Nová část fóra "Hyde Park nebo Kanál ?"

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od milda »

Nedavno jsem navrhoval, aby vzniklo něco jako Hyde Park, kde by mohla probíhat volná, jakákoliv debata.
Příspěvek cenzura smazala z už uzamčeného vlákna.
Asi to je hodně nebezpečná myšlenka...... ;) :smoke: :pivko:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

milda píše:Nedavno jsem navrhoval, aby vzniklo něco jako Hyde Park, kde by mohla probíhat volná, jakákoliv debata.
Příspěvek cenzura smazala z už uzamčeného vlákna.
Asi to je hodně nebezpečná myšlenka...... ;) :smoke: :pivko:
Myslím, že to není vůbec "nebezpečná myšlenka" - osobně ji dokonce považuji za výbornou.
Docela by se mi líbilo, kdyby se ta "volná, jakákoliv debata", kterou tu provozujete ve všech možných vláknech zcela bez skrupulí, soustředila jenom do jednoho jediného vlákna. Ovšem ještě bys měl taky najít způsob, kterým bys nějak humánně "donutil" lidi k tomu, aby se s tou "volnou, jakoukoliv debatou" uchylovali skutečně jenom do toho jediného vlákna - pak by to opravdu "nemělo chybu".
Takže jestli na něco takového stihneš přijít do konce května, tak to můžeme zrealizovat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od milda »

poota píše: Ovšem ještě bys měl taky najít způsob, kterým bys nějak humánně "donutil" lidi k tomu, aby se s tou "volnou, jakoukoliv debatou" uchylovali skutečně jenom do toho jediného vlákna ......
Psal jsem to k novým pravidlům a především v souvislosti k debatě o kritizování moderátorů.
Je jasné, že ve fóru je třeba moderátora do určité míry respektovat.
Na druhou stranu, když moderátor začne dělat chyby, měla by být možnost ho někde kritizovat, popř. s ním vést
volnou diskusi, která by jinde ve foru nesměla být.

Protože spoléhat se na stěžování Rivalovi zřejmě nic nevyřeší. Navíc každému se nelíbí systém "žalovníčkování"
a rychlejší a účinnější je vyříkat si to třeba i systémem "na hrubý pytel hrubá záplata"
:D :pivko:


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Nová část fóra "Hyde Park nebo Kanál ?"

Příspěvek od rival »

poota píše:
milda píše:Nedavno jsem navrhoval, aby vzniklo něco jako Hyde Park, kde by mohla probíhat volná, jakákoliv debata.
Příspěvek cenzura smazala z už uzamčeného vlákna.
Asi to je hodně nebezpečná myšlenka...... ;) :smoke: :pivko:
Myslím, že to není vůbec "nebezpečná myšlenka" - osobně ji dokonce považuji za výbornou.
Docela by se mi líbilo, kdyby se ta "volná, jakákoliv debata", kterou tu provozujete ve všech možných vláknech zcela bez skrupulí, soustředila jenom do jednoho jediného vlákna. Ovšem ještě bys měl taky najít způsob, kterým bys nějak humánně "donutil" lidi k tomu, aby se s tou "volnou, jakoukoliv debatou" uchylovali skutečně jenom do toho jediného vlákna - pak by to opravdu "nemělo chybu".
Takže jestli na něco takového stihneš přijít do konce května, tak to můžeme zrealizovat.

Zdravím - poota
I já tuto myšlenku považuji za vynikající a dovolím si ji ještě více rozvinout. Byla by to nemoderovaná část fóra, do které by se vstupovalo na "vlastní nebezpečí". Příspěvky z této části fóra by se nezobrazovaly při hledání, takže by to ostatní uživatele nerušilo. Všichni by si zde byli rovni. Tedy administrátor, globální moderátor, sekční moderátor a běžný uživatel zde mají naprosto stejná práva. Je povoleno používat jakékoliv vulgarismy a nadávky proti komukoliv, včetně administrace. Žádné bany, žádná varování, naprostá svoboda vyjadřování.

Tato část fóra by byla jakou si mentálně emoční ozdravovnou, virtuální vypolštářovanou místností, kde se může vše, co neporušuje platné zákony ČR. Podmínka by byla jediná, v okamžiku jak toto místo opustím, budu se v ostatních částech fóra chovat naprosto korektně.

Další podrobnosti bychom společně dopilovali ... Myslím, že by to velmi pomohlo upustit páru z nyní tak "přetlakovaného" fóra.

Právě jsem takovou část fóra vytvořil a nazval jí "Hyde Park nebo Kanál ?" Najdete ji úplně dole v "Energie U Pramene - Společná sekce". Zde je přímý odkaz https://upramene.cz/forum/viewforum.php?f=74


rival - živý člověk
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od deʒa vy »

Rival píše: "Hyde Park nebo Kanál ?" ,
Aj zlé veci su v konečnom dôsledku vždy k niečomu dobré takže i z mojej strany súhlas s týmto riešením momentálne rozpolteneho stavu na fore. K moderátorom, treba jednoznačne apelovať na nestrannosť, svoju odbornosť nech si i moderátor obhajuje tak ako ktokolvek na fore bez akýchkoľvek výsad. Pomyslné právo na jedinú pravdu majú "v krvy" len hlupáci.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od felda »

