Vichrová medicina

Všeobecné informace o nové verzi fóra.
Odpovědět
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

Není nad to si změnit zaměstnání a zrovna tam navíjejí cívky a i ty nepodarky jsou dost dobré.
Přílohy
191220171076.jpg


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od felda »

Lajoši,to je krása..... je to ještě vůbec možné?


felda
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

To byla sranda, kamarad řikal že u nich v práci hledají elektrikáře. Jsem to věděl jen přibližně kde to je-spletl jsem si vrátnici. Prej co chci-že hledáte elektrikáře-no jo ale mi nejsme ta firma ale včera skončil elektrikář a taky hledáme, nechal jsem tam životopis a už odpoledne mi volali, další den pohovor a už mně nepustili, nastupoval jsem 25-ho, prostě hned. Jsem u nich ucháze o místo mistra asi před 15-ti lety ale dělali plošnáky, smd a kabeláž do auta, pak to předělali na cívky automotiv, cokoliv na 12 nebo 24V, DC elektromagnety a ovl cívky vstřiků apod. Mimo to že dělám většinu VZT + elktrikáře na denní+cokoliv o co mně pořádají v rámci elektriky. Prostě libuju si, z domu to mám 5 minut pěšky-no neber to. Cu jsou 0,2-0,37 , viděl jsem i 0,5.
No na Bedíny, Adams pokusy jsou tam cívky po kokot- mívají 20-30 ohmů. Když cívka (plast) má nějakou rozměrovou ůchylku tak slušné množstvý jde do recykl. Škoda že jsem nemohl dorazit na sraz.
Já vím že trošku s vámi cloumá bledá závist


renew
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 24 pro 2017 10:20

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od renew »

Vážení pánové, náhodou jsem narazil na toto téma a zaujalo mě do té míry, že jsem oprášil zapomenutou bastlířskou minulost, koupil osciloskop, generátor je na cestě a teď budu motat cívky. Akorát mě zarazilo, že kdysi živé vlákno najednou odumřelo. Znamená to, že cívky nikomu nepomohly?


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Ahoj vsem po dlouhe dobe, lajosi: to opravdu zavidenihodne najit takove zamestnani, budes nas zasobit vsechny co jsme tady.
Pratele rozpracoval jsem zarizeni vysledky dam sem vsem, vericim i nevericim. Nekteri budou o tomto zarizeni vedet nekteri ne, v kazdem pripade je to motivujici po vsech strankach, uz mesic studuju materialy a videa a princip, ted uz mam nakoupen material, a dnes to zacne. Kdo ma zajem a nechce cekat jde o energeticke zarizeni MAGRAV generator, zadejte do vyhledavace a cubrnte, zda se to jako nesmysl, ale neni. Tedy od dnesniho dne jedeme na MAGRAV.
Mnoho uspechu a Boziho pozehnani v novem roce 2018.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

renew-všichni tady aktivní jsme to tady někam dopracovali, technicky určitě, jsem badatel technik elektronik a vcelku zdravý. Účinky bez podstaty se těžko ověřujou a jinak jsem zatím nikoho neléčil-číst a počítat umějí ale bývají málo přístupní pro postupy mimo doktory i když v poslední době se to mění. Těžká práce s lidma a nedej bože že by to nedopadlo, nebojím se ale je to víc psychycké práce než ten zbytek. sám si můžeš vyzkoušet cokoliv, bych řekl bez rizika. Zatím to nemá rozsah MMS nebo kolidního stříbra. Nové věci se zavádějí pomalu a nejistě.
Jirkason-Magrav nego Maglev? mi něco říká, je to dávno-nepamatuji si asi ž v sobotu budu reagovat. No jsem zvědav co nového jsi v tom vyhrabal.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

Magrav......Jsem se nikde nedozvěděl poměr vstupu a výstupu. Je to trošku zapeklitá záležitost, doufám že nějak uspěješ.
Je patent popsaný ve WM magazínu před x lety a šlo přesně o soustavu cívek opatřené povrchově o radioaktivní materiál z kterého myslím i tehdy prakticky vylezlo opálení povrchu vinutí. Jestli to bylo tehdy Keshe si nepamatuji.
Zřejmě není nic nového pod sluncem


