CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sisa »

Mně se taky lépe počítá na kapky. Jsem na to za ty tři roky, co to beru, zvyklá.


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od jardax »

*Roman* píše:Dost se tu hovori o priprave CDS, o koncentracich, a v te souvislosti i o redeni vodou. Nekteri dale zminuji ze to pak jeste zapijeji, nejcasteji vodou, nekdo stavou. Na tomhle jsem se trochu pozastavil. Kdyz si pripravim napr. 1 litr se 100ppm a prubezne upijim, a hned kazdou davku zapiji vodou, tak v zaludku se to znovu naredi a misto 100ppm pujde do krve mene, mozna i o dost mene. Prosim opravte me pokud se mylim.
Představ si že máš ve vodě 100ppm alkoholu, 100ppm může být cokoliv. Desetitisícina čehokoliv v čemkoliv.... Pokud vypiješ litr vody se 100ppm alkoholu, dostaneš do sebe desetitisícinu litru alkoholu a můžeš ředit jak chceš, vypít vody kolik chceš, prostě ten 0.1g v sobě budeš mít, ok? To je prekérka, co? Pijte 100ppm... kolik nikdo neví a dokonce ani nevím, kdo přišel na to, že 100ppm je bezpečnejch. 200ppm nás prej zazučeně poleptá - no blbost. Zkoušel jsem 200 - 300 - i 500ppm a žádná tragédie se neděla. Nabízí se jednoduché vysvětlení....


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od jardax »

xdraho píše:
jardax píše:..... je to okolo 10.000ppm, tak opatrně - ředit 1:100....
Ahoj Jardo, i takovou koncentraci vyrábíš tím tvým způsobem z chloritanu aktivovaném hydrogensíranem?

Stále z toho ještě není nasycený roztok? Kolik se toho chlordioxidu do té vody vlastně vejde?
Jak dlouho se to rozpouštělo? A jak jsi poznal, že už je konec? Stále podle shodnosti barvy roztoků v nádobě a ve skleničce?
JJ, podle mého, ani jinak čistý ClO2 doma nejde dělat. Tyhle koncentrace ale nedělám v "belíku". Jde udělat 50.000ppm, jen roztok musí být stále v chladu, dokonce není problém udělat čistý ClO2 - ve skle. Jinak je tu ještě pár zádrhelů, který se neřešej, ale docela zásadní... zase to bude offtopic, vznikne další trýd a z jednoho cds bude 5 linků....
Jak se začalo dělat CDS v uzavřeném... ve skle... :D
http://www.mmsinfo.org/infosheets/cds_m ... method.pdf

Editováno SDK


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sisa »

sisa píše: .......tak měřící papírek mám při 3 kapkách skoro černý, t.j. 250 ppm a více. Proč se doporučuje pít CDS tak slabé oproti MMS1?
Beru zpět, blbě jsem změřila. :-)


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od jardax »

Zcela nový, revoluční objev - příprava CDS v uzavřeném systému:


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od xdraho »

Myslím si, Jardo, že tebou použitá sklenička je lepší nápad. Ta zkumavka má moc vysoké stěny a k vyrovnání koncentrací chlordioxidu pak dochází nesnadněji. Ostatně je to vidět i na poslední fotografii v tom filmečku. Barva kapaliny ve zkumavce se ještě zdaleka nepřiblížila barvě v láhvi.
Já pořád hledám nějakou skleničku s nizkými stěnami a na stopce (třeba nějaká sklenička na griotku nebo snad koňak). Mohu ji pak pohodlně postavit na dno nádoby (plastového kbelíku), nalít kolem ní dostatek vody až bude i kapalina ve skleničce pod hladinou v kbelíku a půjde snadno porovnávat barvy kapalin a kromě toho nad vodou bude malý prostor a skoro vše se rozpustí ve vodě.
Tak, jak to je na třetí stránce od konce v tomto dokumentu: http://www.mmsinfo.org/infosheets/cds_m ... method.pdf


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od Slavek Krepelka »

xdraho píše:Myslím si, Jardo, že tebou použitá sklenička je lepší nápad. ....
:D Dám vám ještě tak půl roku na vymyšlení ponorky :D

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od xdraho »

Co je špatného na tom, dotáhnout něco, o čem jsi přesvědčený, že je to dobrá věc, do dokonalosti? :?:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od Slavek Krepelka »

xdraho píše:Co je špatného na tom, dotáhnout něco, o čem jsi přesvědčený, že je to dobrá věc, do dokonalosti? :?:
:ethink: Nic :angel: Jen dotahujte :good:
S laskavým pozdravem. Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od *Roman* »

jardax píše: Pokud vypiješ litr vody se 100ppm alkoholu, dostaneš do sebe desetitisícinu litru alkoholu a můžeš ředit jak chceš, vypít vody kolik chceš, prostě ten 0.1g v sobě budeš mít, ok? ... Nabízí se jednoduché vysvětlení....
Diky za vysvetleni. Jo, na tom alkoholu je to evidentni.
Tech 200-300-500ppm - jsi zkousel jednorazove, nebo testoval dlouhodobym pitim?
A kdyz uz jsi to nakousl - jake je to vysvetleni ;) ?
Zdravim.

