HÁDANICE 2015

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od lajos »

Jo kocourkové, stalo se, doufám že Slávek ještě vyhodnotí moji SZ a učiní nápravu, poněvadž jsem si na nic nestěžoval.
Pootíku ještě jsem se nerozhodl mezi punskýma válkama a boxerským povstáním, časem se uvidí.

:idea: Vzhledem k faktu, že nečteš pravidla, tak se Ti ještě pokusím vysvětlit, o co se jedná, jenom doufám, že mě Pánbůh za mou dobrotu zase nepotrestá :epray:
Takže kdo bude jaký moderátor je rozhodnutí administrátora, tedy Rivala.
Proti jeho rozhodnutí není odvolání.
Pokud se Ti jeho rozhodnutí nelíbí nebo máš proti němu nějaké námitky, můžeš mu napsat SZ nebo mail, ve kterém mu sdělíš svoje důvody - a doporučuji Ti, aby byly dostatečně pádné, abys ho neotravoval jenom nějakými prkotinami.
Tím buď docílíš toho, že svoje rozhodnutí změní a nebo ponechá dosavadní, záleží to pouze na něm a nemáš možnost to nijak změnit.
Stěžovat si veřejně na činnost některého moderátora stále ještě není přípustné a bere se to jako pokus o podrývání jeho autority, potažmo ztěžování chodu fóra až jeho záměrné rozvracení. Navíc je to zbytečné vzhledem k tomu, že administrátor nesleduje nepřetržitě veškeré dění na fóru, takže mu dotyčný příspěvek může snadno uniknout a nebo se k němu může dostat až se značným zpožděním.
K Tvé patičce - beru to jako určitou podpásovku, kterou se snažíš obejít moderátora. Chtěl jsem Ti za ni dát varování, jak jsem Ti slíbil, ale Slávek mě předešel a nepovažuji za správné dávat dvojí varování za tentýž přestupek. To jenom na vysvětlení mé neočekávané "dobroty" či měkkosti.
Tu patičku mám možnost Ti vypnout, ale záměrně ji nevyužívám. Tedy ne že bych se bál nějakého pokřiku o cenzuře nebo teroru, ale využívám toho ke svému malému soukromému testu Tvé osobnosti. Vzhledem k tomu, že jsi prohlásil, že patičku vypneš až v pátek, tak se teď musíš rozhodnout mezi dvěma možnostmi:
- aby sis nezadal, tak ji vypneš opravdu až v pátek, čímž dokážeš že držíš svoje slovo a jsi v tom tvrdohlavý jak, s prominutím, mezek
- vypneš ji dřív, čímž za nemalou cenu dokážeš, že jsi schopný uznat svůj omyl a přistoupit i na jiný názor, i když se Ti třeba nelíbí

Za ten testík se Ti omlouvám, ale do té pastičky sis vlezl sám - poo.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

lajos píše:Jo kocourkové, stalo se, doufám že Slávek ještě vyhodnotí moji SZ
https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=136830#p136830 Jo, ale dnes už jdu :zzz:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od lajos »

Pootíku, jsem mimo pastičku, na net lezu jen vpráci a po uterý noční mám pátek denní, podpis jsem vypnul dle slibu a ne dle testu.
Trochu mně dlobou(serou?) příspěvky přesunuté k posouzení ale Rival nemá jen nás tak že si počkám


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

Lajošku máš pravdu, vyklouzl jsi z ní docela elegantně :good:
- ovšem za jakou cenu?
Vlastně sis sám sobě a úplně dobrovolně udělil asi třídenní samoban, což je trest Tvému "provinění" naprosto nepřiměřeně tvrdý a pravidlům odporující.
Ale na druhou stranu to výborně dokládá, nakolik si jednak ceníš svoje slovo a pak taky jak málo jsi ochoten změnit svůj názor - pro mě docela poučné.

Zdravím - poota
P.S. Přání Nejvyššího je pro nás rozkazem, který neposuzujeme, ale plníme - právě proto si nás stvořil.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od lajos »

Svůj názor svem vyjádřil protože jsem o něčem přesvedčen, nevíš proč bych ho měnil? Myslím že dříve byli příklady že jsem něco vzal spátky popř. jsem se omluvil, pravda často to nebylo.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od lajos »

Nebyl jsem na fóru dva dni a než bych se mohl vyjádřit ke změnám pravidel tak se to "uzamklo". Taky jsem přečetl jen první stránku, to mi stačilo, čas se dá ztrácet i jinak obzvlášť když ke čtenému se člověk nemůže ani vyjádřit.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od lajos »

lajos píše: :idea: Vzhledem k faktu, že nečteš pravidla, tak se Ti ještě pokusím vysvětlit, o co se jedná, jenom doufám, že mě Pánbůh za mou dobrotu zase nepotrestá :epray:

Vypadá to tak že buď neumím číst nebo myslet? Pravdu máš pravidla jsem nikdy nečetl, nepotřeboval jsem je-myslel sem že jsem na internetovém fóru.