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Magrav=MagnetickoGravitační system, uz jsem zahajil vyrobu latek na stavku, je kolem hodne prace, vsechno je v plenkach, tedy vnoril jsem se do chemie, je to prvni krok, radioaktivno latky v tomto systemu nejsou i kdyz mohou byt pro zesileni vystupu energie, pro me to neni problem pozdeji vyzkouset pokud zapracuje tato verze. V konecne soucasne dobe se lide i videa trochu rozchazeji, a nikdo neuverejnil plnou ukazku prace generatoru.
Generatorl leceni co jsme tady delali a udelalo to jen nekolik lidi, ja se tim lecim i maminu, reakce okoli je to same jak pises, vedle mne je chlapik ktery je ve treti fazi rakoviny, a meho svagra zena jeho bratra ma rakovinu taky, uz absolvuje druhou chemoterapii, moje nabidky at to prubneme je jako hazet hrach na stenu, nabizim lecbu cloveku jen jednou, cizim lidem jen na jejich zodpovednost by jsem si nechal podepsat reverz, protoze kdyz se neco stane mas soudy na krku, to same delam kdyz ne do chce K.S., ja K.S. beru uz asi 10let, preventivne maleho panaka , nebo rano do caje, kdyz me neco zacne trapit-chripka, dam panaka 3x dene, a do max4 dnu jsem ok, nebyl jsem nemocny uz prave tech 10let, zadna chripka, zadne nachlazeniny, ci jine neduhy. S Bozi pomoci soucasny projekt chci dodelat, pracuji na tom v soucasnosti v nekolika labacich na svete, vcetne Polska, bohuzel rusove ne, tam k tomu nemaji zadnou duveru, vsichni delaji generatory po N. Teslovi, tedy skoda, ja nikomu nic nenabizim protoze, sam vim velmi malo, a spise shanim a studuju pisemne informace a snazim se spojit s polaky. Casem dam vedet a uverejnim poznatky, muze to byt uplne zbitecna prace, ale to je se vsim, neopravuji automatickou pracku, ale delam v podstate vedeckou praci, kopii pana Keche. Mozna je to zase hozena kost pro nadrzene hladove psy, uvidime. Ovsem okrajove se zminuji ze prvni vcelicky priletaji, vyrobyl jsem desticku Cu a chemicky dal na ni povlak ktery se udajne ma chovat jako supravodic a davat napeti, muzu potvrdit ANO!, napeti na ni je v mV, napeti poskakuje, povrch ma napeti ale odpor velmi vysoky v radech M ohm.
Toto je vsak jen jeden moment, desticky se pouzivaji na vyrobu nanomaterialu. Nebudu dale okecavat. Zatim vse. Docela by me potesilo kdyby se nekdo vrhl na nejaky jiny projekt, ktery ho tahne, ovsem vse je o času, a i o penezich, a to se vetsine lidem nechce, proto vsude narazime na kecaly a radoby teoretiky, ktere sve teorie opiraji o to co kde zaslechli nebo do nich nahustili ve skolach, ja uz sest let prehodnocuju poznatky, soucasna elektrina co nas ucili plati, jde jen o to rozsirit ji o zatim nepoznane a nepopsane. Nap. co vime o Teslove transformatoru ,..?NIC! Ja se tim zabivam prave uz 6let, a vim ze skoro nic nevim a to jsem udelal uz hodne testu a experimentu. Preju zdravi a uspechy vsem čestným jedincum.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od lajos »

Zatnul jsi sekyru do dost velkého stromu-bojuj. Ja taky hledám


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od duraj »

Jirkason píše:Magrav=MagnetickoGravitační system, uz jsem zahajil vyrobu latek na stavku, je kolem hodne prace, vsechno je v plenkach, tedy vnoril jsem se do chemie, je to prvni krok, radioaktivno latky v tomto systemu nejsou i kdyz mohou byt pro zesileni vystupu energie, pro me to neni problem pozdeji vyzkouset pokud zapracuje tato verze. V konecne soucasne dobe se lide i videa trochu rozchazeji, a nikdo neuverejnil plnou ukazku prace generatoru.
Generatorl leceni co jsme tady delali a udelalo to jen nekolik lidi, ja se tim lecim i maminu, reakce okoli je to same jak pises, vedle mne je chlapik ktery je ve treti fazi rakoviny, a meho svagra zena jeho bratra ma rakovinu taky, uz absolvuje druhou chemoterapii, moje nabidky at to prubneme je jako hazet hrach na stenu, nabizim lecbu cloveku jen jednou, cizim lidem jen na jejich zodpovednost by jsem si nechal podepsat reverz, protoze kdyz se neco stane mas soudy na krku, to same delam kdyz ne do chce K.S., ja K.S. beru uz asi 10let, preventivne maleho panaka , nebo rano do caje, kdyz me neco zacne trapit-chripka, dam panaka 3x dene, a do max4 dnu jsem ok, nebyl jsem nemocny uz prave tech 10let, zadna chripka, zadne nachlazeniny, ci jine neduhy. S Bozi pomoci soucasny projekt chci dodelat, pracuji na tom v soucasnosti v nekolika labacich na svete, vcetne Polska, bohuzel rusove ne, tam k tomu nemaji zadnou duveru, vsichni delaji generatory po N. Teslovi, tedy skoda, ja nikomu nic nenabizim protoze, sam vim velmi malo, a spise shanim a studuju pisemne informace a snazim se spojit s polaky. Casem dam vedet a uverejnim poznatky, muze to byt uplne zbitecna prace, ale to je se vsim, neopravuji automatickou pracku, ale delam v podstate vedeckou praci, kopii pana Keche. Mozna je to zase hozena kost pro nadrzene hladove psy, uvidime. Ovsem okrajove se zminuji ze prvni vcelicky priletaji, vyrobyl jsem desticku Cu a chemicky dal na ni povlak ktery se udajne ma chovat jako supravodic a davat napeti, muzu potvrdit ANO!, napeti na ni je v mV, napeti poskakuje, povrch ma napeti ale odpor velmi vysoky v radech M ohm.
Toto je vsak jen jeden moment, desticky se pouzivaji na vyrobu nanomaterialu. Nebudu dale okecavat. Zatim vse. Docela by me potesilo kdyby se nekdo vrhl na nejaky jiny projekt, ktery ho tahne, ovsem vse je o času, a i o penezich, a to se vetsine lidem nechce, proto vsude narazime na kecaly a radoby teoretiky, ktere sve teorie opiraji o to co kde zaslechli nebo do nich nahustili ve skolach, ja uz sest let prehodnocuju poznatky, soucasna elektrina co nas ucili plati, jde jen o to rozsirit ji o zatim nepoznane a nepopsane. Nap. co vime o Teslove transformatoru ,..?NIC! Ja se tim zabivam prave uz 6let, a vim ze skoro nic nevim a to jsem udelal uz hodne testu a experimentu. Preju zdravi a uspechy vsem čestným jedincum.
Ano, MAGRAV - další hoax, který vypustil nějaký vtipálek a pomatenci, neználci, podvodníčci a další chamraď se takových blbostí chytá.
Kam asi patříš ty, když tu meleš fráze jako "... delam v podstate vedeckou praci..."...?

