Zapper

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper

Příspěvek od Craft »

Vidím to sice prvně a zatím jsem neměl možnost to otestovat, tak netuším, zda je to konstruováno pouze jako magnetický induktor (nic nového pod sluncem), což by mi dávalo smysl, nebo již méně rámová anténa (vysílač). Pokud je to ale rámová anténa se zesilovačem výkonu, tak tohle bohužel dost dobře nefunguje, tím jsem si kdysi při svých pokusech se zářiči také prošel. Navíc drtivá většina zapperů používá square signál (obdelník) a nějak netuším, co tou větou "v přístroji se vyrobí tvar signálu a pustí do cívky" je vlastně myšleno. Jde spíše o to, že tvarovat obdelník na cokoliv jiného je poněkud nesmysl, tím spíše na sinus už z technického hlediska. Nejsnadněji a nejpřesněji se vždy tvaruje sinusový signál na jiné tvary, což zase zappery běžně nepoužívají. Po jistých zkušenostech s různými udělátky jsem v tomto už spíše skeptik, protože mnohdy se nestačím divit, co někdo dokáže prodávat za předražený peníz. Ale jak jsem psal v úvodu, zatím se mi to do ruk nedostalo, tak nemohu napsat nic konkrétního.

Edit: Tak jsem se díval na tu stránku a tyhle informace mi stačí, více již vědět ani nemusím.
"V případě RaMaLoop se nejedná jen o zesilovač a anténu, ale o rychlým procesorem řízený tvarovač a rychlý spínač."
"Vstupní signál libovolný: sínus, obdelník pouze kladný (zapper), obdelník plný (F-SCAN)"
"Výstupní signál: Sínus"


lu1234
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: pon 01 zář 2014 10:36
Dal: 24 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od lu1234 »

Kde kupit za rozumnu cenu Zapper???


lu1234
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: pon 01 zář 2014 10:36
Dal: 24 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od lu1234 »

Ako nahodit do Zapperu tuto frekvenciu 18968.87 ????

A je lepsie nahodit pevnu frekvenciu napr.120 alebo pohyblivu 119 do 121 ???

Nevie niekto frekvenciu na Poliovirus(detska obrna)??


Jajo
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 10 úno 2015 16:07

Re: Zapper

Příspěvek od Jajo »

Ahojte,
můžu zapovat, když jsem před týdnem dobral ATB?
V krvi mi zjistili borélie, tak jsem dostal ATB s tím, že na kontrolní vyšetření krve mám jít až za 6 týdnů. Teď jsem se dočetl o léčení frekvencema, tak jsem se objednal na diagnostiku Oberonem, ale kvůli těm ATB (bral jsem je 3 týdny) mám přijít až za měsíc, protože dozvuky ATB by zkreslovaly výsledky. Tak nevím, zda může ještě před tou diagnostikou a rozborem krve ještě preventívně tu boreliózu zapovat.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od milda »

Zapper a antibiotika si nevadí. Ale použití zapperu bezprostředně ovlivní výsledky na Oberonu.
S odstupem cca 14 dní by to nemuselo vadit.
Přesně by Ti to řekl Craft.


Jajo
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 10 úno 2015 16:07

Re: Zapper

Příspěvek od Jajo »

Zvažuji koupit zapper, ale napadá mně teoretická otázka: Není stejnosměrný (i když pulzní) proud škodlivý pro lidské tělo? Ze školy si pamatuji, že ss proud způsobuje elektrolyzu krve.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od poota »

Přečti si vlákno "Godzila" http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3970
- nemá cenu se tady opakovat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od sisa »

Nevím, jestli to sem patří, ale v Nové Regeně vyšel zajímavý článek o měření zátěže atd.
Pan Ing. Roman Dlapa, což je bratr pí Bláhové rozebírá problematiku léčebných frekvencí , té se věnuje skoro 10 let, vysvětluje proč F scan ne vždy funguje...atd...atd.
FREKVENCE.pdf
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Kov »

Narazil jsem na zajímavou věc Na tomto kanálu jsou frekvence na parazity, na candidu,atd. Stačí kliknout a sedět doma u PC. Na netu psal chlapík že to používá a že to u něj funguje.
https://www.youtube.com/channel/UCHk4yJ ... /playlists


miramar
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 26 dub 2014 13:26
Dal: 1 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od miramar »

Koukám, že tímto sdělením toto vlákno skončilo. Že by to fungovalo? :D


miramar
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 26 dub 2014 13:26
Dal: 1 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od miramar »

Samozřejmě prozatím skončilo :D


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Paraziti popis a přehledné info

Příspěvek od martinq »

Na stránce pejskařů je moc pěkně sepsaná sbírka parazitů od velkých červů přes toxoplasmu, až ke klíšťatům a borelii.

http://www.02.working-dogs.eu/_dok_kyno ... ocneni.pdf

Doporučuji prostudovat. Velmi užitečné jsou seznamy látek na likvidaci toho kterého červa a názvy alopatických balení.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Milan_Sk »

Nieje možné jednoducho vyrobiť zapper z Arduina ?

Prípadne či nemáte skúsenosť Arduina a AD9850.
www.youtube.com/watch?v=r6nRMikOOmI


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Jajo
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 10 úno 2015 16:07

Re: Zapper

Příspěvek od Jajo »

Můžete mi někdo poradit, jak mají být frekvence z CAFLu pro konkrétní nemoc při zapingu uspořádané? Myslím tím, zda mohou být seřazené podle frekvence vzestupně, nebo v tom pořadí, jako uvádí seznam. Protože v CAFL seznamu jsou většinou neseřazené a pak skok z vyšší frekvence na nižší je vždycky trochu šokem. Bude mít zaping nějaký jiný účinek, když si ty frekvence uspořádám od najnižší po nejvyšší?


Masek
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 03 srp 2015 15:27

Re: Zapper

Příspěvek od Masek »

Zdravím, chtěl bych se poradit nejdříve s Vámi. Byl mi zjištěný +++Streptokok typu C a už 8 měsíců se ho doktoři pokouší zahnat ATB na bázi penicilínu, bohužel při mé smůle se do měsíce vždy vrátí. Zapper metoda mě dost zaujala - představa zabít ho definitivně se mi líbí.
Z toho co jsem se tu dočetl, neb spíše pochopil, tak u Zapperu, který používá střídavé napětí, musím mít předem určenou diagnózu a tím pádem i frekvenci, čím tu bakterii vyhubit?
Teď mi jde o to, že když vím co bych tím chtěl vyléčit (nejspíše tedy i frekvenci) je pro mne tedy jedno jaký Zapper (případně Godzilu) si pořídit? Případě mohl by mi někdo poradit, dát návrh? Moc děkuju předem za všechny rady


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“