Akné a MMS, mám vydržet?

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Ivetka87
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 23 říj 2013 9:11
Dostal: 1 poděkování

Akné a MMS, mám vydržet?

Příspěvek od Ivetka87 »

Dobrý den, ahoj!
Asi před 2 týdny jsem nezdárně ukončila Protokol 1000 kvůli nevolnostem. Zvracela jsem a mms jsem nemohla ani cítit. Mám hodně problémy s akné už od svých 12 let a pořád doufám, že mi mms pomůže, jenže orálně ho do sebe nemůžu dostat, pže se mi z té pochutě dělá špatně. Tak jsem začala s postřikem. Používám ho přes měsíc, ale zatím žádné úspěšné pokroky, bohužel. :( Spíš je to horší. Myslíte, že mám prostě zatnout zuby a vydržet? Když s tím mám problém tak dlouhou dobu, tak se toho nezbavím za týden, měsíc? Moc děkuju za rady. Iveta


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Akné a MMS, mám vydržet?

Příspěvek od A(&F) »

... byť je to k nevíře, tak i na akné pomáhá pití kotvičníku ... a zvenku bych to ještě oméval řepíkem, který pomůže především u "otevřených beďarů" ... :) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Ivetka87
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 23 říj 2013 9:11
Dostal: 1 poděkování

Re: Akné a MMS, mám vydržet?

Příspěvek od Ivetka87 »

Děkuju za radu, ale bylinky už mi nepomůžou... Chce to něco silnějšího. :D Zvažuju i koloidní stříbro, ale nevím, co je účinnější? Jestli tohle nebo mms? A co je chuťově lepší?


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Akné a MMS, mám vydržet?

Příspěvek od Hela »

Akné můžou způsobovat i paraziti. (Je to dokonce pravděpodobné.) V tom případě nebude MMS stačit. Taky by to chtělo jaterní očistu.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Akné a MMS, mám vydržet?

Příspěvek od poota »

U diagnostikování podle obličeje je u akné zmínka o tom, že může značit i hormonální hladině neodpovídající, tedy nedostačující nebo dokonce potlačované sexuální aktivity. Nasvědčuje tomu i zvýšený výskyt akné u teenagerů v období před zahájením pravidelnějšího sexuálního života.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Ivetka87
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 23 říj 2013 9:11
Dostal: 1 poděkování

Re: Akné a MMS, mám vydržet?

Příspěvek od Ivetka87 »

Tak myslím, že sexuální činnost je u mě v pořádku. :) A jelikož mi je 26, tak z puberty jsem už snad taky vylezla. Zvážím ty parazity a nejspíš zkusím nějakou očistu... S mms asi nepřestanu, pořád v něj vkládám naději. Třeba je jeden měsíc opravdu málo. Přesto díky...


Tanvald
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 13 lis 2013 14:44
Dal: 1 poděkování

Re: Akné a MMS, mám vydržet?

Příspěvek od Tanvald »

Ahoj! Já začal s MMS taky kvůli akné. Před rokem, po jedné kapce a pil jsem to s vodou a musel jsem přestat. Teď jsem sehnal želatinové kapsle a už beru druhý den po kapce (6x hodin) a absolutně žádná nevolnost, prostě nic! Míchám to na 1 kapku 5 kapek citrónový šťávy.

Co se týče těch parazitů, je to možné, jako všechno. Každopádně zůstává pravdou, že většinou je to souhra více problémů. Například nesprávná funkce ledvin, špatná strava atd.
Pokud se někomu nechce přímo do "odparazitovávání" a přírodní detoxikace či jiný i nepřírodní (enterosgel atd) už vyzkoušel, jednoznačmě bych šel do MMS. Neuškodí a mnoho lidí akné zbavilo.
Ovšem důležitou věcí je řešit příčinu akné a ne jen jeho následek. To, že se dělá příčinu má a i když se jí nikdy nepodaří odhalit, není od věci něco pro to dělat.
Stačí se správně (pestře) stravovat, omezit rafinovaný cukry, jíst dostatek ovoce a zeleniny atd. (to snad každý ví)
A hlavně dodržovat pitný režim. Řiká se něco okolo 2L, ale je to individuální, podle zatížení atd. Každopádně minimálně 2L denně. A ne limonády (jasná věc).
Pak už stačí jen udržovat obličej v čistotě a nesahat si na něj. Osobně můžu na vnější údržbu doporučit Lemon Tea Tree bio olej nebo olej z levandule. To mi pomáhalo asi půl roku a skvěle mi to vyhojilo obličej. Na noc je skvělý si dát: 1:1 nastrouhat křen do vinného/jablečného octa a nechát vylouhovat, pak potřít obličej. Prvních 30s to pálí, ale přestane a ráno, když se vzbudíte, nemáte na obličeji nic nového podebraného ;)

Snad to pomůže, hodně štěstí.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Akné a MMS, mám vydržet?

Příspěvek od A(&F) »

Ivetka87 píše:Děkuju za radu, ale bylinky už mi nepomůžou... Chce to něco silnějšího.
... :shock: ... a jak jsi probůh přišla na to, že Ti bylinky nepomůžou, když jsi kotvu zatím ani nezkusila ??? ... :roll: ...... ona kotva Ti totiž srovná v těle kde co ... hormony, trávení, vylučování, spánek, atd. ...

... mmch, zkus také vysledovat, zda to akné nemá spojitost s jídlem ... neb znám lidi, co se osypou např. po mléce, po lacinější čokoládě, po pálivém jídle ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“