistu.
Prosím o ochranu a o očistu svého těla, aury a všech mých čaker od všech temných a nízkých energií a prosím o vytvoření ochranného štítu proti těmto energiím.
Prosím o vyčištění všech místností a prostor, ve kterých se nacházím, a ve kterých se zítra nacházet budu, od všech temných a nízkých energií.
Nyní přidám pozitivní věty, vůbec neříkám nic o tom co nechci, soustředím se jen na to, co chci-
takže například : Prožívám naprosté fyzické zdraví, jsem šťastná, mám hodně přátel , přitahuju do svého života dobré lidi, daří se mi v práci, mám spustu energie, mám vždy dobrou náladu.
atd. prostě všechno co chci. /dejte si práci s tím vymyslet správně své přání - pozitivní větu- to je klíč k úspěchu/
Toto je dobré si zavést jako jakýsi rituál a možná budete překvapeni jak rychle to funguje, jen musíte být otevřeni změnám, které s tím přicházejí a vydržet než přijdou, u každého je to jinak dlouhá doba, průměrně tak týden než se dají věci do pohybu:)

Potom se soustředím na své blízké, pokud bych neměla čas vyjmenovávat všechny, na kterých mi záleží použila bych jednoduchou věc a řekla bych to takto:
Prosím o chranu a o očistu všech, kteří mě mají rádi... a dál bych pokračovala jako u sebe.

Sami si to můžete utvořit podle sebe, jen začátek by měl být stejný.
Možná bude trošku těžké, ze začátku udržet myšlenku jen u toho co chcete a všechno správně vyslovit, ale po čase to bude hračka.

Takže držím vám pěsti. Ať se vám daří a ať jste šťastní :)

Alfka.


turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: ESP a Silvova metoda

Příspěvek od turtle22 »

Díky za připomenutí Alfy, jsem také absolventkou (to už bude možná 15 let), některé věci mi utkvěly dost pevně. Jdu si přečíst důkladně.


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: ESP a Silvova metoda

Příspěvek od alfka »

turtle22 píše:Díky za připomenutí Alfy, jsem také absolventkou (to už bude možná 15 let), některé věci mi utkvěly dost pevně. Jdu si přečíst důkladně.

Ahoj :D

jee, tak to je super, tak urcite napis, treba jsem neco duleziteho nechtene vynechala..

Mej se krasne, ahoj Alfka :)


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: ESP a Silvova metoda

Příspěvek od alfka »

Ahoj všem,

dneska jsem si řekla, že přišel čas, abych se vydala nabít na pařezu.
Je to metoda jednoduchá, ale s velkým účinkem a hlavně ji na svém těle skutečně cítím, což mi v počátcích s Alfou dávalo důkaz, že se opravdu něco děje..

Sestoupím známou cestou do hladiny Alfa, pak do svého tajného koutku a vydám se na jednu z cest. Je to cesta velice příjemná, jelikož vede lesem a když už v Alfe všechno vidím, cítím a vnímám, kochám se pohledem na stromy a přírodu, vnímám vůni a klid lesa. Po krátké době dojdu na paseku, která je prozářená sluncem a uprostřed této paseky je pařez.

Přijdu k němu, sundám si boty a bosýma nohama na něho vystoupím a narovnám se.
V tento okamžik nastane velice příjemný pocit, který si navždy zapamatuju a to, že splynu s pařezem. Cítím a vnímám kořeny pařezu, stále hlouběji a hlouběji, až se stanou mou součástí těla.
Automaticky začnu čerpat čistou kosmickou energii, která vstupuje čakrou na vrcholku mé hlavy, vnímám jak prozáří mou hlavu, krk, trup až dolů a vystupuje přes nohy do kořenů hluboko do země. Po té začnu čerpat energii matky země, která proudí kořeny do nohou, nahoru přes celé tělo a tryská z hlavy ven. Tento proces několikrát opakuju, dýchám uvolněně a vnímám jak se každá buňka mého těla plní energií. Po pár opakovaných střídáních kosmické a zemské energie začne pulsovat zcela sama a i já sama si můžu rozhodnout u které energie skončím a kterou energii si v těle ponechám.
Proces můžu ukončit kdykoliv a to pouhou myšlenkou. Poděkuju, slezu z pařezu, obuju si boty a odcházím po stejné cestě jak jsem přišla.

