MMS mi vyléčilo rakovinu

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Arcone píše:Díky za všechny příspěvky. Trochu jsem posmutněla..Pan Humble ve videu slibuje, že to opravdu dovede vyléčit..
Ono je to v podstatě pravda. Už to, že člověk skočí po informaci, že MMS dovede dělat divy. S tím přichází chemická pomoc ze strany MMS a ruku v ruce s dalšími změnami jak v přístupu k sobě a k dalším informacím, tak se změnami diety a přístupu k dalším metodám ozdravy se lze dohrabat k vyléčení. Takhle to funguje se vším, nejen s MMS.

V podstatě jde o to se naučit přijímat i to, co jsme byli naučeni nepřijímat a přijímat od těch, od kterých jsme byli naučeni nepřijímat, samozřejmě s tím, že si sami dohledáme a sami zvážíme dostupné informace. Jinak řečeno, jde o to se naučit spoléhat sami na sebe a začít se odnaučovat blbosti a učit se věci nové. Pokud si vezmu život jako materiál, Dřevo, železo, cokoliv, buďto se s ním naučím zacházet tak, aby to vyhovovalo jeho přirozenosti a pak z něj mohu něco smyslplného vytvořit, nebo budu materiál lámat přes koleno a on mi to vysvětlí :bhead: úrazem a eventuelně aj smrtí a nebude z něj nikdy nic než zmetek.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od poota »

Arcone píše:..Pan Humble ve videu slibuje, že to opravdu dovede vyléčit..
...
Já se přesto nepřestávám těšit, že přece jen někdo se ozve jako vyléčený MMS. Moc bych si to přála.
Tak mi to připadá, že ses těšila na nějaký zázračný lék, který to sám a bez pomoci všechno pokud možno obratem vyřídí a dá do pořádku.
Rakovina, stejně jako spousta "opravdových" nemocí, je výsledkem způsobu celého předešlého způsobu života dotyčného jedince.
Z toho vyplývá, a praxe to bohužel i potvrzuje, že i když se dotyčné nemoci někdo nějakým způsobem zbaví, tak pokud nezmění svoje zvyky, tak se tatáž nemoc během kratší či delší doby objeví znova.
Podívej se i do dalších vláken o rakovině (doplněno: ... https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=120480#p120480 ) a pouvažuj o nějaké přijatelné kombinaci tam popisovaných postupů a způsobů boje s rakovinou. Vyhrát se nad ní dá, tedy pokud se začne včas a nespoléhá se jenom na spolknutí nějaké zázračné pilulky, která by celou tu práci udělala za nás.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od vokoun »

:? Kluci vy dovedete potěšit :enaughty: trochu jemněji nebo to s někým sekne :bhead: a už o alternativní léčbě nebude chtít ani slyšet :epray: já tohle číst na začátku tak už mě tady nikdo neuvidí :laugh: nic ve zlém :bye:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: ... způsobů boje s rakovinou. Vyhrát se nad ní dá, ...
:) Výhra nad rakovinou se nekoná. Jde o výhru nad sebou samým. Rak je jen průvodním jevem, tedy symptomem.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od poota »

vokoun píše:.. trochu jemněji nebo to s někým sekne :bhead:
Jak si to "jemněji" asi tak představuješ?
Že jako "ničeho se neboj, je to brnkačka, akorát si vezmeš tohle a nebo tohle, podle toho, co ti bude víc chutnat, a nic jiného už dělat nemusíš" ?
A co potom, až ten onen zjistí, že to takhle vůbec nefunguje - to mu máme napsat jenom: "sorry, my jsme tě jenom nechtěli moc děsit" ?

To, co tu píšeme, je to, k čemu jsme došli. Někomu to může pomoct, pokud je ještě kus cesty za námi. Nebo si může tu cestu projít sám a dojít ke zhruba stejnému, a nebo taky úplně jinému názoru.
Každý musíme dojít k poznání, že kromě nás na našem zdraví celkem nikomu nezáleží a farma gangu jde dokonce pod záminkou léčení jenom o naše peníze - a taky se s tím musíme nějak vyrovnat a podle toho se i zařídit. Někdo to dokáže a někdo holt ne - tak nějak funguje přírodní výběr. Někdo si myslí, že ho medicína a doktoři zachraňují, já se naopak domnívám, že se spíš než o nějaké léčení jedná o asistované pozvolné usmrcování.
Ale promiň, ani asi tohle není dostatečně jemné :(
Ale co, vždyť ještě chvíli nepůjdeme spát :P

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Arcone »

No jasně, že jsem se těšila na lék..a proč vlastně ne? Že jsem se těšila na naději pro nemocné? No jasně, že ano! Mám se za to stydět? Víte, jaká muka prožívají nemocní? Těšit se na lék pro ně , i když sama nemocná nejsem, by bylo mým osobním štěstím. Na rakovinu jsem viděla umírat vlastní rodinu a bylo by fajn, kdyby něco opravdu pomohlo. A že se ti nemocní nestravovali, jak měli? Že dostatečně zdravě nejedli, nežili..? Je mi putna. Všichni si zaslouží uzdravení.
Jinak samozřejmě souhlasím, že je nutné změnit mnoho v našem životě. Avšak věřte, že někteří nemocní žili zdravěji, než možná někteří zde přispívající a nemoci se stejně nevyhnuli.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od poota »