Edit: krácení citace - poo.


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od jardax »

Jak takhle servisuju satelity, udelám si 300ppm do auta a jedu, flašku pod nohama spolujezce - jinde místo není. Vyjedu v 6 ráno a doma jsem v 10 večer. Cestou nic nejím, ani nemám hlad. Tak můžu říct, že těch 300ppm mám vyzkošený dlouhodobě.
Mimo téma (offtopic)
K "vysvětlení" - ze CDS a MMS se stal obrovskej kšeft. CDS je super věc, suprově funguje, reference suprové. Není pochyb o tom, že skutečně léčí věci, které klasická medicína neumí. Jenže se opět našlo pár vykuků, kteří chtějí zbohatnout. Nejlépe si udržovat pacienta jen napůl zdravého a tvrdit, že vás 200ppm zaručeně poleptá. Když posílám CDS, tak 100 ká za poštovné a 30 korun náklady na chemii, mám z toho dobrej pocit - nestydím se za okrádání pacientů na smrtelné posteli.
Cena litru CDS/1000ppnm je tak 10 korun + flaška 1 koruna + poštovné... po dohodě 111 korun - jestli po vás někdo chce víc, okrádá vás....
Edit - taky vás okádám relatinvě, ale nekupuju pití v PET, ale pro vá musím :)


grundel.vaclav
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 11 srp 2012 17:10
Dostal: 3 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od grundel.vaclav »

Safra Lidi zkusme vymyslet, jak pomoct CDS-kem postiž. lidem povodní a využít potenciál naplno-pitná voda, desinfekce, léčba-lepší příležitost nemáme. Vyrobím třeba kýbl, ale co dál? Jak to zorganizovat, nabídnout (zadara samozřejmě) atd. Vašek


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sisa »

grundel.vaclav píše:Safra Lidi zkusme vymyslet, jak pomoct CDS-kem postiž. lidem povodní a využít potenciál naplno-pitná voda, desinfekce, léčba-lepší příležitost nemáme. Vyrobím třeba kýbl, ale co dál? Jak to zorganizovat, nabídnout (zadara samozřejmě) atd. Vašek
Vašku, myšlenka je to dobrá, ale myslím, že bys nepochodil. Lidi si budou myslet, že jim chceš otrávit vodu, nebo nedejbůh i je.


žemlák
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 22 kvě 2013 6:22
Dal: 2 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od žemlák »

Ahoj, měl bych dotaz :-)
Nakoupil jsem a odzkoušel jsem výrobu CDS pomocí hydrogensíranu a mám několik otázek.
- Při reakci vzniká ClO2 který se slučuje s vodou a vzniká tak roztok CDS. Četl jsem že tím vzniká kyselina chloritá, nebo tak nějak (nejsem chemik, proto se ptám) tato kyselina je tedy CDS?
- Při reakci vzniká také Na2SO4 předpokládám, že se neodpařuje a tedy do vody (CDS) nedostane, nebo ano?
Odpuste mi mé otázky, možná to tu již bylo řečeno, jen bych si to chtěl ověřit.
Děkuji


žemlák
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 22 kvě 2013 6:22
Dal: 2 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od žemlák »

5.6.2013
• Do plastového kyblíčku o objemu 1080ml nalito 500ml rozmrzající vody z vodovodu.
• Uprostřed umístěna sklenička s nabranou vodou z kyblíčku (pro případ kontaminace s roztokem ve víčku) uprostřed skleničky víčko (plastový uzávěr od džusu)
• Na víčko nakapáno 7 kapek 24,5% Chloritanu sodného, potom dokapáno 7 kapek 50% hydrogensíranu sodného (nemícháno).
• Přikryto víkem kyblíčku a necháno v klidu reagovat 30min.
• Po 30 min. barva roztoku ve víčku žlutá téměř shodně s vodou v kyblíčku.
• Po rozdělání kyblíčku unikal žlutý dým, fouknutím zmizel. Opatrně jsem odebral víčko ze skleničky a obsah skleničky přelil zpět do vody v belíčku. Víčko bylo žlutě zbarvené a nešlo toto zbarvení nijak otřít.
• Okamžité měření roztoku v belíčku ukázalo cca 90ppm.
• Přelil jsem obsah belíčku do hnědě zakalené litrové láhve a dolil 200 ml právě rozmrazené vody. Přelévání proběhlo přes vytvořený papírový trychtýř, jiný nebyl po ruce.
• Měření roztoku v této lahvi potom ukázalo cca 30 až 40 ppm.
• Měření po cca 1h ukazalo stejnou hodnotu.
• Požití cca 10ml neukazovalo žádné výrazné nechutenství. Je lehce cítit dezinfekční chuť.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“