Rivale,proč Kanál? Nechutný název,předjímáš nechutné příspěvky? Už jen z principu žádný příspěvek do kanálu posílat nebudu..... Do kanálu patří krysy a ne svobodná rozprava !


felda
eXiT
Starší člen
Příspěvky: 156
Registrován: pon 25 čer 2007 17:41
Bydliště: JIH MORDAWY
Dal: 41 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od eXiT »

Mě se to líbí, jen bych to nazval Kanál v Hyde Parku. :D


Věř, však komu věříš, měř.
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od rival »

felda píše:Rivale,proč Kanál? Nechutný název,předjímáš nechutné příspěvky? Už jen z principu žádný příspěvek do kanálu posílat nebudu..... Do kanálu patří krysy a ne svobodná rozprava !
Nebuď citlivka... Kanál proto, že se tu smí nadávat a mluvit sprostě a nikdo neví, co bude převažovat. Zda Hyde Park nebo Kanál. Jen budoucnost to ukáže.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od milda »

Já jsem sice navrhoval "Hyde Park", ale takhle jak to momentálně je, tedy-

"Hyde Park nebo Kanál ?" - to má taky uřčitý smysl.

Jedni si budou myslet, že konečně můžou napsat svobodně svoje myšlenkové perly,

a ti druzí - zaplať pánbu, že to plkání plebsu spadlo do kanálu. ;) :D

:pivko:


libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová část fóra "Hyde Park nebo Kanál ?"

Příspěvek od libcosenior »

Priznám sa, že kým tu nevznikla žabomyšia vojna, ani som nevedel, kto je tu moderátor. Neprišiel som s nikým do konfliktu, tak asi nebolo treba moje príspevky riešiť.
Navyše stále ešte neviem, či sú tu okrem admina len globálni moderátori, alebo aj neglobálni a je mi to jedno.

Ale vzhľadom na to, že do tohto "kanála" sa skoro nič nepíše, ale v ostatných vláknach sa stále vyskytujú nové útočné príspevky, navrhujem, aby ich moderátori bez vysvetlovania presúvali sem.

Asi treba členov naučiť, že "boje" treba viesť na tomto bojisku a niekde inde! ;-)


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nová část fóra "Hyde Park nebo Kanál ?"

Příspěvek od poota »

Momentální situace je taková, že lokální moderátoři jednotlivých vláken nebo sekcí jsou kromě dvou neaktivní a nijak se neprojevují.
Výsledkem těch žabomyších bojůvek je demise dvou globálních moderátorů a já jako poslední jím zůstávám pouze do konce května, ovšem jen v "dočasném režimu", kdy se starám jenom o nejnutnější věci, jako je například protispamový filtr, takže prakticky "neviditelně".
Vzhledem k tomu, že se zde mimo jiné zvedla i vlna odporu proti přesouvání příspěvků, která byla dle mého názoru zbytečně hysterická a zřejmě i účelová, tak žádné příspěvky nikam přesouvat nebudu a nechávám práci s příspěvky a případný úklid vláken administrátorovi a novým globálním moderátorům, kteří si budou moci s těmito problémy poradit lépe a po novu.
Zaplevelená vlákna jsou výsledkem nerespektování pravidel těmi, kdo si pletou demokracii s anarchií.
To, že jsi do žádného styku s moderátorem ještě nepřišel svědčí o tom, že neděláš chyby a chováš se slušně - k tomu dokonce ani nemusíš znát pravidla.
Za Tvou bezproblémovost Ti děkuji a jsem rád, že takových je vás tu většina :eclap:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nová část fóra "Hyde Park nebo Kanál ?"

Příspěvek od A(&F) »

libcosenior píše:Ale vzhľadom na to, že do tohto "kanála" sa skoro nič nepíše, ale v ostatných vláknach sa stále vyskytujú nové útočné príspevky, navrhujem, aby ich moderátori bez vysvetlovania presúvali sem.

Asi treba členov naučiť, že "boje" treba viesť na tomto bojisku a niekde inde! ;-)
... :enaughty: ... a pomíjím teď i zavádějící odpověď Puty, jelikož:

- toto vlákno (i přes jeho název) neslouží k "bojůvkám, neb se nachází v sekci: Portál • Fórum » Info » Nové fórum ... a má sloužit pouze k diskuzi ohledně účelu a pojmenování "Hyde parkové sekce" ...
- ku "lhaní, překrucování faktů, veřejnému urážení (se i ostatních) a k obhajobě (např. svého manipulování), atd." jsou prozatím určena vlákna "Rozprava 2015" + "Nový Globální moderátor (moderátorka)", kteréžto se obě nacházejí v sekci: Portál • Fórum » Energie U Pramene - Společná sekce » Hyde Park nebo Kanál ? ...

upozornění: ... hydeparkové vlákno "Nový Globální moderátor (moderátorka)" vzniklo Rivalovým vyčleněním z původního "Nový Globální moderátor (moderátorka)", nacházejícího se v Portál • Fórum » Info » Nové fórum, kteréžto má opravdu sloužit pouze k záležitostem ohledně výběru nového moderátora/ky ... není divu, že v tom mají někteří "binec", když se obě vlákna jmenují stejně ... ;) ...

... s pozdravem: ... Anri nebo-li A(&F) ... moderátor sekce "Anriho voloviny" ... :D ...

... :bye: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“