CDS - Výroba a Skladování

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Ravalopa Romik
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 29 led 2013 17:57

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Ravalopa Romik »

Zdravim, oto mě právě jde, prostě vědět, kolik tam je plynu ? Pak se udělá jednoduše přepočet pro požadovanou dávku plynu. Ale i tak si myslím, že je dobré si ověřit, alespoň jednou výslednou hodnotu ppm. Aby měl člověk jistotu, že nedělá chybu, protože na CDS se používá chloratan sodný z různých zdrojů.

Koncem týdne, to odzkoušíme osobně, máme i proužky na měření.
Máme dva zdroje chloritanu sodného.
Pak Vám napíšu, přesněji jaké jsme namřili hodnoty ppm


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od poota »

Mám dojem, že to zbytečně komplikujete - CDS budete stejně brát podle toho, jak bude účinkovat. Když to bude málo, tak přidáte a když to bude moc, tak uberete. Takže je úplně jedno, jestli bude slabší a nebo silnější.
Leda že byste chtěli mermomocí dodržovat nějaké dávkovací "předpisy".
Na zatloukání hřebíků taky není nutné mít kladivo přesně 200 g, dají se zatloukat jak 150ti gramovým, tak i čtvrtkilovým. :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Ravalopa Romik
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 29 led 2013 17:57

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Ravalopa Romik »

To jistě ano, jen 500 stovka hřebík 150g kladívečkem jde opravdu špatně :))


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od poota »

Nebavíme se o extrémech, ale o tom, jestli je nutné mít kladívko přesně zvážené ;)

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od jardax »

poota píše:Mám dojem, že to zbytečně komplikujete - CDS budete stejně brát podle toho, jak bude účinkovat. Když to bude málo, tak přidáte a když to bude moc, tak uberete. Takže je úplně jedno, jestli bude slabší a nebo silnější.
Leda že byste chtěli mermomocí dodržovat nějaké dávkovací "předpisy".
Na zatloukání hřebíků taky není nutné mít kladivo přesně 200 g, dají se zatloukat jak 150ti gramovým, tak i čtvrtkilovým. :D

Zdravím - poota
Přesně jak píšeš!!! Leda že chce někdo živit bandu zlodějskejch sviní :devil:


Uživatelský avatar
vanad
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 14 lis 2008 19:15
Bydliště: Zlín
Dal: 17 poděkování
Dostal: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od vanad »

Jardax moc děkuji za videonávod!!! MMS je pro mě moc kyselé. Dlouhou dobu jsem se chystal udělat zařízení na výrobu CDS s kompresorkem, ale pořád se mi nechtělo. Toto je fakt perfektní. Provrtat 2 víčka a protáhnout 1 hadičku - záležitost 10 minut práce. Rychlá příprava, žádný smrad v místnosti, přesné dávkování, žádné mrhání surovinou. Nemá to chybu. :jump:

P.S.Chybu jsem udělal napoprvé já, protože jsem petku otočil víčkem dolů a dal ji o něco výš, než lahvičku v rychlovarce. Po chvíli vaření se nic nedělo. Zjistil jsem, že voda z petky mi přetekla do lahvičky a roztok naředila. Možná jsem petku trochu zmáčknul nebo byla hadička příliš silná...nevím. Tak jsem udělal hadičku trochu delší a petku držím pod úrovní rychlovarky víčkem dolů, abych viděl bubliny. Nyní je to ok, ale zase mi trochu plynu může zůstávat v hadičce, protože je dost dlouhá. Budu experimentovat.


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od jardax »

Není zač vanad, petku s vodou nemusíš otáčet, stačí jem mírne hrkat, zdůrazňuji velmi mírně. Na videu je to jen důkaz, že plyn vzniká a nezpůsobuje přetlak. Zmáčknutá, naopak podtlak. Se zbytkem oxidu v hadičce - nech to ohřívat malinko dýl. Voda v reakční nádobce vlivem obsažených solí vaří malinko dřív, než voda v rychlovarce a vzniklá vodní pára ti zbytek oxidu vytlačí do petky. Jinak taky čím slabší a kratší hadička, tím menší případná ztráta.