Arcone píše:No jasně, že jsem se těšila na lék..a proč vlastně ne?
Taky by se mi moc líbilo, kdyby byl na každou nemoc spolehlivý lék.
Bohužel tomu tak není a z dosavadního vývoje alopatické medicíny je jasně vidět, že tomu tak nejspíš nikdy nebude. Je to velice smutné, ale současná medicína neusiluje o úplné vyléčení z nemoci, ale pouze o její převedení z akutní formy do formy chronické (= nevyléčitelné), kterou se pomocí doživotního užívání léků podaří udržet s většími či menšími potížemi jakž takž dlouhodobě snesitelnou.
Právě to je příčinou stále masivnějšího zájmu o alternativní medicínu, jejíž postupy o úplné vyléčení usilují, a leckdy ho i dosahují. Na rozdíl od farmaceutických laboratoří se totiž soustřeďují na cokoli, co je úspěšné, a to i bez patentovatelnosti, včetně postupů, založených na léčení a prevenci změnou stravy, životního stylu i využití různých duchovních postupů.
A o tomhle všem je toto fórum.
Hlavně o hledání účinnějších alternativ k oficiální medicíně a i jiným vědním oborům.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Arcone píše: ... Všichni si zaslouží uzdravení. ...
To je jen zbožné přání. Uzdravení si zaslouží ti, kteří se zaslouží. Metod, a to i velice úspěšných, kterýma se kdy kdo vyléčil a to i z raků jsou mraky. Samotný Breus má na svém kontě cca 40 000 úspěšných vyléčení ještě za jeho života, nemluvě od té doby. Páter Ferda nevím kolik, jestli to někdy kdo odhadoval, ale bude toho taky požehnaně. Budwigová, Schulze, Hoxey, HCl, Norbekov, Esiac, VitC, Peroxid vodíku, termální kůra, bramborová voda, arsenic ... a to jen z hlavy. Konec konců já dostal svého whiskou, ale to byl poněkud speciální případ kůže. Problém je ten, že zdaleka ne každý je ochoten se vůbec rozhlédnut, nemluvě o tom udělat a hlavně včas. Naprostá většina se radši nechá zabít, než by se vzdělala a většina menšiny začne hledat až když sedí hrobníkovi na lopatě.

Jak říká klasik, 2% lidí myslí, 3% lidí si myslí, že myslí a 95% lidí radši scípne, než by mysleli.

Poota by Ti o tom raku mohl něco říct z osobní zkušenosti a já konec konců taky, pokud by sis tu hodně početla. Žádné zázračné léky se nekonají.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od sisa »

Slávku, já si dovolím nesouhlasit s tvrzením, že MMS nikoho nevyléčilo. Doporučuji si přečíst tu novou knihu od A. Kalckera. Tam píše, kolik mají zdokumentovaných případů vyléčení a kolik mailů dostávají s informacemi o vyléčených lidech. J. Humble to píše ve všech knížkách, mluví o tom na každé přednášce, takže nevím, odkud bereš tyto informace. Dokonce byl natočen dvouhodinový film, kde mluví lidi od nás z Čech.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od poota »

Většina z lidí vychází z osvědčeného přesvědčení, že je úplně zbytečné se něco učit, protože na všechno jsou profesionální opravovači. Když se porouchá pračka, zavolám opraváře, zrovna tak na televizi, kapající kohoutek, auto a na všechno ostatní, co se porouchá. Tím pádem nepotřebuji mít žádné vědomosti a ani žádné nářadí, stačí mi k tomu jenom mít peníze.
Ovšem podle úplně stejného modelu se bohužel přistupuje i ke zdraví - dokud mi nic není a jsem zdravý, tak je to v pořádku, protože správně funguji. Teprve když se porouchám-onemocním, dojdu si za profesionálním opravářem-doktorem, který mě za peníze opraví, protože to je jeho řemeslo, na které se vyučil, pamatuje si všechny potřebné informace a taky má na něj všechno potřebné nářadí.
Zní to docela rozumně, ale je tam drobná chyba v tom, že víc peněz doktor a farmacie získají, když nás nevyléčí, ale udrží co nejdéle nepříliš nemocné.
Právě v tomhle případě je pro naše zdraví nutné si potřebné informace získat sami a naučit se, jak se nemocí zbavit a nebo jim předcházet ještě dřív, než se poroucháme.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od poota »

sisa píše:Slávku, já si dovolím nesouhlasit s tvrzením, že MMS nikoho nevyléčilo.
Je tu na fóru několik lidí, kteří se léčením rakovin zabývají - nechci za ně mluvit, ale myslím, že nikdo z nich na rakovinu nepoužívá jenom a pouze MMS nebo některou jeho variantu.
A právě o tom je tato diskuze.

