Mimův vyvíječ

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

gewo

Příspěvek od lajos »

Tak jo, vynecháme Váš spor a rádi příjmeme Tvé sdělení jak fungoval pokusný reaktor, a jaká byla kritéria jeho funkce?
Slova jsou slova a činy jsou činy, nebo nic?


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: pro Gewo....ještě jednou....

Příspěvek od belamachina »

gewo píše:
Mim píše:Pokud se ti nelíbí moje stanovisko, že je třeba to komerčně využít....je to jen můj problém....a to, že je třeba, aby si to lidi ošahali je jejich problém...
Tvůj problém je, že nevíš, co je vlastně dobře....pustit - nepustit ( viz. tvoje poznámka, že to zveřejníš pouze v dubnovém čísle časopisu) Já se snažím lidem pomoci a oni konečně makají....to je moc dobře. A že nejsou fotky? K čemu? Myslím, že již pár lidí uspělo a proběhlo to v klidu. To je správné cesta. A mimochodem, nenechám se šikanovat....Na to jsem již dost starý a dost zkušený.....Mim
Jojo. Makají. Pro koho? Ověřují tvé domněnky... chytré a laciné... konečně makají, že? A co potom? Vymámíš z nich co a jak a prodáš to?
Tohle už jsem jednou někde viděl a zažil. A přišlo nás to draho. A vidím, že někteří lidé se prostě ne a nepoučí.
Šikanování? LOL! Jestli máš problémy, můžeš si za ně sám. Je mi skoro šedesát, jsem možná dost starý na to, abych to viděl, žejo, mladej... :D
:-))) niekde som videl tusim spectrum to vysielalo ako ruska KGB nechala riesit konstrukcne problemy nic netusiacim mladim zlepsovatelom tak ze vyhlasili sutaz mladych konstrukterov a zlepsovatelov a nechali ich riesit parcialne casti konstrukcneho problemu tak a by vobec netusili na com sa zucastnuju :-))) chytre a hlavne lacne ;-)))

Co sa tika komercneho vyuzitia , Meyer mrtvy , Carl Cella vystraseny a Dingel sa uz nasiel? :-))) ako sa mi zda vsetci chceli na tom zbohatnut ;-)

Vobec by som sa necudoval keby som jedneho krasneho dna pozeral televizne noviny a tam by bol zaber na auto zhorene na skvarku s komentarom ze doslo k tragickej nehode domaceho kutila co si prerobil auto na plyn :-))))))


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

belamachyna

Příspěvek od lajos »

Co jsem pochopil o Dingelovy, nechtěl to nikomu dát (prozradit), pokud z toho nebude mít prospěch jeho lid a vlast?


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: pro Gewo....ještě jednou....

Příspěvek od Mim »

gewo píše:
Mim píše:Pokud se ti nelíbí moje stanovisko, že je třeba to komerčně využít....je to jen můj problém....a to, že je třeba, aby si to lidi ošahali je jejich problém...
Tvůj problém je, že nevíš, co je vlastně dobře....pustit - nepustit ( viz. tvoje poznámka, že to zveřejníš pouze v dubnovém čísle časopisu) Já se snažím lidem pomoci a oni konečně makají....to je moc dobře. A že nejsou fotky? K čemu? Myslím, že již pár lidí uspělo a proběhlo to v klidu. To je správné cesta. A mimochodem, nenechám se šikanovat....Na to jsem již dost starý a dost zkušený.....Mim
Jojo. Makají. Pro koho? Ověřují tvé domněnky... chytré a laciné... konečně makají, že? A co potom? Vymámíš z nich co a jak a prodáš to?
Tohle už jsem jednou někde viděl a zažil. A přišlo nás to draho. A vidím, že někteří lidé se prostě ne a nepoučí.
Šikanování? LOL! Jestli máš problémy, můžeš si za ně sám. Je mi skoro šedesát, jsem možná dost starý na to, abych to viděl, žejo, mladej... :D
Vždcky jsem si myslel a věřil, že jsi velmi inteligentní a kreativní. Dneska bych skoro řekl opak...promiň...ale tvoje výpady jsou fuj....velmi fuj. Ani nechciříci nahlas, že to je "všechno" od tebe. Je mi to líto. Věřil jsem ti. Proč se tak domáháš fotek, to by mě zajímalo. Ale je mi to jedno. Čert to vem....Mim


Však ono to půjde!!!
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

problém?

Příspěvek od lajos »

Gewa jsem znal dříve, skrz WM magazín, Mima z fóra, oba jste víc než já (můj osobní pocit). Osobnosti asi občas příjdou do konfliktu, zřejmě do většího než do menšího, příkladů v historii blízké i dávné bude dost. Na rozdíl od milenců, které vzdálenost přibližuje, zřejmě osobnosti oddaluje.Mých řečí si moc nevšímejte, jedno vím určitě – pokud by jste se sešli u Jeffa na pivě-řešili by se problémi, malé i velké, jinak


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: problém?

Příspěvek od Merlin »

Trvám na tom, co jsem řekl o replice. Víc už k tomu nemám co dodat. Je jen dobře, že pár lidí pochopilo a jde svou cestou. Bohužel - bez zveřejňování. Jsem s nimi v kontaktu a výsledky jsou opravdu zajímavé. Bez tabulek... ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: problém?

