Experimentální ověření účinků MMS pro léčbu malárie

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Experimentální ověření účinků MMS pro léčbu malárie

Příspěvek od Jayo »

http://www.parazitologie.cz/doc/Experim ... %20MMS.pdf

Takze, robi sa to tak, ze sa pravdepodobne pouziju mysi, ktore syntetizuju vitamin C. Hlavne pri boji s infekcnou chorobou, ktora ohrozuje na zivote, si zvierata vytvaraju priam astronomicke davky vitaminu C. Samozrejme, ten MMS behom chvilky zlikviduje.

Takymito figlami sa "manipuluje" s pravdou a preukazuje sa, ze nieco nefunguje.

Viac o tom, ako sa pouzivaju testy na potkanoch tu:
http://personalcaretruth.com/2011/04/ra ... to-humans/

Mozete mi pomoct v diskusii s tymito MUDrcmi tu
https://www.stream.cz/adost/10016607-to ... i-zabijeji

plus na dalsich suvisiacich videach o parazitoch, na stream cz. Pomozte mi prekazat, ze tie ich "vsemohuce" testy na parazity, su neucinne, nemaju si ako uverit ich ucinnost, a v skutocnosti v nas parazity nechavaju nedetekovane, z coho ma vacsina ludi potiaze, niektori skoncia az na psychiatrii, kde ich dokatuju uz uplne.


Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Experimentální ověření účinků MMS pro léčbu malárie

Příspěvek od Peter11 »

Nějak takhle? :shock:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Experimentální ověření účinků MMS pro léčbu malárie

Příspěvek od Jayo »

Ide skor o to, ze to riesia uz z ministrom, a idu zautocit na tieto alternativne kliniky, ktore su neraz poslednou nadejou, pre tych, ktorym parazity nenasli (co bude vacsina). Takisto, aby nemali ako distribuovat anti-helmetika, cize vlastne, nedetekuju vam parazity, a zamedzia vam vsetky moznosti, ako sa mozete odcervit na vlastnu past. Cize inymi slovami, pokusia sa znicit ludi ako Blahova. Samozrejme, znicia tym aj sarlatanov, ktori to zneuzivaju, ale aj tych, ktori su neraz poslednou nadejou.

Vsetko to stoji na tych ich "vsemohucich" testoch, ktorymi sa stale ohanaju, ktore niesu vsemohuce, a nejde to v podstate ako dokazat. Aj tej Pani Oxane, ako tam doniesli tie vysledky z labaku, a mavali tam tymi papiermi, ako keby oni vedeli, kto ma parazity a kto nie. Akoby boli nejaki Bohovia. Pritom, tie testy maju len urcitu percentualnu uspesnost, a takisto, si myslim, ze nezachycuju vsetky parazity.
Na magneticku rezonanciu sa s parazitmi nedostanete, vlastna skusenost. Museli by ste si zaplatit vsetko, co treba, lebo poistovna to nepreplati, cize stalo by vas to okolo 4000 euro (cez 100000 zk). Cize k tomu sa nikto z normalnych ludi nedostane. Takisto, vidiet by tam islo len rozsiahlejsie parazitozy, a vacsie parazity, napriklad vlasovce asi nie. Cize, neexistuje spolahliva moznost, ako to odhalit.


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Experimentální ověření účinků MMS pro léčbu malárie

Příspěvek od Jayo »

Inak dakujem Ti za Tvoju skusenost (ak je to tvoj prispevok).
Som si uplne isty, ze postup je nasledovny : parazity neodhalit, dotycneho poslat na psychiatriu, kde ostane chudak zavisly na liekoch do konca zivota, kedze tie psychicke problemy a depresie samozrejme parazity zacnu casom sposobovat, cim viac sa premnozia tym horsie. Je jasne, ze to zasiahne aj nervovu sustavu.

Mam rovnaku skusenost, ked som bol na infekcom, nenasli nic, a ked som sa stazoval, ze urcite to mam, lebo sa mi to hybe v nohach a ja to citim, tak to zahrali na svalove tiky, a pan lekar ma odporucil na psychiatriu... ze by som mal skusit tam. Ked som sa ho opytal, ci si mysli, ze tie testy maju 100%tnu ucinnost, tak sice to nepovedal priamo, ale snazil sa to zahrat tak, ze keby som mal parazity, tak urcite by ich nasli. Vybavene. Jednoducho, cielom je zahrat na cloveka, akoze si to namysla, a toto robia s kazdym. Akoby tie ich testy boli vseveduce. Kolko ludi musi byt takto "odstranenych" na psychiatrii, radsej ani nechcem vediet. Pride mi to uz, ze to robia cielene, teda nie ti lekari, z tych spravia len opicky, ale ze niekto to robi cielene, kto o tom vie. Je mozne, ze este aj vyvijaju nove druhy parazitov, ktore tie testy nezachycuju a rozprasuju ich na nas.


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Experimentální ověření účinků MMS pro léčbu malárie

Příspěvek od Jayo »

Update povodnej linky, ktora nefunguje (nejde mi dat edit) na studiu s mysami.
https://www.natur.cuni.cz/fakulta/obraz ... vy-cps.pdf

Btw, hranici to s tyranim zvierat, kedze im dali malariu a nechali ich zomriet, pritom je jasne, ze MMS fungovat nemoze vo zvieratach, ktore si syntetizuju vysoke davky vitaminu C. Respektive, trebalo by urcite niekolkonasobne zvysit davkovanie. Cize, islo vlastne o zbytocne zabitie zvierat, pretoze bolo jasne, ze to fungovat nebude. Respektive, mozno im to zafungovalo pre vyssie davky, tak uverejnili iba to, co sa tyka mensich davok. Robi sa to takto bezne, ked sa chce dospiet k nejakemu vysledku, tak, aby sa dalo manipulovat studiou.

Zaloba by mohla byt - chlapici dali malariu mysiam a davali im "Savo", a utyrali ich na smrt. Potom to nazvali "experimentalna studia" a mysleli si, ze ich to ospravedlni. Ok, tak ja si idem kupit tiez mysi, a budem ich polievat kyselinou, nazvem to, ze je to experimentalna studia, a teda uz to nieje tyranie zvierat? Ze chcel som si overit, ci to nahodou nepreziju.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“