My kontra PaO

Společenské dění u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: My kontra PaO

Příspěvek od poota »

Jak a co bys chtěl ukecávat?
Jsou jenom dvě možnosti - buď vyhrají oni a nebo Ty.
Jejich šance jsou mnohem vyšší než Tvoje, protože mají propracovaný systém, který už "dostal" mračna kosů daleko větších, než jsi Ty. A ten jejich systém se už celá desetiletí vybrušuje a zdokonaluje a jde mu na ruku i zákonodárství. Takže skutečně jedinou šancí, kterou máš, je "nadřít" si všechno, co tu píšu, alespoň jako nejnutnější minimum. Pokud někde zaváháš, tak Tě mají na lopatkách a zaplatíš.
Jestli na tohle "nemáš", tak jezdi striktně podle předpisů - a doufej, že Tě nevyhmátnou při nějakých hromadných akcích s nějakou ptákovinou typu obsah lékárničky nebo tlak v rezervě.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: My kontra PaO

Příspěvek od jarda ovčák »

já bych jen dodal, že policajt a mnohdy i úředník, není člověk v pravém smyslu slova. jsou to duševní afektovaní jedinci s velice bujným pocitem méněcenosti a poruchami osobnosti.
je tedy zbytečné a trapné, očekávat od nich jakýkoli náznak lidskosti či soucitu. Prostě tu práci by normální, běžný a slitovný ČLOVĚK nikdy nedělal, a ani by o tom neuvažoval v tom nejhorším snu. dnes je exekutiva popravčími, kteří dokážou špatně situovaného člověka pověsit na šibenici a podříznout ho, jako slepici.
Samozřejmě, že výmluva, že dělají jen svoji práci je stará, jako lidstvo a byla hojně využívána u popravčích za poslední světové války, vč jednotek ss a sonderkomand.
a nikdo nemusel překračovat tehdejší zákony, které byly nelidské, ale snesitelnější, nežli současný blábol, v kterém se nevyznají ani zkušení auditoři, vykladači práva, nebo soudci.
Takže, je třeba se morádlně povznést nad tu policejní chátru,pochopit, že ONI nejsou lidé a tudíž jim cokoli lid
ského nemůže nikdy patřit. Jsou to pomahači a nohsledové nelidského systému a musí ctít nelidské zákony.Zákony, nelidské zákony se sice musí dodržovat, stejně jako za protektorátu však platí vyšší princip mravní.... zločin na tyranu není zločinem. Nezbývá, než se povznést nad tu zkorumpovanou a mocíchtivou chamraď a využívat jakýchkoli cest, jak v jejich systému neexistovat. A pohrdat.
Stává se mi často, že při kontaktu s policistou bezděčně ohrnuju pysk odporem. Dokonce jsem si na ten účel nechal vystavit posudek, že mám nezladatelné stavy při kontaktu s uniformou, ale raději to nevytahuju.... rád bych jednou nazvracel plnou brygadýrku....
Nestůjte o jejich stádovost, stanete se jimi. KARETÉNI, kteří neznatelné překročení rychlosti povýšili na zločin, možná i vraždu ve fázi přípravy.
pohrdám....Pohrdám tak, že jsem se nechal pojistit, proti úbytku bodů a funguje to opravdu znamenitě. Přilítne na koštěti pěkně oháknutej adjunkt a rozcupuje procesně všechny argumenty v komisi sedících stréců a za 5 až 7 minut odchází s opravdu srdečným holyvůdským úsměvem, jako by se jednalo o reklamní šot na kolínskou.
Zákony, které jsou nesrozumitelné nemohou nikdy fungovat.


