Nulté veřejné setkání v Praze u Jeffa 2007

Pravidla, aktuální info a finanční příspěvky na chod fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
kutz
Stálý člen
Příspěvky: 59
Registrován: úte 31 led 2006 12:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 0-té setkání a situace kolem VE

Příspěvek od kutz »

Nikomu nepotřebuju brát radost ze setkání, kamarádství atd. komu co vyhovuje... prosím. Mnoho z vás je mi symaptických byť sem vás viděl jednou... Pokud se však jedná o sjezd VE, nepotřebuju sedět v zahulený hospě... Jsem praktik, raději přiložím ruku k dílu, než sáhodlouze polemizovat. Z mého pohledu je to bohapusté žvanění, pokud se nejedná o technickou stránku věci atd. to je můj názor.
Dík za radu na stavbu varný konvice za několik tisíc... a karel_m má kulový... Ty na to jezdíš ? Nebo topíš ?
Zoufale tohle sleduju hodně dlouho na to, abych byl nakvašenej z mraky pustých řečí... Náladu by mě snad zvedl obyčejný přístup. Hrátky na tajný a důležitý mě neberou. Výsledkem je zpravidla, že maj houby. Pravda se dokazovat nemusí. Je jen jedna. Stále nemáme VE !


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sao

Příspěvek od Palo »

Ilem píše:Tak tohle jsem si musel přečíst třikrát. Co se stalo? Ale dík.
Palo mě nemá rád a vím proč. Takže ho svým způsobem chápu. Ale jednou pozná, že jsem měl pravdu.
Ne ze bych te nemel rad, ale jednou jsi me nastval... Ale nemyslim si, ze bysme se meli na sebe mracit kvuli nejake ptakovine celej zivot :) Nevim, jak se na to divas Ty, ale kdyby takhle jednali vsichni, tak bysme byli tak akorat za chvilu banda naprudenejch kancu :)

Pravda sem, pravda tam, vsichni se obcas nekdy seknem...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sao

Příspěvek od Ilem »

Jsem rád, že to tak bereš. Takže jsme v poho, a jedem dál. (Přesto jsem odhodlanej splnit svůj slib, že když k tobě na podzim nepřijedu s autem na vodu, sním svý boty. - Nechám si je připravit u Jeffa nějak zvlášť pikantně.)


"Dum spiro spero"
Ciceron
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

setkání

Příspěvek od 1220 »

Setkání bylo, aspoň pro mne, překvapivě pěkné, lepší než z obrazovky.
Petr Kutz má cca od února přístup do mé dílny, a Luboš vlastně dělal taky
pro něj. Asi není spokojený se svojí a naší prací. Příslib silového působení od JC zažil se mnou. Doufám, že pro společnou věc aspoň nafotí "čajník".


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Sao

Příspěvek od Palo »

Ilem píše:Jsem rád, že to tak bereš. Takže jsme v poho, a jedem dál. (Přesto jsem odhodlanej splnit svůj slib, že když k tobě na podzim nepřijedu s autem na vodu, sním svý boty. - Nechám si je připravit u Jeffa nějak zvlášť pikantně.)
Ok Ileme :) Jíst boty bych Tě nenutil, ale v kadém případě je to zajímavá motivace! :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ilemovy boty

Příspěvek od 1220 »

To už můžeš i ke mně, nechám pro Tebe vyrobit botu velkou dortovou. Nezapomeň však, že to co všichni hledáme má ke složitosti daleko.
K.