Ravalopa Romik
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 29 led 2013 17:57

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Ravalopa Romik »

Ale jo jistě, že je vcelku jedno zda tam bude 50 nebo 60 ppm, spíše jde oto, pokud někdo půjde k hodnotám 100 ppm, tak aby nedošlo k zbytečné chybě s předávkováním. Jinak samozřejmě plus minus nevadí.

Nicméně to proměříme s kamarádem, který začne CDS užívat, proužky jsem koupili, již dříve, tak to proměříme, to je celé.

Jinak je to super příprava a zjednodušení a ušetření času i peněz jistě. R. Díky Jardax :)


Ravalopa Romik
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 29 led 2013 17:57

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Ravalopa Romik »

No jo, ale, jak poznáš zabarvení ? to je na tubičce ? :(


Isekon
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: sob 09 úno 2013 10:47
Dostal: 3 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Isekon »

No jo, ale, jak poznáš zabarvení ? to je na tubičce ?
romik .. zkusím si na barevné tiskárně vytisknout obrázek :-)
Sorry , včera jsem zde nebyl , pošlu SZ , díky za ochotu .


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

xdraho píše:Pro keft: "Objevil jsem přípravek TwinOxide......."
Tak už jsem si na této adrese objednal ten hydrosíran sodný: .....
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 72#p112972
Mé zkušenosti s aktivací chloritanu sodného pomocí hydrogensíranu sodného jsem dal do samostatného vlákna
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=3427
Čím déle to zkouším, tím více jsem s tím spokojený.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Batles »

Ravalopa Romik píše:Zdravim, oto mě právě jde, prostě vědět, kolik tam je plynu ?
Tak jsem dneska našel chvilku volna a vyrobil CDS podle Jardyx. Použil jsem přesně 20 ml Chloritanu sod. a 20 ml HCl 7%lék.ředění(tohle odpovídá síle 50%kyseliny citronové).
Do bublalací lahve nalit 1 litr studniční vody z vodovodu zchlazenou pár hodin v ledničce. Opravdu za 5 minut směs ve vyvíječce přestane reagovat, je vybubláno :!:
Výsledná koncentrace je víc jak 100ppm, ale ne 250ppm. Těžko to odhadnout, přikláním se k 150ppm. Měřeno v 10ml koncentrátu+90ml vody.
Znamená to, že koncentrát CDS má asi 1500ppm.
Je to fakt bezva způsob výroby.
Batles :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše: ... Opravdu za 5 minut směs ve vyvíječce přestane reagovat, je vybubláno :!:
Není. Dej vyvíječ do kastrolku a ohřohřívej to pomalu až na bod varu. Podle toho, jak rychle budeš ohřívat, budeš regulovat i prudkost další reakce a dá se to vytáhnout až na prakticky čirý roztok ve vyvíječi a kompletní vyreagování. Polovičaté metody přináší polovičaté výsledky pánové a dámy. nemá cenu si stěžovat na ně, ale na sebe.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Batles »

No vybubláno je totálně. Ani když s tím silně třepu, nevytlačí už ani bublinku, přestože je v bublací láhvi ještě stále podtlak.
Asi jsem to dělal rychlejším způsobem či co, než se dařilo tobě. Samozřejmě, že jsem pomalu zvyšoval teplotu vody v nerezkoncici, ale na čistý var jsem ani nemusel.
Z vyvíječe jsem pak vylil tekutinu pouze barvy jak samotné CDS, neboli světloučce žlutá.
Takže správně, žádné polovičaté metody.
Batles :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše:No vybubláno je totálně.
:good: :spirit: Teď ještě si zjistit, jaký je skutečně sprvný poměr chemikálií. Já totiž vyvíjení pouze HCl dohnal ve vyvíječi skoro do černa zdánlivým předávkováním chloritanu HCl.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“