hlasování o vyloučení přístupu vulgárních jmen

Pravidla, aktuální info a finanční příspěvky na chod fóra

Vulgární jména v názvu přispivatele přístup na forum .

Anketa končí za pon 12 bře 2007 8:41

Nesmí mít přístup.
27
66%
Smí mít přístup.
14
34%
 
Celkem hlasů: 41

Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palo »

100kurev píše:To je brácha, je blázen do aut. Mne auta nezjímají jezdím vlakem.
To se nedivím, když máš tolik holek :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Nezvyklé meno

Příspěvek od sano »

Pýtal som sa na radu jazykovedcov z porovnávacej slovanistiky. Stokurev je najpravedpodobnejšie od ruského kura / česky kuře/.
sano


Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

hlasování o vyloučení přístupu vulgárních jmen

Příspěvek od Elektro »

Podľa môjho názoru, ľudia, ktorí si dávajú také mená si týmto spôsobom
liečia svoje úbohé ego, alebo sú to exhibionisti a pre tieto stránky neprinesú nič užitočného a preto sem nepatria.
Hlasujem za zákaz prístupu na stránky pre týchto psychických mrzákov. :enaughty: :evil:


Homolesbiens

Příspěvek od Homolesbiens »

...v tý anketě vám chybí možnost "je mi to jedno" ;)


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Abych pravdu řekl každý nick by měl nějak vyjadřovat cosi o člověku co se za ním schovává a pokud má nick vulgární asi i takový je ale to je čistě jeho věc.Pokud přinese něco co pomůže k vyřešení nějakého problému nic proti,pokud by ale jen prudil pak by tady asi neměl být i když není nic snadnějšího se sem přihlásit pod jiným nickem a prudit dál. Nejsem tady dlouho tak nevím jestli do toho můžu nějak zasahovat je to asi věc admina a starších ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
petr111

bez komentáře......

Příspěvek od petr111 »

Aquarius1 píše:Abych pravdu řekl každý nick by měl nějak vyjadřovat cosi o člověku co se za ním schovává a pokud má nick vulgární asi i takový je ale to je čistě jeho věc.Pokud přinese něco co pomůže k vyřešení nějakého problému nic proti,pokud by ale jen prudil pak by tady asi neměl být i když není nic snadnějšího se sem přihlásit pod jiným nickem a prudit dál. Nejsem tady dlouho tak nevím jestli do toho můžu nějak zasahovat je to asi věc admina a starších ;)
Nejen nick, ale také vnější projevy charakterizují každého člověka.....to čím jezdíme, jak se oblékáme.....i když si to neradi pžiznáváme.....
já např. těm velkmý rádoby ofroudům říkám malý pinďour.....a je to dvouvýznamového a většinou platí oba.....můj nick např. charakterizuje to, že se jmenuji petr, ale to nikde nejde registrovat, protože se tak jmenuje moc lidí, a ty tři jedničky ? To ne, že jsem jednička, to je moje datum narození a já si strašně blbě pamatuji čísla, která nemají logickou posloupnost, už tři roky se např. marně snažím zapamatovat číslo svého vlastního mobilu.......jo, takže jsem tu propálil, že vlastně slavím narozeniny a už s předstihem tu pášu pod vlivem.........


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

on je vlastne "sběrač informací" ! na slovensku tomu hovoríme - pittnerov agent provokatér. ...NO FUJ !!! som sa zaprisahal, že nebudem reagovať, a ahaho!
môj názor: na príspevky od takýchto nickov vôbec nereagovať.


petr111

jestli to není jen překlep.....

Příspěvek od petr111 »

klidně by to mohlo být 10 okurek......


petr111

z toho jsou pak ty nesrovnalosti.....

Příspěvek od petr111 »

jak ten partyzán nekřičel "za stranu a za lidi", když skočil pod nepřítelský tank.......ale normálně zaklel "zasraný náledí"

...............
no fuj, už jsem taky vulgární


Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“