Knihovna, aneb širší souvislosti.

Společenské dění u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Další čtení

Příspěvek od Aquarius1 »

Těch robotů je nějak moc :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Re: Další čtení

Příspěvek od JiMi »

Aquarius1 píše:Těch robotů je nějak moc :D
Dík, a klidně spomal, není čas toliko číst. Ženská totiž nějak nedokáže rozlišit, kdy jen tak sedím u komplu a brouzdám, nebo něco smolím nebo čtu. Pro ni pořád jen sedím u toho blbýho počítače. Takže se to musí dávkovat.
Si to stahuju na hromadu, čímž se jen zvětšuje další z balvanů, které mám před sebou. Ale jinak DOBRÝ.
JiMi


Přestavba motoru Š120 na stirling
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Další čtení

Příspěvek od Aquarius1 »

JiMi píše:
Aquarius1 píše:Těch robotů je nějak moc :D
Dík, a klidně spomal, není čas toliko číst. Ženská totiž nějak nedokáže rozlišit, kdy jen tak sedím u komplu a brouzdám, nebo něco smolím nebo čtu. Pro ni pořád jen sedím u toho blbýho počítače. Takže se to musí dávkovat.
Si to stahuju na hromadu, čímž se jen zvětšuje další z balvanů, které mám před sebou. Ale jinak DOBRÝ.
JiMi
Dobře asi to dám na edisk tedy jestli se to tam vejde všechno ať si každý stáhne co chce je toho ještě spousty ;) Aquarius1


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
habana

další....

Příspěvek od habana »

tentokrát z jiného soudkuuuu....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


habana

Příspěvek od habana »

a eště jednaaaaaaaaaa
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

A zase roboti

Příspěvek od Aquarius1 »

Je jich nějak moc :mrgreen:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
y

Příspěvek od y »

Máte niekto Verrill : Svetelný most?
Ďakujem.


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Mám tisíce titulů od stovek autorů. Mnoho perel, ale nějaké přípony a takové ty formality mi házejí klacky pod nohy. Zítra kamarád pomůže umístnit na e disk. Je toho pár giga.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Bez komentára

Příspěvek od sano »



AnonyMouses

Příspěvek od AnonyMouses »

"Českí slobodomurári sa spájajú
Dvě největší české zednářské organizace spojí síly. Na slavnostní schůzce Veliké lóže České republiky a Velkého Orientu českého, které se uskuteční v sobotu v utajovaném sále v Praze, dojde ke sloučení obou velkých lóží. K původním 13 lóžím spadajícím pod Velikou lóži České republiky by se mělo připojit 7 lóží Velkého Orientu českého. Spojená velká lóže bude mít zhruba pět set členů.
„Se zednáři z Velkého Orientu českého máme dobré vztahy, jsou to skvělí lidé,“ říká bývalý veliký mistr Veliké lóže ČR Petr Jirounek. Výsledkem tři roky trvajících jednání, jejichž průběh byl konzultován i s autoritami v zednářském ústředí v Londýně, se stal plán sloučení obou organizací pod hlavičkou Veliké lóže České republiky. Členové Velkého Orientu českého, který by měl sloučením zaniknout, tak sdílní nejsou. „Nechceme zveřejňovat žádné informace. Mohly by ovlivnit průběh sobotního jednání,“ řekl LN velmistr Velkého Orientu českého, který si přál zůstat v anonymitě.
Sloučení zednářských organizací se nezúčastní další tři, které u nás působí. Ty však mají dohromady jen 150–200 členů. Kromě Velké lóže českých zemí je však u dalších dvou splynutí s hlavním proudem prakticky vyloučeno především proto, že přijímají do svých řad i ženy, což tradiční zednáři odmítají. Zároveň se sloučením by měla vzniknout také nová distriktní velká lóže slovenská, což je předpoklad pro budoucí osamostatnění slovenských zednářů, kteří doposud spadají pod Velikou lóži ČR.
http://www.lidovky.cz/ln-cesti-zednari- ... _domov_nev"

Tak preto to tu stále nejde...


morse59
Starší člen
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 22 úno 2007 19:32
Bydliště: hradec králové
Dostal: 5 poděkování

Kniha která stojí za to si jí alespoň prohlédnout

Příspěvek od morse59 »

Ahoj všichni. Chtěl bych vám doporučit knihu která se jmenuje:
VELKÁ SOLÁRNÍ ZAŘÍZENÍ návrh,provoz,realizace.
Napsal Karl-Heinz Remmers vydala ERA v roce 2007
Půjčil jsem si ji v knihovně a musím říct,že na mne udělala dojem. Dobře zpracovaná skoro jako kniha Ing. Žeravíka ale s jiným tématem.
Ahoj


mirek

Amatérská radia, KTE

Příspěvek od mirek »

Kdo by potřeboval nahlédnout do některého čísla AR,nebo KTE, tak
je to možné. Viz. seznam v přiloženém souboru.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Návštěvník

Re: Amatérská radia, KTE

Příspěvek od Návštěvník »

Sorry- Nějak se nedařilo a pak se objevily všechny.


zawin
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: sob 16 čer 2007 16:05

Příspěvek od zawin »

Amara 1952-2007 su aj na nasom ftp serveri http://www.svetelektro.com tam nalavo v menu si dajte moznost FTP server, tam najdete prihlasovacie udaje.


JOVA
Zasloužilý člen
Příspěvky: 257
Registrován: úte 21 lis 2006 11:01
Bydliště: Jižní čechy
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KE 5/2005

Příspěvek od JOVA »

Pokud jste to už nesehnali jinde: KE 5/2005
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“