Morgellony, alebo obyčajný prach

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Morgellony, alebo obyčajný prach

Příspěvek od haluzakfest »

Vážený, nikdo z ČR o této nemoci neví víc než já, stačila první fotka a vítej v klubu. Fotky typické, mám jich stovky jen od sebe, a mohl bych mít tisíce z celého světa. Pokud jste si ještě nezažil vrchol tohoto.. já tomu od první chvíle říkám svinstvo, to totiž není nemoc, ani plíseň ani parazit, ale jak kombinace všeho dokupy a ještě se to rozvádí přes rostlinné informace. Pokud jste to nejhorší ještě nezažil, doporučuji pít CDS2 co nejdřív. Dokud vám nebude zřetelně lépe, a připravit se na cokoli. Nevím jak to máte s prací a volným časem, každopádně vy musíte najít svou vlastní cestu jak tomuhle zatnout tipec.. je to cesta která mě trvala dlouhé roky. Na jejím domnělém konci jsem vždy během vánoc vyloučil.. tady je odkaz na to co jsem vyloučil i mé prupovídky k tomu. a najděte si v tom kanálu další videa.. Mě už nebaví pořád dokola vysvětlovat co už jsem x krát někde napsal nebo jinak sdělil. Navíc mi teď dala vědět nějaká paní z anglie přes Facebook, jejíž dceru tohle podle všeho nezvladatelně drtí.. Vím co to dovede.. Jak jste na tom psychicky a s energii? Jste unavený ? Máte psychické problémy ? Úzkost ? Deprese.. může za to tohle, a pokud jste i jinak nemocný, může za vše, zrovna se zbavuji dalších částí tohoto svinstva a jednoznačně pociťuji ten stav, a tenhle stav, kdy máte dobrou náladu a energie že nevíte co s ní, tohle je zdravý stav. Mě tahle nemoc málem zabila, teda nezabila by mě přímo, spáchal bych sebevraždu dřív než by se to stalo, ze zahraničních vebů jsem se dozvěděl takové hororové situace, navíc jsem je i na sobě pozoroval. Dočetl jsem se jak to skončí když mě to dostane a to vám sem nebudu ani psát, hlavně nezoufejte a nepanikařte. Je to houževnaté svinstvo, ale není mocnější než vy. Tudíž pro začátek vyzkoušejte postupně tento seznam: Vilcacora, kopřiva čaj, vyměňte používaný tuk na vaření za kokosový, pijte dost tekutin a razantně omezte sladké. Začněte užívat borax, ale začněte s tím nejmenším možným množstvím, borax mě osobně pomohl nejvíc, začal jsem se po něm vždy šíleně potit a vždy mi taky vyběhly boláky na ksichtě. Ale pak byl dlouhé měsíce klid. Raději se nedívejte na video, je to poslední překvápko co jsem ze sebe dostal, a právě chlašťu CDS2 jak to jen jde, a myslím že tohle je poslední fáze léčby. Cítím se naprosto skvěle! Měl jsem nepříjemný psychický diskomfort, který zmizel jak mávnutím kouzelného proutku!


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Morgellony

Příspěvek od haluzakfest »

Slavek Krepelka píše:
jao píše: V každom kúsku sú tie farebné umelé vlákna rôznych farieb. Skúste si to pozrieť aj vy.
Ocenil jsem Tvou snahu, ale byl bych opatrný se závěry. On ten náš nosánek je záchytnou stanicí kde jakého svinstva ve vzduchu a ono může jít o vlákna ze tkanin, která se normálně ve vzduchu vyskytují jako prach. Bez chemického rozboru se to určit nedá. Podívej se jenom, co se nastřádá pod postelí, za ledničkou, pod sporákem a podobně, když se to velice často nesmějčí, a to jsou ty větší vlákna, který se do vzduchu nedostanou. Rozhodně bych nepanikařil.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Při vší úctě k Vám, nemáte tušení oč jde.. Ale naprosto rozumím snahám najít střízlivé vysvětlení. Můj názor je že to nemusí být nutně z chemtrails, původ tohoto má několik velmi složitých teorii které se na víc propojují a zkrátka, nemám problém rozluštit cokoli ale v tomhle aby se prase vyznalo, navíc nejsou téměř žádné pevné záchytné body. Mě osobně stačí to jak jsem zpozoroval jak se k tomuto staví CDC.. až hystericky vše popíralo od počátku a co jsem se nedávno dozvěděl o té studii za 500 000$ tak do studie byli vybráni účelově nevhodní kandidáti z určitého okruhu vybraných lidí. Navíc, systematicky CDC proškolilo a pustilo do světa šířit desinformace své odborníky.. to jsou oni Obrázek, dále celkově ta nemoc člověka vede do těch největších šíleností a konspirací.. Dodnes nemohu s určitostí říct, co to vlastně je a odkud to pochází.. Ale rozhodně tyto vlákna co vidíte na fotkách nejsou s textilu, mám ta samá těch samých barev, a žádný takový textil nenosím..
Naposledy upravil(a) haluzakfest dne pon 02 pro 2019 0:45, celkem upraveno 1 x.


