CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od josip »

dik....cca pred rokom som vyrabal cds rovnako ako dnes, ale koncentracia chlordioxidu je mensia o polovicu dnes...preco


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od jardax »

Jestli cds děláš opravdu stejným způsobem a vzniká ti pouze poloviční koncentrace, pak jediným možným důvodem je nižší koncentrace chloritanu. Další možnost - málo pravděpodobná - je, že ti fixlujou měřící papírky....


josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od josip »

tak nedal som vodu az po okraj takze 4litry v 5litrovem dzbanu na 10minut a bolo to cez 100ppm...
no nic, 3kapky mms+deci vody mi vychadza okolo 50ppm....co som pil cds asi 25-50ppm nadcha mi stale nepresla 11den./cds 6den ak vynecham dnesok(7den) kedze som este nepil cds.
takze zvysim nad 100ppm....


Lopata43
Stálý člen
Příspěvky: 39
Registrován: stř 02 lis 2011 11:50
Dostal: 4 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od Lopata43 »

rýmu pítím CDS asi nevyléčíš. To bys to musel čuchat.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od milnem »

Ahoj Josipe,nevím,jak silnou rýmu máš a kdy propukla,ale já jsem začala mít rýmu krátce po začátku pití CDS ,taky mně trvá celou dobu (tedy asi měsíc),není však silná a já ji beru jako čisticí proces.jiný důvod pro ji nenacházím.M.


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od xdraho »

Lopata43 píše:rýmu pítím CDS asi nevyléčíš. To bys to musel čuchat.
Jak u koho. Mně osobně CDS pomáhá i na počínající rýmu a kašel. Ale nedám tomu čas, aby se to rozvinulo. Už při prvních příznacích jsem bral vždy 2x denně asi 0,5 dcl s koncentrací asi 300 ppm. Hned jsem to ale nepolknul, ale válel v puse a pokoušel se kloktat s tím, že jsem roztok nechával vniknout co nejhlouběji do krku a nosohltanu.
Teď to tak nedělám, protože beru průběžně jednou denně 0,5 dcl 300ppm. Rýma a kašel mne zatím obcházejí.
To čichání CDS také není špatné, ale je to třeba dělat opravdu opatrně, aby si člověk nepoleptal sliznice! Pak je to nepříjemné.

Pokud někomu koncentrace 300ppm nebude dělat dobře (škrabání v krku, nosohltanu, svědění na jazyku), tak si to nařeďte na koncentraci nižší. Běžně se doporučuje 100ppm.


Lopata43
Stálý člen
Příspěvky: 39
Registrován: stř 02 lis 2011 11:50
Dostal: 4 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od Lopata43 »

už sem si sehnal vše potřebné pro výrobu CDS podle té jardax metody bez hadiček. Ale nemám ty měřící proužky. Tak se chci zeptat jestli máte někdo osvědčený způsob kolik použít ml chloritanu a kolik hydrogen síranu. Dále kolik vody. jaká z toho vznikne maximálně koncentrace.


josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od josip »

Lopata43 píše:rýmu pítím CDS asi nevyléčíš. To bys to musel čuchat.
no je to zvlastne, lebo pred rokom som si dal na rymu cds a za den bola prec tak isto herpes za den prec...a teraz to trva nejak dlho 14den a to uz pijem len cds.
dokonca tuto noc som sa zobudil upoteny.a ryma mi zacinala len ze mi cira tekutina vytekala z nosu, teraz to je uz zelene ..sorry za podrobnosti :-) ze by som mal aj nieco ine...hmm zvlastne


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od xdraho »

Lopata43 píše:...Tak se chci zeptat jestli máte někdo osvědčený způsob kolik použít ml chloritanu a kolik hydrogen síranu. Dále kolik vody. Jaká z toho vznikne maximálně koncentrace.
Řekl bych, že pro výrobu CDS pomocí hydrogensíranu ani ty proužky nepotřebuješ. Stačí trocha matematiky: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=3427

