Bude válka?! aneb Steel rose

Společenské dění u nás i ve světě.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Bude válka?! aneb Steel rose

Příspěvek od sisa »

Je mi z toho zle:
http://aeronet.cz/news/exkluzivne-ameri ... y-odhalen/

Můžete to prosím šířit dál?


dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: Bude válka?! aneb Steel rose

Příspěvek od dkamila »

US dělá vše pro to,aby byla :(
http://www.svetkolemnas.info/novinky/za ... ojene-sily

http://danielcapek.blog.idnes.cz/c/4579 ... narod.html

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... ili-349542

Vítáme motorkářský klub Noční vlci v ČR
Noční vlci mají vyrazit 25. dubna z Moskvy časně ráno směrem na Minsk. Pokračovat chtějí přes Brest a Vratislav do Brna, Bratislavy, Vídně, Mnichova a Prahy, aby svou jízdu ukončili 9. května v Berlíně položením květů k pomníku sovětských vojáků.
10929985_1588641828042128_2413328480690831163_n.jpg

MEMORANDUM
československých vojáků v záloze
proti válce plánované velením NATO

Poprvé od konce 2. světové války opět vnímáme reálnou válečnou hrozbu. Považujeme proto za nutné vydat následující prohlášení.

My, českoslovenští vojáci v záloze, jednohlasně odmítáme jakoukoliv účast v bojích, které jsou geopolitickou agresí globálních elit prostřednictvím NATO za podpory našich vlád.

Přísahali jsme bránit svoji vlast, Českou a Slovenskou republiku. Přísahali jsme chránit svobodu a nezávislost našich hrdých a suverénních národů, za které naši předkové položili své životy ve světových válkách. Na tento slib se upomínáme z občanského podnětu k řešení krizového stavu. Svoboda a nezávislost je dlouhodobě ohrožována systémem zastupitelské pseudo-demokracie, kdy vyvolený zástupce nemá povinnost prosazovat zájmy voličů a v praxi zákony prezentují pouze osobní zájmy zákonodárců, zájmy politických stran a zájmových ekonomických skupin. Naše vlast je pod tlakem globálních elit a zájmových ekonomických skupin, které skrze systém zastupitelské demokracie občany zbavují moci.

Naše záměrně nedokonalá ústava a listina práv a svobod je překrucována a ústavní zákony porušovány samotnými zákonodárci. Zákonodárná moc je zprivatizována, výkonná moc je zpolitizována a soudní moc korumpována lobbistickými zákony a tlakem našich vlád. Výsledkem je nesplatitelný veřejný dluh, deindustrializace, privatizace majetku republiky a vykrádání rozpočtů, potravinová a energetická závislost, privatizace přírodních zdrojů, důchodů a zdraví občanů. Naše vlast je protiprávně rozdělena, rozkradena, zadlužena, lidé jsou zotročováni a jejich rodiny likvidovány exekuční genocidou, národní infrastruktura je převedena do rukou západních korporací. Ve společnosti vládne destruktivní chaos a beznaděj.

Proto se my, českoslovenští vojáci v záloze, hlásíme ke své vojenské přísaze a společně přicházíme s vizí obrany našich národů. Boj v řadách NATO proti Ruské federaci a dalším slovanským národům jednoznačně odmítáme a hodláme se zároveň pevně postavit organizovaným občanským tlakem proti další likvidaci naší demokracie, svobody a nezávislosti. Sjednocujeme se v krizové situaci a s využitím svých občanských i vojenských dovedností a odborností hodláme vytvořit na potřebnou dobu dostatečně silný organizovaný občanský tlak pro prosazení našich vlasteneckých cílů.

Přísahali jsme věrnost své vlasti, České a Slovenské republice.

My, českoslovenští vojáci v záloze,
svou přísahu naplníme!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Bude válka?! aneb Steel rose

Příspěvek od sisa »

Kamčo, včera jsem se poprvé začala bát. Normálně jsem po přečtení těch článků pocítila fyzický strach.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Bude válka?! aneb Steel rose

Příspěvek od A(&F) »

... něco "málo" souvisejícího je i ve https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=136104#p136104 ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: Bude válka?! aneb Steel rose

Příspěvek od dkamila »

Siso ,vůbec se nedivím :ethink: všechno špatné lze odvrátit, protože lidé mají svobodnou vůli.
Využijeme ji, abychom žili lépe, šťastněji a v míru? Je to jen na nás! . Proroctví
http://www.astrohled.cz/clanky/zvyky-a- ... a-dalsich/

Docela dost lidí začalo otvírat oči a hlavně musíme zastavit,aby naše děti šli bojovat do zahraničí :dknow:






:bye: :bye: :bye:


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Bude válka?! aneb Steel rose

Příspěvek od vokoun »

:) Ti noční vlci jedou na typických ruských mašinách i ty hadry jsou šitý určitě někde za uralem :laugh: :bhead: :bhead: jestli někdo vyvolá válku tak to bude prcek a jeho poskoci :evil: no nevím jak jim to můžete baštit :?


Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Bude válka?! aneb Steel rose

Příspěvek od Vlčice »

Noční vlci můžou jet třeba na babetách oblečeni v jutových pytlích a pořád to budou chlapi, jak se patří. :lol:


dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: Bude válka?! aneb Steel rose

Příspěvek od dkamila »

Teda Vlčice,máš pravdu :laugh: :laugh: :jump:
Proto se bojí v Polsku, i u nás chce zasahovat policie a nepustit je ,tak krásné chlapi :laugh: nejedné ženě rozbuší srdce :laugh: a nenávist se změní v lásku :jump: Toho se USA bojí :laugh: :laugh:
p_FhcWRtI8s.jpg
i_MMcdNwBJQ.jpg



:bye: :bye: :bye: :bye:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Bude válka?! aneb Steel rose

Příspěvek od vokoun »

:)ale oplácávat by tě přišly jiní a od těch by se ti to určitě nelíbilo :enaughty: kamarádi prcka tu budou jenom čeřit vodu :laugh: :laugh:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Bude válka?! aneb Steel rose

Příspěvek od poota »

vokoun píše:...jestli někdo vyvolá válku tak to bude prcek a jeho poskoci...
Žádnou válku nevyvolávají ti, kdo v ní nakonec bojují, protože na každé válce její přímí účastníci vždycky jenom prodělají a je úplně jedno, jestli ji vyhrají a nebo prohrají.
Každou válku vždycky vyvolali ti, kdo na ní v klidu a bezpečí vydělali - tak proč by to mělo být tentokrát jinak?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Bude válka?! aneb Steel rose

Příspěvek od milda »

sisa píše:Kamčo, včera jsem se poprvé začala bát. Normálně jsem po přečtení těch článků pocítila fyzický strach.
:D To je přesně to, proč byly ty články napsané. ;) :D :idea:


minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Bude válka?! aneb Steel rose

Příspěvek od minsc »

V tomhle musím s mildou souhlasit. To je lepší to nečíst, než si prožívat negativní emoce. Já jsem na ten web nedávno změnil názor, trklo mě to když o něm mluvili v televizi (jako o příkladu ruské propagandy). Překročili červenou linii, protože o názorových oponentech se normálně nikdy nezmiňují. On už dříve něco podobného naznačoval Daniel Solis (https://www.youtube.com/watch?v=Jx1fUSti_Fs), ale to jsem to ještě úplně nepobral. Tak se nad tím trochu zamyslete.


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Bude válka?! aneb Steel rose

Příspěvek od poota »

Co z tisku číst a co nečíst?
Čemu věřit a čemu nevěřit?
Tak o tom se lze taky dočíst:
Intriky židovského tisku mají ovšem své směrnice také v Protokolech sionských
mudrců:
„Jestliže se nám již dnes podařilo ovládnout veřejné mínění Nežidů takovým
způsobem, že se na veškeré světové události dívají námi nasazenými barevnými
brýlemi klamu, a jestliže již dnes nemáme žádné překážky vnikat do toho, čemu
Nežidé ve své hlouposti říkají státní tajemství, jak bude teprve potom, až my budeme
v osobě našeho panovníka uznávanými pány celého světa?” (12,5)
„Na prvním místě stojí úřední listy, kterým připadne úloha soustavně hájit naše
zájmy. Jejich vliv proto bude poměrně nevelký.” (12,10)
„Na druhém místě jsou poloúřední listy, které mají za úkol získávat pro nás lidi
lhostejné a váhavé.” (12,11)
„Na třetím místě jsou zdánlivě opoziční listy; alespoň jeden časopis musí stát
v nejostřejší opozici proti nám. Naši nepřátelé budou tento zdánlivý odpor považovat
za opravdový a odkryjí nám své karty.” (12,12)
„Hlupáci, kteří se domnívají, že následují mínění svého listu, budou ve skuteč-
nosti zastávat naše mínění, nebo takové, které nám vyhovuje. V domnění, že zastá-
vají směr svého tisku, budou ve skutečnosti kráčet za praporem, který před nimi
rozvineme.” (12,13)
A nekojme se bláhovou nadějí, že se jedná jenom o tisk periodický - platí to o všech médiích a v první řadě o televizi, která zaměstnává mysl nejkomplexněji.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Bude válka?! aneb Steel rose

Příspěvek od minsc »

Dobrý postřeh. Ať ty protokoly napsal kdokoliv, nebyl to žádnej trouba.
Mám taky podobný příklad z historie: agenti GRU zakládali v zahraničí exilové organizace ruských emigrantů, které měli údajně bojovat proti stalinovu režimu. Poté co do nich ty emigranty nalákali, ti skončili velmi špatně.


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Bude válka?! aneb Steel rose

Příspěvek od sisa »

Píšete, že to nemusí být pravda, jelikož zdroj je dle naší TV příklad ruské propagace.
Když pominu, že naše TV je pro mě zdroj americké propagandy skryté za EU, už se o tom vyjadřovali i naši poslanci. Pomalinku probleskují zprávy z více stran.
Druhá věc, zatím všechno, co se tam publikovalo, bylo nějakým způsobem potvrzeno.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“