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: Morgellony - prach

Příspěvek od haluzakfest »

jao píše:Slávku ako vždy, máš pravdu. Je to pozemský prach. Zväčšil som si trochu prachu zo zeme a sú to tie isté vlákna.
Myslel som to skôr ako zaujímavosť, koľko smetia je okolo nás a čo denne vdychujeme. Po určitých životných skúsenostiach je panika u mňa skoro vylúčená :D. Ospravedlňujem sa, ak môj príspevok tak vyznel a ďakujem za ocenenie. :pivko:
Já bych také utekl nejradši k jakékoli střízlivější teorii.. ale řeknu vám to narovinu, celý prostor kde obýváte, je tím zamořen, nemáte třeba pocit, že musíte nějak často utírat prach a nadměrně se usazuje? A nebo nemáte okolo sebe, nebo v bytě někde, nadměrně malých mušek ? a všelijakého drobného hmyzu.. Pak si položte logickou otázku, vysáváte doma nosem ? Tak proč by jste tam měl mít takové smetí.. je možné že z poletujících vláken. Já třeba v nosním hlenu neměl tyto vlákna nikdy, ani teď je nemám.. Zato jsem je měl pod kůží, a vytahoval je skrze boláky na ksichtu.. nebo jsem třeba jednou měl tento "prach" pod tričkem poseté celé záda... nesnažte se v tom moc hledat nějaké vysvětlení, spíše se snažte toho zbavit. Nebo dělejte co chcete, ale já už řešil tohle na světovém vědeckém foru a tam už jsou s vysvětlením dále. Samozřejmě že to také sváděli na prach, do chvíle, než jsem tam přišel s pravidelným šestiúhelníkem, což i na to měli odpověď, prej jsem striptérka a mám to makeup ze stripklubu, ve kterém jsem mimochodem v životě nebyl.. pak to vysvětlovali kosmetickými přípravky či makeupem, problém je v tom že makeup u nás nikdo nikdy nepoužíval a stejně tak takové kosmetické přípravky. Zkrátka tomuhle málo kdo je schopen věřit. Protože to je tak bizarní a nemožné. Já vím co jsem viděl v tom nejhorším. Bylo to jak z hororu, zuby šly do háje byl jsem bledý jako stěna, strašné trávicí potíže, a absolutní neschopnost myslet.. do toho jsem se potahoval jakousi zmavou lepkavou látkou kterou když jsem rozetřel mezi nechty, ve zlomku vteřiny se z té mazlavé hmoty stalo zašmodrchané husté klubko vláken.. doslova to vypadalo jak nějaký počítačový efekt. Tehdy mě to málem připravilo o zdravý rozum, a ten den se usadila za den vrstva prachu, jaká se mi neusadí za měsíc! Jakékoli jednoduché vysvětlení nepřichází v úvahu. Ty už mám skrz na skrz prověřené všechny.. vážně. Ty dlouho roky u netu jsem se nedlubal v nose, ale neúnavně hledal a snažil se v tom vyznat.

Pořádně jsem přečetl váš komentář.. a"Po určitých životných skúsenostiach je panika u mňa skoro vylúčená :D" to je přesně můj styl. Svůj popis videa jsem psal ve stejném duchu, a taksamo jsem psal, že díky tomu že jsem už z ksichtu vytáhl všelijaké bizarnosti, jsem tohle celkem ustál. Taky už tvrdím, že mě nezpanikaří už nic. Po tom co jsem zažil. Už dovedu zachovat klid za každé situace.. Ale bacha, tahle věc jde ignorovat, a vcelku bez nějakých příznaků. .Já žil půl roku v domění že už jsem se toho zbavil až jsem z ksichtu vymáčkl teď nedávno tohle [BBvideo 425,350][/BBvideo] .. Chci se zeptat, co zimní období ? Necítíte se hůř ? :)

*Snažím se sem dostat ten link na youtube, ale nějak se mi to nedaří.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“