CDH - zkušenosti uživatelů

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od sisa »

Matespts, záleží, co chceš léčit. CDH se dá brát i po 15 min, těžko radit.


Alajka
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 04 úno 2014 17:49

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Alajka »

Prosím, potřebovali bychom začít CDH užívat, ale nedostala jsem odpověď na mou otázku, mám obavu CDH začít užívat. Je tady spousta zkušených lidí, prosím. V LIKOCHEM mi po telefonu odpověděli, že chloritan koupený u nich je bez příměsí, tak nevím proč se proužek zabarvil do hněda.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Batles »

Alajka píše:Prosím, potřebovali bychom začít CDH užívat, ale nedostala jsem odpověď na mou otázku, mám obavu CDH začít užívat. Je tady spousta zkušených lidí, prosím. V LIKOCHEM mi po telefonu odpověděli, že chloritan koupený u nich je bez příměsí, tak nevím proč se proužek zabarvil do hněda.
Vydrž, za pár dní dokončím testy s CDH.
proužek se ti zbarvil do hněda, protože jsi měřila příšerně silnou koncentraci, např 4-5000ppm. Popisuješ svoji výrobu CDH, ale to vůbec není správně! Těžko bys určila dávkování v mililitrech... Udělej to tak, jak jsem sem dal před časem přílohu z Regeny o CDH.
Baltles


Alajka
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 04 úno 2014 17:49

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Alajka »

Díky moc Batlesi. Já ale myslím, že jsem postupovala správně :ethink: .... 220 ml destilované vody, do ní stříkačkou 10 ml chloritanu sodného a 10 ml 50% kyseliny citronové. Připravené tak, že jsem na 1 pol. lžíci krystalků kyseliny citronové dala 1 pol. lžíci vody a z toho odebrala těch 10 ml injekční stříkačkou.

A s tou hnědou barvou máš pravdu, po Tvé odpovědi jsem zkusmo odebrala 5 ml CDH a doplnila 20 ml vody, změřila a je to tam. Temně zelená. Testovací proužek ukázal 500 ppm. :eclap: :eclap:

Alajka


Alajka
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 04 úno 2014 17:49

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Alajka »

Jo, a ten chloritan je 24,5 %


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Batles »

Dokončil jsem hromadu testů výroby CDH.
Postup výroby CDH podle Regeny, kde Pavel Eiselt popisuje aktivaci s Hydrogensíranem sodným, není v pořádku.
Je to velmi kyselé :mrgreen: pH 3,3 :!: a ppm je nad 100. (měřeny 3ml tohoto CDH v deci vody)
To vůbec neodpovídá srovnání se třemi kapkami MMS1 v deci vody.
Takže pozor, toto by mohlo s některými pěkně zamávat.
Chcete li získat rozumné výsledky, vyrábějte takto:
240 ml vody, přidejte 9ml chloritanu sodného (24,5%) a 2,1 gramu hydrogensíranu sodného (NaHSO4 93%).
Dostatnete z toho okolo 70-80ppm a pH 6,9. Tyto hodnoty odpovídají celkem slušně originálnímu způsobu výroby s aktivátorem kyselinou chlorovodíkovou 4% lék. koncentrace - tohle dává okolo 70ppm a 6,7 pH.
Můžete samozřejmě dál experimentovat a jemně dolaďovat.
Jde o to, abychom do organismu dostávali část nezaktivovaného CDH, aby aktivace pokračovala dál s žaludečními kyselinami tak, jak to probíhá s MMS1.
Všechna měření dělám vždy v deci vody + 3ml CDH.
Při testech na Oberonu vždy dává lepší výsledky CDH aktivované hydrogensíranem sodným a pachuť či ocas je naprosto odlišná od všech verzí.
Je tedy na každém z nás, bude preferovat :D
Hezký den všem,
Batles


Shortak
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: ned 26 led 2014 7:34
Dostal: 1 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Shortak »

to Batles: Chci k výrobě použít místo práškového HGS, roztok. HGS mám z Fichemy naředěný 333g v 1l H2O.Vyšlo mi použít 6,3ml roztok HGS. Prosím o kontrolu, zda jsem dobře počítal a bude-li vyrobené CDH stejné, jako s práškovým HGS.Díky moc.


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od xdraho »

To Shortak: Pokuste se si přečíst mé "výpočty" hned na začátku tohoto vlákna:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=3427
Tehdy jsem se vlastně pokoušel, aniž jsem to tušil, že se tomu bude jednou říkat CDH, o výrobu, kdy se chloritan s hydrogensíranem tak akorát navzájem zreagují a nezůstane nic ani z jedné původní složky.
Že je to s přemírou hydrogensíranu kyselé, tak tomu se nemůžeme divit. Hydrogensíran je stejně jako například jedlá soda (hydrogenuhličitan sodný) už z principu kyselý.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Slavek Krepelka »

xdraho píše: ..... Hydrogensíran je stejně jako například jedlá soda (hydrogenuhličitan sodný) už z principu kyselý.
Nějak mi to neleze do krku. Radši jsem se ještě koukl k odborníkům, i když jsem si byl zatra jistý. Jak, že je hydrogenuhličitan sodný kyselý? V podstatě jde o uhličitan sodný ve vodě. Je to zásada jak noha, jinak louh.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od xdraho »

Chtělo by to nějakého chemika, třeba JarduX. Teď asi budu kecat, ale ještě z gymnázia se mi plete, že kdyby to byl uhličitan sodný, tak by obě vazby byly obsazeny sodíkem a roztok by měl neutrální povahu (normální soda takovou povahu snad má). Protože je to ale hydrogenuhličitan, tak je z H2CO3 nahrazen jen jeden vodík sodíkem a zůstane kyselá část (kationt?) HCO3-. Proto by měla mít jedlá soda spíše kyselou povahu.
Je ovšem něco jiného, když jí používáme na neutralizaci. Tehdy využíváme, že je to sůl slabé hyseliny uhličité, která se snadno rozpadne, kysličník uhličitý uteče a zbyde jen zásaditý sodík.
Pokud kecám, tak pánové chemici doufám prominou a poučí mne :-)))


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od xdraho »



milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od milnem »

Už je to dávno co jsem byla chemik,ale hydrouhličitan sodný je zásaditý,protože je to sůl slabé kyseliny a silné zásady-tak se to" polopaticky "
dobře pamatuje či určuje.Samozřejmě není tak silně zásaditý jako uhličitan sodný,ten je zásaditější.
M.


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od xdraho »

Aha! Tak to bylo! Už jsem to dávno zapomněl.
Takže podle toho by potom hydrogensíran sodný měl být kyselý. Je to sůl silné kyseliny sírové s pouze jedním nahrazeným vodíkem. Sice také silnou zásadou, ale pouze jeden vodík! Druhý tam zůstal.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od milnem »

Myslím,že ne,kyselina sírová je silná kyselina a hydroxid sodný je silná zásada.Takže teď nevím,ale spíše bych řekla ,že bude pH okolo neutrálu,mírně zásadité,protože hydrogensíranový aniont je slabší než síranový,ale možná to tak není a připadá mi zbytečné se potom pídit.Nejjednodušší by asi bylo změřit roztok pH papírkem a hned budeme vědět.M.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Batles »

1gr hydrogensíranu sodného 93% v deci vody dává 1,5 pH. Zatraceně kyselý.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“