Orgonový akumulátor a orgonity

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

Odpovědět
mahatma

Orgonový akumulátor a orgonity

Příspěvek od mahatma »

vlákno čisté - poo.

zdravím vás, chystám sa stavať orgonový akumulátor, sendvič - včelí vosk + oceľová vata. robil niekto z vás pokusy s vodou pretekajúcou cez akumulátor? prípadne máte nejaké poznatky okolo tejto problematiky?
budem vďačný za akúkoľvek radu.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

RE:Orgonový akumulátor

Příspěvek od sano »

Robil som nejaké pokusy, v prítonosti tečúcej vody akumulátor zvyšuje svoju kapacitu, najsilnejšie je to nad vodopádom. Môže byť aj umelý, napr. kaskáda v rieke, ako priepust pre ryby.
Podľa sily akumulátora, tento do istej miery chráni vodu pred zamznutím.
Veľa toho neviem, ale upresni o čo ide, možno niekto bude vedieť aj ´dalšie informácie.
sano


mahatma

Příspěvek od mahatma »

ide mi o toto. zachytil som informáciu, že voda pretekajúca akumulátorom by sa mala ohrievať...


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Infomrácia o MC neilsovom motore

Příspěvek od sano »

Ahoj mahatma,
spýtaj sa, či orgónový generátor dáva dostatočne veľkú energiu na zohriatie vody, aby to bolo prakticky použiteľné.
sano


mahatma

RE:Orgonový akumulátor

Příspěvek od mahatma »

podľa mojich informácií by teplota v 6 vrstvovom akumulátore mala stúpnuť o 1,5 - 2 stupne celzia.
odskúšam a budem vedieť viac.....


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

RE.RE.orgonový akumulátor

Příspěvek od sano »

Asi pred 15-timi rokmi,časopis Regena spolupracoval s pánom, neviem napochytro nájsť jeho meno, ktorý nabíjal obálku časopisu liečivou energiou. Posielal aj osobné kartičky, ktoré mali hojiť auru. Jednu som dostal a pri tej príležitosti sme hodili reč na jeho výskumy. referoval, že má k dispozícii zariadenie, ktorým skúša zvýšiť výkon motora u pretekárskych áut. nakoľko ma to vtedy nezaujímalo, nepokračoval som v diskusii týmto smerom. Dnes by som povedal, že išlo o využitie toho čo sa nazýva orgón na pohon motora.

je to zaujímavý smer, lebo pokiaľ by to fungovalo, tal by sa dala obísť aj jc a dosiahnúť výsledok jednoduchším spôsobom. Ak máš záujem, tak ti dám k dispozícii svoje výsledky. Aj moja maličkosť koncom deväťdesiatych rokov v spolupráci s denníkom Korzár, 3 roky robila liečivé seansi na diaľku.
sano


mahatma

Příspěvek od mahatma »

poznám kartičky pána Langa, jednu som používal. spotreba na lade samara 1,6, nabehaných 280 000 km mi klesla o 1,5 l na 4,9l/100km... a to bolo služobné vylágrované auto, čo som nejak nešetril a jazdil som dosť preťažený. čiže z mojej strany maximálna spokojnosť... do svojho som nepotreboval tankovať, všetko utiahla norma spotreby na úžasnej samare...... :lol:


mahatma

Příspěvek od mahatma »

skúsim spáchať malý žiarič v skle, tak priemer 3 cm, dĺžka cca 20 cm, odskúšam a potom budem vedieť viac.


wivo

ohledne

Příspěvek od wivo »

orgonoveho akumulatoru - teplotu vody nezvysuje - to je blbost...
jde tam o usmerneni chaotickeho pohybu molekul vody..
voda ma stejnou teplotu jako okoli, ale nezmrzne..
ten samy efekt zpusobuje pyramida, kterou napr. v Rusku (v Moskve)postavili z laminatu o delce strany 10m a pomerem stran stejne jako u Cheopsovy
a mineralky ulozene pokusne pod ni nezmrzly ani pri -23st. C, ale jakmile se s lahvi zatrepalo, voda okamzite zmrzla..

orgonovy akumulator a take cloudbustery maji uplne jine vyuziti, nez je postavit a snit o odberu energie..
Kdyby nekdo chtel, muzu poskytnout materialy tykajici se vyzkumu W.Reicha prelozene z NJ pojednavajici o orgonu dorgonu a cloudbusterech...