Na svém skutečném těle /při čerpání/ vnímám proudy energie právě tak, jak na pařezu probíhají a je to naprosto úžasný pocit :)

Když už jsem v sestupu do hladin zběhlá a nesnu hned v tajném koutku a tuto metodu budu praktikovat třeba před spaním, nebude se mi pak chtít spát, protože budu plná energie jakobych se právě hodně dobře probudila.
Čím víc učím tělo čerpat energii, tím větší prožitek a jeho intenzitu získám.
V pokročilém stádiu ovládání Alfy si můžu vytvořit rychlý vstup do hladin, který mi zabere třeba 3 vteřiny s okamžitým vstupem na pařez a čerpám kdykoliv behem dne, aniž by to kdokoliv z okolí postřehl a na těle vnímám nabíjení energií jakobych tam vstupovala pomalejsí metodou.
Jde pouze o cvik.

pa Alfka :)


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: ESP a Silvova metoda

Příspěvek od alfka »

přikládám velmi výživnou přednášku pana Velechovského, který mě naučil pracovat v Alfě.
Video má 1,5 hodiny, ale rozhodně stojí za shlédnutí... , její název zní : Jak nás ovlivňuje naše mysl



Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: ESP a Silvova metoda

Příspěvek od Slavek Krepelka »

alfka píše: .... přikládám velmi výživnou přednášku ....
Pana Duška na stejné téma :D

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Meditace a tvorba léčivých frekvencí mozkových vln

Příspěvek od hanka »

Zajímavá přednáška Milana Calábka o vlivu různých meditací na tvorbu frekvencí mozkových vln, co o frekvencích mozkových vln nevíme a jak je můžeme vědomě používat (nejen) při léčení.
http://cestyksobe.cz/milan-calabek-medi ... tavum/3434

:bye:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování.

Příspěvek od LenkaX »

Ahoj viděla jsem a doporučuji :-)
mě v přednášce zaujalo to dívání se jakoby zpět ,tím naladění se na delta vlny a následná samoléčba .L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

delta vlny

Příspěvek od hanka »

Meditace na delta vlnách mě také zaujala a samozřejmě to zkouším :) . Jestli to děláš taky, Leni, jak Ti to jde? Mně se nedaří udržet se na delta vlnách, vlastně ani nevím, jestli se tam vůbec dostávám, protože koncentrovat delší dobu pozornost jenom na jedno místo mi teda moc nejde.
Ahoj, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Delta vlny

Příspěvek od poota »

Zkušenosti ze Silvovy metody jsou takové, že na Delta frekvencích není možné zůstat při vědomí - je to údajně frekvence, na které "komunikují" přímo buňky jednotlivých orgánů. Takže v Silvovce se přímá vědomá komunikace s buňkami či orgány obchází tak, že se naprogramuje technika, která vědomé působení v hladině Alfa "překládá či transponuje" tak, aby působilo v hladině Delta.
Hladina Delta je typická pro bezvědomí, do něhož člověk upadá tehdy, když už jakékoli vyšší hladiny nejsou schopné jeho problémy řešit - právě proto jsou jako nepotřebné vypnuty a organizmus se přepne do hladiny, ve které je schopen přijímat pro svoje přežití jen ty nejzákladnější potřebné informace, a to buď z okolí a nebo z Kolektivního vědomí.
Samozřejmě nemůžu ručit za to, že Delta vlny v Silvově metodě jsou to samé, co pod Delta vlnami prezentuje Milan Calábek.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Delta vlny

Příspěvek od hanka »

Delta vlny by měly být Delta vlny ať je popisuje kdokoliv - důležité je, aby měly frekvenci 0,5 -3 Hertze. Milan Calábek o Delta vlnách říká ve své přednášce v podstatě totéž (ve 14.58 - 22.15 minutě). Navíc však nabízí způsob, jak se pomocí speciální meditace do Delty dostat a zdá se, že ví, o čem mluví. Silvova metoda pracuje s hladinou Alfa, což je fajn. Ale dosáhnout hladiny Delta by bylo ještě lepší, ať se do ní člověk dostane jakkoliv (meditací nebo naprogramovaním se)... jenom to umět :ethink: :)
Ahojky, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Odpovědět

Zpět na „Universum“