Novák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 407
Registrován: ned 20 srp 2006 15:33
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

Velká bota

Příspěvek od Novák »

Ta diskuse,která se tu rozjela je zbytečná a k ničemu nevede.Kdo chce vyrábět vodík nebo BP,tak si tu cestu musí stejně projít sám.Já začínal
před rokem a půl potřeboval jsem 1000W na 1l BP za min.Po dvou měsících
jsem se dostal pod 600W a za rok pod 250W.Můj nejlepší výkon je 80W
příkon do vyvíječe a každou minutu si nafoukám 1 litr BP.Nebýt příspěvků
od Wojnara,Mima a Iva,tak se v tom ještě pěkně plácám a možná bych
to dávno vzdal.Vodík je pro mne koníček a ne řešení problémů s topením a pod.Na setkání jsem vám chtěl jenom sdělit,že to má smysl a já osobně
nelituji toho času,který jsem věnoval všem pokusům.
Mladý kluci jsou prostě netrpělivý,tak mu to tolerujte,ve skutečnosti je to
docela šikovný kluk a hlavně má snahu a něco dělá :good:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

také poděkování ...

Příspěvek od A(&F) »

... děkuji všem ... a nejen za tu chvíli strávenou povídáním o společném hobby, ale i za pomoc při opravě mého "přibližovadla" ....... pro nezasvěcené: po cestě "tam" mi na polovině cesty praskla stabilizační tyč a na sraz jsem přijel se silně rozkývaným zadkem auta (a zatáčky jsem tudíž projížděl maximálně 5 km/hod. za mohutné troubící podpory ze strany ostatních řidičů :D ) ... takže mé poděkování patří hlavně Jeffovi za materiálovou i nástrojovou pomoc, během níž jsem mu "záviděl" mnohé z jeho pokladů (ale i pořádek s jakým má uspořádanou dílnu) ... a ostatním zúčastněným za radu, projevenou starost i za pomocnou ruku ... dojel jsem zpět naprosto v pořádku, neb popruh, jímž byly obě části spojeny k sobě navzájem (kastle + náprava) mi praskl až 20km před cílem cesty (což se ale už dalo v pohodě vydržet ;) ) ...

... Jeffovi též ještě za vynikající guláš ... na kterém jsem si (i díky zapůjčené nádobě od Paľa) pochutnával nejen po půlnočním dojezdu, ale též druhý den po procitnutí ... hmmm (nebo-li mňam) ... byl fakt to dobrý nápad ...

... opravdu jsem toho nelitoval, protože jsem s vámi (i přes mojí časovou tíseň a problémy, které mne ještě neustále provázejí) našel zase kousíček pohodové nálady, byť to bylo jenom na malou chvíli ... rád jsem též poznal "staronové tváře" ... a rád jsem se setkal s těmi již známými z minula (i když mi tam ještě některé z nich do kompletního výčtu pořád scházejí :( ) ...

... děkuju vám všem ... a moc ... A(&F) ...

PS: ... tak co, Smolaři, ... copa dělá ta "Tvoje" štěnice od "bigmagnetů", kteroužto máš na malíčku ruky jakožto připomínku "Nultého srazu" ... :lol: :lol: :lol: ...... jo, jo ... nejen k vodíku je nutno míti respekt ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: 0-té setkání a situace kolem VE

Příspěvek od A(&F) »

... zdař Petře .... vzpomínáš si, jak jsi na konci podzimního setkání "slíbil", že se tedy zamyslíš nad finálním řešením "Integrace VE do stávající společnosti s eliminací všech nežádoucích destabilizačních a negativních sociálních vlivů" (a sepíšeš to) ??? ... neb pořád jsem ještě od Tebe nic nedostal ... :| ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Integrace VE do spolecnosti

Příspěvek od Palo »

A tak to by urcite kazdyho z nas zajimal postup, jak zajistit, aby verejnost ve velkym zacala pouzivat VE bez zbytecnch problemu...
Ten navod by mel byt ale takovy, aby ho neslo prekazit ani s tim, ze by ho ten, co by ho chtel prekazit, znal...

Osobne bych navrhoval udelat anonymne stranku, kde by dana vec byla popsana, natocena videem, s manualem v cestine a anglictine.
S tim, ze by se vseobecne definovaly pravidla rozsirovani...
Mozna by stalo za to to treba i patentovat s tim, ze je to free...