Zdravím poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:Žádné zázračné léky se nekonají.
... mno, konají, ale jedná se o různé úzce specializované prostředky na různé druhy rakoviny (např. různé rostliny - fytomedikamenty, popř. postupy/metody) ...... univerzální prostředky neexistují takřka žádné, krom několika všeobecných, jenž působí na vlastní podstatu "dělení buněk" (např. "voda bez deuteria", dále např. vytvoření zásaditého prostředí v organismu, atd.), ..... popř. se využívá vlastností "rychlého růstu nádorových buněk", kdy tyto mají zároveň i vyšší nároky na příjem živin, tudíž se dají snázeji vyhladovět, popř. je možno nejdříve "nakrmit je" nějakou látkou, na níž se poté naváže jiná látka, kterážto je "cíleně zmrtví" (např. železo + artemisinin) ...

... a znovu nutno připomenout: ... je to především o okamžité radikální změně životního stylu, vč. stravovací návyků ... protože bez toho ve značné míře případů selhávají všechny metody, ať již používané ortodoxními lékaři nebo ty "alternativní" ...... bez toho zkrátka jakákoliv léčba postrádá smysl ... :dknow: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sisa píše: Slávku, já si dovolím nesouhlasit s tvrzením, že MMS nikoho nevyléčilo. ...
S takovým tvrzením bych taky nesouhlasil, protože nevím vše a možná, že někomu ano. Já jsem ale tohle netvrdil.
slavek krepelka píše: Není mi povědomý jedinný případ, kdy by MMS jakékoliv ráže vyléčilo rakovinu samo o sobě.
Co se týče tvrzení jak J. Humbla, tak A. Kalckera, bez publikování té dokumentace s poněkud detailním popisem jednotlivých protokolů, jde jen o tvrzení. Stejně tak se buhužel nechá siyšet i hodně běžných lidí, kteří se prostě rozhdnou že z celé škály vlivů které přispěly k jejich vyléčení je to, či ono za vyléčení zodpovědné. Prakticky nikdy to není celá pravda.

Můžu sice lidem z Genesis věřit víc než ofiko tvrzením standartní medicíny a jejich blábolům o jejich úspěšnosti s léčením raka, ale to bude jen má víra, pokud do toho nezačnu vrtat krumpáčem. Pokud se podívám na jejich léčení malárie MMS, ani to není jednoznačné, i když to tak velice silně z jejich dokumentace vypadá. Sice je dost jednoznačné, že MMS velice rychle odstraní akutní příznaky malárie a osobně jsem přesvědčen že tím, že MMS malárii v krvi velice rychle dokaličí, ale pak se podívám na Pala a paní Bláhovou atd. a nevypadá to, že by se jednalo o skutečné vyléčení, tedy kompletní zbavení organismu malarické nákazy.

Já J.Humble a spol sice velice fandím, ale to neznamená, že bych považoval za nutné brát vše co napíšou a jak to napíšou za fakta. Ani tím neříkám že úmyslně zavádějí. Pouze mi přijde, že se na to "vyléčení" dívají příliš povrchně a pouze průzorem své tunelové vize, což je bohužel naprosto běžné u všeho bádání.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Hela »

Arcone píše: Všichni si zaslouží uzdravení.
Každá nemoc, každá bolest, každá nehoda nám chce něco říct. Je to upozornění, že něco děláme špatně, že myslíme způsobem, který je třeba změnit, že "nežijeme v souladu s vesmírem", že v sobě máme léta zabudované programy, které řídí náš život. Ta upozornění jsou zpočátku jen slabá a je snadné je přehlédnout. Pokud je ale opravdu přehlédneme, nebo ignorujeme, dostáváme stále silnější a silnější kopance. A je jenom na nás, kolik těch kopanců potřebujeme, než (a jestli vůbec) s tím začneme něco dělat, než (a jestli vůbec) se rozhodneme něco změnit.


Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Arcone »

Ano, každá bolest a každá nemoc nám něco sděluje, to je jisté. Je také jisté, že se máme zajímat o možnosti mimo klasickou medicínu. Dnes je již mnoha lidem jasné, že jí jde spíše o trvalý zdroj příjmu , což se rovná, trvalý přísun nemocných, pokud možno dlouho nemocných, aby zdroj, který zaměstnává obrovské farm. firmy nevyschl. To je jasné minimálně všem, kdo zabloudí na tyto stránky, ale troufám si tvrdit, že i mnoha , mnoha dalším.
Znám informace o schopnosti vit. C, léčbu hladovkou, lék Ukrajin ( informace na you tube..) a je mi jasné, že televizi ve zprávách o tom neuslyšíme. Mne teď zaujal MMS. Proč? Protože se jedná o velmi levný lék, na rozdíl třeba od Ukrajinu ..(změnu stravování zde neřeším, ta je samozřejmá). Také proto si myslím, že p. Humble "neblafuje" , když tvrdí jaké možnosti MMS má ( jistě jste sledovali video a četli další zdroje na internetu) včetně rakoviny. Nepřináší mu to zisk. Lék je levný, běžně si ho každý namíchá sám. A to jsou všechno důvody, proč jsem se nyní zaměřila právě na MMS, i když nevylučuji mnoho dalších možností. MMS mě prostě nadchlo jako nejnovější "naděje".


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“