:laugh:


Jirkason
Zasloužilý člen
Příspěvky: 236
Registrován: čtv 22 pro 2011 20:07
Bydliště: SK
Dal: 47 poděkování
Dostal: 125 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od Jirkason »

Ahoj lajos, presne tak máš pravdu, myslel jsem si ze je nebude tak slozite to proverit, ale strom jek řikaš je jeste mohutnejsi nez jsem si myslel, ...mimochodem uz se tu zase objevil červ, na červy uz nereaguju, skoda moji energie a casu.
Vyzkouset musim, kdo nevyzkousi hovno vi, a nemuze posuzovat. Jsou lidi kteri jsou nasazeni systemem, dehonestovat zamery druhych, dalsi jsou placeni za spochybnovani a urazeni a sami vystupuji jako ze oni znaji a vědí, ale na ty ja seru, uz dokazu rozeznavat blbecky, trebaze meli diplomu plnou prdel,. Mám na rozdil od techto hovad čas a penize i zdraví, tak se tím bavím, cervy a vykecavej svoje sračky do zachodové misy.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od duraj »

Jirkason píše:Vyzkouset musim, kdo nevyzkousi hovno vi, a nemuze posuzovat. Jsou lidi kteri jsou nasazeni systemem, dehonestovat zamery druhych, dalsi jsou placeni za spochybnovani a urazeni a sami vystupuji jako ze oni znaji a vědí, ale na ty ja seru, uz dokazu rozeznavat blbecky, trebaze meli diplomu plnou prdel,. Mám na rozdil od techto hovad čas a penize i zdraví, tak se tím bavím, cervy a vykecavej svoje sračky do zachodové misy.
Jo, vyzkoušej. Zkus třeba bušit do hovna kladivem, jestli náhodou nevznikne zlato. Chytrej seš na to dost, určitě máš doma ve sklepě funkční perpetuum mobile a taky znáš řadu zázraků od keshé.

:laugh:


buky
Zasloužilý člen
Příspěvky: 835
Registrován: ned 17 kvě 2009 22:21
Dal: 10 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od buky »

[quote="duraj"]
Jo, vyzkoušej.

duraj, a ty vyskúšaj zapôsobiť silou kolmo na rameno kolotoča a popíš vznik dostredivej sily, ktorá má za následok zrýchlenie po nulovej dráhe.
To len aby si vedel v akej dokonalej fyzike žiješ :)


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od duraj »

buky píše:
duraj píše: Jo, vyzkoušej.

duraj, a ty vyskúšaj zapôsobiť silou kolmo na rameno kolotoča a popíš vznik dostredivej sily, ktorá má za následok zrýchlenie po nulovej dráhe.
To len aby si vedel v akej dokonalej fyzike žiješ :)
Už jsem se podíval, co jsi zač.
Ty nechápeš základní věci a matláš totální nesmysly.

Když půjdu směrem k věci a budu po tobě chtít, abys mi řekl, kdes vzal konkrétní věc, kterou zmiňuješ v tom tvém "zadání", začneš tu jen blít další a další sračky.

KDE jsi sebral tu "nulovou dráhu"...?


buky
Zasloužilý člen
Příspěvky: 835
Registrován: ned 17 kvě 2009 22:21
Dal: 10 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Vichrová medicina

Příspěvek od buky »

KDE jsi sebral tu "nulovou dráhu"...?[/quote]

Akcelerometer na kolotoči síce ukazuje zrýchlenie v dostredivom smere, ale chýba dráha na ktorej by si potvrdil zmenu rýchlosti v čase.
Potom sa netreba divit , že trepeš nelogické hlúposti v podobe rovnomerného a súčasne zrýchleného pohybu po kružnici. Hold, nie vždy sa dá podľa matematiky pravdivo popísať fyzikálny dej.


Odpovědět

Zpět na „Nové fórum“