Shrnu to ještě jednou:
Chemická rovnice: 5 NaClO2 + 4 NaHSO4 = 4 ClO2 + NaCl + 4 Na2SO4 + 2 H2O
Molární hmotnost chloritanu: 90.4418
Molární hmotnost chlordioxidu: 67.4521
Množství chloritanu v jednom litru 24,5% roztoku používaném všeobecně u MMS: 300g
1ml beru jako 20 kapek průměrného kapátka
Předpokládám, že veškerý chlordioxid se rozpustí ve vodě, nic neuteče bokem

Ze 452,5 g chloritanu (v rovnici je 5 NaClO2) vyrobím podle chemické rovnice 269,8 g chlordioxidu (v rovnici je 4 ClO2).
Ze 3 g chloritanu (obsaženo v 10 ml = 200kapek) pak tedy podle trojčlenky vyrobím 1,78g chlordioxidu.
Pokud jej rozpustíme v jednom litru vody, vznikne koncentrace přibližně 1780ppm.

Jestliže vezmu 2 ml chloritanu (cca 40 kapek) a rozpustím v 0,5 litru vody, dostanu koncentraci 712 ppm.

Hydrogensíranu mohu dát, jak doporučuje jardax, i trochu více než vychází z rovnice. Já na 2 ml chloritanu beru asi 3 ml hydrogensíranu (odměřuji malou injekční stříkačkou). Mám pak jistotu, že chloritan se spotřebuje opravdu všechen.
Výsledná koncentrace bude samozřejmě kapičku menší. Něco chlordioxidu unikne při manipulaci, něco zůstane v původních roztocích. Ale chyba by neměla být nějaká katastrofická. Stejně si pak musíš najít koncentraci, která vyhovuje tobě.
Tímto postupem podle jardax máš ale jistotu, že budeš mít koncentraci při každé výrobě vždy stejnou!


Chodka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 24 kvě 2013 21:54

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od Chodka »

Jak je to s účinkem MMS, když nechám aktivovat ClO2 s citronovou šťávou déle než 3 minuty? Občas se mi stane,že zapomenu natáhnout minutku a pak se mi roztok ativuje třeba 10 minut.


Lopata43
Stálý člen
Příspěvky: 39
Registrován: stř 02 lis 2011 11:50
Dostal: 4 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od Lopata43 »

Dnes už MMS nikdo nepoužívá. CDS je ve všech směrech lepší.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od poota »

Lopata43 píše:Dnes už MMS nikdo nepoužívá.
O hodnověrnosti této části Tvého příspěvku lze s úspěchem pochybovat :laugh:
Bude jen dobré, když budeš příště míň přehánět.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od jardax »

Chodka píše:Jak je to s účinkem MMS, když nechám aktivovat ClO2 s citronovou šťávou déle než 3 minuty? Občas se mi stane,že zapomenu natáhnout minutku a pak se mi roztok ativuje třeba 10 minut.
dost rychle se oxid chloričitý z roztoku uvolňuje.... neaktivuješ ClO2, ale chloritan...no vlastně ani neaktivuješ - necháváš zreagovat...


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od sisa »

Snažila jsem se vyrobit CDS metodou zkumavka ve flašce, kterou ukazoval na videu Pavel Eiselt. Po naplnění a zasunutí zkumavky do vody, zkumavka zahučela až na dno. Nepovedlo se ani po několika různých pokusech.
Proč, nevím.


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Příspěvek od jardax »

Pokud byla zkumavka skleněná, tak se do ní moc dát nedá, aby se neutopila. Hladina v petce musí být dost vysoko, opravdu stačí jen nepatrný prostor nad hladunou a ještě si pomůžeš zmáčknutím petky, aby se zkumavka neutopila setrvačností. Lepší jsou plastové zlumavky třeba na http://eshop.merci.cz/detail2928/zkumav ... nem;-10-ml vychází na 1.2 ká.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“