Zapper

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
bublinka.c
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 03 črc 2012 16:41
Dal: 80 poděkování

Zapper

Příspěvek od bublinka.c »

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je možné použít doma vyrobený zapper v případě, že mám umělou chlopeň.

Příspěvek jsem Ti přesunul a dvoják smazal - poo.


petr001
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 23 bře 2014 19:46

Re: Rakovina - doporučený postup

Příspěvek od petr001 »

Zdravím.Také jsem sháněl plánek Zapperu a nebo jsem měl zájem si koupit na tomto webu hotový generátor /zapper/, ale nikdo mi neodpověděl, ač byl výrobek nabízen za 500 kč + poštovné. Po dlouhé době jsem našel někoho, kdo by krabičku /Zapper dle vašeho plánku na tomto webu / vyrobil. Sehnal jsem člověka, který je ochoten krabičku vyrobit a dodat i s nerez deskou asi 20 X 25 cm + káblíky za cenu 700 kč i s poštovným, popřípadě 550kč při osobním převzetí ve Zlíně. Máte-li někdo vážný zájem, napište si o generátor. Petr. e-mail:avlis1@seznam.cz


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Kov »

asi se zeptám blbě,ale myslel jsi plasmový generátor?


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: Zapper na hemeroidy

Příspěvek od martinq »

Zajímavá mašina s rektální pistolí:

"Léčba Metodou Hemoron® Tato léčba se provádí impulsním monofázickým proudem z nízkonapěťového zdroje v oblasti mezi linea dentata a bází hemoroidu."

http://www.hemoron.cz/

Viděl to někdo na vlastní kůži respetive rektum ?


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od arabela777 »



aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: Zapper

Příspěvek od aragonit »

PROSÍM o pomoc mám super ravo zapper a nainstaloval jsem program na stránkách zapperu.cz, nicméně jsem žádný seznam frekvencí, které bych jednoduše nahrál do zapperu nenašel, když jsem se ptal na zapperu, řekli mi že:Databázi frekvencí bohužel z legislativních důbodů nemůžeme poskytovat, zakázala nám to ČOI.
Tak se chci zeptat, kde sehnat pokud možno kompletní zásobu všech možných frekvencí, ale ne v papírové podobě, protože třeba v té knize co byla u zapperu je sice relativně dost k frekvencí, ale bez dalších důležitých informací, jako třeba čas, délka, posuv a podobně..
díky za odpověd.

Koukej si vyndat ten komerční odkaz z podpisu. Pokud si ho chceš sem dát, vyřiď si to nejdřív s Rivalem. SDK.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Hela »

Na těchto stránkách je dost frekvencí:
http://www.huldaclarkzappers.com/php2/frequency16.php
A když dáš do vyhledávače Googlu: CAFL, najde ti nějaké další. Ale délky a posuvy tam asi moc nenajdeš. Čím je posun pomalejší, tím je působení účinnější, takže záleží na tom, kolik času tomu hodláš věnovat. U frekvencí bez posunu Hulda Clark doporučuje 3 x 7 minut s 20minutovými přestávkami (ale po pravdě, nikdy jsem to tak nezkoušela).


aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: Zapper

Příspěvek od aragonit »

no, to jsou stále jen textové odkazy, které se musí nějak vložit do přístroje a to mi přijde jednak moc složité a pak jsem taky ještě nepřišel jak na to..
nebylo by to někde uložené s koncovkou fzam??


aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: Zapper

Příspěvek od aragonit »

např. v tom textu je :
Únava "z frekvence" (únava z dlouhodobého užívání frekvenčního
generátoru nesouvisející z detoxem) - 10.55, 7.83
a když to zadávám vypadá to takhle:-(
Obrázek
takže bych rád sehnal přímo netextové frekvence...


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper

Příspěvek od Craft »