Příspěvek od Mim »

Nechceš toho nechat? Nabízím smír a podání ruky. Jsem ochoten to vše zveřejnit, ale...ty jsi byl proti...vzpomínáš? Co s tím? Jinak, Gewo, já jsem ten ochotný a vstřícný, kdyby sis mě s někýám pletl.....Pouze nejsem bohužel teď bohatý a hloupý....


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: pro Gewo....ještě jednou....

Příspěvek od Mim »

gewo píše: Jojo. Makají. Pro koho? Ověřují tvé domněnky... chytré a laciné... konečně makají, že? A co potom? Vymámíš z nich co a jak a prodáš to?
Tohle už jsem jednou někde viděl a zažil. A přišlo nás to draho. A vidím, že někteří lidé se prostě ne a nepoučí.
Šikanování? LOL! Jestli máš problémy, můžeš si za ně sám. Je mi skoro šedesát, jsem možná dost starý na to, abych to viděl, žejo, mladej... :D
A tohle je velice hloupé...myslím, že pod "tvojí" úroveň. Co si myslíš? Že poskytuji informace a čekám na výsledek? Jestli jsi to tak pochopil, je mi naší konverzace upřímě líto....Pak jsi to byl ty, kdo jsi nepochopil nic....A že ti je skoro šedesát? Možná dobře a možná se tak cítíš a je to na nic....Mim


Však ono to půjde!!!
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: problém?

Příspěvek od 1220 »

lajos píše:Gewa jsem znal dříve, skrz WM magazín, Mima z fóra, oba jste víc než já (můj osobní pocit). Osobnosti asi občas příjdou do konfliktu, zřejmě do většího než do menšího, příkladů v historii blízké i dávné bude dost. Na rozdíl od milenců, které vzdálenost přibližuje, zřejmě osobnosti oddaluje.Mých řečí si moc nevšímejte, jedno vím určitě – pokud by jste se sešli u Jeffa na pivě-řešili by se problémi, malé i velké, jinak
Je to potřeba aby se lidi setkávali , jinak se vlastně setkávají jenom jejich stopy, a stopy časem vyvanou. Jinak si myslím ,že každý úspěšný badatel na poli VE, je provazochodcem , který buď je, anebo není vidět. Ten který se nechá adresně vidět, Musí
počítat s tím, že mu holt někdo provaz přestřelí, a on si namlátí nos.
Zatím to vypadá, že úspěšná zařízení jinak než anonymně zveřejńovat
nejde. Diskuze o fungujícím zařízení od anonymního tvůrce by snad mohla být bez větších emocí schůdná :?: Tvůrce ví co dělá a svými záběry přesvědčí. :!: Pokud není tvůrce, snílek a nemyslí si snad, že zájem o jeho osobu věci prospěje, mohlo by to v budoucnu takhle nějak fungovat ? . :!: :oops:

K.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Mim a Gewo

Příspěvek od rival »

Jsem rád, že došlo ke vzájemné komunikaci na včerejším chatu (29.3.) Pro ostatní... Bylo by moc fajn, pokud budete nějakým poznatkem přispívat do diskuze, když uvedete zda se jedná o Vaši osobní zkušenost (podloženou testem) nebo se jedná jen o Váš názor nebo o zkušenost někoho jiného, kterou jen prezentujete. Myslím, že je to dost důležité... A bude se nám pak vzájemně i mnohem lépe komunikovat.


rival - živý člověk
KILO

VN elektrody

Příspěvek od KILO »

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Atom_SK
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 08 bře 2007 20:38
Bydliště: Levice,Slovensko

Otras

Příspěvek od Atom_SK »

KIL0 ved je to otrasne to si si mohol aspon naznacit tie diery. 8)


J.K
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: pát 12 led 2007 8:00

Příspěvek od J.K »

musim rict ze elektrolyzer dle Mima skutecne bubla jak o zivot :-) Neee, zatim jen sumi, a nemuzu s tim dale hnout..... Ale uvidime...

Nicmene, mne spise zajima "zapaleni" mlhy... To je ta cesta ktera mi prijde zajimavejsi, a lepsi...

Jeste bych rad rekl, ze nechapu o co tu jde GEWOVI... Proc najednou ty vypady vuci MIMOVI ?
Stejne mne uz dlouho zarazi, jak Gewo vsechno vi, vsechno zna, vsechno videl, a sam nic funkcniho nema, a jenom dava do WM magazinu - ktery jsem kdysi kupoval same nefunkcni navody ???
Nerozumim tomu...
Naposledy upravil(a) J.K dne pon 04 čer 2007 12:11, celkem upraveno 2 x.


J.K.
Uživatelský avatar
MILAN
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: stř 07 bře 2007 18:08

Re: Pro J.K

Příspěvek od MILAN »

Mas uspech?Funguje ti to?Zajdi nekdy na chat.Vetsinou tam je hodne lidi tak v 21hod.


ATO
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 29 bře 2007 14:11

Příspěvek od ATO »

Mam na Vas pani jeden dotaz podarilo sa uz niekomu zreplikovat MIMOV vyvyjac? Utiahne to v pohode skodovacky motor?
Ja som skusal zatial len klasicky vyvyjac -00+00- 15x20cm a nic moc to nevzvzjalo.
Dik za odpoved.


Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“