Konkurs na "Vývojový a realizační tým" tohoto fora

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

ElabsVracov
Stálý člen
Příspěvky: 57
Registrován: pát 30 pro 2005 13:42
Dostal: 2 poděkování

chemie

Příspěvek od ElabsVracov »

Zdravím,
Jestli ti můžu doporučit tak cestou chemie se moc neubírej, jelikož chemický rozklad tě vyjde mnohem víc než benzín, už s vodíkem je to na hraně.


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro ElabsVracov

Příspěvek od Ilem »

Zdravím příteli,
Jsem moc rád že jsi nás vzal na milost a opět jsi zavítal mezi nás. Bohužel jsem na fórum přišel až po smazání tvých příspěvků, tak jen ze střípků vím, že jsi hódně daleko. Narazil jsem na Tvoji aprílovou přítomnost na chatu, bohužel až včera, takže jsem se nemohl zúčastnit diskuse. Chtěl bych vědět, zda to byl jen apríl, nebo opravdu vážně míněné rady. Např EM pulzy. To je úplně nové pojetí, a chci se zeptat, jestli opravdu elektromagnetické, nebo elektrostatické. Mohl bys napsat něco bližšího? (frekvence, střída, síla EM pole,...)Pokud si to ovšem nechceš nechat pro sebe. Kdysi jsi někde psal, že každý měl možnost požádat o exkurzi. Pokud bys tuto možnost chtěl zopakovat, hlásím se do první řady.


"Dum spiro spero"
Ciceron
xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: chemie

Příspěvek od xzzzx »

ElabsVracov píše:Zdravím,
Jestli ti můžu doporučit tak cestou chemie se moc neubírej, jelikož chemický rozklad tě vyjde mnohem víc než benzín, už s vodíkem je to na hraně.
Slo mi o to ze je kolem nas tolik latek, ktere se daji pouzit napr. hlinik a nemuselo by to byt i tak drahe.
Nemusi se kupovat hned ve zbernych s..
Ale je tu tolik zajimavych veci ze se opravdu dam jinou cestou. Jen mam nekdy pocit, ze co je overeno to je s DPH.

dik za radu.

Z.


Svět zboř! Já budu stát.
xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro ElabsVracov

Příspěvek od xzzzx »

Ilem píše:Kdysi jsi někde psal, že každý měl možnost požádat o exkurzi. Pokud bys tuto možnost chtěl zopakovat, hlásím se do první řady.
pripojuji se a dojedu cca do hodinky.
nemam to daleko.
Nedelals nahodou pro flajzara voltampermetr s jednim LCD, ktery cca pred rokem stahli?
Z.


Svět zboř! Já budu stát.
ElabsVracov
Stálý člen
Příspěvky: 57
Registrován: pát 30 pro 2005 13:42
Dostal: 2 poděkování

Pozdrav

Příspěvek od ElabsVracov »

Zdravím, pro Flajzara jsem nedělal nic, zhruba před rokem jsem dělal stejný sortiment co on, jen levnější a rozhodně kvalitnější. Poslední dobou se mi zdá být kvalita jeho výrobků čím dál horší, no ale to je jen subjektivní názor. Stejně už většinu sortimentu jen prodává od Huttermana a jiných. Jinak VA metry s LCD jsou běžně v prodeji. Co se týče toho DPH, no tak není se čemu divit, že v dnešní době vše co jde se hned musí krutě draze platit, ale zase na druhou stranu si spočítejte jen jak dlouho vám zabere to "domácí kutění" a kolik matrošu spotřebujete. Auto na vodu, než jsem dotáhl do finišového stádia, mě taky přišlo na šestimístnou cifru. Proto mám na webu anketu, jestli vůbec má smysl začít něco takového komerčně vyrábět. Mějte se. :bye:


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

2 MIlan ( Elabs Vracov)

Příspěvek od sano »

Ahoj Milan,

vidím, že si nezmenil svoj marketingový prístup. Prijmi odo mňa radu. Poraď sa sa skúseným odborníkom na marketing. Daj si poradiť, ako rozbehnúť takýto projekt.
Hovoriť o šesťcifernej cifre na vebe, kde väčšina členov má hlboko do kapsy, sa mi zdá trochu od veci.
Neber to osobne. Rád by som pomohol aby sa už vodíkové technológie ujali v praxi.
Mohol by si, prosím, informovať ako to dopadlo s vodíkovým kotlom? Lepšie je dotiahnúť jednu vec do konca( myslím na vodíkový kotol), ako po neúspechu jedného projektu začínať s novým.
Ináč v rodine mám poradcu jedného vplyvného pána, ktorý profesionálne šéfuje lobbistom v európske únii. Niekoľko dobrých projektov už umiestnili.
Maj sa

sano


Habo
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 09 dub 2008 17:03
Bydliště: Krivá
Kontaktovat uživatele:

Och joj...

Příspěvek od Habo »

Ludia STRASNE RAD by som sa pripojil ale vzhladom na svoj vek ktory tu radsej nejdem pisat by to bola hroza jedine co mam su asi napady to je vsetko :( :(


Slobodný užívateľ slobodného softwaru....
Odpovědět

Zpět na „Dílna“