Takže kdo bude jaký moderátor je rozhodnutí administrátora, tedy Rivala.

Jasně Pootiku

Proti jeho rozhodnutí není odvolání.

Jasně Pootiku

Pokud se Ti jeho rozhodnutí nelíbí nebo máš proti němu nějaké námitky, můžeš mu napsat SZ nebo mail, ve kterém mu sdělíš svoje důvody - a doporučuji Ti, aby byly dostatečně pádné, abys ho neotravoval jenom nějakými prkotinami.

No pokud vím Rival zatím o ničem nerozhodl tak že prosím nestav to do světla že už mám námitky (zatím jsem měl jenom přání), SZ Rivalovi jsem napsal (aby jste to na mně furt nevytahovali)- doporučuju ti abys mi nedoporučoval koho a jak pádně nepádně otravoval, mé prkotiny posoudí Rival, neboly tento obecný místní bordel s přesouváním etc.

Tím buď docílíš toho, že svoje rozhodnutí změní a nebo ponechá dosavadní, záleží to pouze na něm a nemáš možnost to nijak změnit.

Ne, já si vemu palcát a skočím do obrazovky po Rivalovi jestli mi nevyhoví

Stěžovat si veřejně na činnost některého moderátora stále ještě není přípustné a bere se to jako pokus o podrývání jeho autority, potažmo ztěžování chodu fóra až jeho záměrné rozvracení. Navíc je to zbytečné vzhledem k tomu, že administrátor nesleduje nepřetržitě veškeré dění na fóru, takže mu dotyčný příspěvek může snadno uniknout a nebo se k němu může dostat až se značným zpožděním.

Pootiku mám plný pupik jenom Slávka, tebe mám rád.

K Tvé patičce - beru to jako určitou podpásovku, kterou se snažíš obejít moderátora. Chtěl jsem Ti za ni dát varování, jak jsem Ti slíbil, ale Slávek mě předešel a nepovažuji za správné dávat dvojí varování za tentýž přestupek. To jenom na vysvětlení mé neočekávané "dobroty" či měkkosti.

Hele milá měkoto, já podpásovku on přesouvání-zdá se mi to nerovné??

Tu patičku mám možnost Ti vypnout, ale záměrně ji nevyužívám. Tedy ne že bych se bál nějakého pokřiku o cenzuře nebo teroru, ale využívám toho ke svému malému soukromému testu Tvé osobnosti. Vzhledem k tomu, že jsi prohlásil, že patičku vypneš až v pátek, tak se teď musíš rozhodnout mezi dvěma možnostmi:
- aby sis nezadal, tak ji vypneš opravdu až v pátek, čímž dokážeš že držíš svoje slovo a jsi v tom tvrdohlavý jak, s prominutím, mezek
- vypneš ji dřív, čímž za nemalou cenu dokážeš, že jsi schopný uznat svůj omyl a přistoupit i na jiný názor, i když se Ti třeba nelíbí


Za chvíli až budu chtít něco sdělit, budu muset furt obměňovat patičku abych to mohl zvěřejnit nee??

Za ten testík se Ti omlouvám, ale do té pastičky sis vlezl sám - poo.[/color]
Za testík se neomlouvej-pobavils mně.
Pootiku jseš můj mentor, zachránce duše a zdravý a můj nejoblíbenější globální moderátor, prostě mám tě rád.
Budu poctěn jestli mi zmoderuješ ty zkurvené barvy v citaci, na vysoké mně to neučili nebo jsem to proflink


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

Ty "zkurvené" barvy v citaci jsem Ti opravil, abys viděl, že i tak protivní tvorové jako jsou moderátoři mohou být případně i poměrně užiteční :lol:

Rozhodnutím administrátora jsem měl na mysli jeho rozhodnutí, kdo bude dělat moderátora, takže toto rozhodnutí už udělal - jenom jsme si ne zcela rozuměli, ale to nic.

Že jsi pravidla nečetl Ti uvěřím oplátkou za to, že zase ty mi uvěříš, že už to je proti pravidlům :laugh:

Věř mi, že Slávkovi křivdíš - dělá to opravdu jak nejlíp umí a nemůže za to, že se Ti to nelíbí.

