MMS/CDS a klíšťová encefalitida, meningitida a borolióza.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Martin877
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 07 čer 2020 15:36

MMS/CDS a klíšťová encefalitida, meningitida a borolióza.

Příspěvek od Martin877 »

Dobrý den,

máte někdo prosím zkušenost s léčením klíštové encefalitidy, meningitidy nebo Boroliózy ?

Četl jsem příspěvek uživatele Palo, který zřejmě tuto nemoc prodělal, nemáte na něj někdo prosím email ? ICQ má zřejmě zrušené.

Abych vám vysvětlil mou situaci:

Čekám na výsledky krevních testů.
26.5. 2020 jsem si našel klíště, ránu jsem vydezinfikoval jak kysličníkem, tak aktivovaným mms a několik hodin jí pravidelně potíral. Preventivně jsem vypil 2x6 kapek MMS. Druhý den jsem zkusil plynování pomocí 5 kapek, které jsem přehnal a kůži v tomto místě trochu spálil.

2.6. se dostavili první potíže, pro mě do teď neznámé,jako malátnost, únava.
3.6. jsem spal dost velkou část dne.
4.6. byl můj stav podobný a já použil 2x6 kapek MMS po asi hodině a půl (Klářin postup) .. na čež jsem byl opět velmi unavený a usnul, ale večer mi bylo lépe a malátnost trochu ustoupila.
od 5.6. jsem nasadil protokol 2000 (tedy 3 kapky 10xdenně) a dělám večer koupel s cca 30 kapkami.
6.6. a dnes (tedy 7.6.) Malátnost a spavost poměrně ustoupili, přes den nespím, ale včera se dostavil divný tlak po stranách hlavy, né v čele .. opět pro mě něco nového ..

Přemýšlím o CDS, se kterým nemám žádné zkušenosti a sháním informace.

Výsledky testů budu mít nejdřív 9.6. spíš ale 10.6., prý to trvá a byl víkend, ale asi nepotřebuji výsledky testů, abych odhadl, že se mnou něco je a proto jsem mms už nasadil.
Jako doplňující info uvedu, bude mi 33 let.

Nemám ani tak problém s chutí mms jako spíš, že bych rád do sebe dostal toho plynu více, proto bych rád přešel na CDS. Výrobu snad zvládnu.

O MMS jsem se nejvíce zajímal zhruba 6 let zpátky a od té doby jsem se o novinky moc nezajímal,
pokud tedy případně můžete poradit jakékoliv nové zdroje, knihy, poznatky .. budu vám strašně moc vděčen.

Má například smysl kupovat knihu o CDS "Zakázané zdraví" , když už mám knihu "Převrat léčení nemocí" od Jimma Humbla ?

Přeji všem pevné zdraví a hezký den.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS/CDS a klíšťová encefalitida, meningitida a borolióza.

Příspěvek od milda »

Palovi můžeš napsat přes soukromou zprávu. Jestli má stále stejnou mejlovou adresu, tak to dostane do mejlu.
V tomhle novým fóru to asi bude vpravo nahoře "contakt"...
Ale zřejmě z Palova příspěvku.

Mohlo by tě zajímat:

https://www.omforum.cz/p.php?idx=10466

https://www.omforum.cz/forum.php?t=262& ... 711#p14711


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS/CDS a klíšťová encefalitida, meningitida a borolióza.

Příspěvek od Batles »

https://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=119969#p119969
Ahoj Martine...
koukni na můj příspěvek...MMS ti zabere.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“