aragonit:
Co jsem slyšel již dříve od několika uživatelů, tak údajně licenci obslužného programu vlastní jiná firma, než je výrobce zapperu. Co je ale na tom pravdy netuším, protože jsem se o to nezajímal. Dle toho obrázku, již tam ale máš frekvence s dalšími údaji obsaženy, pokud jsi je tam všechny nedatloval ručně, nebo nestáhl přímo ty ze zapperu. Co se pamatuji, tak tam byly standardně obsaženy frekvence od Clarkové a frekvence z CAFL, NCFL nebo jiné si tam každý musel už nadatlovat ručně. Otázkou je, zda to pak jde vůbec z toho programu vyexportovat do nějakého záložního souboru, snad jo. Ten jejich ládovací program ale neznám, takže pouze hádám. Snad ale používají nějakou databázi v podobě souborů a netvoří nedílnou součást exe souboru programu, jinak to bez možnosti importu-exportu tam nedostaneš, i když to seženeš a datlovat do toho třeba celej CAFL ručně, bude na hodně dlouhé noci. Otázkou je, kolik frekvencí jde stejně do toho zapperu naládovat, protože to určitě bude limitováno pamětí zapperu. Jen pro tvou představu, třeba CAFL obsahuje skoro 1400 frekvenčních sestav a každá z nich navíc obsahuje různé skokové frekvence. Předpokládám, že tady asi nepůjde uložit jedna celá sestava na jednu předvolbu v paměti, ale co frekvence v sestavě, to jedna předvolba v paměti. Čili pokud budeš mít třeba nějakou sestavu pro detox, dejme tomu o 10 frekvencích, budeš potřebovat 10 předvoleb v paměti. Aspoň to tak vypadá podle toho editačního okna na tvém obrázku. Ale třeba ti poradí nějaký uživatel tohoto přístroje, který zná možnosti toho programu vs. poslední generace tohoto zapperu.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper

Příspěvek od Craft »

Třeba se někomu tahle tabulka přepočtu vyšších frekvencí H. Clarkové na nižší bude hodit.
http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/in ... tml#msg922


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper

Příspěvek od Craft »

Tak už kromě borelií řádí i anaplasma, která má podobné příznaky jako borelie. Náš jorkšír je dosti hravý pesan, prostě takové věčné štěně. Měl klíště, na které se přišlo až po několika dnech a cca. po měsíci vždy na jeden až dva dny začal být apatický, úplně bez energie a měl mírně zvýšenou teplotu a začal kulhat na jednu nožku. Na veterině dostal injekci na ztišení bolesti, ale stále se to vracelo, čili 14 dní ok a pak zase 1-2 dny byl špatný. Nechal jsem ho proměřit a ukázala se mu kromě borelky i anaplasma. Nechal jsem udělat i test na veterině pro srovnání (zasílají krevní vzorky až do Německa, protože jsou testy přesnější a paradoxně i levnější), abych si ověřil zda měření je funkční i u zvířat a oboje se potvrdilo. Pustil jsem mu plasmu a po těchto frekvencích se mu celkem rychle viditelně ulevilo. Dávám sem k dobru i potřebnou frekvenční sestavu.

# Total time: 39m 0s
# Borelie, Anaplasma
939.32, 180
941.93, 180
946.88, 180
957.79, 180
959.28, 180
961.76, 180
1029.43, 180
1046.03, 180
1050.99, 180
12754.69, 180
12781.25, 180
12848.44, 180
19267.6, 180

Pouze pro jistotu bych doporučoval použít i sestavu na Rickettsia:

# Total time: 20m 0s
# Rickettsia
129, 120
521, 120
549, 120
632, 120
720, 120
726, 120
943, 120
1062, 120
2085, 120
4170, 120

P.S. Taky se mě doneslo, že už je mezi detox. poradci adept (nebudu jmenovat), který poskytuje frekvence za peníze (pro mě neuvěřitelných 15 000kč). Tak doufám, že se tyhle frekvence neobjeví v jeho zpoplatněném balíku, protože jsou grátis, čili zdarma ;)


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Zapper spirála

Příspěvek od martinq »

Byl jsem se o víkendu podívat na Miluj svůj život. Zaujala mne "spirála" k Zapperu, která fungovala jako "plasma", sice s dosahem 1,5 metru a pouze před a za spirálou, nikoliv po stranách, ale celkem zajímavé rozšíření k Zapperu.

Kdybyste o ní někdo měl jakékoliv informace, o konstrukci zda je/není třeba další elektronika. Dejte prosím vědět.


Obrázek


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Kov »

Craft- Co s tím ti Němci provádí? Vrazí to pod silný mikroskop?


Modest
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: úte 19 kvě 2009 20:02
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Zapper spirála

Příspěvek od Modest »

Na jejich webu byly doplněny některé technické informace. Frekvence je brána od Zapperu, v přístroji se vyrobí tvar signálu a pustí do cívky - tedy jakási forma magnetoterapie. Chtělo by to však nějaké reference. Uvádí se i možnosti použití - mezi nimi léčení varoázy a moru včelího plodu, ale kde vzít frekvence Warroa jacobsoni či Bacillus larvae? Cena se mi jeví jako značně přemrštěná, ale asi si chtějí vytvořit fond pro další vývoj.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“