A nemaž mi, prosím, med kolem huby, sedaly by na mě vosy a lepily by se mi fousy.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od adam.benda »

Vypadá to na to, že velká část sporů je teď založena na přesouvání příspěvků.
Autorovi daného příspěvku rozumím, že když mu příspěvek někam zmizí, je to k vzteku. Myslíte si ale snad, že to tady někdo dělá s nadšením a zábavou, protože by jinak neměl do čeho píchnout? Pánové, přetřiďovat příspěvky je děsná otrava a bohužel to ani nejde nějakým jedním pouhým kliknutím. Opravdu znám zábavnější věci. Ale fórum si klade za cíl (i skrze sepsaná pravidla), že se vlákna musejí udržet... (...vyberte si libovolný termín na "K"...) kompaktní / konzistentní / koherentní / k-věci. A za to si zodpovídá každý uživatel, který se svou přítomností na fóru zavazuje k tomu, že pravidla bude respektovat. (Stejně, jako musí respektovat třeba v knajpě, že se nekálí na podlahu, ale do mísy.) Tady se máte ještě dobře, když k vám někdo přijde, pohrozí prstem, sehne svůj hřbet, exkrement nabere na lopatičku a odnese ho na příslušné místo. V té knajpě bych to chtěl vidět...) Já jsem taky rád rebel a hrdá nepodmanivá osobnost, ale jednou je na fóru zásada uklízet hračky na jejich místo, tak to prostě dělám. Snad se toho po vás (po nás všech) zase tolik nechce.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Bobina píše:Moji milí přátelé.Byla jsem tak nějak vtažena do nějakého probíhajícího sporu ale,nevím oč jde protože-nechci to číst,nechci si kazit náladu,už tak mám starostí dost. Mám Vás ráda a spory nečtu :bye:
:ethink: Je tu povícero uživatelů, které někdo obesílá po SZ, popřípadě po email, a zatahuje do sporů na fóru, o které nestojí? SDK.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

Adame, máš naprostou pravdu.
Ale zkus se na to podívat i z druhé strany - máš akutní potřebu nadávat a ono tak nějak není za co - to je potom i takové celkem nevinné přesouvání příspěvků dobré.
A nemysli si, že by to snad bylo lepší, kdybychom je tam nechávali - to by se holt zase muselo nadávat na to, jaký je v tom bordel a že se tu nikdo nestará o pořádek, takže jsou tady ti moderátoři na ..., no prostě na nic a tedy pryč s nimi.
Taky si všimni, že co děláme, špatně děláme.
Chceme zlepšit pravidla - je to špatně. Založíme k tomu vlákno, kde se k jejich zlepšení může každý vyjádřit - je to špatně, místo návrhů na zlepšení je tam hlavně spousta kecání o ničem. Založíme paralelní vlákno na "kecání o ničem" u příležitosti pravidel - a zase je to špatně. Atd. - a zase je to špatně.
Takže nejde o nějakou snahu něco zlepšit a odstranit nedostatky, ono jde hlavně o to odstranit moderátory a protože bez nich takhle velké fórum existovat nemůže, takže tím pádem odstranit i to fórum. Když se ho nepovedlo rozložit zvenku a podařilo se ho párkrát ubránit, tak teď se to zkusí pěkně zevnitř, však ono se tu najde dost pitomečků, kteří se nechají zbulíkovat a ochotně se k té demontáži přidají s plnou hubou keců o tom, jak mají fórum rádi.
Už mi tu taky nějak začíná chybět ten zvracející smajlík.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od felda »

Pooto nepřehnal jsi to s těma pitomečkama ?


felda
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

adam.benda píše:Vypadá to na to, že velká část sporů je teď založena na přesouvání příspěvků. ....
Nazdar Adame.

:) :enaughty: už jsem dostal i pár "odborných" diagnóz od zdejších "psychiatrů", pokaždé jinou, a jeden takový expert se už taky holedbal, že to rozmázne kde komu po SZ. :enaughty: Je to velice špinavá válka a co nešlo silou na scéně, probíhá především v zákulisí, až na nějaký ten úlet. Konec konců, aspoň ty máš tento jeden případ ke shlédnutí v "Moderátoři".

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

felda píše:Pooto nepřehnal jsi to s těma pitomečkama ?
Nazdar Feldo. A ty sis to vztáhl i na sebe? Jsem si docela jistý, že to nebylo míněno na všechny, kdo se dali do "fandění". Ty se umíš chovat a podat aspoň všeobecný názor bez úletů a to se cení, ať již je jakýkoliv. S tím se dá nějak domlouvat. Nicméně jsi jedna z mála vyjímek a děkuju Ti za to. No a jen tak na okraj, Anriho jsem nezabanoval, ale varoval, a že jsem měl za co a tak si opět vysloužil jednodenní automat. Tím Ti taky děkuju za potvrzení, že se Anri snaží v zákulisí i v po e-mejlu, takže děkuji za potvrzení. :pivko:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

felda píše:Pooto nepřehnal jsi to s těma pitomečkama ?
Myslím, že vůbec ne a mám za to, že když si někdo "podřezává větev na které sedí", tak je to výraz ještě spíš něžný než výstižný.
Z toho, že jsi můj příspěvek "oznámil" usuzuji, že jednak můj názor nesdílíš a pak že se nejspíš také považuješ za zbulíkované individuum, protože jinak by Ti to asi nevadilo a považoval bys ten výraz za zcela přiměřený.
Pokud se mýlím, tak se Ti omlouvám za ošklivé podezření, ale "zpoza obloka to tak naozaj vyzerá".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Černá díra“