Subliminály a pod.

Léčebné postupy.
Odpovědět
alien
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pon 12 lis 2007 13:22

Příspěvek od alien »

pro COMPLAIN
já vím že to není o hulibrcích,je to můj názor já jsem THC vyzkoušel 4x za život o to je mi 46 let.Teď jsem na netu objevil nějakého výrobce tech mašinek a myslím si že 29.900.- za pár součástek je opravdu hodně.Je pravda že se múžeš naprogramovat přesně tak jak říkaš ty,akorát to bude dlouho trvat.
Myslím si že to není diskuze po netu,zkus se se mnou nějak spojit,já jsem z okolí FM,můžem pokecat
čau ALIEN


je hodně věcí mezi nebem a zemí ale obloha je super.
COMPLAIN

Příspěvek od COMPLAIN »

PRO JARDA.sedni si tak, jak ti to bude nejpohodlnější a nejpřirozenější. zavři oči,abys nebloumal očima a nehledal záminku rozptýlení. nadechni se nosem tak co nejvíc to půjde. až na hranici náznaku nepříjemna. ale tohle je důležitý. nesmí tam být nic, co by bylo nepříjemné. v nádechu počkám takovou vteřinku a pak ústy vydechnu. ten výdech můžeš obohatit klasickým oooooooooommmmmmmmm.pro askety je k dispozici mnoho manter,třebas oooomanipadmehuuuuummmmm.já si vystačím s tichým oooommm.má to cosi společného s vibracemia srdcem. zkoušeli jsme to na ekg i encefalogramu. dějou se věci. fakt je,že to musíš dělat rád,bez předsudků a uvolněně. pak se dá těšit na každý další výdech a nádech,různě pozdržovat jednotlivé části a člověk se pak s roskoší nadechuje a vydechuje s úplně prázdnou hlavou,a myslí jen na to dýchání. naučili mně to dva nepálci,kteří prchali před maoisty. žádnej bůh,mandaly nebo něco složitějšího v tom není. je to fakt dobrej relax.pokud je dobře a příjemně vykonán,navozuje vnitřní rovnováhu a upravuje chod srdce i dosti těžkým kardiakům. vyzkoušeno.......


Uživatelský avatar
Praktik
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 05 črc 2007 23:58
Bydliště: Slovensko
Dostal: 1 poděkování

pre COMPLAIN

Příspěvek od Praktik »

Gratulujem,
konečne poctivý a priamy užitočný návod. Nie iba všeobecne rečičky okolo.
Ešte by som poprosil napíš znenie tvojich subliminálových formulí, s ktorými si mal úspech (alebo aj tie, s ktorými vznikol problém alebo boli neúspešné).
Nech neopakujeme chyby, a niečo sa naučíme.

Prajem Tebe aj tu všetkým na fóre ŠNR 2008.


Uživatelský avatar
galapetr
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 19 bře 2007 9:28
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od galapetr »

Život je změna Karle. Des je 8 GB flashka za cca 200 Kč a tak si můžeš nahrát psychomusic kolik je libo. Dokonce tolik, že Ti z toho bude rádiovka malá. Máš v dost věcech pravdu, tek Ti přidám bodík. S tou Plzní to není špatný nápad, jdu pro ni na sedmý schod. Z jiného nepiju.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Psychowalkmany

Příspěvek od sano »

Malé zamyslenie sa nad zneužívaním psychowalkmanov.
domnievam sa, že nie všetky prístroje a ich výrobcovia sú zapletení do tohto zneužívania. Pre nepripraveného človeka je ťažké rozlíšiť, kedy relaxuje a kedy je ovplyvňovaný.
Žiaľ posledné roky pribúda prípadov, kedy to čo bolo pred rokmi vyvinuté ako niečo prospešné, sa dnes zvrhlo na škodenie ľuďom.
Ako z toho vonku. Jedným z nástrojov je životný štýl, ktorý vedie ku redukcii strachu. Druhý je posilnenie prirodzenej lásky ktorú v sebe máme všetci.
Naplnenie tohto je dnes náročnejšie ako kedykoľvek predtým. Žijeme v dobe kalijugy, doby materiálna, doby temna, doby úpadku.
Ale keď sme sa narodili do tejto doby, tak si môžeme uvedomiť, že sme to urobili dobrovoľne a s nejakým cieľom....Nebudem ďalej rozpisovať...Kto vie čítať medzi riadkami pochopí.