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: My kontra PaO

Příspěvek od poota »

jarda ovčák píše:.. policajt a mnohdy i úředník, není člověk v pravém smyslu slova.
Naším neštěstím je právě hlavně to, že nemůžeme uvěřit tomu, že zrovna to, co je proti nám u přepážky, není ve skutečnosti člověk.
Je to opravdu biorobot, který pouze jako člověk vypadá - je to jenom kamufláž jako součást jeho taktiky, kterou nás má snáze "dostat". Je potřeba si neustále a znova uvědomovat, že to je opravdu stroj, který jako člověk jenom vypadá. Stroj, kterému je naprosto lhostejné co mu říkáme, protože si z toho stejně vybere pouze to, co poslouží jenom jemu. Pokud v tom nic pro něj použitelného nenajde, je to úplně stejné, jako kdybyste mu neřekli vůbec nic.
Neříct mu vůbec nic je taky ta nejlepší taktika. Bohužel se dá použít jenom tehdy, kdy biorobot potřebuje něco od nás, třeba abychom se k něčemu doznali. Na úřadě je často situace daleko nepříznivější v tom, že obvykle něco žádáme my - a to lze vyjádřit mlčením dost obtížně.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
bagri
Starší člen
Příspěvky: 137
Registrován: pon 07 led 2013 0:48
Bydliště: Na Ko 69
Dal: 87 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: My kontra PaO

Příspěvek od bagri »

Je vysoce pravděpodobné, že neuspějeme, pokud dáme najevo svou inteligenční převahu, konkrétně v případě např. silniční kontroly. Na úředníka za přepážkou můžeme zatlačit s ohledem na instituci, kterou zastupuje. Policajt je represivní složkou státní moci, nepřístupný diskuzi, ale pokud z něj nebudeme dělat apriori pitomce, tu a tam, nemalá šance k dohodě je. Vžiji-li se do policajtovy duše, který někde stepuje u krajnice a celý den poslouchá nesmysly o tom, proč ten či onen nedodržel pravidla, chápu, že je po čase intolerantní. V těchto případech je dobré, ještě než se stačí nadechnout, vyznat se ze svých prohřešků a nabídnout platbu pokuty v hotovosti. Mezi tím, co hledám doklady, nešetřím sebekritikou. Rozhodně nedoporučuji žádné vymlouvání a arogantní chování. Reciprocita funguje i v jiných případech, např. pokud mi zaměstnanec do očí lže a hloupě se vymlouvá, v extrémním případě mu dávám hodinovou výpověď. Je-li tentýž případ rozumně zdůvodněn s pokorou, nechám se snadněji ukolébat a záležitost řeším jen přátelským napomenutím. Pozastavil bych se nad ještě jiným mýtem, že jsou více šikanováni řidiči starších vozidel. Výše jednotlivých pokut, které jsem zaplatil svižnějším provozem svého luxusního 3 litru nebo socky (Volkswagenu), nepřesáhly v Česku 100Kč ! Nakonec malá rada ohledně obecních foťáků na LED panelech měřičů rychlostí, máte li na tachometru něco přes 90 a není šance to ubrzdit, nepanikařit a přidat. Na fotografiích, zepředu i zezadu, končí převážně nešťastníci, kteří se snažili na poslední chvíli srovnat rychlost.


Tak tyhle hodiny se nám do kufru nevejdou - Maršál Koněv, Praha 1945, Staroměstské nám.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: My kontra PaO

Příspěvek od poota »

bagri píše:Vžiji-li se do policajtovy duše, ..
Promiň, ale nemáš se do čeho vžívat - policajt žádnou duši nemá!
Ale klidně můžeš tento přístup k němu používat, pokud máš dojem, že je z nějakého důvodu vhodné pokutu zaplatit. Třeba se tím sám vychováváš a nebo je to nějaká forma sebemrskačství.
Osobně považuji za prospěšnější tento obnos věnovat nějakému bezdomovci.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: My kontra PaO

Příspěvek od jarda ovčák »

Ale jo, můžem si dopřát veselosti vůči těm bezduchým hovadům. Já jel onehdá ve volze, stavěli mne cajti a dožadovali se zapnutí pásů. Já se usmíval a řekl jsem poalicistovi, že my možná nemáme pásy, ale on že nemá znalosti potřebné k výkonu povolání. Tento žádal vysvětlení, tak jsem mu vysvět¨lil, že volhy nikdy žádné pásy neměly.
Borcovi poskočila brigadýrka na kebuli a už zkoušel kvalitu ¨lékárničky, výšku dezenu,trijůhelník a vestu. nic nenašel, a tak mne po dejchnutí propustil.
prostě krasota kakaja.
A duši fakt nemají, dokonce i satan požaduje elementární náznak spravedlnosti.


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“