Tabák z Polska - Soukromý dotaz

Inzerce a poradna, kde a jak nejlépe nakoupit...
Odpovědět
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Tabák z Polska - Soukromý dotaz

Příspěvek od rival »

Je pravdou, že se v Polsku dá levně sehnat cigaretový tabák (1kg) ? Je tu mezi námi nějaký uživatel, který bydlí poblíž polských hranic a má s tímto nákupem osobní zkušenost ?


rival - živý člověk
bigben
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: úte 29 pro 2009 17:00
Dostal: 12 poděkování

Re: Tabák z Polska - Soukromý dotaz

Příspěvek od bigben »

Nevím jestli v Polsku , ale v Třebíči prodávají tabák Bulharský a stojí tuším 500g 390Kč.Ta firma má víc prodejen po republice -tak pátrej a já se pokusím zjistit jak se jmenuje a dám vědět.


Fox_25
Stálý člen
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 29 lis 2012 5:19
Dal: 32 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Re: Tabák z Polska - Soukromý dotaz

Příspěvek od Fox_25 »

Několikrát jsem si v Polsku tabák koupil, jak kilovku tak menší balení a různé značky. Bohužel musím říci že jej silně nemohu doporučit ke kouření, je to neuvěřitelný hegeš. Ten Bulharský tabák prodávaný jako tabákové listy je ok, někteří jsou dokonce schopní jej kouřit i bez fermentace, mají na výběr několik druhů a u nás stojí kilo 550 korun.


karlik77
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: úte 23 črc 2013 15:56
Dostal: 1 poděkování

Re: Tabák z Polska - Soukromý dotaz

Příspěvek od karlik77 »

Vícmeně 70-75 PLN za 1 kg. To bude v přepočtě 450 až 470 korun. Aspoň táto cena byla před měsicem když jsem to nakupoval. Ja jsem sice koupil více (kilo pro seba, kilo pro švagra, kilo pro ortodontistu a ještě další 3 kg pro lidi u nas v robotě) ale cena nezáleží kolík se bere. Byl jsem v Bielsko-Biala, ale to je asi jedno. Všude se to da koupit.


Odpovědět

Zpět na „Bazar“