A teraz to zneužívanie psychovalkmanov , ale aj televízie.

http://www.cez-okno.net/clanok/uvahy-ko ... lni-psycho


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Psychowalkmany

Příspěvek od NAVAR »

Zajímavý článek.
Zvláštní je že se spoustou věcí mohu z vlastní zkušenosti souhlasit. Možná je to taky tím že mám rád klid a nepřirozené vzruchy mne dráždí. Pokud to shrnu tak:
- Nejsem schopen telefonovat s telefonem na levém uchu, nemohu vnímat co volající říká. Nejraději netelefonuji vůbec.
- Zvuky a obrazy ovlivňují člověka a zvířata už od pradávna. Např. tlupy opic jsou schopny táhnout kilometry jenom aby viděly západ slunce a nebo hluk vodopádu.
- Pokud mám poslouchat rádio tak ho v situacích vyžadujících soustředění musím vypnout.
- Televize totálně „zprasila“ dynamický rozsah zvukové stopy, reklamy jsou vždy mnohem hlasitější, rozčilovalo mne to, proto TV nesleduji vůbec, je to „sračkomet“
- Moderní hudbu stylem tuc, tuc raději nekomentuji vůbec.
- 165-169 Hz Pocit tělesnosti a duchovní nedostatečnosti (je lépe se jim vyhnout) Tyto frekvence jsou při hudební produkci dost často potlačovány, okolo 160-200Hz jsem měli stažený ekvalizér na minimum.
- Některé frekvence (infrazvuky) jsou schopny člověka úplně zdecimovat.
- Co nemám ověřeno tak oči jsou údajně v těle orgán s největší energetickou spotřebou. Copak asi vyhodnocují, a kolik.......... Proto sej im říká brány do duše. Tak opatrně na co se díváte a co posloucháte.
-
No nevím jestli chce někdo normální psychowalkman tak ať si za sluného dne lehne k potoku pod strom. Probleskující světlo přes kývající se větve a bublání vody případně jiné zvuky jsou perfektní na relax.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
devaa
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: ned 28 čer 2009 15:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Psychowalkmany

Příspěvek od devaa »

Ten článek je podle mě o ničem, přílišná paranoia.

To že existujou různé hladiny vědomí víme přece dávno.
To že se mozek umí naladit na frekvenci výslednou rovnající se rozdílu z odečtu levého a pravého ucha, je taky věc známá.
Tak nevím proč by si člověk třeba při pokusu o astrální cestování nemohl do levého ucha pustit 100HZ a do pravého 104, aby se lépe naladil na danou frekvenci.
Však šamani tlučou určitou frekvencí do bubnu, aby se jim mozek naladil na danou frekvenci a mohli využit tak daného změněného stavu vědomí.

To že pak člověk slyší nějaké hlasy, jak se uvádí v dotazu, je pak normální, není se čemu divit. Když se pohybuje na této hranici.

Chce to spíše méně se zabívat materialističnem a více rozšířit obzory svého vědomí.


rejpal
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: pon 13 črc 2009 9:39
Bydliště: JM
Dostal: 3 poděkování

zvuky

Příspěvek od rejpal »

Ten článek je hodně inspirující a mnohé znovuotevírající. Už vícekrát se přece provalilo, že různá uskupení za účelem růstu svého prospěchu zkoušela ovlivňovat lidi na různých úrovních vnímání. Tak proč to nezkusit znovu, jinak, lépe :cry: .