Kdyby to patentoval nekdo jinej, pak by to byl prusvih, ale i presto by to bylo free, ale uz by to byl problem integrovat do spolecnosti...

To jsou pouze me uvahy...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
kutz
Stálý člen
Příspěvky: 59
Registrován: úte 31 led 2006 12:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 0-té setkání a situace kolem VE

Příspěvek od kutz »

A(&F) píše:... zdař Petře .... vzpomínáš si, jak jsi na konci podzimního setkání "slíbil", že se tedy zamyslíš nad finálním řešením "Integrace VE do stávající společnosti s eliminací všech nežádoucích destabilizačních a negativních sociálních vlivů" (a sepíšeš to) ??? ... neb pořád jsem ještě od Tebe nic nedostal ... :| ...
tak to sorry A. ale jak jsem stál mezi futrama tak jsem říkal že pokud ti to pošlu... že taky nemusím... takže já žil v domění, že taky nemusím, tudíž jsem nic nesepisoval. a na rovinu ty by jsi to svoje zařízení stejně nedal... ani ukázat nechceš... to je pak těžký.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: 0-té setkání a situace kolem VE

Příspěvek od A(&F) »

kutz píše:
A(&F) píše:... zdař Petře .... vzpomínáš si, .... /// ... neb pořád jsem ještě od Tebe nic nedostal ... :| ...
tak to sorry ... /// ... to je pak těžký.
... nejsem sám, kdo si to vybavuje "nepatrně" trochu jinak (neb jsme tam nebyli sami) ... a měl jsem nějakou podmínku ... ty jsi to ale chtěl naopak .... mno nic ... končím tuto debatu ... A.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

VE ?

Příspěvek od 1220 »

Podmínky se kladou, aby se mnohdy nedaly splnit ,ale VE nejde šířit
třeba v piceriích , nočních klubech a plážích. Majitelé uvedených institucí jsou většinou součástí aparátu. Pokud by ale někdo byl šikovný, měl malé fungující modely zhotovitelné takřka na koleně, naučí to děti v zájmovém kroužku a je vystaráno, za pár let může začít děj ala
Továrna na absolutno. Kdo to udělá ? Kdo má teď hotově čistou energii ?
Źe by se to dalo napsat veřejně tady ? Nevěřím . :|


Uživatelský avatar
kutz
Stálý člen
Příspěvky: 59
Registrován: úte 31 led 2006 12:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 0-té setkání a situace kolem VE

Příspěvek od kutz »

A(&F) píše: ... nejsem sám, kdo si to vybavuje "nepatrně" trochu jinak (neb jsme tam nebyli sami) ... a měl jsem nějakou podmínku ... ty jsi to ale chtěl naopak .... mno nic ... končím tuto debatu ... A.
jak končím debatu ? to ti přijde spravedlivý ? tak pověz jak to bylo vážně mě to zajímá. a kdo ještě to tak vidí, třeba na to přijdem... umím se taky omluvit, když udělám chyby. mistře


Uživatelský avatar
kutz
Stálý člen
Příspěvky: 59
Registrován: úte 31 led 2006 12:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: VE ?

Příspěvek od kutz »

Karel m píše:Podmínky se kladou, aby se mnohdy nedaly splnit ,ale VE nejde šířit
třeba v piceriích , nočních klubech a plážích. Majitelé uvedených institucí jsou většinou součástí aparátu. Pokud by ale někdo byl šikovný, měl malé fungující modely zhotovitelné takřka na koleně, naučí to děti v zájmovém kroužku a je vystaráno, za pár let může začít děj ala
Továrna na absolutno. Kdo to udělá ? Kdo má teď hotově čistou energii ?
Źe by se to dalo napsat veřejně tady ? Nevěřím . :|
Já si to dovolil popsat a někerým se to nelíbilo ! Nikdo ji nemá !!! Nebo mi někdo dokažte že ano, dokud se tak nestane je to tak !


Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“