Wivo


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: ohledne

Příspěvek od rival »

wivo píše:orgonoveho akumulatoru - teplotu vody nezvysuje - to je blbost...
jde tam o usmerneni chaotickeho pohybu molekul vody..
voda ma stejnou teplotu jako okoli, ale nezmrzne..
ten samy efekt zpusobuje pyramida, kterou napr. v Rusku (v Moskve)postavili z laminatu o delce strany 10m a pomerem stran stejne jako u Cheopsovy
a mineralky ulozene pokusne pod ni nezmrzly ani pri -23st. C, ale jakmile se s lahvi zatrepalo, voda okamzite zmrzla..

orgonovy akumulator a take cloudbustery maji uplne jine vyuziti, nez je postavit a snit o odberu energie..
Kdyby nekdo chtel, muzu poskytnout materialy tykajici se vyzkumu W.Reicha prelozene z NJ pojednavajici o orgonu dorgonu a cloudbusterech...


Wivo
Zájem určitě je. Můžeš na fóru klidně založit samostatné vlákno na toto téma. Moc rád si přeložené materiály a případné další info přečtu. A myslím, že nejen já...


rival - živý člověk
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Špatně postavená Jc buňka

Příspěvek od 1220 »

zmrzla vyzkoušeno. I já mám zájem o přeložené materály.
K.


wivo

Předmět: Špatně postavená Jc buňka

Příspěvek od wivo »

jake rozmery (mysim pomery stran) mela pyramida?
v jakem postaveni vuci sv. stranam byla?
v jake pozici se voda uvnitr nachazela?
byla umistena nad zemi (napr. na balkone) nebo primo na zemi?
z ceho byla vyrobena?

moje pokusy s pyramidou ukazuji na jiste zvlastnosti, ale je pravda ze jsem to nezkousel s vodou, ale jen s potravinami a ziletkami..


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

pyramidy a podobné "divnosti "

Příspěvek od martin11 »

...adam benda...mě navedl na " NILSKÝ KŘÍŽ " ...dělal někdy někdo pokusy s ním ??? jestli ano napište rozměry kříže a material...je to moc zajímavé...zdraví Martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: pyramidy a podobné "divnosti "

Příspěvek od Aquarius1 »

martin11 píše:...adam benda...mě navedl na " NILSKÝ KŘÍŽ " ...dělal někdy někdo pokusy s ním ??? jestli ano napište rozměry kříže a material...je to moc zajímavé...zdraví Martin11 :lol:
Nilský kříž je zajímavá věc ale má jednu vlastnost,kdo s ním neumí a nevěří v něj tak s ním asi nic nedokáže.Obě strany kříže mají poloviční velikost spodního dílu a vrchní díl je elipsa na vrcholu víc zakulacená,připomíná rozpaženou postavu.Pokud si najdeš nějaké obrázky z pyramid jsou vytesány nad vchody do krypt ,jsou to prý energetičtí strážci mrtvých.Věří se že mniši je dokázali nabít jistou energií která měla zneškodnit případné vetřelce,mniši je nosily jako symbol síly a moci.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Waldes
Zasloužilý člen
Příspěvky: 460
Registrován: pon 22 kvě 2006 20:52
Bydliště: planeta Zem, Slovensko
Dal: 262 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ohledne

Příspěvek od Waldes »

wivo píše: Kdyby nekdo chtel, muzu poskytnout materialy tykajici se vyzkumu W.Reicha prelozene z NJ pojednavajici o orgonu dorgonu a cloudbusterech...

Aj ja sa pripájam záujem rozhodne je ...
Waldes


Odpovědět

Zpět na „Dílna“