SMOT

Rôzne informácie o kluboch, ich aktivitách, aktuálne správy z domova i zo sveta ako i rôzne návody, inzeráty a podobne. Ale viac ako v minulosti sa budeme zameriavať na voľnú energiu.

Moderátor: Waldes

aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: můj první SMOT

Příspěvek od aNONym »

Slavek Krepelka píše:
aNONym píše:
Slavek Krepelka píše: Video od jakéhosi Švéda bylo na netu už kolem roku 2002, jestli ne dříve.
Slávo! Ty už jsi snad viděl zacyklenej SMOT? :D Non

Tak to jsi asi také první.
Nazdar None,

Viděl jsem video, Možná to byl Fin, je to pár let a Smot mi nikdy neimponoval. Není tam zrovna moc praktické využití. Takže jsem viděl video zacyklovaného Smotu. První rozhodně nejsem.

Ahoj, Slávek.
A odkaz bys prosím neměl? ;)

I Finsko nám dalo spoustu užitečných věcí (finská sauna, finská vodka, po některé též finská půjčka, finskej hokej, atd). :D


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: můj první SMOT

Příspěvek od Slavek Krepelka »

aNONym píše:
A odkaz bys prosím neměl? ;)

I Finsko nám dalo spoustu užitečných věcí (finská sauna, finská vodka, po některé též finská půjčka, finskej hokej, atd). :D[/quote]


None, neměl. Je to let a nemohu sbírat vše. Podívám se, posoudím a zase dál. Navíc většina těch věcí mizí a tenkrát ty videa měli lidi po různých serverech, žádná ytube. Takže nemohu sloužit.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Asociacie UFO Badatelov - http://www.aufob.org“