A jak teprve naše mozky vyhodnocují nikdy nekončící supersměs frekvencí linoucí se nepřetržitě z dopravních tepen, to pak může nastat pravé rupnutí v bedně (či jiném orgánu prostřednictvím špatné mozkové direkce).


Uživatelský avatar
NoDi
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 27 lis 2009 20:30
Bydliště: Valachy

..

Příspěvek od NoDi »

Psychowalkman jsem měl pujčený, chtěl sem se rozhodnou jestli si ho koupit nebo ne a měl sem možnost vyzkoušení od známého(ten walkman je dobře pamatní, velká černá kovová krabice, težká, ale bylo vidět že poctivě zpracovaná, stáří tipuju tak na 12-15 let). Ještě že tak protože by to pro mě byly vyhozené peníze, bylo celkem jedno co za program jsem si nastavil jestli relax, změněné vědomí, spánk, pohodu, učení a pod... vždycky to skončilo tak že na konci programu jsem necítil nic jiného než úzkost, strach a nejistotu, klidně i za bílého dne a v plném domě mi bušilo srdce a byl jsem stresovaný a celou dobu jsem měl pocit že mě někdo z blízka pozoruje, kolikrát jsem se o tom radši i přesvědčil jestli to tak není (asi něco jako když jdu v noci sám po lese a vím že jsem snadná kořist ;) ) takže pocity silně nepříjemné, nevím třeba to ostatním takové problémy nedělá ale pro mě to absolutně není, asi jsem imuní proti ,,přepsání´´ :) jaké zkušenosti má někdo další??


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

zvuky

Příspěvek od la »

Zajimavá práce ,poměrně neznámá bohužel jen strojní překlad. :oops:
Přílohy
paraziti mysli př.stroj.pdf
(162.5 KiB) Staženo 280 x


-JoeF1-
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 11 dub 2012 21:10
Bydliště: severní čechy

Re: Subliminály a pod.

Příspěvek od -JoeF1- »

Mimo téma (offtopic)
Mohl by jeste nekdo napsat sve postrehy? Nejak to tu utichlo.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Subliminály a pod.

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Jestli sem nemáš sám co napsat, tak si tu zatím někde čti něco jiného, okolo je toho dost a určitě to ještě všechno neznáš. :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
-JoeF1-
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 11 dub 2012 21:10
Bydliště: severní čechy

Cigarety

Příspěvek od -JoeF1- »

Zeptám se tedy konkrétněji, aby to nebylo offtopic. je možné za pomoci tvz. psychowalkmana přestat kouřit? Děkuji za odpovědi


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Cigarety

Příspěvek od poota »

Možné to určitě je, ale nikde není řečeno, že se to povede každému a kdykoli si vzpomene.
Podle zdejších zkušeností se také výrazně snižuje chuť na cigarety při užívání MMS, ale mám dojem, že se nikdo nezmiňoval o tom, že by to bylo pro něj hlavním cílem.

Zdravím - poota
P.S. Další alternativou jsou i elektronické cigarety, které jsou tu také někde zmiňované.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
otter
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 01 kvě 2012 15:47
Dal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: individuum se doopravdy

Příspěvek od otter »

belamachina píše:...skor by ma zaujimalo ci taketo metody nie su zakamuflovane v tv vysielani. prisaham ze pred par rokmi by som hambaca od sialenej kravy nevzal do huby ani keby ma zlatom vyvazili a teraz si chodim k tim saskom dat menicko s umeleho kurata a nepride mi to divne. mam pocit ze ma niecim podobnym ako je toto vyplachli :-(
Koupila jsem si kdysi černé brýle perforované malinkými otvory a čtu si v nich, na krátkozrakost je to super :D

:?: Koho cituješ? A jak souvisí Tvůj příspěvek s citátem? - poo.

Edit: ... doplnil jsem chybějící jméno v "kvotaci" ... vzhledem k nesouvislosti navrhuji příspěvek smáznout ... A(&F) ...


Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“